Dingusio latvio kūnas – Palangos paplūdimyje

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009-04-21
Peržiūrėta
1549
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Sekmadienį, apie 8.55 val., Palangos policijos komisariatui telefonu buvo pranešta apie tai, jog Baltijos jūros pakrantėje, apie 50 metrų nuo Kuršių tako, vandenyje rastas vyriškos lyties lavonas. Šalia jūros namą statantys statybininkai iš rusakalbio praeivio sužinojo, jog iš vandens kyšo žmogaus kojos. Vyrai iškart pranešė policijai. Nenustatytos asmenybės, apie 170 centimetrų ūgio, 50-60 m. amžiaus skenduolis vilkėjo kamufliažine žalios spalvos striuke, žalsvos spalvos marškinėliais, mėlynos spalvos džinsais, mūvėjo šviesiomis vilnonėmis kojinėmis.

Tą pačią dieną Palangos policijos komisariato pareigūnai susisiekė su Latvijos Respublikos Liepojos rajono policijos pareigūnais. Netrukus iš Liepojos atskriejo žinia, jog jūra galėjo išmesti dingusio latvių kariškio kūną – sutapo skenduolio ir ten užregistruoto dingusio žmogaus išvaizdos apibūdinimai. Latvio žmona atpažino vyrą iš elektroniniu paštu pateiktų nuotraukų, o vakar ryte, atvykusi į morgą, faktą patvirtino.

Latvijos karinių jūrų pajėgų kapitonas-leitenantas Aleksandras Chrenovas (gim. 1959 m.) dingo balandžio 11 dienos vakarą, išplaukęs į jūrą pasiirstyti valtimi. Dvi dienas trukusios paieškos buvo nutrauktos ir latvis buvo paskelbtas dingusiu be žinios, kol jo kūno jūra neišmetė į krantą Palangoje.


Kriminalinė kronika


„Nurideno“ ratus

Penktadienio vakarą pastaruoju metu „uoliai“ besidarbuojantys vagys sugebėjo pavogti keturias automobilio „VW Golf“, stovėjusio Palangoje, ties Kretingos g. 66 namu, automobilio padangas su lietais ratlankiais. Nukentėjusysis, Klaipėdos rajono gyventojas T.K. (gim. 1986 m.) patyrė 800 litų žalą.

 

Įsibrovė pro stiklą

Šeštadienio vakarą buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas po to, kai į policiją kreipėsi Klaipėdos miesto gyventojas T. R. (gim. 1979 m.) ir pranešė, jog tądien, apie 16.45 val. atrado, išdaužtas jam priklausančio automobilio „Subaru Legacy Outback“ galinio lango stiklą. Iš salono buvo pavogtas krepšys su jame buvusiais daiktais bei pinigais. Žala tikslinama.

 

Girtas vairuotojas, girta pėsčioji

Tą pačią dieną, apie 23 val. Palangos miesto gyventojas G. Z. (gim. 1976 m.), būdamas neblaivus (1,28 promilių girtumas) ir vairuodamas jam priklausantį automobilį „BMW 525“, Klaipėdos-Kretingos gatvių sankryžoje partrenkė į važiuojamąją dalį degant raudonam šviesoforo signalui išėjusią pėsčiąją, Šiaulių rajono gyventoją  I. B. (gim. 1957 m.) Pastaroji taip pat buvo neblaivi – buvo nustatytas 1,09 promilių girtumas. Eismo įvykio metu dėl patirto galvos smegenų sumušimo I. B. buvo pristatyta į Klaipėdos universitetinę ligoninę.

 

Degė durys

Pirmadienį Palangos miesto gyventojas E. B. (gim. 1943 m.) policijai pranešė, jog kad kažkuriuo metu nuo balandžio 16 d. 18 val. iki balandžio 17 d. 8.00 val. buvo sudegintos Palangos miesto savivaldybės administracijai priklausančios garažo, esančio Ganyklų gatvėje, durys. Žala nustatinėjama.


Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Valentino dienai skirtus „Palangos tiltus“ klausimus kandidatai į Palangos merus praleido negirdomis. Nuolat savo meilę žmonai Vilmai prisiekiantis Palangos meras Šarūnas Vaitkus, su kuria abu augina tris vaikus, antradienį buvo nepasiekiamas. Tik Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ kandidatas Jonas Kubilius atsakė greitai ir aiškiai.


Palangoje renovuojamame pastate rastas žmogaus kūnas.


Palangos baseinas kovo 1-ąją šventė savo trečiąjį gimtadienį. Kaip ir dera tokiai progai, buvo supjaustytas didelis tortas, baseinas išgirdo daug sveikinimų ir pagyrų.


Kaip pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, rugsėjo 28 d. apie 19 val. 45 min. Palangoje, Kopų g., iš jūros buvo ištrauktas mirusio vyro kūnas be akivaizdžių smurto žymių.


Pirmadienį, rugsėjo 13 d., Palangoje, paplūdimyje, rastas moters lavonas.


Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ sekmadienį, rugpjūčio 15 d., prieš 15 val., pranešė apie gaisrą transformatorių pastotėje netoli Palangos.


Tikrai yra daugybė žmonių, kurie svajoja apie nuosavą namą, kurį pasistatys pagal savo svajonių projektą. Jeigu skaitote šį straipsnį, tai tikriausiai esate vienas(-a) iš jų. Dabartiniame pasaulyje tikrai nesunku rasti žavaus namo projektą ir jį įgyvendinti, pasamdžius patikimą statybininkų komandą. Tačiau vis augant statybų reglamentų reikalavimui bei kylant NT kainoms, yra daugybė dalykų...


Nuo 2021 metų Baltijos jūrą teršiančių šiukšlių monitoringą numatyta atlikti skirtingais metų sezonais – pavasarį, vasarą ir rudenį. Šiukšlės planuojamos tirti ne tik pakrantėje, bet ir vandenyje bei dugno nuosėdose. Monitoringo programoje numatytos mažiausiai 4 stebėjimo vietos paplūdimiuose ties Klaipėda-Karkle, Nemirseta-Palanga ir Kuršių...


Policija informavo, kad pirmadienį, rugpjūčio 10 d., apie 17.33 val., Palangos paplūdimyje, ties Nemirseta, rastas, galimai, nuskendusio, 1993 m. gimusio vyro kūnas. Pirminiais duomenimis, mirusiojo kūnas be smurto požymių


Dingusio latvio kūnas – Palangos paplūdimyje

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 04 21 | Rubrika: Kriminalai

Sekmadienį, apie 8.55 val., Palangos policijos komisariatui telefonu buvo pranešta apie tai, jog Baltijos jūros pakrantėje, apie 50 metrų nuo Kuršių tako, vandenyje rastas vyriškos lyties lavonas. Šalia jūros namą statantys statybininkai iš rusakalbio praeivio sužinojo, jog iš vandens kyšo žmogaus kojos. Vyrai iškart pranešė policijai. Nenustatytos asmenybės, apie 170 centimetrų ūgio...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas