Birutės Mockuvienės parodoje – įamžintos „Bočių“ akimirkos

Rasa GEDVILAITĖ, 2011-07-15
Peržiūrėta
293
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Birutės Mockuvienės parodoje – įamžintos „Bočių“ akimirkos

Praėjusį antradienį Palangos miesto viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta palangiškės Birutės Mockuvienės fotografijų paroda „Ei, bočeliai, patrepsėkim“, skirta ansamblio „Bočiai“50-mečio jubiliejui. „Atrodo, sušoki šokį ir nelieka, sudainuoji dainą ir nelieka, o va, Birutės įamžintos fotografijos lieka“, - pasidžiaugė nuveiktu B.Mockuvienės darbu ansamblio „Bočiai“ vadovė Janina Serapinienė.

 

Išties, B.Mockuvienės parodoje atsispindi ansambliečių svarbiausios akimirkos, keliančios ne vienam nariui didžiulius prisiminimus. Kaip teigė pati fotografijų autorė, ji ansamblyje aktyviai dalyvauja nuo 1999 metų, natūralu, per tokį laikotarpį susikaupė išgyvenimų gausa, kuriomis dosniai dalijasi su visais.

„Mes Birutę pažįstam ne tik kaip mūsų ansamblio narę, bet ir „Bočių“ asociacijos įkūrėją, taip pat žinom kaip penkių anūkų močiutę, žinoma, fotografę, visur suspėjančią ir aktyvią, tačiau jos tikrasis darbas yra labai rimtas – buhalterės“, - žodžių negailėjo ansamblio vadovė. Kaip pastebėjo ir autorę pristačiusi bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Aura Banevičienė, „Bočių“ ansamblis pas juos apsilankė pirmą kartą, tačiau kaip linksmai patikino, tikrai ne paskutinį, juo labiau, jog buvo suspėta sutarti dėl to ir su vadove.

Entuziastinga palangiškė jau ne pirmą kartą džiugina savo parodomis, jų, žinoma, dar laukia ir ateityje. Keliauti mėgstanti moteris nuolat parveža šūsnį įamžintų akimirkų, iš kurių ir gali susidėti visa istorija. To ir laukia ištikimiausi B.Mockuvienės stebėtojai.

Į parodą atskubėjo ir Palangos fotoklubo 750 nariai su prezidentu Aidu Indriošiumi priešaky, pripažinę, jog Birutė išties didžiulė aktyvistė, kurios aktyvumas jaučiamas kiekviename žingsnyje. „Bet mes nelabai mėgstam „Bočius“, nes kai tik rengiam savo susirinkimus, Birutė pabūna kokias 15 minučių ir tuoj išlekia į „Bočių“ ansamblį“, - nusišypsojo A.Indriošius.

Smagumo „Bočiams“ nepritrūko ir bibliotekoje. Čia jie smagiai sušoko, padainavo, linksmai nuteikę ir susirinkusiuosius. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rugsėjo 15 d. Palangos viešojoje bibliotekoje miesto bendruomenei pristatyta ilgamečio krašto pedagogo, daugelio palangiškių chemijos mokytojo Algimanto Vincento Želvio autorinė knyga-albumas „Puošybos elementai medinėje Palangos architektūroje”. Leidiniui pratarmę parašė autorius, įvadinį straipsnį „Medinė Palangos architektūra –...


Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka rugsėjo 11 d. – spalio 3 d. kviečia į projekto „lapo pasakojimai: nuo medžio iki knygos“ renginius.  


Praėjusio kovo viduryje Palangos prieigose buvo gyva kaip Ventės rage, prie zigzaginių gaudynių paukščių žiedavimo stotyje, kai nesuprasi, kas, kur, kaip čirškia, kleketuoja, čirena, ūžia, kala, dūzgia vientisas, didus gyvybės gausmas erdvėse ir vandenyse. Bundančios Palangos garsai. Panašiai visomis kompaso kryptimis Palanga gyvena vidurvasarį.


Antradienio vakare palangiškių aktyvus būrelis susirinko Klaipėdoje esančiuose Simono Dacho namuose, kur buvo pristatyta palangiškės, tautinių šokių ansamblio „Bočiai“ narės Birutės Mockuvienės fotografijų paroda „Dar suksim ratelį“, pažymėjusi pernai minėta „Bočių“ 55-erių metų sukaktį. Šiuose namuose buriasi ir Klaipėdos...Balandžio 22-24 d. parodų ir kongresų centre MT Polska, surengtoje tarptautinėje turizmo parodoje Varšuvoje (Lenkija) LATO’16 buvo pristatytas Palangos kurortas. Tai didžiausia tarptautinė turizmo paroda visoje Lenkijoje. Ši paroda suteikia puikią galimybę turizmu besidomintiems Lenkijos gyventojams gauti pasiūlymus vasarai ar savaitgaliams Palangoje.


Praėjusį penktadienį Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje atidaryta paroda „Kristijonas Donelaitis 300“, skirta lietuvių grožinės literatūros pradininko 300 metų jubiliejui. Parodoje eksponuojami 2011-aisiais ir 2012-aisiais Klaipėdos bei Kaliningrado tapytojų ir grafikų bei jų bičiulių iš kitų šalių kūriniai, kurti tiek plenere Tolminkiemyje, tiek kūrybinėse dirbtuvėse....


Šilko klubo parodoje „dūzgė“ vabzdžiai

„Palangos tilto“ informacija, 2011 07 19 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį penktadienį Palangos miesto viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta jau dešimtoji Šilko klubo paroda, pavadinta „Šilkas, vaškas ir vabzdžiai“. Kaip paminėjo klubo vadovė Daiva Stonkuvienė, tai jau dešimta autorinė klubo narių paroda. „Jei skaičiuotume ir tas parodas, kurios kartojosi įvairiuose miestuose ir kaimuose, tuomet...


Praėjusį antradienį Palangos miesto viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta palangiškės Birutės Mockuvienės fotografijų paroda „Ei, bočeliai, patrepsėkim“, skirta ansamblio „Bočiai“50-mečio jubiliejui. „Atrodo, sušoki šokį ir nelieka, sudainuoji dainą ir nelieka, o va, Birutės įamžintos fotografijos lieka“, - pasidžiaugė nuveiktu...


Ne tik Kretingos ligoninės gydytojų, bet ir kretingiškių pasitikėjimą įgavęs gydytojas traumatologas ortopedas, pabrėžęs, jog ir atroskopuotojas Nerijus Gerulskis labai laukiamas pajūryje. Kaip pats patikino, toks bendradarbiavimas naudingas visiems, anksčiau lankęsis kartą per savaitę, dabar atvyksta du kartus, pas laukiančius pacientus. „Šiandien dar kol kas nei vienam nepatariau...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius