Džiugina Druskininkų gatvėje verdantys darbai

Palangos tiltas, 2017-12-12
Peržiūrėta
291
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Verdantys darbai palangiškius džiugina, juos pabaigus teritorija akivaizdžiai pasikeis.
Verdantys darbai palangiškius džiugina, juos pabaigus teritorija akivaizdžiai pasikeis.

Į redakciją užsukęs Algirdas Jonas Rauba, gyvenantis Druskininkų gatvėje, pasidžiaugė, kaip puikiai tvarkoma aplinka jo gyvenamojoje teritorijoje. „Gražu žiūrėti. Jauni vyrukai taip spėriai darbuojasi, jie turėtų greit viską sutvarkyti“, – sakė jis.
Palangiškis papasakojo, jog praeidamas pro šalį nuolat atkreipia dėmesį, kaip uoliai dirba darbininkai, stengdamiesi sutvarkyti aplinką aplink kelis Druskininkų gatvės daugiabučius. „Žinoma, dabar nepalyginsi, pasikeitė priemonės, darbai vyksta ir greičiau, ir kokybiškiau. Bet džiugina matyti ir jaunus vyrukus, jiems nereikia, štai, nė į užsienį važiuoti“, – išsakė pastebėjimą A. J. Rauba.
UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus džiaugėsi, jog vykstantys darbai teigiamai įvertinti. „Mums išties ten puikiai einasi. Jau sutvarkėm teritoriją prie Druskininkų gatvės 1 ir 3 namo, dabar tvarkoma aplinka prie Druskininkų gatvės 5 ir 5A daugiabučių. Trys namai jau šioje teritorijoje yra renovuoti, bereikia sutvarkyti aplinką. Vaizdas keičiasi visiškai“, – teigė K. Skierus.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Palangiskis 2018-10-28 13:59 (IP: 85.206.61.92)
Greit zolynu nebeliks, medziu vien tik asfaltas, trinkeles ir auto po pat langais. Gaila, kad niokojama gamta, vietoje zalios spalvos, medziu liks tik pilkas asfaltas

Taip pat skaitykite

Gatvėje jau galima įkrauti elektromobilius, įrengtos patogios vietos sportininkų autobusams, žiedas, puošia visą gėlių kompozicijos. S. Dariaus ir S. Girėno gatvės atkarpos nuo Klaipėdos pl. iki Sporto g. statybos darbai buvo pradėti pernai rugsėjį.


Bangų gatvė neilgai trukus neatpažįstamai pasikeis – prasidėjo vietos gyventojų ilgai laukta Bangų g. šaligatvio ir važiuojamosios dalies rekonstrukcija.


Į redakciją užsukęs Algirdas Jonas Rauba, gyvenantis Druskininkų gatvėje, pasidžiaugė, kaip puikiai tvarkoma aplinka jo gyvenamojoje teritorijoje. „Gražu žiūrėti. Jauni vyrukai taip spėriai darbuojasi, jie turėtų greit viską sutvarkyti“, – sakė jis.


Nuo seno jūra ir džiugina, ir maitina. Dauguma atostogų neįsivaizduoja be poilsio prie jūros, todėl vasaromis paplūdimiai būna pilni saulės spindulių gaudytojų. Tačiau kaskart atvykus jūros krantai bei kopagūbriai būna vis kitokie. Gal nežymiai pasikeitę, tačiau nuolat kintantys. Pokyčius stebi mokslininkai, analizuoja didesnius pokyčius ir ieško sprendimo būdų, bet šėlstančiai...


Statybos džiugina gyventojus, taip pat puošia Palangą. Deja, gyvenančių šalia statybos, ypač sezono laiku – nedžiugina. Dulkės, triukšmas, cementovežiai, traktoriai, kurie neduoda ramybės nuo ankstyvo ryto. Nelengva net praeiti siaura S. Nėries gatve, o dar sunkiau įvažiuoti į savo kiemą. Kada užgriozdintas įvažiavimas, tai nemaloniai mus „džiugina“. Visa...


Kurorto gyventojus bei svečius ir vėl džiugina muzikinis fontanas – Nepriklausomybės aikštėte jis vandens, muzikos ir spalvų šokiu žavi kasdien nuo 12 iki 22 val. 


Baigiantis metams, gatvių infrastruktūros gerinimo darbai Palangoje nesustoja: praėjusią savaitę pradėta Sodo gatvės atkarpos ties parduotuve „Liepa“ rekonstrukcija. Jai pasibaigus, bus pagerintos šiame ruože automobilių statymo sąlygos, nutiestas šaligatvis ir įrengtas naujas apšvietimas. Antrojo rekonstrukcijos etapo darbai iki metų pabaigos bus baigti ir...


Vienoje iš populiariausių kurorto gatvių – Jūratės g. – užvirė rekonstrukcijos darbai. Iki vasaros planuojama iš pagrindų sutvarkyti atkarpas nuo Sinagogos g. iki Vytauto g. bei nuo Smilčių g. iki dviračių tako, dar šiais metais bus rekonstruota ir aikštė.


Palangos Kęstučio gatvėje – intensyvūs rekonstrukcijos darbai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 03 22 | Rubrika: Miestas

Populiarioje, link jūros vedančioje Palangos Kęstučio gatvėje intensyviai vyksta rekonstrukcijos darbai. Nors maksimali šio rekonstrukcijos projekto įgyvendinimo trukmė – dveji metai, darbus atliekančios bendrovės „Klaipėdos keliai“ generalinis direktorius Valdas Kniukšta planuoja, jog gatvė sutvarkyta bus dar iki vasaros. „Blogiausiu atveju baigtume...


Pražydusios magnolijos džiugina praeivius

„Palangos tilto“ informacija, 2010 05 12 | Rubrika: Miestas

Pavasarį pražysta žiedai įvairiausiomis spalvomis. Ypatingai džiugina prasiskleidusios Skulptūrų parke, šalia „Šilelio“ vilos, magnolijos. Balti ir rausvi žiedai traukia praeivių dėmesį, o neatsispyrę šiam grožiui žmonės įsileidžia į širdis tikrąjį pavasario džiaugsmą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius