Dovana Lietuvai – 103 vaikų trispalvės

***, 2021-02-15
Peržiūrėta
431
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Dovana Lietuvai – 103 vaikų trispalvės

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – viena iš Lietuvos valstybinių švenčių, kuri ugdytiniams pristatoma kaip Lietuvos gimtadienis. Gimtadienis vaikams – svarbi šventė, nes jos reikia laukti ištisus metus.
Palangos lopšelio - darželio „Gintarėlis“ ugdytiniai kartu su mokytojais pasveikino Lietuvą su gimtadieniu. Šiemet Lietuva švenčia nepriklausomybės atkūrimo 103 gimtadienį, todėl buvo nuspręsta kiekvieniems metams nupiešt po vėliavėlę. Visą savaitę mokytojai, vaikai ir jų tėveliai piešė, spalvino, aplikavo vėliavėles. Projekto mokytojos A. Matelienė ir S. Cmylnikovienė inicijavo 103 vėliavėlių pristatymą Mokyklos lauko erdvėje. Sujungus visas vėliavėles į vieną juostą, gavosi įspūdinga, ilga, graži vėliava skirta Lietuvos Valstybės atkūrimo 103 metinėms pažymėti.
Teminės savaitės „Mano gimtinė“ metu pedagogai suteikė žinių apie gimtojo krašto grožį per eilėraščius, pasakas, padavimus, dainas, šokius, žaidimus. Negalėdami susirinkti visi drauge ir pasidžiaugti švente, pedagogai rado išeitį, kaip pasveikint Lietuvą. Mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės savo gražiausius žodinius, muzikinius, ritminius, vaizdinius sveikinimus Lietuvai įrašė į video medžiagą. Video medžiaga „Mes sveikinam Lietuvą“ vasario 15 d. buvo pristatyta Mokyklos ugdytiniams visose grupėse. Tai pradžiugino ne tik vaikus, bet ir visą Mokyklos bendruomenę.

Su gimtadieniu, Lietuva, būk graži ir laisva. Esi mums svarbi ir mums niekada nepritrūks idėjų, kūrybiškumo, kaip pasveikint TAVE.

Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“
mokytoja metodininkė Alma Matelienė
vyresnioji mokytoja Sonata Chmylnikovienė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pažįstamos mamos kurorte skundžiasi, kad jų vaikai karantino suvaržymų metu tapo irzlesnis, atžagaresni. „Palangos tiltas“ jau rašė apie mažamečius berniukus, kurie galimai apiplėšė kurorto senjorę. Tiesa, Palangos policija patvirtino tik vagystę minėtu atveju. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos...


Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – viena iš Lietuvos valstybinių švenčių, kuri ugdytiniams pristatoma kaip Lietuvos gimtadienis. Gimtadienis vaikams – svarbi šventė, nes jos reikia laukti ištisus metus. Palangos lopšelio - darželio „Gintarėlis“ ugdytiniai kartu su mokytojais pasveikino Lietuvą su gimtadieniu. Šiemet...


Jau artimiausiu metu Palangos lavinimo įstaigas pasieks ypatinga Švietimo ir Mokslo ministerijos dovana - 400 planšečių.


Palangoje esanti Kunigiškių vaikų poilsio stovykla neilgai trukus atgims ir vėl atliks savo funkciją – čia vėl numatoma organizuoti vaikų poilsį bei edukacines veiklas.


Palangoje praleistas praėjęs savaitgalis neabejotinai taps vienu iš įsimintiniausiu per visas vasaros atostogas daugiau nei pusei tūkstančio šalies vaikų, kadangi praėjusį šeštadienį jie pirmą kartą pamatė jūrą. Šis susitikimas su Baltija – Palangos miesto savivaldybės dovana vargingiau gyvenančių šeimų vaikams iš visos Lietuvos....


Palangos dovana Lietuvos vaikams – pirmasis žvilgsnis į Baltiją

"Palangos tilto" informacija, 2016 07 21 | Rubrika: Miestas

Kitą savaitgalį Palanga prisipildys vaikų džiaugsmo – Savivaldybės iniciatyva rengiamos akcijos „Pasveikink jūrą Palangoje“ metu į didžiausią šalies kurortą suvažiuos keli šimtai vaikų iš visos Lietuvos, kurie dar niekada savo gyvenime nematė jūros.


Praėjusį penktadienį – tarsi vasaros sezono įkarštyje – vaikų atrakcionų parke J. Basanavičiaus gatvėje šurmuliavo gausus būrys vaikų. Tarptautinė vaikų gynimo diena buvo paminėta gražiu renginiu, skirtu ne visada pasiturinčių kurorto šeimų vaikams: Savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos tarnyba, vykdydama Jaunimo iniciatyvų ir vaikų...


Mero dovana „Bočiams“ – pramoginė kelionė į Mingę

Jurgita Vanagė, Palangos savivaldybės mero patarėja, 2011 06 28 | Rubrika: Miestas

Palangos kultūros centro pagyvenusių žmonių tautinių šokių kolektyvo „Bočiai“ nariai savaitgalį sulaukė išskirtinės miesto valdžios dovanos – kelionės po Lietuvos Venecija vadinamą Mingės kaimą. „Tai buvo miesto mero Šarūno Vaitkaus dovana kolektyvo penkiasdešimtmečio proga“, - sakė „Bočių“ kolektyvo vadovė Janina Serapinienė.


Turėti talentą – didžiulė dovana, teikianti malonumą sau ir kitiems, tačiau niekas nepaneigs, jog reikia ir didelio darbo. Tai ypatingai puikiai pastebi S.Vainiūno muzikos mokyklos Dailės skyriaus mokytoja ekspertė Lendrūna Moncevičienė. Jos dėka daugelis meniškos sielos vaikų turėjo galimybę prisiliesti prie meno, pajusti drobėje slystantį potėpį. Vienas iš tokių, kaip pati mokytoja...


Kalėdinė dovana vaikams – išvyka visureigiais

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 12 09 | Rubrika: Miestas

Jau tradicija tapusi Visureigių klubo „4x4 Pajūris“ inicijuota išvyka praėjusį šeštadienį vėl nudžiugino Klaipėdos vaikų globos namų „Smiltelė“ auklėtinius. Artėjant šv. Kalėdoms juos pasitiko ne tik šventiškai nusiteikę visureigių aistruoliai, bet ir kartu atvykęs Kalėdų Senelis, nestokojęs geros nuotaikos ir dovanėlių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius