Palangiškių patogumui – Lietuvos paštas duris atvers naujose patalpos

"Palangos tilto" redakcija, 2021-04-12
Peržiūrėta
2323
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškių patogumui – Lietuvos paštas duris atvers naujose patalpos

Balandžio 21 dieną Lietuvos paštas Palangoje duris atvers naujose, pagal modernią koncepciją įkurtose patalpose. Naujasis pašto skyrius bus įrengtas prekybos centre „Rimi“, adresu Malūno g. 10.
„Kokybiškų ir patogių paslaugų užtikrinimas klientams yra vienas iš Lietuvos pašto prioritetų. Tai reiškia ne tik modernizuojamus procesus, bet ir atnaujinamus pašto skyrius – jau kelerius metus pašto skyriai įrenginėjami pagal modernią koncepciją, keliami į gyventojams patogias vietas, kaip pavyzdžiui, prekybos centras, kur paštas visada būtų pakeliui“, – sako Lietuvos pašto tinklo vadovas Jonas Sadauskas.
Naujame pašto skyriuje bus įrengti trys klientų aptarnavimo langeliai, patogi laukimo salė, siuntų savitarnos erdvė, skyrius pritaikytas žmonėms su negalia. Siekiant užtikrinti daugiau patogumo, šis pašto skyrius dirbs valanda ilgiau: darbo dienomis 9.00 – 18.00 val., šeštadieniais 9.00 – 14.00 val. Šalia prekybos centro yra automobilių stovėjimo aikštelė, tad bus patogu atvykti ir automobiliu.
Atkreipiamas dėmesys, kad atidarant šį naują skyrių, bus apjungti iki šiol veikę pašto skyriai Vytauto g. 53 ir Klaipėdos pl. 62A. „Nuolat stebime situaciją ir siekiame užtikrinti pašto paslaugų prieinamumą ir kokybę: tai reiškia ne tik pašto skyrių atnaujinimą, bet ir paštomatų plėtrą. Būtent paštomatų populiarumas karantino metu išaugo labiausiai. Ne išimtis ir Palanga – miesto gyventojai aktyviai jais naudojasi. Atsižvelgdami į tai, rudenį vieną paštomatą perkėlėme į patogesnę vietą ir padidinome siuntimo dėžučių skaičių jame“, – sako J. Sadauskas.
Primenama, kad dėl didelio siuntų srauto, šiuo metu daugiau nei įprastai pašto siuntų, kurias reikėtų atsiimti pašto skyriuje, nukreipiamos į LP EXPRESS paštomatus, taip gyventojams suteikiant galimybę siuntą atsiimti patogiausiu metu.
Senieji pašto skyriai iki balandžio 21 d. dirbs įprastai. Svarbu – paskutinę darbo dieną, t. y. balandžio 20 d., šiuose skyriuose klientai bus aptarnaujami iki 12.00 val. Iki to laiko nespėjus atsiimti siuntų ir registruotų laiškų, juos nuo kitos dienos bus galima atsiimti naujajame pašte.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Liepos 25 d. 18 val., pirmą kartą po renovacijos, žiūrovams atvers duris Palangos Kurhauzo teatro salė su muzikiniu operetės spektakliu „Išsipildžiusios svajonės istorija."


„Pigu.lt“ atkeliauja į Palangą – nuo šiol visi pajūrio gyventojai ar čia atostogaujantys poilsiautojai prekybos centre internete įsigytas prekes galės atsiimti naujai duris atvėrusioje parduotuvėje ir prekių atsiėmimo punkte. Šis žingsnis padės užtikrinti dar didesnį įmonės klientų patogumą ir leis išvengti atostogas apkartinančių situacijų.


Balandžio 21 dieną Lietuvos paštas Palangoje duris atvers naujose, pagal modernią koncepciją įkurtose patalpose. Naujasis pašto skyrius bus įrengtas prekybos centre „Rimi“, adresu Malūno g. 10.


Lietuvos oro uostai pasirašė sutartį su Lietuvoje ir tarptautinėje rinkoje gerai žinomu kavinių tinklu „Caffeine“. Jau rudenį dvi šio tinklo kavinės atvers duris Vilniaus oro uoste, dar dvi nuo žiemos bus prieinamos ir Palangos oro uosto lankytojams.


Palangos baseinas savo socialiniame tinkle pranešė, džiugią žinią skaičiuojant paskutines dienas iki vasaros – Palangos baseinas vėl atvers duris jau birželio 12 dieną.


Spalio 25 dieną, nuo 9 iki 15 val., duris lankytojams visoje Lietuvoje plačiai atvers per 60 teismų (įskaitant teismo rūmus). Išankstinės registracijos norint gauti konsultaciją neprireiks: kaip ir ankstesniais metais, konsultacijos bus teikiamos „gyvos eilės“ principu. Jūsų laukia ir Plungės apylinkės teismo Palangos rūmai, esantys Vytauto g. 102, Palanga.


Palangos miesto baseinas su sveikatingumo centru jau netrukus – kovo 1 d. – atvers duris lankytojams. Modernus, kurorto visuomenės ilgai lauktas objektas yra puikiai pritaikytas sporto reikmėms – čia bus rengiamos ne tik kūno kultūros pamokos bei plaukimo treniruotės Palangos miesto mokiniams, bet ir galės vykti įvairaus lygio plaukimo varžybos, taip pat – ir...


Beveik dvejus metus laukusi Sveikatos apsaugos ministerijos konkurso direktoriauspareigoms eiti, Palangos reabilitacijos ligoninė turi naują vadovą: direktore tapo Romantė Aleknavičienė, kuri po 25 metų prie ligoninės vairo stovėjusio Virginijaus Biskio išėjimo– iki rugsėjo vidurio ji laikinai vadovavo ligoninei – jau atsikratė žodžių „laikinai einanti“.


Vasario 21-ąją prasidėję ilgai laukti naujos Palangos autobusų stoties statybų darbai artėja prie finišo. Naujasis kompleksas – moderni autobusų stotis bei prekybos centras – lankytojus nustebinsiantis ne tik patogumu, bet ir neįprastais sprendimais, tokiais kaip „bangomis“ puoštas fasadas ir išskirtinis pastato apšvietimas, duris atvers...


Palangos sporto kompleksas duris atvers ateinantį savaitgalį

"Palangos tilto" informacija, 2014 04 03 | Rubrika: Miestas

Olimpinėms, Europos ir pasaulio žaidynėms besirengiantys sportininkai Palangoje pagaliau turės treniruotėms skirtą erdvę: balandžio 12 d. duris atvers tarptautinius standartus atitinkantis universalus sporto kompleksas, savo architektūrine forma primenantis lūžtančią jūros bangą. Jame galės vykti ne tik įvairiausi sporto, bet ir pramoginiai renginiai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius