Fotografai garsina Baltiją

„Palangos tilto“ informacija, 2009-10-03
Peržiūrėta
417
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškių fotografų sumanymas fotografijose parodyti Baltijos krantų grožį tampa realybe. Pernai asociacijos „Palangos fotoklubas 750“ nariai svečiavosi kaimyninėje Latvijoje, o šiemet keletas fotografų fotoaparatais spragsėjo Kaliningrado srityje, Svetlogorsko apylinkėse.

 

Projekto pakeliauti su fotoaparatais rankose visomis Baltijos jūros šalių pakrantėmis pradžia praėjusių metų vasarą sulaukė didžiulio fotografijos mėgėjų susidomėjimo. Per keletą dienų, praleistų Latvijos pajūryje, sukurta daug fotografijų, kurios buvo eksponuojamos kaimyninėje šalyje bei Palangoje. Šiemet „Palangos fotoklubo 750“ fotografai, Svetlogorsko mero kvietimu apsilankę Kaliningrado srityje, irgi turėjo ką veikti.

Praėjusį ketvirtadienį Palangos viešojoje bibliotekoje atidaryta įspūdinga fotografijų paroda. Atrodo, ir Baltija ta pati, ir jos krantai smėlėti, tačiau palangiškiai fotografai užfiksavo ir tokių akimirkų, kurias galima surasti tik ten, tik aname krašte. „Palangos fotoklubas 750“ fotografai Rimas Budginas, Arvydas Mačionis, Aidas Indriošius, Remigijus Mockus, Steponas Urbonas, Viktoras Večerskis bei Tauragės klubo „Fotojūra“ fotografas Rolandas Žalgevičius žiūrovams 20 fotografijų pristato įspūdžius ne tik iš pasivaikščiojimo Rusijos pajūriu, bet ir vaizdus, pastebėtus lankantis gintaro kasyklose, gintaro muziejuje, dirbtuvėse.

„Tai bene gražiausia ir geriausia bendra klubiečių fotografijų paroda, kurią yra pavykę surengti. Taip pat ir labiausiai subrendusi. „Palangos fotoklubo 750“ nariai ja parodo, kad iš fotografų mėgėjų jau tampa profesionalais“, - „Palangos tiltui“ sakė A.Indriošius.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gerbiami, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai, Informuojame Jus, kad šaukiamas visuotinis Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (buveinės adresas J.Basanavičiaus g.12, Palanga, įm.kodas: 152661146) narių susirinkimas. Susirinkimas įvyks: 2019 m. balandžio mėn.4 d. (ketvirtadienis), 14.00 val., Birutės al. 26, Palanga (Grand Baltic Dunes...


Iki pat pavasario palangiškiai ir į kurortą atvykstantys ar su juo atsisveikinantys svečiai Palangos autobusų stotyje turi galimybę pasigrožėti pasaulio fotografų kūryba. Čia asociacijos „Fotobienalė LT“ iniciatyva eksponuojama keturiolika fotografijų, atrinktų iš geriausių 2017 metais virtualiam Palangos fotosalonui pateiktų darbų.


Pasaulio fotografų virtuali paroda – Palangoje

Linas JEGELEVIČIUS, 2017 10 30 | Rubrika: Kultūra

Kai uraganiniai vėjai talžo Palangą ir visą pajūrį, „Palangos tiltas“ kartu su asociacija „Fotobienalė LT“ nori nors truputį visiems pakelti ūpą ir nukelti į pasaulio margus taškus, kur gamtos stichijos – gerokai siautulingesnis, o kova už būtį ir išlikimą – nepalyginamai sunkesnė. Kviečiame akis paganyti į tarptautinei fotografų asociacijai...


Vasarai pasibaigus, respublikiniuose laikraščiuose, radijo bei televizijos programose vis daugiau reportažų ir straipsnių skiriama artėjančiam šildymo sezonui ir problemoms, su kuriomis susiduria kitų miestų šilumos ūkiai. Tik Palangoje – visiška tyla ir ramybė. 


2015 metų sausio 20 dieną sukanka 130 metų, kai gimė vienas garsiausių pajūrio fotografų Ignas Stropus. Iki šiol žinoma I. Stropaus biografija buvo gana skurdi ir dalinai klaidinga. Pagerbdama fotografo kūrybinį palikimą, daugelį metų archyvuose, muziejuose, privačiose kolekcijose, šeimos albumuose kruopščiai rinkau smulkiausias detales ir bandžiau lipdyti vientisą...


Po Joninių kurorte prasidės tikrasis vasaros sezonas, todėl Palangos miesto policijos komisariato vadovų mintys – apie jį.


Rengiamas fotografų seminaras „Šventoji 2010“  1

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 17 | Rubrika: Miestas

Balandžio 30-gegužės 2 dienomis Šventojoje vyks II-asis fotografų seminaras „Šventoji 2010“, kurią rengia asociacija „Palangos fotoklubas 750“ ir sveikatos centras „Energetikas“. Prieš dvejus metus pirmą kartą rengtas seminaras pasiteisino, tad norėdami pažymėti prasidėjusį pavasarį bei suteikti jam dar daugiau spalvų, fotomenininkai kviečia prisijungti ir turiningai drauge praleisti laiką.


Palanga – krantų erozijos stabdymo projekte

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 03 24 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienį vyksiančiame Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdyje numatoma svarstyti klausimą dėl pritarimo Baltijos jūros krantų erozijos stabdymo projektui. Kurorto politikai turi nuspręsti, ar Palanga partnerio teisėmis dalyvaus Tarptautinės aplinkos organizacijos (KIMO) inicijuotame projekte dėl Baltijos jūros regiono krantų erozijos stabdymo.


Palangiškių fotografų darbai - Svetlogorske

„Palangos tilto“ informacija, 2009 11 24 | Rubrika: Kultūra

Lapkričio 20-ąją Kaliningrado srityje, Svetlogorske atidaryta asociacijos „Palangos fotoklubas 750“ fotografų darbų paroda „Baltija 2009“, kurioje eksponuojama 19 fotografijų, sukurtų liepos 10-12 dienomis vykusio fotožygio Baltijos pajūriu metu.


Fotografai garsina Baltiją

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 03 | Rubrika: Kultūra

Palangiškių fotografų sumanymas fotografijose parodyti Baltijos krantų grožį tampa realybe. Pernai asociacijos „Palangos fotoklubas 750“ nariai svečiavosi kaimyninėje Latvijoje, o šiemet keletas fotografų fotoaparatais spragsėjo Kaliningrado srityje, Svetlogorsko apylinkėse.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius