Finansų ministrė Rasa Budbergytė lankėsi Palangoje

Palangos tiltas, 2016-08-04
Peržiūrėta
1454
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Finansų ministrė Rasa Budbergytė lankėsi Palangoje

Finansų ministrė Rasa Budbergytė praėjusį savaitgalį lankėsi Palangoje. Ji domėjosi Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos iniciatyva teikti konsultacijas mokesčių mokėtojams būnant viešose vietose, vizituojant pajūrio verslininkus ir gyventojus dviračiais su VMI atributika.
,,Nuo sumokėtų mokesčių į Lietuvos biudžetą ne tik priklauso galimybės finansuoti prioritetines sritis valstybėje, efektyvus mokesčių surinkimas leidžia mažinti ir žmonių socialinę atskirtį. Ši VMI iniciatyva skatina verslą savanoriškai mokėti mokesčius, ugdo mokesčių mokėtojų sąmoningumą. Taip pat džiaugiuosi, kad įgyvendindami ją, VMI darbuotojai būna arčiau žmonių bei, netrukdydami verslui dirbti, sudaro galimybę konsultuotis verslo registravimo, mokesčių ir kitais klausimais“, – sakė finansų ministrė R. Budbergytė.  
VMI taikomos naujos priemonės padeda ne tik šviesti ir konsultuoti, tačiau skatina mokesčių mokėtojus laikytis mokestinės drausmės.
Pajūrio kurortuose veikiantis verslas vien šių metų birželį deklaravo per 23 mln. eurų pajamų, per kelerius pastaruosius metus šis rodiklis išaugo 28 proc. Stebimų visuomeninio maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas teikiančių įmonių sumokėtų mokesčių suma, palyginti su praėjusių metų birželio mėnesiu, didėjo beveik ketvirtadaliu. Akivaizdi nauda ir patiems pajūrio kurortams, pavyzdžiui, Palangos biudžetą kurorto mokesčių mokėtojai pernai papildė 2 mln. eurų daugiau nei 2014 metais.
„Mokesčių inspekcija taikydama prevencines, stebėjimo, kontrolės priemones apgyvendinimo, visuomeninio maitinimo, kt. sektoriuose siekia užtikrinti, kad sezoninė veikla būtų tvarkingai registruota, gautos pajamos apskaitytos, mokesčiai sumokėti. Pagrindinis VMI principas – sąžiningiems mokesčių mokėtojams stengiamasi padėti juos informuojant ir konsultuojant, tad kasmet ieškoma naujų būdų, kaip būti arčiau mokesčių mokėtojo, kaip kuo aiškiau ir paprasčiau suteikti jam reikiamą informaciją ir pan. Kita vertus, mokesčių mokėtojai, kurie bando išvengti mokestinių prievolių, sulaukia kontrolės veiksmų, jų veikla yra nuolat VMI akiratyje“, – pabrėžė Klaipėdos AVMI viršininkas Audrius Morkūnas.

Laima DOMARKIENĖ
Klaipėdos AVMI atstovė spaudai

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Trečiadienį (birželio 22 d.) Palangoje lankęsi LR Seimo Biudžeto ir finansų komiteto, vadovaujamo Mykolo Majausko, nariai domėjosi Šventosios uosto statybos darbų eiga.


Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė atsiriboja nuo Šventosios seniūnės Veronikos Skeberdytės, kuri pastaruosius porą metų bando padėti giminaičiams atgauti žemę, ant kurios galimai įsikūrusi Vidaus reikalų ministerijos (VRM) sanatorija.


Praėjusį penktadienį Palangos senojoje gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. Ministrė ir ją lydintys asmenys lankėsi „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje, Vlado Jurgučio progimnazijoje, Palangos baseine, susitiko su mokyklų vadovais. Švietimo ir mokslo ministrė lankėsi ir Palangos senojoje gimnazijoje. Apie vizitą ir aktualius švietimo...


Penktadienį, lapkričio 19 d., Palangoje lankėsi bei aktualius švietimo klausimus su Savivaldybės atstovais bei miesto ugdymo įstaigų vadovais aptarė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. 


Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė penktadienį, lapkričio 19 d., lankysis Palangoje.


Turbūt vienas šviežiausių Lietuvoje įsikūrusių bankų – specializuotas paskolų ir indėlių bankas „ Fjord Bank “. Bankų veikla reguliuojama daugybės institucijų, jiems keliami kitokie pradinio kapitalo reikalavimai, todėl naujo banko atsiradimas – retas įvykis. „Fjord Bank“ komanda turi kiek kitokius veiklos principus ir siekia būti objektyviu patarėju finansų klausimais, o ne primygtinai...


Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė dar iki paskyrimo ministre viešai užsiminė, kad Vidaus reikalų ministerijai priklausanti Palangoje esantis poilsio ir reabilitacijos centras „Pušynas“ neturėtų būti ministerijos pavaldume. A. Bilotaitė sakė „Palangos tiltui", kad tai, kai pajamų gavimui yra naudojamas valstybės turtas, yra ydingas palikimas....


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Finansų ministrė Rasa Budbergytė praėjusį savaitgalį lankėsi Palangoje. Ji domėjosi Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos iniciatyva teikti konsultacijas mokesčių mokėtojams būnant viešose vietose, vizituojant pajūrio verslininkus ir gyventojus dviračiais su VMI atributika.


Ekonomikos ir finansų komitete – perversmas

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 11 23 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį įvykusiame Palangos miesto savivaldybės tarybos Ekonomikos ir finansų komiteto posėdyje trys jo nariai pareiškė nepasitikėjimą komiteto pirmininku Remigijumi Alvydu Kirstuku.  Balsų dauguma jis neteko pirmininko posto. Komitetui vadovauti išrinktas Tarybos mažumos atstovas Mindaugas Skritulskas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius