Į politinį šou kartu su Seimo nariu A. Vinkumi įsisukęs piktas „Palangos balsas“ kol kas temoka tik šnypšti

Palangos tiltas, 2017-07-20
Peržiūrėta
420
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Dėl „svorio“ pasikvietęs Seimo narį A. Vinkų, šio parlamentaro padėjėjos-sekretorės sutuoktinis E. Aleksiūnas kartu su laikraščio straipsnyje šykščiai įvardijama „vietos gyventoja Onute“ kelia problemą, kurios apskritai nėra.
Dėl „svorio“ pasikvietęs Seimo narį A. Vinkų, šio parlamentaro padėjėjos-sekretorės sutuoktinis E. Aleksiūnas kartu su laikraščio straipsnyje šykščiai įvardijama „vietos gyventoja Onute“ kelia problemą, kurios apskritai nėra.

Pranas ŽEIMYS
Palangos miesto mero patarėjas

Ką atsakyti tiems, kurie matydami baltą tvirtina, kad tai – juoda? Kokius būtų galima surasti argumentus, klausantis tokių akiplėšiškų teiginių, kuriuos išgirdus paprastai sutrinkama, nes neaišku, nė ką atsakyti. Panašioje situacijoje atsidūrė ne tik „Klaipėdos“ laikraščio užsipulta Palangos miesto savivaldybė, bet ir tik viena kryptimi rašančių šio dienraščio žurnalistų taikiniu pasirinktas miesto meras.
Šią savaitę minėtame dienraštyje pasirodė žinia, neva Užkanavės bendruomenė pasirengusi visomis įmanomomis priemonėmis kovoti už šioje miesto dalyje planuojamas iškirsti pušis, kad tik pavyktų jas išsaugoti. Keista ir nesuprantama – Savivaldybė kaltinama ketinimu iškirsti šimtus medžių dėl Užkanavės gatvėje neva planuojamų rengti automobilių stovėjimo aikštelių, nors šioje gatvėje ne tik nevyksta jokie rekonstrukcijos darbai, bet ir Savivaldybė neturi planų artimiausiu metu juos pradėti. Akivaizdžiai politikuojanti saujelė susirinkusiųjų, tarp kurių pirmu smuiku groja Seimo nario Antano Vinkaus padėjėjos-sekretorės Vaidotos Aleksiūnienės vyras Egidijus Aleksiūnas, netgi grasina prisirakinsiantys prie pušų, kurias neva planuojama iškirsti. Tačiau norint tai padaryti, pirmiausia reikėtų atrasti nors vieną pašalinti planuojamą pušį Užkanavės gatvėje. O rasti tikrai nebūtų lengva, nes tokių čia apskritai nėra.
Dėl „svorio“ pasikvietęs Seimo narį A. Vinkų, šio parlamentaro padėjėjos-sekretorės sutuoktinis kartu su laikraščio straipsnyje šykščiai įvardijama „vietos gyventoja Onute“ kelia problemą, kurios apskritai nėra. Ar nebūtų buvę paprasčiau Seimo nariui tiesiog susėsti su savo padėjėja bei jos sutuoktiniu ir pirmiausia, prieš keliant neegzistuojančią problemą į viešumą bei taip kiršinant visuomenę, išsiaiškinti tikrąją situaciją?
Skaitant straipsnį, gali susidaryti įspūdis, kad Seimo narys nežino, kuo užsiima jo padėjėjos sutuoktinis bei kieno interesams jis atstovauja. Sunkiai tikėtina, nes padėjėjais paprastai pasirenkami tie žmonės, kuriais visiškai pasitikima ir dėl kurių artimos aplinkos nėra jokių nežinomųjų.
Todėl jau net nebe apmaudu, o šiek tiek juokinga, kad šiame politiniame šou uoliai dalyvaujantis Seimo narys A. Vinkus apsimeta nežinantis, ką veikia jo padėjėja. Tačiau jei jau žaidžiamas „nieko nežinau ir nieko nematau“ žaidimas, padėkime Seimo nariui – panagrinėkime jo padėjėjos sutuoktino E. Aleksiūno interesus.
Palangos miesto gyventojams ne paslaptis, kad E. Aleksiūnas, nuolat prisidengiantis asociacijos „Palangos balsas“ vardu, iki šių metų gegužės 30 d. buvo UAB „GNG Engineering“, užsiimančios statybų verslu, direktorius. Ši įmonė registruota Sakalo g. 42-2, Palangoje. Tai – Registrų centro šių metų liepos 10 dienos duomenys. Tarp kitko, E. Aleksiūno vadovaujamu laikotarpiu (2017 m. sausio 13 d.) bendrovė „Palangos vandenys“ užfiksavo savavališką įmonės „GNG Engineering“ lietaus nuotekų tinklų pajungimą į buitinių nuotakų tinklus. Už tai tuometis įmonės vadovas E. Aleksiūnas jau sumokėjo įmonei paskirtą baudą.
Tuo pačiu adresu kaip ir „GNG Engineering“ Sakalo gatvėje registruota ir šiuo metu po reorganizavimo jau išregistruota UAB „Egusta“ – bendrovė, užsiėmusi nuosavo nekilnojamojo turto, gyvenamųjų namų ir butų, taip pat – žemės pirkimu bei pardavimu.
Neįtikėtinas sutapimas – lygiai tuo pačiu adresu (Sakalo g. 42-2) registruota ir asociacija „Mūsų Kunigiškės“, kuri ne tik kartu su E. Aleksiūnu ir Seimo nariu A. Vinkumi uoliai „gina viešąjį interesą“ ir, pasitelkusi laikraštį, nesamomis nuodėmėmis kaltina Palangos miesto savivaldybę, bet ir Vyriausybės atstovei Klaipėdos apskrityje bei Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai skundžia Kunigiškių teritorijos dalies specialųjį planą. Tiesa, šio specialiojo plano viešo svarstymo metu asociacija „Mūsų Kunigiškės“ jokių pastabų bei pasiūlymų nepateikė. Keista? Beje, šiam specialiajam planui pradžią davė dar 2012 m. visoms politinėms partijoms atstovaujančių Savivaldybės tarybos narių vienbalsiai priimtas Tarybos sprendimas, siekiant pažaboti esamas ir būsimas statybas, sklypų užstatymo intensyvumą ir kt.
UAB „GNG Engineering“, kuriai dar visai neseniai vadovavo E. Aleksiūnas, statė dvibučius gyvenamuosius namus Užkanavės gatvėje, o vėliau „Palangos balsas“ ėmė uoliai kelti klausimą dėl gretimai esančių, tiesa, ne „GNG Engineering“ statytų pastatų teisėtumo.
Būtent šią temą eskaluojant „Klaipėdos“ dienraštyje, tos pačios „Klaipėdos“ žurnalistės metami priekaištai dėl to, kad savivaldybė neva globojanti užmaskuotų daugiabučių statytojus, kai tuo metu Palanga pirmoji šalies mastu iškėlė šią problemą ir vienintelė aktyviausiai siekia efektyvesnių jos sprendimo būdų. Juk šį ne tik Palangos kurortą, bet ir visą šalį užpuolusį statybinį vėžį mūsų savivaldybės taryba diagnozavo dar prieš trejus metus ir kreipėsi į Aplinkos ministeriją, teisėsaugą, prašydama įvertinti teisės aktus ir juos koreguoti taip, kad statytojų akiplėšiška savivalė būtų suvaržyta. Ši problema dar kartą kelta šių metų gegužės pabaigoje Palangoje vykusiame Vyriausybės išvažiuojamajame pasitarime. Deja, efektyvių pokyčių nematyti iki šiol, nors tam pakaktų greitai galimų priimti aplinkos ministro įsakymų, kuriais būtų pakeista dabar galiojanti ydinga statybų tvarka.
Nepaisant šių Palangos savivaldybės pastangų straipsnyje teigiama, kad bylinėjantis dėl Užkanavės gatvėje pastatyto individualaus būsto virsmo į 24 butų namą savivaldybė ginanti jo statytojus. Tačiau apeliaciniam teismui teigdama, kad šio namo griauti nereiktų, savivaldybė gynė miesto biudžeto interesus. Juk jei būtų paliktas galioti pirmosios teismo instancijos sprendimas nugriauti pastato dalis, statytojai būtų pareiškę ieškinį dėl kompensacijos, ir Palangos savivaldybė kartu su valstybe būtų mokėjusi šimtatūkstantines sumas, kaip Neringa moka už Juodkrantėje teismų sprendimais nugriautą žuvies restoraną.
Teisę į kompensaciją už patirtą žalą statytojai būtų įgiję dėl to, kad šis namas buvo pastatytas pagal valstybės institucijų patikrintą bei suderintą ir savivaldybės išduotą statybos leidimą. Ar galėjome tokio leidimo neišduoti? Juo labiau kad dėl abejotinų statybų, kuomet vienbučiai stebuklingai pavirsta daugiabučiais, Palangos savivaldybės taryba dar 2014 m. kreipėsi į Generalinę prokuratūrą bei Statybų inspekciją. Institucijoms adresuotame rašte netgi buvo nurodyti konkretūs abejonių keliančių pastatų adresai, tarp kurių buvo ir garsusis Užkanavės g. 28A. Tačiau visos institucijos, atlikusios tyrimą, jokių pažeidimų nenustatė.
Akivaizdu ir gaila, kad net ir turint pagrįstų abejonių, ar tai nėra daugiabutis, teisės aktai savivaldybėms nesuteikia galimybės neišduoti statybos leidimo. Individualaus vienbučio namo nei plotas, nei patalpų ar įėjimo skaičius įstatymais nėra apribotas. Bet kuris didesnis namas gali turėti ir daug bendraturčių, jei jo savininkas pastato dalis sumanytų išdalinti visiems savo giminaičiams. Žmogui suteikiama teisė projektuoti bet kokio dydžio namą, kurio viduje gali būti numatyta sporto salė, biblioteka, žaidimų kambarys, fortepijono kambarys ir dar sunkiai įsivaizduojamos paskirties patalpos.
Tokioje situacijoje atsidūrė savivaldybė, gavusi derinimui dabar jau neigiamai išgarsėjusio vienbučio namo projektą Užkanavės gatvėje. Deja, prieš 7 metus įstatymai yra pasikeitę taip, kad statytojas vėliau gali koreguoti projektą, jo net neparodęs miesto architektui. Todėl net ir suprasdama, jog tokio vienbučio vietoje numatomas daugiabutis, savivaldybė neturi juridinių svertų tokiai statybai užkirsti kelią. Tai privalo daryti Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos priežiūros inspekcija. Tačiau patikrinusi šį namą ji pareiškė, kad esminių nukrypimų nuo projekto nėra ir įpareigojo išgriauti atskirus butus dalinančias pertvaras, kurias vėliau nesunku vėl atstatyti.
Vien todėl, kad teisme savivaldybė gynė savo išduotą statybos leidimą pagal teisės aktams neprieštaravusį pirminį projektą, daugiabučio statytojus į teismą padavę keli šio kvartalo gyventojai miesto vadovams priekaištauja, kad savivaldybė renka įrodymus, esą, statytojų naudai. Gal toks pyktis kilo dėl to, kad Apeliacinis teismas pakeitė ankstesnio teismo sprendimą ir vietoj įpareigojimo griauti statytojams leido susitvarkyti projektinę dokumentaciją ir prašyti naujo statybos leidimo?
Beje, tariamo statybų verslo globotojo šešėlį miesto merui metanti „Palangos balso“ asociacija visai neseniai savo rašte Palangos merui dėkojo už iniciatyvą iškelti vienbučių virsmo daugiabučiais problemą. „Kaip bendruomeninė organizacija, esame sujaudinti Jūsų rūpesčio, sprendžiant [...] vienbučių virsmo daugiabučiais problemą“, – štai kaip gražiai vos prieš mėnesį rašė šios asociacijos vadovas E. Aleksiūnas.
Kai visiškai be reikalo tam pačiam E. Aleksiūnui užsipuolus paplūdimiuose pastatytus konteinerinius tualetus reikia pasiteisinti prieš Seimo narį A. Vinkų (būtent E. Aleksiūnas kreipėsi į Teritorijų planavimo ir statybos inspekciją ir apskundė paplūdimiuose pastatytus konteinerinius tualetus kaip neva įrengtus neteisėtai), „Palangos balso“ asociacija miesto merui negaili ditirambų. Tačiau kai teisme nepavyksta pasiekti savo tikslų, pasitelkę prieš Palangą nusiteikusią uostamiesčio dienraščio žurnalistę, šios asociacijos nariai miesto vadovą kaltina priešingais dalykais.
Stebina (o gal priešingai – nestebina?) ir palangiškių išrinkto Seimo nario A. Vinkaus pozicija Palangai ir palangiškiams aktualiais klausimais. Uoliai reaguodamas į saujelės susirinkusiųjų keliamas „bendruomenei aktualias“ problemas (nors kai kurios iš jų – netgi neegzistuojančios), Seimo narys A. Vinkus kažkodėl tyli lyg vandens į burną prisisėmęs tuomet, kai jo partietis Druskininkų meras Ričardas Malinauskas, gindamas Vijūnėlės dvarą nuo buldozerių, netgi respublikinėje žiniasklaidoje grasina apie neva būtinybę nuo žemės paviršiaus nušluoti visą Palangą. Kodėl tąkart kretingiškių balsais išrinktas ir Palangai atstovaujantis Seimo narys atsitvėrė tylos siena ir ne tik negynė Palangos, bet netgi viešai neišsakė savo kaip Seimo nario pozicijos šiuo klausimu? Ar šis klausimas Palangos bendruomenei mažiau aktualus, nei grupelės galimai suinteresuotų asmenų, besidangstančių asociaccijos „Palangos balsas“ ir „Mūsų Kunigiškės“ vardu, keliami jau aprašyti klausimai?
Kur buvo Seimo nario A. Vinkaus pozicija tuomet, kai iš Valstybės investicijų programos buvo išbrauktas Palangos baseino projektas, ir tik didžiulėmis kurorto savivaldybės mero pastangomis pavyko pasiekti, kad lėšos šiam palangiškių itin laukiamam objektui būtų numatytos? Ar, Seimo nario nuomone, baseinas turi būti tik Kretingos rajone?
Kodėl Seimo narys tyli ir dėl paplūdimiuose įrengtų konteinerinių tualetų, kuriuos dabar, nepaisant gausybės miesto gyventojų ir svečių palaikymo, piktavališkai siekiama nukeldinti, traktuojant kaip savavališką statybą? O gal parlamentaras pritaria tokiai savo padėjėjos-sekretorės sutuoktinio E. Aleksiūno ir Statybų inspekcijos pozicijai? Jei jau taip, kodėl tuomet nemato gerokai rimtesnių statybų, pavyzdžiui, S. Nėries gatvėje kur vietoje vieno aukšto pastatytas ir jau ne vienerius metus stovi dviejų aukštų su mansarda namas?
Atsakymų į šiuos klausimus negirdžiu. Kodėl? Tikriausiai kur kas paprasčiau yra ne dirbti Palangos ir jos gyventojų labui, o rūpintis savo politiniais reitingais, prisidengiant tariamų, nors ir nesamų, problemų sprendimu bei į pagalbą pasikviečiant savo padėjėjos sutuoktinio vadovaujamą neva bendruomenės interesus ginančią asociaciją.
Jau darosi įdomu, dėl ko dabar šnypš „Palangos balsas“? Ar ne laikas miesto valdžią užsipulti, pavyzdžiui, dėl vienos krypties eismo Vytauto gatvėje? O gal – kad ši vasara nelepina gerais orais?

Jūsų komentaras:

Ir ant alaus pavadino 2017-09-15 11:14 (IP: 85.206.9.46)
Is sio ex seimo nario rasinelio puikiai galime isivaizduoti, kokia klampyne yra Palangos pilitikai. Siaip sunku butu detalizuoti, ka as turiu omeny, nes tektu rasyti visa diena. Didziaja dalimi tai elementarus demogogai. Zeimio, kaip seimo nario indelis buvo beveik nulinis. Tai supranta daug zmoniu, tidel jis ir nebuvo isrinktas. Reklamavimosi prasme i ji panasus ir Vaitkus. Todel sie vyrukai ir reimia vienas kita, juk kaip sakoma- TOKS TOKI SUTIKO.

negi 2017-08-27 09:56 (IP: 78.57.252.102)
gaila

Palangiskis 2017-08-15 15:56 (bbb / IP: 78.61.4.144)
Vinkus=0

Marija Jankuviene 2017-08-04 14:47 (IP: 83.191.48.207)
Labai nerimta Antano Vinkaus akcija, nu patarkit Jus žmogui, kad tas populistinis vaikščiojimas per Palangos įstaigas yra juokingas ir nenuoširdus. Nu juk Antano tikslas yra atėjus pasidaryti nuotrauka ir papubikuoti internete, laikraštyje nu ka gali išspręsti Seimo narys pavizdziui Botanikos parke, kuris pasidarė nuotrauka traktoriuje, arba darželyje arba dar mačiau nuotrauka vaistinėje !!!!! Juokinga ir nenuosirdu. Miesto problemas gali išspręsti mūsų rinkta taryba ir meras ir jie jas sprendžia.

Kunigiskiu gyventoja 2017-08-04 14:34 (IP: 83.191.48.207)
Taigi ir sakome , kad Aleksiūnas yra Seimo nario Vinkaus bičiulis, kurio žmona yra Vinkaus patarėja. Rinkimams matyt labai padėjo šie neiaškūs žmones, o dabar Antanui kas liko ........ niekas nieko už gražias akis nedaro ...........taigi tos žmonių grupes tikslas su Vinkum priešaky matyt yra savivaldybės rinkimai ir mero nuvertimas.

Vygis 2017-08-04 13:13 (IP: 193.219.12.33)
PILNAI PALAIKAU PALANGISKI...

Palangiškis 2017-08-04 12:04 (IP: 86.38.128.204)
Niekada nebuvau Žeimio gerbėjas. Ir konservatorių oponentai tegu neburbuliuoja dėl mano nuomonės. Bet norėčiau pasidalinti mintimis apie kitą šios istorijos „herojų“. Egidijus Aleksiūnas yra tas „tipelis“, kuris prieš 10-12 metų dar buvo „vilnietis“ ir prikūręs nemažai visokiausių UAB‘ėlių, Palangoje „prastūminėjo“ labai abejotinos reputacijos objektus, kaip pvz. daugiaaukščiai daugiabučiai prie Vanagupės viešbučio (taip tie, kurie stovėjo apleisti daugybę metų), taip pat 6 aukštų rekreacinės paskirties pastato projektą Basanavičiaus gatvėje, buvusios „Jūratės sanatorijos“ valgyklos vietoje, šalia vilos „Komoda“. 6 aukštų!!! Kaip manot, ar ir tada Aleksiūnas gynė “viešą interesą”??? Greičiausiai tada irgi būtų prisirakinęs prie pušų, vardan gero pinigėlio. Gerai, kad nepavyko, “biznelį pardavė kitiems”. O kiek dar statybos objektų Palangoje, kur Aleksiūno ausys kyšo!?! Dabar šitas „tipelis“ stebuklingai tapo „palangiškiu“ ir neva rūpinasi Palangos gerove.... Staiga parūpo daugiabučių gyvenamųjų pastatų statybos, kurias pats asmeniškai daug metų protegavo. Staiga nekilnojamojo turto „stumdytojas“ tapo Palangos urbanistikos „gelbėtoju“..... Nebejuokink palangiškių, Aleksiūnai. Kunigiškių gyventojai. Kur Jūsų sveikas protas??? Pasidomėkit, kas tas Aleksiūnas iš tikro.

xxx 2017-07-31 23:58 (IP: 88.118.155.98)
Draugas Aleksiunai "isjunkit" durniu! Del nezinomu priezasciu neorganizuojami rinkimai seniunaicio ?!? Viska jus zinot! O kas nezinot, eikit pas Jokubauska, viska papasakos.

Klaunas 2017-07-29 00:09 (er / IP: 78.57.230.163)
pagarba Pranui, pastate i vieta klauna

E. Aleksiūnas 2017-07-24 16:08 ([email protected] / IP: 86.100.10.75)
Gerbiamas Robi Jonsonai, Užkanavės gatvėje nėra seniūnaičio, nes dėl pažeidimų organizuojant rinkimus, buvo anuliuoti rinkimų rezultatai ir dėl nežinomų priežasčių rinkimų procedūra nėra organizuojama iš naujo. Svarbiausia, kad visų siekiai Kunigiškėse sutampa: 1) Suremontuotos Užkanavės, Kunigiškių ir Kontininkų gatvės; 2) Išsaugotas Užkanavės miškas; 3) Protingai išspręstas parkavimosi infrastruktūros klausimas gyvenvietėje.

Jonis 2017-07-23 21:52 (IP: 86.100.62.122)
Keista, negi Pranas per dvi kadencijas nesužinojo kas priklauso Seimo nario kompetecijai ir kas Savivaldybės? Negi tiek mažai nutolo nuo "megztų berečių laikų?

vytas 2017-07-23 13:34 (IP: 84.15.187.15)
Pagaliau sitas veikejas pastatytas i vieta...

mukabolas 2017-07-23 12:22 (IP: 86.100.12.109)
bet kad ne Zeimio rasymo stilius-:)

Juokas per asaras 2017-07-22 22:27 (zvb / IP: 188.69.210.49)
Biurokratas gina biurokrata. Vienas demagogas gina kita. Ir juk dabar aisku, kokiam darbui Vaitkus pasamde Zeimi. Ogi - vykdyti reklamos ir viesuju rysiu funkciju. Atlyginima Zeimiui reikia atidirbti- kitaip dar Vaiktus atleis is darbo. EILINE KOMEDIJA.

Robis jonsonas 2017-07-21 00:03 (IP: 84.15.188.179)
Kada kas atsakys kodel uzkanave iki siol neturi seniunaicio?

Taip pat skaitykite

Išrinkus miesto Tarybos narį Mindauga Skritulską Seimo nariu Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje, jo vietą miesto Taryboje, "pasislinkus" TS-LKD Palangos skyriaus rinkimų į Tarybą sąrašui, užėmė Paulius Rojus. Savivaldybės tarybos posėdžio metu praėjusį ketvirtadienį, lapkričio 2 6 d., jis prisiekė dešinę ranką padėjęs ant Lietuvos Respublikos Konstitucijos....


Sveikatos apsaugos ministras patvirtino naują tvarką, kuria panaikinamas draudimas į paplūdimius eiti kartu su gyvūnais. Nuo šiol savivaldybės galės spręsti, kuriuose paplūdimiuose bus galima lankytis su gyvūnais ir pasirūpinti, kad juose būtų užtikrinti higienos normos reikalavimai, pastatyti įspėjamieji ženklai.


Gerbiamas Pranai Žeimy, vertinu Jūsų pastangas kuriant ir rašant tekstą „Į politinį šou kartu su Seimo nariu A. Vinkumi įsisukęs piktas „Palangos balsas“ kol kas temoka tik šnypšti“, tačiau patį tekstą vertinu, kaip tarpusavio nesikalbėjimo ir nesusikalbėjimo rezultatą. Prisiminus Jūsų, kaip Seimo nario dalyvavimą ir poziciją Aplinkos...


Pranas ŽEIMYS Palangos miesto mero patarėjas Ką atsakyti tiems, kurie matydami baltą tvirtina, kad tai – juoda? Kokius būtų galima surasti argumentus, klausantis tokių akiplėšiškų teiginių, kuriuos išgirdus paprastai sutrinkama, nes neaišku, nė ką atsakyti. Panašioje situacijoje atsidūrė ne tik „Klaipėdos“ laikraščio...


Trečiadienis Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Palangos skyriaus vedėjai Elenai Kuznecovai buvo paskutinė darbo diena. Po 9 metų, praleistų skaičiuojant mokesčius, žinoma palangiškė, miesto Tarybos narė nusprendė palikti valstybinę tarnybą. E. Kuznecova „Palangos tiltui“ sakė, kad jaučiasi puikiai ir neigė gandus, kad po mokesčių inspekcijos...


Palangos miesto savivaldybėje vyko šalies Neįgaliųjų reikalų tarybos išvažiuojamasis posėdis. Posėdyje aktualias problemas aptarė Neįgaliųjų reikalų departamento direktorė Asta Kandratavičienė, Lietuvos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos valdybos pirmininkė Algė Nariūnienė ir vadovas Vaidotas Nikžentaitis


Palanga ir Bergenas ketina kartu statyti baseinus

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 11 13 | Rubrika: Miestas

Maždaug prieš pusketvirtų metų pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Palangos ir Vokietijos Bergeno miesto Riugeno saloje ir po to užsimezgusi graži, turininga draugystė žengia į dar vieną etapą. Du prie Baltijos jūros esantys miestai planuoja rašyti paraišką ES fondams ir kartu įgyvendinti tiek Bergenui, ir Palangai svarbius infrastruktūros projektus –...


Kodėl ne visų palangiškių balsas pasiekia dangų?

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2014 03 27 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Nuoširdžiai pavydžiu tarybos narei Elenai Kuznecovai. Pavydžiu, kaip žurnalistas, į kurio viešai miesto spaudoje pareikštą nuomonę, aktualiais miesto gyvenimo klausimais valdžiai išsakomas pastabas ar pasiūlymus Savivaldybė privalėtų bent jau kaip nors sureaguoti. Bent jau argumentuotai atsakyti, kodėl tie pastebėjimai ar pasiūlymai nėra priimtini.


Vakar, prieš prasidedant Tarybos posėdžio darbotvarkės svarstymui, opozicijoje buvęs valdančiajai daugumai partijos Tvarka ir teisingumas (TT) narys Gediminas Valinevičius pareiškė, kad nuo šios dienos jis nebėra šios partijos narys ir palieka opozicijos gretas Palangos miesto Taryboje. O posėdžio pabaigoje konservatorius Dainius Želvys Tarybą informavo, kad G....


Dalis šios dienos „Palangos tilto“ trečiojo puslapio yra tuščias. Tokiu būdu „Palangos tiltas“ prisijungia prie kitų šalies leidinių, kurie pirmadienį – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną – išeis ir su baltu puslapiu arba jo dalimi.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius