Hitlerį mininčiam respublikonui Trumpui (at)riedant (ati)dundant, demokratei „komunistei“ Harris pirsnojant, įtariu, kad Dievas kišasi į Amerikos prezidento rinkimus!
Šiais metais pasaulyje užderėjo itin daug rinkimų, tačiau visų akys buvo ir yra nukreiptos ypač į vienus jų – lapkričio 5-ąją įvyksiančius Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento rinkimus.
Tai – rinkimai, kurie apibrėš Amerikos ir pasaulio ateitį ne keturiems metams – tiek trunka JAV Prezidento kadencija – o dešimtmečiams ar net naujai epochai, kurios pagrindinis dirigentas – Amerika.
Tačiau tai bus išskirtiniai Amerikos rinkimai, nes abu kandidatai – respublikonas Donaldas Trumpas ir demokratė Kamala Harris – abejų partijų prezidentinių kandidatų netinkamiausi egzemplioriai per visą Amerikos istoriją.
Kur dingo Amerikos lyderiai, tokie kaip charizmatiškasis Ronaldas Reiganas, linksmasis nutrūktgalvis Bilas Klintonas, paprastas kaip doleris, bet širdis ir protus virpinęs Barakas Obama?
Trumpas, kuris 2018-ųjų balandį Baltuosiuose rūmuose susitikdamas su trijų Baltijos šalių prezidentais, mūsų regioną vadino Balkanais, tačiau jo nei mūsų Dalia Grybauskaitė, nei Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid, nei Latvijos vadovas Raimonas Vėjuonis nedrįso pataisyti, bet pritariamai linkčiojo – yra nuostabus anti-politiko pavyzdys.
Donaldas – pataloginis melagis ir pagyrūnas, riaušininkas, psichopatas, kurio politinė strategija – kaip irzlaus trejų metų berniuko: įbristi į dumbliną balą ir pamišėliškai taškytis, žvalgantis, ką pasakys mama (tėvų pusėje amerikiečių šeimų nėra) ar praeiviai.
Daugumą žuvų tai baido, bet keistus gyvius, dumblo gyventojus, toks dugno chaosas vilioja!
Tačiau Haris, demokratų kandidatė, liepą netikėtai tapusi jų kandidate, kai Baideno ligų puokštės tapo neįmanoma toliau nuslėpti – ne ką geresnė.
Atvirkščiai: dar netinkamesnė kandidatė į JAV Prezidentus nei Trumpas, mėgstantis prisiminti Hitlerį.
Visų pirma, ji niekada net nebūtų netapusi demokratų kandidate į prezidentus, jei Džil Baiden, Baideno žmona, savo vyrui turinti žymiai didesnę įtaką nei dešimtys jo patarėjų drauge, nebūtų prieš 2020-ųjų prezidento rinkimus, abiem gurkšnojant vyną po sočių pietų Baltuosiuose rūmuose, įsakmiai pasakiusi: „Brangusis Džou, neturi šansų, jeigu neimsi juodaodės viceprezidentės.“
Džou linktelėjo ir tinkamai pasirinko – juodaodę senatorę iš Kalifornijos su šaknimis Pietų Azijoje, negalinčią pasigirti jokiais įsimintinesniais įtatymleidystės ar lyderystės laimėjimais.
Kaip buvusi Kalifornijos generalinė prokurorė, ji sublykčiojo, bet sparnus jai suteikė ne prokurorystė, o meilės romanas su 31 metais vyresniu įtakingu juodaodžiu San Francisko meru, švystelėdamas ją į žiniasklaidos pirmus puslapius.
Viceprezidentė Harris beveik keturis metus tūnojo Baideno šešėly, o netikėtai tapusi demokratų kandidate atsisakius demokratiško proceso – rinkti kandidatą etapais (in caucases), ji tris mėnesius rėksmingai tekartojo: „Mes negrįšime atgal!“ (Suprask: į Trumpo valdymą).
Nenuostabu, kad Trumpas, patyčių didmeistris, ją vadina bloga, komuniste, tingine, šaiposi iš jos protinių sugebėjimų bei tyčiojasi išdarkydamas jos vardą, vadina „Mala“ (ispaniškai „mala“ – blogai).
Kai liepą paspartinu būdu Čikagoje vyko demokratų suvažiavimas, keista ar nekeista, prie pastato išsirikiavo virtinės sunkvežimių - kilnojamų abortų ir vazektomijos (vyrų lytinės sterilizacijos) klinikų.
Ar tokia Harris Amerikos vizija?
Kamalos Kalifornija – įspėjimas pasauliui – ir Lietuvai! – kokiu/kokiai geriau niekada nebūti.
Kalifornijos didmiesčiai, San Franciskas ir Los Andželas – fentonylo, ypatingai baisaus narkotiko, Mekos – būtent šioje valstijoje užregistruojama daugiausiai mirčių nuo jo. Užpernai - beveik 11 tūkstančių.
Abu didmiesčiai – anarchijos ir mirties kultūros JAV lyderiai ir kitais aspektais.
Jeigu pagrobtų prekių suma neviršija 950 dolerių, Kalifornijoje parduotuvių plėšikų (dažniausiai jie yra juodaodžiai), nuo 2014 metų nei policija, nei prokurorai nepersekioja – tai dabar tėra nedidelis nusižengimas.
Net su gydytojo ar teisininko diplomu minėtuose Kalifornijos miestuose gali tekti gyventi auto kemperyje – tokios beprotiškos juose nuomos kainos, o benamių rajonai – klaikiai dideli ir šliaužiantys į jų pačius centrus.
Kalifornijos mokyklose berniukui pareiškus pageidavimą jį vadinti Maryte, o mergaitei ją vadinti Džonu, jų administracijos tai uoliai vykdo neinformuodamos tokių mokinių tėvų – dar vienas liberaliosios Kalifornijos „laimėjimas.“
Tačiau jeigu berniukas vardu Jėzus pareiškia pageidavimą jį vadinti Mahometu, į jo prašymą numos ranka – ne, negalima.
Iki šiol Kalifornijos teismai sprendžia, ar vaikui mokykloje pareiškus pageidavimą keisti lytį, apie sprendimą reikėtų informuoti jo tėvus – Kalifornijos valdžia spaudžia teismą, kad to nereikia.
Jau net ne 72, o 105 lyčių, translytiškumo ideologinis marazmas, kurį lydi dvasinis sumišimas ir pamišimas, atėjo ne iš Mergelių salų, Marso kanjonų, Maroko ar Maskvos, bet iš dramblio ir asilo šalies už Atlanto.
Šie rinkimai Amerikoje vyksta itin šėlstant kosminio virsmo uraganams – dekristinizacija (išdievinimas) šalyje pasiekė neregėtą tempą ir mastą.
Jeigu vis tik Harris taptų JAV prezidente, jos valdymas – sunku būtų nesutikti su Trumpu – būtų nesunkiai nuspėjamas: kuo daugiau ne tik jo, bet ir socializmo Amerikai!
Demokratų kandidatės rinkiminiai pažadai – tarsi iš Rusijos Spalio revoliucijos vado Vladimiro Iljičiaus Lenino užrašų: reguliuoti didmenines maisto kainas, pastatyti tris milijonus socialinių būstų šalyje per keturis metus, duoti iki 25 tūkstančių dolerių iš valstybės iždo pirmo būsto pirkėjams, suteikti iki 50 tūkstančių dolerių lengvatas nedideliems verslams ir startuoliams. Į tai pirmiausia pretenduotų afro-amerikiečiai.
Sunku patikėti, kad Harris tai siūlo, kai Amerikos skola yra 35 trilijonai (!!!) dolerių.
Tegyvuoja Tarybinių Socialistinių Respublikų Sąjunga, Amerika!
Koks bebūtų pamišėlis, Trumpo ekonominė vizija grįsta tuo, kas sukūrė Amerikos galybę ir didybę: kapitalizmu.
Atrodo, kad tai, jog Harris neturi aiškios ekonominės vizijos, jai jau kiša koją. Prezidentinės kampanijos pabaigoje jos vežimas akivaizdžiai stringa – demokratė nulėkė prie JAV sienos su Meksika (Baideno prezidentavimo metu apie 8 milijonus migrantų įėjo į Ameriką pro kiaurą sieną su Meksika), davė neplanuotą interviu konservatorių platformai Fox, bet, ignoruodama tiesmukiškus žurnalistų klausimus ir spaudžiama į kampą, buvo priversta jį nutraukti jos padėjėjams rankytėmis mojuojant iš už kamerų: „Baikime, kuo greičiau baikime, ponia Kamala!“
Lietuva įvykius už Atlanto stebi susirūpinusi.
Karas Artimuose Rytuose bei Kinija, o ne karas Ukrainoje yra didžiausias galvos skausmas JAV užsienio politikoje ir Trumpui, ir Harris.
Su Trumpu, besigirinčiam, kad „jis gerai sutarė su Putinu, o karas Ukrainoje nebūtų prasidėjęs, jei ne Baidenas“, Baltuosiuose rūmuose Zelenskiui gali tekti visiems laikams susitaikyti su trečdaliu mažesne Ukraina. Bet Harris, sieksianti bet kokia kaina parodyti, kokia „kieta“ ji yra, dar pavojingesnė.
JAV išsirinks prezidentą, kokio ji nusipelno. Kosminė švytuoklė dugno dar nepasiekė.
Linas Jegelevičius
„Palangos tiltas“ redaktorius
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Naudingas ir įdomus straipsnis 2024-10-29 08:42 (IP: 172.69.188.138)
Ačiū!Taip pat skaitykite
Šiais metais pasaulyje užderėjo itin daug rinkimų, tačiau visų akys buvo ir yra nukreiptos ypač į vienus jų – lapkričio 5-ąją įvyksiančius Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento rinkimus. Tai – rinkimai, kurie apibrėš Amerikos ir pasaulio ateitį ne keturiems metams – tiek trunka JAV Prezidento kadencija – o dešimtmečiams ar net naujai epochai, kurios pagrindinis dirigentas – Amerika. Tačiau...
Pakartotinius rinkimus Mėguvos rinkimų apygardoje laimėjo „Nemuno aušros“ Karolis Neimantas
"Palangos tilto" redakcija, 2024 10 27 | Rubrika: Miestas
Pakartotinius rinkimus Mėguvos rinkimų apygardoje laimėjo „Nemuno aušros“ Karolis Neimantas.
Pasitikrinkite pašto dėžutę: pradedami platinti pranešimai apie Seimo rinkimus
2024 09 24 | Rubrika: Miestas
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad rinkėjams pradedami platinti pranešimai apie spalio 13 d. vyksiančius Seimo rinkimus.
Svarbiausia informacija apie Seimo rinkimus – trumpuoju numeriu 1855
2024 09 19 | Rubrika: Miestas
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad ketvirtadienį pradeda veikti trumpasis numeris 1855 , kuriuo rinkėjams bus teikiama informacija apie rinkimus.
Rinkėjų pašto dėžutėse – pranešimai apie dvejus rinkimus
2024 04 22 | Rubrika: Miestas
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad rinkėjams pradedami platinti pranešimai apie rinkimus. Šiemet rinkėjai turėtų gauti iš karto du lapelius.
Prieš rinkimus kandidatė į Palangos mero postą Svetlana Grigorian netikėtai įsisuko į teismų karuselę. Kilo įtarimų, kad esą kandidatė galbūt realiai gyvena Vilniuje, o nori atstovauti už 330 kilometrų esančio kurorto rinkėjams. Paaiškėjo, kad sostinėje socialdemokratė turi butą. Teismas aiškinsis, ar kandidatė pažeidė įstatymą.
Informuojame, kad pradedami platinti Pranešimai apie rinkimus. Jie bus išnešioti po namus iki vasario 25 d.
Likę be lyderių Palangos liberalai į rinkimus eis su visuomeniniu komitetu 1
Linas JEGELEVIČIUS, 2018 11 23 | Rubrika: Miestas
Liberalų pasitraukimo iš Liberalų sąjūdžio (LS) banga atšniokštė ir į Palangą – šią savaitę posėdžiavusi LS Palangos skyriaus Taryba nusprendė, kad į Savivaldybės tarybos rinkimus kurorto liberalsąjūdiečiai eis kaip dar savo pavadinimo nepaskelbusio visuomeninio rinkimų komitetas. „Buvo ir kitų pasiūlymų: ignoruojant, kas vyksta visoje šalyje...
„Jeigu aš laimėčiau Seimo rinkimus...“ 1
Livija GRAJAUSKIENĖ , 2012 10 08 | Rubrika: Jūros vaikai
Rinkimų maratonas eina į pabaigą. Jau šį sekmadienį visos Lietuvos žmonės, turintys balsavimo teisę, rinksis į rinkimų apylinkes ir atiduos savo balsus tiems, kuriuos mano esant vertus ketverius metus būti prie valstybės vairo. O ką apie rinkimus mano jaunieji palangiškiai? Ką darytų, ką pakeistų jie, jeigu staiga patys laimėtų rinkimus į Seimą?
Išrinktieji – už tiesioginius mero rinkimus, bet tik dalis ryžtųsi susikauti
Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011 10 13 | Rubrika: Miestas
Ar rinkti merus tiesioginiais rinkimais, ar ne? Vakar Seimui buvo pateiktas Konstitucijos pataisų projektas, kuriuo siekiama įteisinti Lietuvoje tiesioginius merų rinkimus. Diskusijos dėl tiesioginių mero rinkimų vyksta ne vienerius metus, tačiau ilgai buvo nesutariama, koks turėtų būti tiesiogiai išrinkto mero statusas, kokie būtų jam suteikti įgaliojimai ir kaip sureguliuoti...