Homeopatas Antanas Januškevičius: „Žmogus gimsta turėdamas tam tikrą gyvybinių jėgų rezervą“

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-10-24
Peržiūrėta
2770
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pastaruoju metu, kuomet vis labiau žmonės atsigręžia į gamtą, nebe svetimas tampa ir homeopatinis gydymas. Netradicinės medicinos šaka – homeopatija – populiarėja ir vis mažiau stebina šį gydymo būdą pasirenkančius žmones. Gydytojas homeopatas Antanas Januškevičius, patyręs šios srities specialistas, teigia, jog gydantis homeopatiniais preparatais nesukeliami pašaliniai efektai, o svarbiausia, gydoma pati ligos priežastis, o ne simptomai.

 

Ieškant atsakymo

Gydytojas A. Januškevičius jau padėjo daugeliui žmonių, žinoma, tarp jų buvo ir netikėjusių homeopatijos galia. Ir  pats homeopatas prisiminęs, kaip dar mokinys būdamas išgirdo apie draugo sesės diagnozę (patyrusi galvos smegenų traumą, ji gulėjo komos būsenoje), jam iškilo pats svarbiausias išgyvenimui skirtas klausimas – ar iš tiesų tokiais atvejais nieko negalima padaryti? Atsakymo jis ieškojo itin kantriai. „Iš tiesų, jei nori tapti homeopatu, visgi reikia baigti ir klasikinės medicinos studijas“, - teigė A.Januškevičius, mokinęsis ir sėkmingai baigęs studijas Vilniaus universiteto medicinos fakultete, vėliau nuvykęs studijuoti į Maskvos homeopatijos centrą bei Sankt Peterburgo podiplominio ugdymo medicinos akademiją. Ten jis įgijo žinių, kuriomis ėmė dalintis ir su pagalbos ieškančiais žmonėmis.

 

Taikomas specialus metodas

„Homeopatija – tai gydymas mažomis vaistų dozėmis, klasikinėje medicinoje taikomas gydymas didelėmis dozėmis, tačiau jos gali tik trumpam pašalinti sveikatos sutrikimų pasireiškimą, o mažos dozės atvirkščiai – privers patį organizmą pašalinti savyje esančius sveikatos sutrikimus“, - atskleidė išbandytą metodiką gydytojas. Pasak jo, klasikinė medicina priverčia mechaniškai nuimti simptomus, bet nėra išsprendžiama pati ligos problema – nerandama jos priežastis. Homeopatija būtent į šią problemą gilinasi. „Homeopatija priverčia patį organizmą atsikratyti kankinančios bėdos, tačiau svarbu yra ją ir atrasti. Tą sėkmingai, negaištant nei brangaus laiko, neišleidžiant ir daug pinigų, lankantis pas daugybę gydytojų, galima padaryti ištiriant visą organizmą specialiu aparatu, molekuliniu lygiu“, - papasakojo homeopatas.

Pagrindinis arba vienas iš pagrindinių homeopatijos metodų – Folio metodas, kurio esmė yra ta, kad su specialia aparatūra yra nustatomas kiekvienos organizmo ląstelės elektromagnetinis laukas. Nustačius viso organizmo ląstelių elektromagnetinius laukus, galima nustatyti, kokia yra žmogaus sveikatos sutrikimų priežastis, kurią pašalinus, galima pasveikti.

 

Kiekvienas organizmas – unikalus

„Man teko susidurti su įvairiomis ligomis besiskundžiančiais žmonėmis ir galiu pasakyti, jog kiekvienas organizmas yra unikalus, kiekvienam reikia parinkti tinkamą vaistą. Neretai pasitaiko, kad dviem žmonėms, sergantiems ta pačia liga, gali būti skiriami visiškai skirtingi homeopatiniai vaistai“, - kalbėjo A.Januškevičius. Pasak gydytojo, ligos priežastis gali slypėti bet kur. Pavyzdžiui, priežasčių, kodėl žmogus skundžiasi aukštu kraujospūdžiu gali būti labai daug, arba padidėjusiu cukraus kiekiu kraujyje. „Priežastis iš niekur neatsiranda – ji yra organizme ir su homeopatiniu metodu ji visuomet atrandama“, - atskleidė gydytojas homeopatas. Homeopatiniai vaistai gali per keletą mėnesių priversti patį organizmą mobilizuoti organizmo vidinius resursus ir tokiu būdu pašalinti sveikatos sutrikimų priežastį, o tada tų sutrikimų pasekmė susinormalizuos.

A.Januškevičiaus teigimu, homeopatinio gydymo sėkmė priklauso nuo to, kiek žmoguje yra gyvybinių jėgų, kurios gali kovoti su liga. Žmogus gimsta turėdamas tam tikrą gyvybinių jėgų rezervą. Jei šis išnaudojamas, susirgus pasveikti bus labai sunku. Kai žmogui energijos suteikta nepakankamai, padėti beveik neįmanoma. Vis dėlto teigiama, kad padidinti energijos kiekį galima bandyti vartojant  atitinkamus homeopatinius preparatus, o naudojant jos homeopatinio gydymo schemas, dažnai išeina padidinti gyvybinių jėgų rezervą.

Pasak A.Januškevičiaus, homeopatijos pagalba galima išgydyti ir vėžį. „Tiesa, negalim išgydyti kiekvieno, tačiau daliai žmonių padedam. Homeopatinio gydymo esmė – priversti vėžines ląsteles iš organizmo pašalinti. Yra žinoma, kad vėžinių ląstelių esama kiekvieno žmogaus organizme, tačiau, deja, nėra žinoma, kodėl vieni suserga, o kiti ne. Esmingiausia priežastis yra ta, kad žmonės linkę savyje kaupti neigiamas emocijas“, - papasakojo gydytojas. Jo teigimu, Afrikoje vėžiu sergama kur kas rečiau nei Lietuvoje, vien dėl to, jog lietuviai linkę viską kur kas stipriau išgyventi savyje, neišsakant aplinkiniams. Jeigu žmogus emocijų neišsako, o kaupia jas sąmonėje, tada tai gali baigtis savižudybe, jeigu emocijos kaupiamos pasąmonėje, tada organizmas arba pradeda nebešalinti vėžinių ląstelių, arba pradeda naikinti savas ląsteles, ypač kolageną ar mieliną, ar endokrinines ląsteles, ko pasekoje gali išsivystyti tokios ligos kaip vėžys, cukrinis diabetas, reumatas, išsėtinė sklerozė. Kaip paminėjo gydytojas, yra žinoma, jog labiau išsilavinę ir aukštesnės socialinės-ekonominės padėties žmonės yra uždaresni negu mažiau išsilavinę ir žemesnės padėties, dėl to pirmieji ir serga tokiomis ligomis dažniau. „Homeopatiniai vaistai labai gerai veikia, jei yra geras psichologinis fonas“, - patikino gydytojas.

 

Privalo įgyti išsilavinimą

Homeopatija yra populiari daugmaž vienodai visose pasaulio šalyse – pradedant Europa ir baigiant Afrika. Deja, kaip teigė A.Januškevičius, gerų gydytojų-homeopatų Lietuvoje trūksta, tačiau štai pseudohomeopatų yra daug. Dėl to Lietuvoje yra daug homeopatija nepasitikinčių žmonių, kurie lankėsi būtent pas pseudohomeopatą ir nusivylė juo. „Norėdamas tapti geru gydytoju-homeopatu, medikas turi važiuoti mokytis į kitas pasaulio šalis. Lietuvoje dėstomas tik įvadinis kursas į homeopatiją. Jeigu šeimos gydytojas nori skirti homeopatinius vaistus, jis turi įgyti atitinkamą gydytojo-homeopato išsilavinimą. Lietuvoje dažnai homeopatinio gydymo imasi savamoksliai žmonės“, - pasidalino savąja patirtimi A.Januškevičius. Pasak jo, homeopatijoje žmogaus organizmas vertinamas kaip vieninga visuma. Parenkant gydymą, atsižvelgiama į žmogaus konstituciją, paveldėjimą ir ligos klinikinius požymius. Todėl jei pas tradicinį gydytoją pacientas sugaišta apie 15 min., tai vizitas pas homeopatą gali užtrukti vieną ar net dvi valandas. Homeopatui labai svarbu įvertinti bendrą žmogaus būklę, kad galėtų skirti tokių vaistų, kurie sužadintų nusilpusias natūralias organizmo jėgas.

„Dar tarybiniais laikais homeopatiniai vaistai būdavo skiriami tik elitui, paprastiesiems žmonėms būdavo taikoma klasikinė medicina. Šiais laikais visiems suteiktos lygios teisės, vieni sako, jog klasikinė medicina yra blogai, kiti, jog bloga yra homeopatija, tačiau pastebima, jog žmonės vis labiau domisi atsiradusiomis galimybėmis“, - atskleidė požiūrį gydytojas homeopatas A.Januškevičius.

Jūsų komentaras:

ŠV. KANKINĖS PARASKEVĖS BAŽNYČIA 2018-10-28 16:40 (IP: 95.173.37.93)
Atsargiai nes Antanas Januskevicius yra psihiskai nestabilus zmogus

Taip pat skaitykite

Pajūrio sostinėje, Palangoje, duris atvėrė estetinės medicinos klinika „PERFECTUS CLINICA“. Didele dermatologinių, kosmetologinių ir estetinės medicinos procedūrų gausa dabar gali džiaugtis ir pajūrio gyventojai bei svečiai. Plastinės chirurgijos gydytojas Dr. JONAS DRĄSUTIS dalinasi mintimis apie dabar populiariausias pasaulyje estetinės medicinos procedūras. 


Higienos instituto duomenimis, pernai Lietuvoje mirė 42 884 žmonės – tai 4 862 asmenimis mažiau negu 2021 m. dėl COVID-19 pandemijos pabaigos. 


Rezervacijos vasarai apgyvendinimo vietose tiek pajūryje, tiek sodybose visoje Lietuvoje pildosi.


Pirmadienį, sausio 10 d., įsigalioja naujas izoliacijos algoritmas gydymo įstaigų, palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas teikiančių įstaigų ir socialinės globos įstaigų, teikiančių slaugos paslaugas, darbuotojams, turėjusiems sąlytį su COVID-19 liga sergančiu asmeniu. Pasiskiepiję ir persirgę sąlytį turėję asmenys, kurie gavo neigiamą PGR tyrimo rezultatą ir nejaučia ligos simptomų, galės...


Badmintono sėkmės istorija stebima ir Vakarų Lietuvoje: po trenerių Slušnių dinastijos įdirbio – vaikų, žaidžiančių badmintoną, antplūdis pastaruoju metu stebimas Vakarų Lietuvoje – Kretingoje ir Palangoje. 


„Pagaliau mano, kaip palangiškio, svajonė išsipildė: mes turime sporto areną, kurios seniai reikėjo Palangai. Linkiu, kad tarp šių sienų užaugtų talentai, kurie savo sporto pasiekimais garsintų Palangą Lietuvoje ir Lietuvą pasaulyje“, – skambant ovacijoms universaliosios Palangos sporto arenos atidarymo metu šeštadienį sakė...


Per 2013 metus Lietuvoje kilo 11 333 gaisrai. Klaipėdos apskrityje kilo 1706 gaisrai. Gaisruose žuvo 160 žmonių, o 209 gyventojai patyrė traumų. Klaipėdos apskrityje gaisruose žuvo 5 gyventojai.


Klaipėdos apskrities senjorai jau turi progą prisiliesti prie technologijų, padedančių bendrauti su artimaisiais, esančiais toli nuo gimtinės. O ir kaip susirasti reikiamos informacijos internete – jiems jau ne kliūtis. Kauno technologijos universitetas pasirašė sutartį su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Europos socialinio fondo agentūra dėl projekto „Kompiuterinis raštingumas...


Kada imame labiau kreipti dėmesį į savo sveikatą, savo savijautą, į tai, kuo gyvename? Tikriausiai dažnas atsakytų, jog susidūrus su liga, kuomet sunkiai priežastį bei jos gydymo būdą randa net gydytojai. Palangiškė Valerija Jonušaitė papasakojo, jog visapusiškai pakeitė savo gyvenimą sulaukusi 40 metų, kuomet jai operavo įgimtą nesveiką inkstą. Paaiškėjo, jog jai pavyko pasirinkti...


Pastaruoju metu, kuomet vis labiau žmonės atsigręžia į gamtą, nebe svetimas tampa ir homeopatinis gydymas. Netradicinės medicinos šaka – homeopatija – populiarėja ir vis mažiau stebina šį gydymo būdą pasirenkančius žmones. Gydytojas homeopatas Antanas Januškevičius, patyręs šios srities specialistas, teigia, jog gydantis homeopatiniais preparatais nesukeliami pašaliniai efektai, o...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius