„Elijos“ klausimas – Vyriausybėje pas A. Butkevičių

„Palangos tilto” informacija, 2013-05-09
Peržiūrėta
816
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Elijos“ klausimas – Vyriausybėje pas A. Butkevičių

Trečiadienį, dalyvaujant Palangos miesto savivaldybės Tarybos nariui Danui Paluckui, verslininkui Vaidui Šimaičiui ir pastarojo advokatui Giedriui Skrinskai, Vyriausybėje buvo aptartas „Elijos“ klausimas. Susitikimas buvo surengtas Tarybos nario, LSDP Palangos skyriaus pirmininko Dano Palucko iniciatyva. Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, dalyvaujant patarėjams J. Juozaitienei ir J. Pankauskui, pasitikęs palangiškius ir sužinojęs iš jų lūpų, kad klausimas yra „įstrigęs“, pritarė nuomonei, kad taip toliau negali būti. Anot premjero, reikia ieškoti būdų, kad problema būtų sprendžiama ir būtų išvengta milžiniškų nuostolių. Buvo priimtas sprendimas įpareigoti Vyriausybės teisininkus išsiaiškinti galimybes, jog klausimas baigtųsi taikos sutartimi. Premjeras A. Butkevičius pastebėjo, jog nugriauti kiekvieną pastatą visada galima. „Bet kas po to?“ – retoriškai klausė premjeras. Verslininkas V. Šimaitis pastebėjo, kad visi reikalingi dokumentai statybai buvo tinkamai sutvarkyti, o leidimai gauti. Per susitikimą kurorto socialdemokratų lyderis D. Paluckas premjerui užsiminė ir apie kitus Palangai aktualius klausimus.

Jūsų komentaras:

aliosa 2013-05-11 11:51 (ausra / IP: 109.128.4.247)
ats, pamirsau, kad ,,MERAS GALVOJA/ citata mARtinkus/

alibaba 2013-05-11 11:10 (IP: 84.46.250.143)
O ko merui vaziuot jei jis bejegis , ka jis kur nuvaziaves padare? Kol Kubilius buvo pinigus pasieme pradejo statyt kaska ir nustojo, tai kame ce gerumas gaut pradziai , viskam gaut reikia, o tas Paluckas dar turbut geresnis meras butu.

aliosa 2013-05-10 23:54 (ausra / IP: 109.128.4.247)
kam ta kose reikejo pradeti.Ne vyriausybes galioj tai, ko praso. Nebent socdm. mero posto prireike, labai prireike.

Mindaugas 2013-05-10 21:12 (IP: 213.251.189.209)
Geras fruktas tas Paluckas. Pirma ministras Mauzeris rekia televizijos ekrane, kad reikia nugriauti, o po to Paluckas kaip BETMANAS gelbėja:) Nu cikrkas cia

Konservams Ne 2013-05-10 11:14 (IP: 194.176.60.225)
Pagalaiu Palangoje atsiranda žmonių, kurie rūpinasi ne tik prekybos centrų statyboms, ne tik savo reitingais, tačiau rūpinasi opiomis Palangai problemomis. Taip ir toliau!

senbuvis 2013-05-10 10:56 (ai / IP: 109.128.4.247)
a, a KODEL meras ,miesto galva nevaziavo? gal bijo, gal jaucia,kad elija bus ta paslepta korta ?

Taip pat skaitykite

Savivaldybė antradienį, spalio 26 d., pranešė, kad mirė buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys Vincas Nesteckis. „Savivaldybė reiškia nuoširdžią užuojautą jo šeimai ir artimiesiems. Sunkią netekties valandą telydi jus paguoda ir dvasios stiprybė,"  sako Palangos miesto savivaldybė.


Ketvirtadalis „kovido“ atvejų Palangoje – besimptomiai, kurorte koronavirusu serga net dviejų metukų vaikutis su tėvais, o rytoj (ketvirtadienį) su Savivaldybe bus sprendžiamas klausimas dėl šaldytuvo vakcinoms laikyti įsigijimo. Skaitykite visą interviu su Jūrate Mikutiene, Palangos miesto poliklinikos (oficialiai, Palangos asmens sveikatos priežiūros centro - aut.)...


Palangos miesto savivaldybės tarybos narė Svetlana Grigorian nepažeidė iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti. Tokį sprendimą vienbalsiai priėmė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienį, rugsėjo 16 dieną, pradėjo tyrimą dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos narės Svetlanos Grigorian elgesio. Bus aiškinamasi, ar valstybės politikė nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.


Gegužės 8 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija vienbalsiai nusprendė, kad atstovaudamas fiziniam asmeniui savivaldybės taryboje, buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys A. Jokūbauskas pažeidė įstatymą - iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimą atstovauti (20 straipsnio 1 dalis).  


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl buvusio Palangos miesto savivaldybės tarybos nario Aleksandro Jokūbausko elgesį. Bus aiškinamasi, ar jis, nustojęs eiti minėtąsias pareigas, nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimo atstovauti.  


Atliekų rūšiavimo klausimas aktualus ir vėlyvą rudenį

"Palangos tilto" redakcija, 2019 11 28 | Rubrika: Miestas

Nors už lango – jau vėlyvas ruduo, tačiau atliekų rūšiavimo klausimas išlieka aktualus kaip ir bet kuriuo kitu metų laiku. „Šiuo metu itin aktualus yra padangų tvarkymas – jų dabar yra pilnos visos mūsų atliekų surinkimo aikštelės. Antra, labai norime gyventojams dar kartą priminti, ką galima dėti į atliekų rūšiavimo konteinerius, o ko...


Kreipimasis į Palangos miesto savivaldybės tarybos narius  9

Rimantas Germanas UAB „Litesko“ komercijos direktorius, 2013 06 06 | Rubrika: Miestas

Situacija Palangos šilumos ūkyje, o taip pat miesto savivaldybės ir „Litesko“ santykiai pasiekė ribą, kuomet nebeužtenka pasisiuntinėti raštais vieni kitiems. Turime labai rimtą situaciją, didžiulę problemą, kuri kaupėsi ne vieną mėnesį ir pasiekė kulminaciją. Apie tai ir noriu pasisakyti.


Trečiadienį, dalyvaujant Palangos miesto savivaldybės Tarybos nariui Danui Paluckui, verslininkui Vaidui Šimaičiui ir pastarojo advokatui Giedriui Skrinskai, Vyriausybėje buvo aptartas „Elijos“ klausimas.


Svarbiausias klausimas: kaip išgyventi?

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 01 27 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybės tarybos Ekonomikos ir finansų bei Švietimo, kultūros ir sporto  komitetai pradėjo svarstyti šiųmečio biudžeto programas. Šįsyk su švietimo ir kultūros programų asignavimų valdytojais po kaulelį narstytas kiekvienas mokesčių mokėtojų litas, skirtas biudžetinėms įstaigoms išlaikyti bei įvairioms programoms įgyvendinti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius