Europos diena. Būkime kartu

Palangos tiltas, 2022-04-26
Peržiūrėta
1506
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Europos diena. Būkime kartu

Europos diena– kasmet minima tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Šiemet gegužės 7 d. Palangoje organizuojamos Europos dienos tikslas – skatinti Palangos miesto gyventojus ir svečius domėtis Europos Sąjunga, aktyviai švęsti Europos dieną, prisimenant Europos raidą, vertybes ir kultūrą. 

Gegužės 7 dieną Jūratės ir Kastyčio skvere vyks šventės atidarymas su  „Palangos orkestru“ ir „Tina Dance“ jaunaisiais šokėjais. 

Esant lietingam orui – šventė vyks Palangos viešojoje bibliotekoje, Vytauto g. 61, Palanga.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pirmieji vaikai iš Palangos miesto-partnerio Ukrainoje, Bučos, atvykę didžiausią šalies kurortą šeštadienį, liepos 1-ąją, šypsojosi – tiesa, dalis nedrąsiai – ir kaip visi vaikai, mielai ragavo picos, keldamiesi Palangos apžvalgos ratu smalsiai dairėsi, o jūros tilto prieigose į dangų šypsodamiesi paleido taiką simbolizuojančius baltus balandžius. „Gera buvo matyti vaikų šypsenas....


Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dienos proga Palangoje liepos 6 d. tradiciškai organizuojama nuotaikinga šventė, kurioje netrūks veiklų šeimoms – kurorto gyventojams ir svečiams.


Šeštadienį Palanga miesto gyventojus ir svečius pasitiko europietišku stiliumi ir kvietė kartu švęsti Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos ir „Europe Direct Klaipėda“ organizuotą Europos dieną. 


Europos diena – kasmet minima tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę.


Rugsėjo 16-oji Šventosios pagrindinėje mokykloje pati judriausia diena mokslo metuose – Sporto diena.


Europos diena– kasmet minima tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę.


Radiacinės saugos centras informavo, kad dėl karinių veiksmų Zaporožės atominės elektrinės teritorijoje radiacinis fonas Lietuvoje nepakitęs, o meteorologinės sąlygos palankios – vėjas pučia nuo Lietuvos. Gyventojams kalio jodido tablečių vartoti nereikia. Situacija toliau stebima.Įveikęs ne vieną tūkstantį varžovų iš visos Europos Sąjungos, Palangos senosios gimnazijos abiturientas Vidmantas Mitkus pateko tarp dviejų laimingųjų lietuvių, kuriuos europarlamentaras, Liberalų sąjūdžio žvaigždė Antanas Guoga pakvietė lapkričio pradžioje, gruodžio pradžioje atvykti į Briuselį. Neslepiantis ambicijų kada nors imtis rimtos politinės veiklos, vaikinas atsakė į...


Jūros diena, Baltų vienybės diena, šventojiškių sueiga


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius