G.Krasauskienė – švietimo ir mokslo viceministrė

"Palangos tilto" informacija, 2013-01-24
Peržiūrėta
161
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

G.Krasauskienė – švietimo ir mokslo viceministrė

Nuo antradienio palangiškė Genoveita Krasauskienė pradeda dirbti naujose pareigose. Ji paskirta švietimo ir mokslo viceministre.
„Šiandien švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis pasirašė įsakymą, kuriuo Genoveita Krasauskienė paskiriama į viceministrės pareigas, – pirmadienį „Palangos tiltą“ informavo Švietimo ir mokslo ministerijos Komunikacijos skyriaus vyresnioji specialistė Genovaitė Bingelienė. – Nuo antradienio ji jau pradeda darbą“.
Iki šiol ŠMM dirbo tik vienas viceministras.
„Taip, tokio pasiūlymo prieš kelias savaites sulaukiau iš Darbo partijos deleguoto ministro D. Pavalkio. Kaip supratau, esame trys kandidatai tokioms pareigybėms“, – „Palangos tiltui“ parėjusią savaitę patvirtino G. Krasauskienė.
Ministras Dainius Pavalkis „Palangos tiltui“ sakė, kad į tris laisvas viceministrų vietas jis sulaukęs šešių kandidatų: „G. Krasauskienė man atrodo būtų tinkamiausia tvarkyti bendruosius švietimo reikalus. Be to, ji puikiai moka anglų kalbą. Tai labai reikės Lietuvai pirmininkaujant ES“.
Iki šiandienos Darbo partijos Palangos skyriui vadovavusi kurorto tarybos narė dirbo dėstytoja Klaipėdos valstybinėje kolegijoje.

Jūsų komentaras:

? 2013-01-27 20:52 (IP: 86.100.60.112)
?"dirbo dėstytoja Klaipėdos valstybinėje kolegijoje"- ne visai taip! -jos "dėstytojos" anglų k.-vos atitiko Kretingos profkės m-los lygį....

Tokiems, 2013-01-27 20:47 (IP: 86.100.60.112)
Svarbiausiai turėti "KIAULĖS" akis-tai ir knisasi...

GĖDA! 2013-01-27 20:46 (IP: 86.100.60.112)
-Jokiais!... Tuščias muilo burbulas! Jog visi žinom ir atmenam kaip ši nesugebėjo nieko nuveikti Savivaldybėj ..Gėdos pridarė ir tiek..Toks pat ir jos prasigėręs krasauskas-kai Meras Stalmokas net "Labas" nesakė tokiam, - Tuščiai suposi minkštoj kėdėj ir surijo mūsų visų pinigus...Gėda Gėda!

To palangiške, 2013-01-25 13:02 (IP: 78.61.175.229)
parašykite konkrečiai, kokiais sugebėjimais pasižymi G. Krasauskienė.

palangiske 2013-01-25 10:02 (IP: 78.61.104.50)
nuosirdziausiai dziaugiames , kad buvo pastebeti ir ivertinti jos sugebejimai .Sekmes !

2013-01-24 21:55 (IP: 78.61.79.246)
šaunuolė

Taip pat skaitykite

apkričio 28 d., ketvirtadienį, „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje vyko 15 Vakarų Lietuvos savivaldybių regioninis forumas „Šiuolaikinis ugdymas: patirtinio mokymosi galimybės ir iššūkiai“ . Forumo organizatoriai – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Nacionalinė švietimo agentūra, VšĮ Mokyklų tobulinimo centras ir ISM...


„Savivaldybių nuomone, prailginti mokslo metai – nepasiteisino. Artimiausiu metu planuojame kreiptis į Vyriausybę, kad būtų grąžinta ankstesnė mokslo metų trukmė“, ¬– teigė LSA viceprezidentas, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.


Vakar naujuosius mokslo metus tradiciškai pradėjo Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Gausiai susirinkę studentai į Palangos senosios gimnazijos salę sulaukė daug sveikinimų, o ir patys sveikino vieni kitus. Naujus mokslo metus pradėjo beveik 400 studentų.


Švietimo ir mokslo ministrei išsakius mintį, jog reiktų ilginti mokslo metus, sulaukta įvairios visuomenės reakcijos. Vieni tokią mintį gyrė, kiti ją peikė, galiausiai pasvarstyta, kad tai gal ir nebūtų blogai, jeigu viskas būtų tinkamai parengta – vien pailginti mokslo metus nėra prasminga, reikia atitinkamai atsižvelgti ir į ugdymo programas bei metodus, gal tai padėtų...


TAU studentai pradėjo naujuosius mokslo metus

Rasa GEDVILAITĖ, 2016 10 06 | Rubrika: Miestas

Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai antradienį pradėjo naujuosius mokslo metus. Palangos kurhauzo salėje, kur ir vyko šventinis renginys, vos tilpo visi aktyvieji senjorai, pasiryžę energingai kibti į mokslus. Naujuosius mokslo metus pradėjo kiek daugiau nei 380 studentų, kurie mokysis keturiuose fakultetuose: Dvasinės kultūros, Kraštotyros ir turizmo, Menų...


Miesto ugdymo įstaigos naujiesiems mokslo metams pasirengusios

Palangos m. savivaldybės informacija, 2016 08 25 | Rubrika: Miestas

Naujieji mokslo metai – jau visai čia pat. Jiems rengiasi ne tik mokiniai, žengsiantys naujų išbandymų keliu, bet ir mokyklų administracija. Kasmet siekiama kiek įmanoma atnaujinti ugdymo įstaigų patalpas, pabaigti pradėtus darbus ir sutikti mokinius gražioje bei jaukioje mokykloje. Tad ką pavyko nuveikti besirengiant netrukus prasidėsiantiems naujiesiems mokslo metams? O darbų...


Nuo antradienio palangiškė Genoveita Krasauskienė pradeda dirbti naujose pareigose. Ji paskirta švietimo ir mokslo viceministre.


Po apmaudaus pralaimėjimo Seimo rinkimuose konservatoriui Pranui Žeimiui spalį kurorto „darbiečių“ lyderė Genoveita Krasauskienė sulaukė netikėto, bet malonaus pasiūlymo – taip pat „darbietis“ Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis jai pasiūlė užimti ministerijos viceministrės kėdę. Kitai žinomai kurorto moteriai, Palangos Oro uosto direktorei...


Nors mokslo metai prasidėjo rugsėjį, tačiau miesto savivaldybės taryba buvo priversta tikslinti  klasių komplektų skaičių miesto švietimo įstaigose. Nepaisant to, jog rugpjūtį valdžia patvirtino mokinių priėmimo į Palangos miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklas tvarką, tačiau pastarąją tiek Švietimo skyriaus tarnautojai, tiek bendrojo lavinimo mokyklų vadovai ignoruoja.


Artimiausiame miesto Tarybos posėdyje bus svarstomas sprendimo projektas dėl miesto mokyklų pedagoginių pareigybių, dėl bendrojo lavinimo mokyklų, gimnazijos, mokyklos-darželio, ikimokyklinio ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigų darbuotojų etatų normatyvų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius