Birželį Palangoje susirinks pasaulio vandenlenčių sporto elitas

Palangos tiltas, 2022-05-13
Peržiūrėta
1681
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Red Bull Content Pool nuotr.
Red Bull Content Pool nuotr.

Šiemet, jau septintąjį kartą Lietuvoje vyks „Red Bull WakeDuel“ – aukščiausios klasės vandenlenčių varžybos, įrašiusios Lietuvą į šio sporto istoriją ir čia sutraukiančios nemažą dalį geriausių pasaulio raiderių. Ir organizatoriai yra pasiruošę atsakyti už žodį „geriausių“.

Taigi, kas jie? Dukart „Valdosta Yard Sale“ ir triskart „Red Bull WakeDuel“ laimėtojas Liam Peacock, kuris bandys nuskinti ketvirtąjį trofėjų, ir jo brolis, Didžiosios Britanijos vandenlenčių čempionas Ryan Peackok. 

Keturi „Red Bull“ atletai – Dominik Guehrs, dukart pasaulio čempionas, triskart pasaulio taurės laimėtojas, Dominik Hernler, aukso medalių kolekcionierius ir įspūdingų vandenlenčių filmų kūrėjas, Timo Kapl, 2021 „Red Bull Wake Capital“ bei 2018 metų „Red Bull WakeDuel“ nugalėtojas, ir Jules Charraud, „FISE World Saudi Arabia“ pirmos ir „FISE World Montpellier“ antros vietos laimėtojas.

Pradžia gera, bet tęsiame toliau. Triskart Europos čempionas ir dukart pasaulio vicečempionas Max Milde. Italijos čempionas ir įvairių varžybų laimėtojas Riccardo De Tollis. Įvairių varžybų laimėtojas ir prizininkas Nico von Lerchenfeld. Praėjusių „Red Bull WakeDuel“ dalyviai Enzo Asseraf, Albin Randow bei Matty Muncey ir daug kitų pasaulyje žinomų atletų. 

Moterų grupėje išvysite „Red Bull“ atletę, daugkartinę pasaulio čempionę Anna Nikstad ir keturiskart pasaulio taurės laimėtoją bei septyniskart Europos čempionę Julia Rick. Taip pat ir „Liquid Force“ komandos nares – 2021 m. „Red Bull WakeDuel“ nugalėtoją Claudia Pagnini bei 2018 m. laimėtoją Marry Rougier. Sąrašą užbaigia įvairiausių varžybų prizininkės Jamie Lopina, Sanne Meijer, Anne Freyer ir Maxime Ocasek.

Ir tai tik finalo dalyvės bei dalyviai. „Red Bull WakeDuel“ sudaro du etapai, finalas ir atrankinės varžybos, kuriose be patyrusių pasaulio raiderių savo jėgas išbandys ir rimčiausi Lietuvos vandenlenčių sporto atstovai. Taigi, nors kol kas Lietuvoje ir vėsoka, galima užtikrinti, kad birželio 7-11 dienomis karščio Palangoje tikrai nepritrūks. 

Daugiau informacijos: redbull.lt/wakeduel

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vienos labiausiai prestižinių vandenlenčių varžybų pasaulyje – „Red Bull WakeDuel“ – šiemet birželio 5–8 dienomis vėl sukvies elitinius sportininkus ir jų talento gerbėjus į šalia Palangos esantį „313 cable park“. 


Visą antradienio dieną vandenlenčių parke „313 cable park“ netilo susižavėjimo šūksniai – 72 atletai ir atletės čia skriejo vandeniu, skriejo oru bei demonstravo įspūdingus triukus, siekdami patekti į „Red Bull WakeDuel“ finalą, rašoma pranešime spaudai.


Šiemet, jau septintąjį kartą Lietuvoje vyks „Red Bull WakeDuel“ – aukščiausios klasės vandenlenčių varžybos, įrašiusios Lietuvą į šio sporto istoriją ir čia sutraukiančios nemažą dalį geriausių pasaulio raiderių. Ir organizatoriai yra pasiruošę atsakyti už žodį „geriausių“.


Bendrovė „313 cable park“ plečia šalia Palangos įsikūrusį vieną didžiausių vandenlenčių parkų visame pasaulyje. Parko atnaujinimui ir plėtrai 1,7 mln. eurų finansavimą suteikė lietuviško kapitalo neobankas „SME Bank“.


 Lietuvoje išpopuliarėjęs vandenlenčių sportas šeštadienį entuziastus kvies į Palangą. Čia vyks jau trečiasis vandenlenčių mėgėjų „Hobby Riders“ čempionatas. Kasmet vis didesnio susidomėjimo sulaukiantis renginys šįkart keliasi į Palangos kurorte „313 cable park“, kuriame dėl nugalėtojo titulo varžysis virš 70 dalyvių.


Birželis Palangą nustebino ne tik alinančia kaitra, bet ir tokiu vasaros metu dar neregėtu prie jūros besiveržiančių poilsiautojų srautu. Jie suvartojo čia rekordinį geriamojo vandens kiekį, sumokėjo rekordiškai daug už automobilių parkavimą ir išmetė kurorte rekordiškai daug šiukšlių.


Pirmajame pasaulio Kata čempionate (vyko nuotoliniu būdu) komandinėje įskaitoje pergalę iškovojo Klaipėdos sporto klubas „Okinava“. Palangiškis Nojus Trukšanovas tapo pasaulio čempionu vaikų kategorijoje. Jo trenerė, taip pat palangiškė Kristina Basova iškovojo pasaulio vicečempionės titulą. Pasaulio Kata taurės čempionate sporto klubo...


Lietuvos rinktinė susirinks į mini stovyklą Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2020 06 02 | Rubrika: Miestas

Koronaviruso pandemijai kardinaliai pakeitus 2020 metų vasaros sporto kalendorių, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė liko be oficialių varžybų, tačiau šią vasarą ji vis tiek susirinks. Palangpje.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Daugiau kaip 12 tūkstančių aktyvių dalyvių įsiliejimas į daugiau kaip 60 sporto šakų ir renginių festivalio „Sportas visiems“ metu organizatorius įkvėpė kitais metais Palangoje siekti pasaulio rekordo. „Šį pavasarį, įgyvendindami socialinę iniciatyvą Judėkim.lt, į mokyklas sugrąžinome šokinėjimo gumas. Į mūsų kvietimą atsiliepė daugiau nei 150...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius