Dingusio latvio kūnas – Palangos paplūdimyje

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009-04-22
Peržiūrėta
460
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Sekmadienį, apie 8.55 val., Palangos policijos komisariatui telefonu buvo pranešta apie tai, jog Baltijos jūros pakrantėje, apie 50 metrų nuo Kuršių tako, vandenyje rastas vyriškos lyties lavonas. Šalia jūros namą statantys statybininkai iš rusakalbio praeivio sužinojo, jog iš vandens kyšo žmogaus kojos. Vyrai iškart pranešė policijai. Nenustatytos asmenybės, apie 170 centimetrų ūgio, 50-60 m. amžiaus skenduolis vilkėjo kamufliažine žalios spalvos striuke, žalsvos spalvos marškinėliais, mėlynos spalvos džinsais, mūvėjo šviesiomis vilnonėmis kojinėmis.

Tą pačią dieną Palangos policijos komisariato pareigūnai susisiekė su Latvijos Respublikos Liepojos rajono policijos pareigūnais. Netrukus iš Liepojos atskriejo žinia, jog jūra galėjo išmesti dingusio latvių kariškio kūną – sutapo skenduolio ir ten užregistruoto dingusio žmogaus išvaizdos apibūdinimai. Latvio žmona atpažino vyrą iš elektroniniu paštu pateiktų nuotraukų, o vakar ryte, atvykusi į morgą, faktą patvirtino.

Latvijos karinių jūrų pajėgų kapitonas-leitenantas Aleksandras Chrenovas (gim. 1959 m.) dingo balandžio 11 dienos vakarą, išplaukęs į jūrą pasiirstyti valtimi. Dvi dienas trukusios paieškos buvo nutrauktos ir latvis buvo paskelbtas dingusiu be žinios, kol jo kūno jūra neišmetė į krantą Palangoje.


Kriminalinė kronika


„Nurideno“ ratus

Penktadienio vakarą pastaruoju metu „uoliai“ besidarbuojantys vagys sugebėjo pavogti keturias automobilio „VW Golf“, stovėjusio Palangoje, ties Kretingos g. 66 namu, automobilio padangas su lietais ratlankiais. Nukentėjusysis, Klaipėdos rajono gyventojas T.K. (gim. 1986 m.) patyrė 800 litų žalą.

 

Įsibrovė pro stiklą

Šeštadienio vakarą buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas po to, kai į policiją kreipėsi Klaipėdos miesto gyventojas T. R. (gim. 1979 m.) ir pranešė, jog tądien, apie 16.45 val. atrado, išdaužtas jam priklausančio automobilio „Subaru Legacy Outback“ galinio lango stiklą. Iš salono buvo pavogtas krepšys su jame buvusiais daiktais bei pinigais. Žala tikslinama.

 

Girtas vairuotojas, girta pėsčioji

Tą pačią dieną, apie 23 val. Palangos miesto gyventojas G. Z. (gim. 1976 m.), būdamas neblaivus (1,28 promilių girtumas) ir vairuodamas jam priklausantį automobilį „BMW 525“, Klaipėdos-Kretingos gatvių sankryžoje partrenkė į važiuojamąją dalį degant raudonam šviesoforo signalui išėjusią pėsčiąją, Šiaulių rajono gyventoją  I. B. (gim. 1957 m.) Pastaroji taip pat buvo neblaivi – buvo nustatytas 1,09 promilių girtumas. Eismo įvykio metu dėl patirto galvos smegenų sumušimo I. B. buvo pristatyta į Klaipėdos universitetinę ligoninę.

 

Degė durys

Pirmadienį Palangos miesto gyventojas E. B. (gim. 1943 m.) policijai pranešė, jog kad kažkuriuo metu nuo balandžio 16 d. 18 val. iki balandžio 17 d. 8.00 val. buvo sudegintos Palangos miesto savivaldybės administracijai priklausančios garažo, esančio Ganyklų gatvėje, durys. Žala nustatinėjama.


Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nuo 2021 metų Baltijos jūrą teršiančių šiukšlių monitoringą numatyta atlikti skirtingais metų sezonais – pavasarį, vasarą ir rudenį. Šiukšlės planuojamos tirti ne tik pakrantėje, bet ir vandenyje bei dugno nuosėdose. Monitoringo programoje numatytos mažiausiai 4 stebėjimo vietos paplūdimiuose ties Klaipėda-Karkle, Nemirseta-Palanga ir Kuršių...


Policijos duomenimis, Palangoje vagys įsibrovė į namą. Pranešamą, kad ilgapirščiai padarė 8130 eurų nuostolį.  


Policija informavo, kad pirmadienį, rugpjūčio 10 d., apie 17.33 val., Palangos paplūdimyje, ties Nemirseta, rastas, galimai, nuskendusio, 1993 m. gimusio vyro kūnas. Pirminiais duomenimis, mirusiojo kūnas be smurto požymių


Prie „Medūzos“ viešbučio, maždaug 300 metrų Palangos tilto link, penktadienį, kovo 27 d., žvejai rado ruoniuką ir iškvietė gyvūnų globos įstaigos „Nuaras“ darbuotojus.


Tarptautinio dainų ir šokių festivalio „Mano tėviškės spalvos“ tradicijos Rygos lietuvių vidurinėje mokykloje brandinamos nuo 2007 metų. Jo sumanytojas – renginių vedėjas, pedagogas, Rygos lietuvių tautinių šokių kolektyvo „Bijūnas“ vadovas Rolandas Žalnierius.


Pirmadienį į Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaityklą susirinko kaip niekad gausus būrys svečių. Čia į įstabios tiek autorių, tiek kūrinių gausa parodą „Palangos spalvos“ miesteičius ir miesto gimtadienio kartu švęsti atvykusius svečius sukvietė Lietuvos tautodailininkų sąjungos Palangos sekcijos nariai.


Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos fizikos mokytojai Saulei Paulikienei, neseniai besistažavusiai Šveicarijoje, Ženevoje įsikūrusiame Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijoje (CERN), iki šiol nedyla patirti įspūdžiai – juk apsilankyta mokslo įstaigoje, visame pasaulyje žinomoje dėl to, kad centro mokslininkai daugiau kaip po pusę amžiaus trukusių...


„Alkoholizmas yra liga. Beveik tokia pat sudėtinga kaip vėžys, tačiau žmogaus sergančio vėžiu mūsų visuomenė gaili, o alkoholikus smerkia. Tapti alkoholiku gali kiekvienas. Ši liga nesirenka nei lyties, nei amžiaus, nei išsilavinimo, nei statuso visuomenėje. Ši liga naikina visas gyvenimo vertybes. Ji paliečia kiekvieną esantį šalia: šeimą, draugus...


Gamtininkės knyga - „Gyvenimo spalvos“

Mindaugas GEDMINAS, 2010 01 06 | Rubrika: Miestas

Paskutinįjį 2009 metų pirmadienį kultūriniams renginiams neabejingoje „Luizos“ kavinėje susirinko kelios dešimtys meninei saviraiškai, fotografijai, dailei, poezijai neabejingų sambūrio VšĮ „Trečiasis amžius“ narių, kuriems aštuntus metus vadovauja Irena Linkauskienė, ne tik iš Palangos, bet ir iš Klaipėdos. Čia iškilmingai pristatyta ypatingai originali, natūrali, dieviškąja poezija...


Dingusio latvio kūnas – Palangos paplūdimyje

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 04 22 | Rubrika: Kriminalai

Sekmadienį, apie 8.55 val., Palangos policijos komisariatui telefonu buvo pranešta apie tai, jog Baltijos jūros pakrantėje, apie 50 metrų nuo Kuršių tako, vandenyje rastas vyriškos lyties lavonas. Šalia jūros namą statantys statybininkai iš rusakalbio praeivio sužinojo, jog iš vandens kyšo žmogaus kojos. Vyrai iškart pranešė policijai. Nenustatytos asmenybės, apie 170 centimetrų ūgio...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius