Gediminas Valinevičius, UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius: „Duok, Dieve, kad tai būtų vienintelis koronaviruso atvejis mūsų įmonėje“

Palangos tiltas, 2020-04-18
Peržiūrėta
1622
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šiandien, šeštadienį, žinia iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro buvo bloga miesto komunalinio įmonei, UAB „Palangos komunalinis ūkis“ – patvirtinta, kad vienas jos darbuotojas užsikrėtė koronavirusu.
Dar trys kartu brigadoje dirbę žmonės saviizoliavosi.
Kaip „Palangos tiltui“ šeštadienį, 20 val., sakė G. Valinevičius, darbuotojas, kuriam yra tarp 50 ir 60 metų, šeštadienį buvo paleistas iš Kaipėdos universitetinės ligoninės ir gydysis namuose, sodyboje už Šventosios, jau Kretingos rajone.
„Namuose jis buvo jau prieš pietus. Aš su juo kalbėjausi. Jaučiasi normaliai. Kiti trys darbuotojai, dirbę kartu su juo vienoje pamainoje, izoliavosi,“ – sakė G. Valinevičius.
Anot direktoriaus, darbininkas, tvarkantis kurorto atliekas, blogai pasijuto vakar, jam buvo pakilusi temperatūra.
Iškvietus Greitąją pagalbą, žmogus buvo nuvežtas į Klaipėdos universitetinę ligoninę, kur jam ir buvo paimtas mėginys dėl koronaviruso infekcijos. O jau šiandien buvo gautas teigiamas COVID-19 atsakymas.
„Kol nėra ligos simptomų, kiti komunalinio darbininkai nebus testuojami. Prasidėjus koronaviruso epidemijai, ėmėmės saugumo priemonių. Nustačius darbuotojui koronovirusą, atlikome visų patalpų, kuriose jis lankėsi, dezinfekciją,“ – sakė G. Valinevičius.
Jis prisipažino, kad, ko gero, buvo kontaktavęs „artimiau“ su juo anksčiau kaip prieš dvi dienas, tačiau ne paskutinėmis dienomis.
„Aš su juo telefonu šiandien kalbėjausi – jis neįsivaizduoja, kaip ir kur galėjo užsikrėsti koronavirusu,“ – sakė G. Valinevičius.
Visuomenės sveikatos centro darbuotojai, kurie su juo bendravo, taip pat negali pasakyti, kur jis galėjo užsikrėsti.
Direktoriaus įsakymu, šiandien buvo dezinfekuotos visos komunalinio įmonės administracijos patalpos, rytoj (sekmadienį) bus taip pat dezinfekuotos visos UAB „Palangos komunalinis ūkis“ pagalbinės patalpos ir visos kitos teritorijos.
„Duok, Dieve, kad tai būtų vienintelis toks atvejis mūsų įmonėje. Būtų tikrai blogai, jeigu būtų nustatyta koronaviruso atvejų ir kituose mūsų padaliniuose ir tektų, kaip sakau, „išjungti“ jų visų veiklą. Juk ir vasara jau artėja, viskas – labai nelaiku,“ – sakė G. Valinevičius.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pranešama, kad Palangoje pirmadienį buvo patvirtintas vienas naujas koronaviruso atvejis, kurorte šia liga šiuo metu serga 71 palangiškis.


Statistikos departamento duomenimis, trečiadienį, balandžio 21 dieną, Palangoje nustatytas vienas naujas koronaviruso atvejis. Šiuo metu Palangos miesto savivaldybėje koronavirusu serga 39 asmenys, nuo pandemijos pradžios juo susirgo 1046 palangiškiai, 10 mirė.


Nors prieš didžiąsias metų šventes, Kalėdas ir Naujuosius metus, Palanga dėl karantino suvaržymų ištuštėjo, nutilo, tačiau miesto komunalinių paslaugų įmonės, UAB „Palangos komunalinis ūkis“, direktorius Gediminas Valinevičius yra įsitikinęs, kad pasaulis, Lietuva, o ir Palanga, koronoviruso pandemiją įveiks. „Nors ji gerokai pakoregavo kurorto...


Jau kitą savaitę (gegužės 18 - 25 d.) Palangos paplūdimiuose kurorto komunalininkai pastatys persirengimo kabinas. "Tiesa, regis, nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijos jose pastatyti po buteliuką su dezinfekavimo skysčiu laikytis nereikės - toks skystis, veikiamas aukštos temperatūros, tiesiog būtų neveiksmingas," - "Palangos tiltui" sakė G....


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Šiandien, šeštadienį, žinia iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro buvo bloga miesto komunalinio įmonei, UAB „Palangos komunalinis ūkis“ – patvirtinta, kad vienas jos darbuotojas užsikrėtė koronavirusu.


Nors Palangą kaip ir visą šalį kausto karantinas, gatvės yra tuščios, tačiau Palangos miesto savivaldybės komunalinio įmonės, UAB „Palangos komunalinis ūkis“ darbuotojų, vilkinčių ryškiomis liemenėmis, mieste galima pamatyti visur – tarsi miesto kurortinis sezonas jau prasidėtų rytoj.


Palangos komunalinis ūkis pradėjo dezinfekuoti ir viešąsias miesto erdves, suoliukus, autobusų stoteles, atliekų konteinerius, autobusų stotį ir kitas viešąsias vietas.


Lietuvoje – naujas koronaviruso atvejis Klaipėdoje. Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas šeštadienio ryte savo feisbuko paskyroje skelbia, kad Klaipėdos universitetinėje ligoninėje – dar vienas koronavirusu užsikrėtęs pacientas. Anot jo, užsikrėtęs asmuo – kretingiškis.


Praėjusį sekmadienį tragiškoje avarijoje Širvintų rajone žuvo buvusio UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Vido Misikonio 34 metų sūnus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius