Birželio 1 Vaikų diena Palangoje – 1500 nemokamų ledų porcijų (REKLAMA)

Palangos tiltas, 2023-05-31
Peržiūrėta
811
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

FOTO: GRETOS BERNOTAITĖS NUOTR.
FOTO: GRETOS BERNOTAITĖS NUOTR.

Birželio 1-oji visame pasaulyje minima kaip Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šia proga Lietuvoje planuojama gausybė renginių, skirtų priminti visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Bene skaniausias iš jų įvyks pajūryje. Palangoje įsikūręs ledainių tinklas „Yogugu“ jau trečią kartą rengia akciją, kurios metu miestiečiams ir kurorto svečiams išdalins net pusantro tūkstančio ledų porcijų.

„Vasara, vaikai ir ledai puikiai sutaria tarpusavyje. Sunku būtų rasti mažąjį smaližių, kuriam šis skanėstas tokiu metų laiku nėra pats gardžiausias. Kartu ledai – simbolis nerūpestingos vaikystės, o būtent tokia augdamas turėtų mėgautis kiekvienas. Pernai ši mūsų akcija sulaukė didžiulio susidomėjimo, tad šiais metais nusprendėme nemokamų porcijų skaičių padidinti perpus. Tikimės, kad užteks visiems“, – teigia idėjos sumanytojas, verslininkas Laurynas Rimavičius.

Graži tradicija ketvirtadienį nuo 16 valandos bus įgyvendinta dar vienoje iš J. Basanavičiaus gatvėje įsikūrusių „Yogugu“ ledainių (prie apžvalgos rato), kuri pirmoji Lietuvoje pasiūlė šviežiai keptus Honkongo burbulinius vaflius, pagardintus itališkais ledais bei lietuviškomis uogomis. Ji – viena iš keturių šiuo prekės ženklu pažymėtų vietų Palangoje, Kunigiškėse bei Šventojoje. 

Įmonė taip pat sėkmingai vykdo plėtrą ir užsienyje franšizės pagrindu. „Yogugu“ ledų jau galima paragauti trijose vietose egzotiškame Dubajuje.

Tai – ne vienintelis sostinę į pajūrį prieš dešimtmetį iškeitusio L. Rimavičiaus verslo projektas. Kartu su su partneriais iš Vilniaus jis jau ne vienerius metus Palangoje siūlo atsigaivinti „Formosa“ taivanietiška burbuline arbata. 

Visai netrukus verslininkas kurorte kvies išbandyti autentišką uzbekišką plovą. Dar šią vasarą duris Kunigiškėse atvers Vidurio Azijos kulinarines tradicijas puoselėjantis restoranas „Kinza“, kurio patiekalus jau daug metų puikiai vertina vilniečiai.

„Palangą vadinu savo namais ir labai džiaugiuosi čia galėdamas pristatyti tiek daug skonių iš viso pasaulio. Pats esu didelis maisto ir kelionių gerbėjas, tad jaučiu išties didelį malonumą lepinti kitus savais atradimais iš tolimų kraštų“, – šypsosi pats verslininkas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Birželio 1-oji visame pasaulyje minima kaip Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šia proga Lietuvoje planuojama gausybė renginių, skirtų priminti visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. 


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Paminėta Tarptautinė vėžiu sergančių vaikų diena

"Palangos tilto" informacija, 2020 02 17 | Rubrika: Miestas

Asociacija „Paguoda” jau 8-ąjį kartą vasario 15-ąją subūrė vėžio paliestas vaikų šeimas, medicinos darbuotojus į tradicinį susitikimą „Nuo ligoninės iki bendruomenės”.


Ne paslaptis, kad Palangos verslininkai sezoninių darbuotojų paauglių ne itin mėgsta, bet atkakliausieji moksleiviai įsitaisė kurorte vasarai prekiauti ledais, kava ar mažmožiais. „Jeigu pasiseks, per mėnesį gali užsidirbti net iki 700 eurų“, – „Palangos tiltui“ pasakojo J. Basanavičiaus gatvėje plušanti nepilnametė Karolina, dirbanti dviračių nuomos...


Praėjusią savaitę „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje vyko „Kūrybos diena“. Pradinių klasių mokinukai, vadovaujami išradingų mokytojų ir padėjėjų – aštuntų klasių mokinių savanorių, piešė laivus ir povandeninį pasaulį, rankdarbių sekcijoje gamino sapnų gaudykles ir kvietė vasarą spalvingais drugeliais, muzikinius pasirodymus kūrė du choriukai ir...


Jūros diena, Baltų vienybės diena, šventojiškių sueiga


Tarptautinę vaikų gynimo dieną – jaunųjų palangiškių koncertas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 05 30 | Rubrika: Jūros vaikai

Rytoj, birželio 1 d., Jūratės ir Kastyčio skvere bus minima Tarptautinė vaikų gynimo diena bei mokslo metų pabaiga. Renginį organizuoja Palangos moksleivių klubas bei Savivaldybės administracijos Švietimo skyrius.


Nuo praėjusių metų rudens „Omnitel“ pasiūlymais lojaliems klientams jau pasinaudojo daugiau negu pusė klientų, kurių numeris „Omnitel“ tinkle veikia 5 metus ir ilgiau. Auksiniai ir sidabriniai „Omnitel“ klientai dovanų jau gavo beveik 9 milijonus nemokamų minučių pokalbių ir 2 milijonų litų vertės nuolaidų naujiems telefonams. Tai reiškia, kad...


Linksmai atšvęsta vaikų diena

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 06 01 | Rubrika: Miestas

Praėjusį sekmadienį prie centrinės gelbėjimo stoties Palangos moterų „Lions“ klubas, prisidėjus prie gražios idėjos ir „Rotary“ klubui, surengė gražią šventę vaikams, pavadintą „Te visad šviečia saulė“. Vaikų gynimo dienos proga organizuotas renginys sulaukė didžiulio mažųjų dėmesio, kuriems skambėjo gražiausia muzika, buvo šokami linksmiausi šokiai, o prie puikios nuotaikos prisidėjo ir...


Valdžia nemokamų atostogų nematys

„Palangos tilto“ informacija, 2009 07 10 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybės tarybai pristatytą sprendimo projektui dėl kurorto mero Vytauto Stalmoko ir vicemerų Rimanto Garolio bei Edmundo Krasausko prašymų išleisti juos nemokamų atostogų, įsikišus Vyriausybės atstovei, nepritarta.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius