Ekstremalaus sporto varžybos Palangos paplūdimyje

Palangos tiltas, 2023-08-07
Peržiūrėta
1112
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ekstremalaus sporto varžybos Palangos paplūdimyje

Ekstremalaus sporto varžybos Karramba okupuoja Palangos paplūdimyje esančią mini rampą ant kurios jėgas surems geriausi BMX ir SKATE atletai! Nesvarbu ar riedi pats, ar tik mėgsti pasigrožėti kaip tai daro kiti - esi daugiau nei laukiamas! Pažadam rimto veiksmo ant rampos, muzikos, saulės, smėlio ir maudynių.

Preliminari varžybų programa: 15.00 Pradedama BMX IR SKATE dalyvių registracija 16.00 Skate apšilimas 16.30 Skate jam / Kvalifikacijos 17.30 Bmx jam apšilimas 18.00 Bmx Jam / Kvalifikacijos 19.00 Skate jam / Finalai 19.30 Bmx Jam / Finalai 20.00 Apdovanojimų ceremonija 20.30 Raidinam / grojam / chilinam kol saulė nusileis

MORE INFO SOON

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje atidarytas ekstremalaus sporto kompleksas (FOTO GALERIJA)

"Palangos tilto" informacija, 2024 05 11 | Rubrika: Miestas

Palangos jaunuoliai nuo šiol turi dar vieną erdvę, skirtą aktyviam laisvalaikiui – Palangoje atidarytas ekstremalaus sporto aikštynas. Jujo džiaugiasi ne tik jaunimas, bet ir kiti bendruomenės nariai, kurorto svečiai.


Šeštadienį, gegužės 11 d., 12 val. visi, mėgstantys aktyviai leisti laisvalaikį, kviečiami į Palangos ekstremalaus sporto aikštyno atidarymą.


Naująją aktyvaus laisvalaikio praleidimo erdvę ekstremalaus sporto mėgėjai galės išbandyti jau netrukus, kadangi rangovai ją įrengti turi iki vasaros. 


Abu artėjantys savaitgaliai bus kupini įspūdžių tiems, kurie mėgsta ekstremalų sportą ir motociklus. 


Ekstremalaus sporto varžybos Karramba okupuoja Palangos paplūdimyje esančią mini rampą ant kurios jėgas surems geriausi BMX ir SKATE atletai!


Džiugia žinia socialiniame tinkle pasidalijo Palangos miesto meras.


Čia susirinko net 102 dalyviai iš Palangos, Kretingos, Klaipėdos, Tauragės, Kelmės, Raseinių ir Liepojos. Vaikai varžėsi U13 ir U17 amžiaus grupėse.


Pirmadienį Savivaldybėje vyko Palangoje planuojamo ekstremalaus sporto aikštyno projektinių pasiūlymų viešasis svarstymas su visuomene. Šio susitikimo metu bendruomenės nariai ne tik susipažino su planuojamo aikštyno sprendiniais, bet ir išsakė savo pasiūlymus bei pastabas. Į bendruomenės nuomonę bus atsižvelgta koreguojant projektinius pasiūlymus. 


Planuojama, kad neilgai trukus Palanga turės modernų ekstremalaus sporto aikštyną – jau yra paskelbtas konkursas šio aikštyno projektavimui, laukiama projektinių pasiūlymų.


Gruodžio 14-18 dienomis Palangos miesto savivaldybės Tarybos nariai Bronius Vaitkus ir Justas Žulkus viešėjo Portugalijoje, Portimao, kur vyko konferencija, skirta urbanistinių (miesto) sporto šakų plėtojimui. B. Vaitkus ir J. Žulkus atsakė į „Palangos tilto“ klausimus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius