Fizioterapijos paslaugos grįš į polikliniką

Palangos tiltas, 2014-12-18
Peržiūrėta
484
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Fizioterapijos paslaugos grįš į polikliniką

„Šiandien žengtas pirmas žingsnis link to, kad, atsižvelgdami į daugiau nei pusantro tūkstančio palangiškių valią, galėtume vadinamojoje Palangos poliklinikoje vėl teikti fizioterapijos paslaugas“, – taip Palangos meras Šarūnas Vaitkus pakomentavo ketvirtadienį miesto Tarybos posėdžio metu priimtą sprendimą dėl VšĮ Palangos pirminės asmens sveikatos priežiūros centro pavadinimo ir įstatų pakeitimo.
Priėmus minėtąjį sprendimą, Palangos miesto savivaldybės viešosios įstaigos pavadinimas „VšĮ Palangos pirminės asmens sveikatos priežiūros centras“ pakeistas į „VšĮ Palangos asmens sveikatos priežiūros centras“.
Tarybai priėmus šį sprendimą, sutiekiama galimybė praplėsti ir atnaujinti vešiosios įstaigos Palangos pirminės asmens sveikatos priežiūros centro veiklą. Vadinamoji poliklinika dabar galės teikti ne tik pirminio lygio sveikatos priežiūros paslaugas, bet ir antriniam lygmeniui priskiriamas ambulatorines-reabilitacines paslaugas.
Savivaldybės taryba, priėmusi sprendimą išbraukti iš VšĮ pavadinimo bei įstatų žodį „pirminės“ pasinaudojo LR sveikatos įstatyme numatyta galimybe, kuria Savivaldybių vykdomosios institucijos turi teisę organizuoti ne tik pirminę asmens sveikatos priežiūrą, bet ir įgyvendinti įstatymo deleguotą valstybės funkciją – organizuoti antrinę asmens sveikatos priežiūrą.
Palangos asmens sveikatos priežiūros centras – iš Palangos miesto savivaldybės turto ir lėšų įsteigta viešoji sveikatos priežiūros ne pelno įstaiga – galės teikti asmens sveikatos priežiūros paslaugas pagal sutartis su užsakovais.
Kai centro direktorė pasirašys pakeistus įstatus ir atliks visus reikalingus veiksmus, susijusius su įstaigos pavadinimo keitimu, bus galima siekti gauti atitinkamą licenciją, leidžiančią buvusios poliklinikos patalpose vėl teikti fizioterapijos paslaugas.
Pasak Palangos mero Š. Vaitkaus, šis sprendimas – pirmas realus žingsnis link to, kad, atsižvelgus į daugkartinius Palangos gyventojų prašymus ir raštu išreikštą per pusantro tūkstančio palangiškių valią, vėl būtų „atrakinti“ fizioterapijos kabinetai miesto centre esančioje sveikatos priežiūros įstaigoje.
„Kitų metų Savivaldybės biudžete mes planuojame skirti lėšas, reikalingas šioms paslaugoms teikti“, – patikino Š. Vaitkus.
 

Jūsų komentaras:

Nejaugi??? 2014-12-19 09:43 (. / IP: 86.100.63.40)
pasaulinis ĮVYKIS !Prireikė dešimmečio, kad šitam pasišlykštėjimui- trenkti su skuduru per snukį...- Ar tai reiškia, kad kirstukas prisigrobė ir užspringo žmonių kančiomis? ar tiek užsiėmė statybomis , dabar centre Simpsono g. kad nebelieka smulkmenom laiko, ar ES pinigai didesni ir mielesni ???

Taip pat skaitykite

Nuo balandžio 9 dienos ryto pradedamos teikti COVID-19 testavimo paslaugos greta Palangos oro uosto. Šalia pajūrio oro uosto keleivių terminalo įsikūrė laboratorinių tyrimų bendrovė „Rezus.lt“ – mokamos testavimo paslaugos čia bus teikiamos derinant jas prie skrydžių grafiko (ir savaitgaliais).


Tinkamai tvarkoma buhalterinė apskaita gali nulemti Jūsų verslo sėkmę. Svarbu patikėti darbus profesionalams tam, kad buhalterinės apskaitos paslaugos būtų vykdomos nepriekaištingai ir tokia veikla atneštų apčiuopiamų vaisių. Skaitykite toliau ir sužinokite apie teikiamas buhalterijos paslaugas bei atraskite patyrusius, padėti visuomet pasiruošusius savo srities ekspertus.


Yra ypač daug priežasčių, kodėl toks procesas kaip bituminių čerpių montavimas turėtų būti patikėtas profesionalams: visų pirma, šis darbas reikalauja specifinių žinių bei įgūdžių; antra – būtina laikytis ir tam tikrų saugumo reikalavimų; trečia – reikalinga speciali įranga ir įrankiai. Taigi, dėl visų šių aplinkybių, kur kas geresniu pasirinkimu nei...


Kviečiame dalyvauti nemokamose projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai organizavimas ir teikimas Palangos miesto savivaldybėje“ veiklose gruodžio mėnesį. Individualios nuotolinės psichologo konsultacijos.Registracija tel. nr. 864598955.


Šią savaitę į naujas patalpas –­ Savivaldybės kieme esantį suremontuotą ir neįgaliųjų poreikiams pritaikytą pastatą – persikėlė Palangos miesto socialinių paslaugų centras. Čia nuo šiol teikiamos socialinės paslaugos miesto gyventojams. Dienos socialinė globa bei Intensyvi krizių įveikimo pagalba ir toliau teikiama adresu Klaipėdos pl. 76.


Palangos miesto savivaldybė kviečia viešbučius ar kitas apgyvendinimo paslaugas teikiančias įmones teikti pasiūlymus dėl izoliavimosi patalpų suteikimo paslaugos, esant poreikiui. Už šias paslaugas bus apmokama Vyriausybės nustatyta tvarka. Komercinius pasiūlymus su įkainiais teikti el. paštu [email protected]


Siekiant užtikrinti būtinąją pagalbą Palangos miesto gyventojams karantino metu, dar praėjusią savaitę Savivaldybė numatė patalpas, kuriose saviizoliacijos laikotarpiui gali apsistoti Palangos miesto gyventojai, jei to negali padaryti namuose. Dėl šios paslaugos kreiptis tel. 8 615 59396.


Palangos miesto Savivaldybė kviečia palangiškius dalyvauti susitikime su energetikos ekspertais ir sužinoti daugiau apie saulės energijos teikiamą naudą, šilumos siurblius bei dujinius katilus ir jų efektyvumą.


„Šiandien žengtas pirmas žingsnis link to, kad, atsižvelgdami į daugiau nei pusantro tūkstančio palangiškių valią, galėtume vadinamojoje Palangos poliklinikoje vėl teikti fizioterapijos paslaugas“, – taip Palangos meras Šarūnas Vaitkus pakomentavo ketvirtadienį miesto Tarybos posėdžio metu priimtą sprendimą dėl VšĮ Palangos pirminės asmens...


Valdantieji užsimojo likviduoti polikliniką

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 03 01 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienį įvykusiame miesto Tarybos posėdyje svarstytas klausimas dėl balsavimo viešosios įstaigos  „Palangos pirminės asmens sveikatos priežiūros centras“ eiliniame visuotiniame dalininkų susirinkime, kuriame numatyta pritarti  įstaigos veiklos ataskaitai  už 2007 metus bei dėl įstaigos įstatų ir pavadinimo pakeitimo. Po ilgų diskusijų apsisprendus, kad būtina atlikti...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius