Domantas Vaitkus apdovanotas Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos III laipsnio diplomu

***, 2021-05-03
Peržiūrėta
1894
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Domantas Vaitkus apdovanotas Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos III laipsnio diplomu

Šiemet, kaip ir kiekvienais mokslo metais, mokyklos skaitovai dalyvavo Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse. Būtent šiuometiniam konkursui mokiniai ruošėsi neįprastai – teko dalyvauti nuotoliniu būdu ir savo pasirodymus pateikti video formatu.

Domantą Vaitkų, 6a klasės mokinį, sėkmė šiame konkurse lydėjo jau mokyklos etape. Toliau sėkmė šypsojosi ir Palangos mieste, kur tarp kitų skaitovų mokinio D. Vaitkaus pasirodymas buvo įvertintas geriausiu. Regione laimėta antra vieta užtikrino Domantui dalyvavimą respublikiniame etape. Iš viso šiame konkurse dalyvavo 360 skaitovų.

Skaitovus vertino kompetentinga komisija: komisijos pirmininkė-Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto Teatro katedros scenos kalbos pedagogė, menotyros daktarė Danutė Vaigauskaitė; Dr. Kęstutis Urba, Vaikų literatūros tyrėjas ir kritikas; Aušra Martišiūtė Linartienė, profesorė, humanitarinių mokslų daktarė, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto direktorė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Teatro ir kino fakulteto dėstytoja; Martynas Januška, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas ekspertas, Mažeikių kultūros centro Juozo Vaičkaus skrajojamojo teatro režisierius; Marius Mikalajūnas, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas ekspertas.

Balandžio 23d. vyko laimėtojų nuotolinė apdovanojimų ceremonija, kurioje buvo paskelti šio konkurso laureatai. Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos III laipsnio diplomu buvo apdovanotas mūsų mokyklos skaitovas Domantas Vaitkus.

Mokyklos skaitovui linkime didžiulės sėkmės puoselėjant sceninio žodžio meną.

Alma Pronckūnienė, teatro vyresnioji mokytoja

Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos skaitovas Domantas Vaitkus apdovanotas Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos II laipsnio diplomu.


Praėjusį penktadienį Palangos senojoje gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. Ministrė ir ją lydintys asmenys lankėsi „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje, Vlado Jurgučio progimnazijoje, Palangos baseine, susitiko su mokyklų vadovais. Švietimo ir mokslo ministrė lankėsi ir Palangos senojoje gimnazijoje. Apie vizitą ir aktualius švietimo...


Penktadienį, lapkričio 19 d., Palangoje lankėsi bei aktualius švietimo klausimus su Savivaldybės atstovais bei miesto ugdymo įstaigų vadovais aptarė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. 


Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė penktadienį, lapkričio 19 d., lankysis Palangoje.


Minint Tarptautinę mokytojų dieną, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė ir švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė įteikė Metų mokytojų apdovanojimus aštuoniems Lietuvos mokytojams. Tarp jų palangiškių mokytojų nebuvo.Šiemet, kaip ir kiekvienais mokslo metais, mokyklos skaitovai dalyvavo Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse. Būtent šiuometiniam konkursui mokiniai ruošėsi neįprastai – teko dalyvauti nuotoliniu būdu ir savo pasirodymus pateikti video formatu. Domantą Vaitkų, 6a klasės mokinį, sėkmė šiame konkurse lydėjo jau mokyklos etape. Toliau sėkmė...


Labiausiai oras šiandien įkaito pajūryje: Klaipėdoje ir Palangoje nustatyta 32,3 ir 32,2 laipsnio temperatūra, rekordai pagerinti beveik 6 laipsniais, rašo sinoptikai.


Darbo įvertinimas visada suteikia motyvacijos, – įsitikinęs daugelis, tarp jų ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Saulius Macius, apdovanotas pirmojo laipsnio pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“. Su pašnekovu kalbėjomės apie policijos pareigūnų darbą, su juo gaunamas...


Nuo antradienio palangiškė Genoveita Krasauskienė pradeda dirbti naujose pareigose. Ji paskirta švietimo ir mokslo viceministre.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius