Palangoje lankėsi bei aktualius švietimo klausimus aptarė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė (FOTO GALERIJA)

"Palangos tilto" informacija, 2021-11-19
Peržiūrėta
2176
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje lankėsi bei aktualius švietimo klausimus aptarė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė (FOTO GALERIJA)

Penktadienį, lapkričio 19 d., Palangoje lankėsi bei aktualius švietimo klausimus su Savivaldybės atstovais bei miesto ugdymo įstaigų vadovais aptarė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. 

Savivaldybėje vykusio susitikimo metu ministrei Savivaldybės vadovai pristatė švietimo situacijos Palangoje analizę, pasiekimus bei iššūkius, su kuriais Palangos švietimiečiai susiduria. 

„Vienas iš jų – prasta mokyklų sporto aikštynų būklė, kadangi dėl šiuo metu galiojančių kriterijų ministerijos Aikštynų modernizavimo programoje gali dalyvauti tik tos savivaldybės, kurios turi daugiau kaip 3 tūkstančius mokinių, tad Palanga negali pretenduoti į šį finansavimą. O vien miesto biudžeto lėšomis sutvarkyti visus mokyklų aikštynus praktiškai neįmanoma. Todėl ministrės paprašėme į tai atkreipti dėmesį ir pagal galimybes rasti finansavimą,“ – savo įraše Facebook (Meta) sako meras Šarūnas Vaitkus.

Anot jo, švietimo, mokslo ir sporto ministrė pasidžiaugė sutvarkytu švietimo įstaigų tinklu Palangoje, aukšta ugdymo kokybe bei pabrėžė, kad Palangos rezultatai visos šalies kontekste atrodo labai gerai. 

Vėliau ministrė lankėsi kurorto ugdymo įstaigose – „Baltijos“ pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyriuje bei domėjosi, kaip vyksta vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, integracija į ugdymo procesą. 

„Specialios lavinamosios klasės ministrei paliko labai gerą įspūdį. Atvykę į Senąją gimnaziją, ministrei pristatėme, kaip pasikeitė ugdymo įstaiga po kapitalinio remonto, mokyklos salėje įvyko ir ministrės susitikimas su gimnazijos pedagogais ir mokiniais,“ – dalijosi susitikimo detalėmis Š. Vaitkus.

„Vizito Palangoje metu J. Šiugždinienę taip pat informavome apie labai pasiteisinusį socialinį projektą – nemokamas vaikų mokymo plaukti pamokas bei Sporto centro auklėtinių treniruotes Palangos miesto baseine, taip pat ministrė apžiūrėjo baigiamą suremontuoti V. Jurgučio progimnazijos stadioną,“ – sako kurorto meras.

Švietimo bendruomenei aktualius klausimus ministrė aptarė su visų Palangos švietimo įstaigų vadovais Kurhauze vykusiame susitikime.

PT info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Žurnalo „Reitingai“ geriausių šalies švietimo sistemų reitinge Palangos savivaldybės švietimo sistema yra trečioje vietoje, po Vilniaus ir Kauno. O štai, geriausiųjų šalies mokyklų reitinge, Palangos senoji gimnazija iš 25 vietos 2023 metais nukrito į 36 vietą šiemet.


Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) rengiamų apdovanojimų ceremonijoje praėjusį savaitgalį  Palanga sulaukė ypatingą kurortui ir jos bendruomenei „Auksinę krivūlę“ – už ypatingus pasiekimus savivaldybės švietimo srityje. Tačiau kas slypi už Palangos ilgalaikių pasiekimų švietimo srityje? Kokia Palangos miesto savivaldybės švietimo sėkmės formulė? Apie tai „Palangos tiltas“ šnekėjosi...


Praėjusį penktadienį Palangos senojoje gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. Ministrė ir ją lydintys asmenys lankėsi „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje, Vlado Jurgučio progimnazijoje, Palangos baseine, susitiko su mokyklų vadovais. Švietimo ir mokslo ministrė lankėsi ir Palangos senojoje gimnazijoje. Apie vizitą ir aktualius švietimo...


Penktadienį, lapkričio 19 d., Palangoje lankėsi švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė.  „Labai viltingai nuteikė apsilankymas Palangoje, kur švietimo reikalus aptarėme su savivaldybės meru Šarūnu Vaitkumi, kitais vadovais, mokyklų direktoriais bei mokytojais,“ – savo Facebook paskyroje po vizito parašė J. Šiugždinienė.


Penktadienį, lapkričio 19 d., Palangoje lankėsi bei aktualius švietimo klausimus su Savivaldybės atstovais bei miesto ugdymo įstaigų vadovais aptarė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. 


Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė penktadienį, lapkričio 19 d., lankysis Palangoje.


Minint Tarptautinę mokytojų dieną, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė ir švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė įteikė Metų mokytojų apdovanojimus aštuoniems Lietuvos mokytojams. Tarp jų palangiškių mokytojų nebuvo.


Šiemet, kaip ir kiekvienais mokslo metais, mokyklos skaitovai dalyvavo Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse. Būtent šiuometiniam konkursui mokiniai ruošėsi neįprastai – teko dalyvauti nuotoliniu būdu ir savo pasirodymus pateikti video formatu. Domantą Vaitkų, 6a klasės mokinį, sėkmė šiame konkurse lydėjo jau mokyklos etape. Toliau sėkmė...


Meras Š. Vaitkus Vilniuje aptarė kurortams aktualius klausimus  1

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 06 13 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Premjero Algirdo Butkevičiaus kvietimu, pirmadienį lankėsi Vilniuje, Vyriausybėje bei susitiko su Premjeru A. Butkevičiumi, aplinkos ministru V. Mazuroniu, energetikos ministru J. Neverovič, užsienio reikalų ministru L. Linkevičiumi, susisiekimo viceministru V. Kondratovič bei įvairių ministerijų valdininkais.


Nuo antradienio palangiškė Genoveita Krasauskienė pradeda dirbti naujose pareigose. Ji paskirta švietimo ir mokslo viceministre.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius