UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Gediminas Valinevičius: „Tikiu, kad vasarą žmonės poilsiui rinksis ne Italiją, o mūsų Palangą“

Palangos tiltas, 2020-04-03
Peržiūrėta
2042
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nors Palangą kaip ir visą šalį kausto karantinas, gatvės yra tuščios, tačiau Palangos miesto savivaldybės komunalinio įmonės, UAB „Palangos komunalinis ūkis“ darbuotojų, vilkinčių ryškiomis liemenėmis, mieste galima pamatyti visur – tarsi miesto kurortinis sezonas jau prasidėtų rytoj.
„Galbūt kitiems tai pasirodys keista, tačiau mes ruošiamės vasaros sezonui įprasta tvarka. Tikiu, kad koronavirusą iki vasaros įveiksime ir, kaip ir kiekvieną vasarą, Palangoje pamatysime daug poilsiautojų. Galbūt net daugiau nei įprastai, nes manau, kad laikinai žmonės vengs važiuoti atostogų svetur, o Palangos viešbučiai ir kavinės visus vilios patraukliomis kainomis,“ – „Palangos tiltui“ sakė Gediminas Valinevičius, "Palangos komunalinis ūkis" direktorius.
Tačiau kol kas komunalininkai, be kita ko, dirba ir jiems nebūdingus darbus – dezinfekuoja daugiabučių laiptines, autobusų stoties peronus.
„Jau esame išdezinfekavę visų 171 mūsų administruojamo daugiabučio laiptines. Dirbo dvi brigados – kiekvienoje po du žmones. Vienas žmogus spiritiniu dezinfektantu dezinfekuodavo laiptų turėklus, duris, pašto dėžutes, telefonspynes, o kitas su natrio hipochlorito tirpalu dezinfekavo laiptinių grindis,“ – pasakojo direktorius.
Komunalininkai taip pat dezinfekuoja išorines atliekų konteinerių sieneles, jų aplinką, kas antrą dieną – autobusų stovėjimo stoteles.
Tačiau kinų ar korėjiečių pavyzdžiu Palangos komunalininkai neseks – gatvių ir šaligatvių nedezinfekuos.
„Tai būtų perteklinis dalykas. Juk mūsų miestas – tuščias. Tokios dezinfekcinės priemonės nėra pigios – joms išleidome daugiau kaip 10 tūkstančių eurų, be to, nebuvo ir itin paprasta jų įsigyti, nes visi jas dabar užsakinėja,“ – sakė G. Valinevičius.
„Miestą palaikyti tvarkingu ir švariu – mūsų kasdieninė misija,“ – pabrėžė jis.
Nors kalbėti apie vasaros sezoną dabar – šventvagiška, tačiau miesto komunalininkai jam ruošiasi įprastu tempu.
„Atnaujiname medinius takus į paplūdimį, taisome persirengimo kabinas, remontavome suolus. Ekstremali situacija mūsų grafikų itin nepakoregavo,“ – sakė G. Valinevičius.
Jis įsitikinęs, kad, pasibaigus ekstremaliai situacijai, žmonės plūstels į Palangą.
„Ko gero, Italija daug kam kol kas asocijuosis su kitais dalykais. Įsitikinęs, kad šiuos metus matysime intensyvesnį vietinį turizmą. Esu optimistas,“ – sakė UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nors prieš didžiąsias metų šventes, Kalėdas ir Naujuosius metus, Palanga dėl karantino suvaržymų ištuštėjo, nutilo, tačiau miesto komunalinių paslaugų įmonės, UAB „Palangos komunalinis ūkis“, direktorius Gediminas Valinevičius yra įsitikinęs, kad pasaulis, Lietuva, o ir Palanga, koronoviruso pandemiją įveiks. „Nors ji gerokai pakoregavo kurorto...


Jau kitą savaitę (gegužės 18 - 25 d.) Palangos paplūdimiuose kurorto komunalininkai pastatys persirengimo kabinas. "Tiesa, regis, nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijos jose pastatyti po buteliuką su dezinfekavimo skysčiu laikytis nereikės - toks skystis, veikiamas aukštos temperatūros, tiesiog būtų neveiksmingas," - "Palangos tiltui" sakė G....


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Šiandien, šeštadienį, žinia iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro buvo bloga miesto komunalinio įmonei, UAB „Palangos komunalinis ūkis“ – patvirtinta, kad vienas jos darbuotojas užsikrėtė koronavirusu.


Nors Palangą kaip ir visą šalį kausto karantinas, gatvės yra tuščios, tačiau Palangos miesto savivaldybės komunalinio įmonės, UAB „Palangos komunalinis ūkis“ darbuotojų, vilkinčių ryškiomis liemenėmis, mieste galima pamatyti visur – tarsi miesto kurortinis sezonas jau prasidėtų rytoj.


Palangos komunalinis ūkis pradėjo dezinfekuoti ir viešąsias miesto erdves, suoliukus, autobusų stoteles, atliekų konteinerius, autobusų stotį ir kitas viešąsias vietas.


UAB „Palangos komunalinis ūkis“ jau pradėjo bendrovės administruojamų daugiabučių gyvenamųjų namų laiptinių dezinfekavimą. Darbų grafikas ir kita aktuali informaciją skelbiamas čia: http://www.palkom.eu/dezinfekcija.html


Praėjusį sekmadienį tragiškoje avarijoje Širvintų rajone žuvo buvusio UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Vido Misikonio 34 metų sūnus.


„Palangos tiltas” baigia straipsnių ciklą apie Palangos daugiabučių renovaciją. Vykdomo tyrimo metu buvo aptikta bei užfiksuota nemažai paliktų pažeidimų ir defektų renovuojamuose daugiabučiuose. Kas dėl to kaltas? Kas turėtų už tai atsakyti? „Palangos tiltas” kalbėjosi su renovacijos darbus atliekančia UAB „Konsolė“ ir renovacijos administratoriumi...


UAB „Palangos komunalinis ūkis“ – viešų paslaugų tiekėja kurorte, vienintelė teikianti itin platų paslaugų spektrą. Žinia, pernai bendrovei buvo patikėta ir naujos autobusų stoties statyba, taip pat ritualinių paslaugų teikimas. Dar šiais metais turėtų pradėti kilti nauja autobusų stotis, o Anapilin iškeliavę palangiškiai bus oriai išlydimi...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius