Išmanūs įrenginiai gyvūnams – kad visais šeimos nariais būtų pasirūpinta

Palangos tiltas, 2024-04-23
Peržiūrėta
759
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Išmanūs įrenginiai gyvūnams – kad visais šeimos nariais būtų pasirūpinta

Išmanūs įrenginiai ir gyvūnams? Išmanusis maisto dozatorius, žaislas, gultas ir kiti žaisliukai? Ne, tai ne mistika, bet šių dienų realybė. Tik ji palengvina ne gyvūnų, bet jų šeimininkų gyvenimą ir komfortą. 

Tie, kas augina naminius gyvūnus, nepaneigs – gyvūnėliai šiais laikais šeimininkams yra tapę pilnaverčiais šeimos nariais. Juos kaip vaikus norisi ne tik prižiūrėti, bet ir palepinti, pradžiuginti, žaisti su jais, suteikti komfortą. O jie atsidėkoja dovanodami mums gausybę gerų emocijų ir jaukumo. 

Tam, kad naminiai gyvūnėliai jūsų namuose jaustųsi maksimaliai komfortabiliai, o jūsų pačių buitis būtų kuo lengvesnė, pateikiame jums trumpą sąrašą išmaniųjų įrenginių gyvūnams su glaustais aprašymais. 

Išmanusis maisto dozatorius 

Vienas populiariausių išmaniųjų įrenginių gyvūnams yra maisto dozatorius. Jei ketinate kelias dienas išvykti ir nerandate, kas tuo metu galėtų pasirūpinti jūsų šuniu ar kate, šią problemą už jus išspręs išmanusis gyvūnų maitintuvas. 

Prekybos centro internete „Varle.lt“ produkto vadovė Veslava Tkačenko paaiškina maisto dozatoriaus veikimo principus: „Valdyti šį įrenginį galėsite per specialią mobiliąją programėlę, kuri leidžia nustatyti reguliarių maitinimo grafiką, pritaikytą jūsų šuns ar katės poreikiams ir sveikatai. Be viso to, maisto dozatoriai yra sukurti pagal specialią BioCleanAct medžiagą, kuri užkerta kelią bakterijoms formuotis dubenėlio viduje.“ 

Todėl galite būti ramūs, jog jūsų numylėtinio maistas išliks šviežias, saugus vartoti, o dubenėlį išvalyti bus itin paprasta.

Klausiate, o ką išvykimo atveju daryti su vandeniu? Labai paprasta – pasirūpinkite dubenėliu-girdykla ir daugiau nesukite galvos. Automatiniai vandens fontanėliai-girdyklos patys pasirūpina, jog jūsų gyvūnėliai nuolat turėtų šviežio ir tyro vandens, o jums nereiktų stebėti, ar gyvūno dubenėlis pripildytas. 

Šis įrenginys yra apie 1,8l talpos (priklausomai nuo jūsų pasirinkto modelio) ir turi automatinę vandens tiekimo funkciją, todėl vandens nereikia nuolat papildyti – jis užsipildo pats. Varle.lt produkto vadovė prideda: „Taip pat įrenginyje įmontuota filtravimo sistema. Ji užtikrina, jog vanduo bus išvalytas nuo dulkių, plaukų, smulkių dalelių ir bakterijų.“ Ar yra paprastesnis būdas numalšinti gyvūnėlio troškulį? Nemanome!

Išmanūs žaidimai ir gultai gyvūnams 

Pakalbėkime apie gyvūnėlių pramogas. Daug dirbate, dienomis nebūnate namie ir nerimaujate, jog jūsų katė liūdi ir nuobodžiauja? Yra būdas suteikti katei puikią pramogą net jums nesant namie! 

Išmanusis lazeris įsuks jūsų pūkuotą augintinį į veiksmo sūkurį. Šis įrenginys „paleidžia“ lazerį – raudoną taškelį sienoje, kuris gali judėti trimis trajektorijomis ir trimis žaidimo režimais, kas leis pramogą jūsų katei išlaikyti nenuspėjamą ir įtraukią. Įrenginys yra prijungiamas prie elektros lizdo, o paties lazerio galingumas itin mažas, todėl jis yra visapusiškai saugus jūsų naminiam gyvūnui.

Jūsų šuo ar katė vakarais įsiropščia į jūsų lovą, nes su jumis miegoti šilčiau ir jaukiau? Jei miegas su gyvūnais jums nepriimtinas, siūlome sukurti jūsų gyvūnėliui dar jaukesnes sąlygas miegui už jūsų lovos ribų. Tai jums padės padaryti išmanusis naminių gyvūnėlių gultas. Pagrindinė šio gulto funkcija yra optimalios ir jaukios miegui temperatūros pritaikymas jūsų augintiniui. Temperatūrą galima reguliuoti rankiniu arba automatiniu būdu, priklausomai nuo jūsų pasirinktų nustatymų. Varle.lt produkto vadovė V. Tkačenko patikslina: „Guolis gali būti atvėsintas 9 laipsniais ar sušildytas 12 laipsnių, priklausomai nuo aplinkos temperatūros ir gyvūno poreikių.“ Vandeniui, nešvarumams ir įbrėžimams atsparus paviršius suteiks tobulą komfortą jūsų augintiniui, o jums patiems ramų miegą karaliaujant savo lovoje.

Išmanusis kvapų neutralizatorius 

Puikiai žinome, jog gyvūnų auginimas, nors ir dovanoja gausybę teigiamų emocijų, turi ir savų minusų. Todėl svarbu pasirūpinti ir savo pačių komfortu, kuo labiau sumažinant gyvūnėlių sukeliamas negandas. 

Kalbame apie puikų įrenginį – išmanų kvapų neutralizatorių, kuris jūsų namų orą išlaikys gaivų net ir turint keletą augintinių. Kvapų neutralizatoriuje įrengtas filtras aktyviai naikina blogo kvapo molekules, tokias kaip hidrogeno sulfidas. Filtras neapsiriboja tik blogo kvapo neutralizavimu, bet naikina ir virusus, slopina bakterijas, šalina smulkias dulkes. Filtras yra pakraunamas baterija, tarnauja tiek namuose, tiek automobilyje ir gali veikti dviem režimais – įsijungdamas kas šešias valandas arba gyvūnui patekus į sensoriaus veikimo lauką. Tad pamirškite gyvūnų keliamus nemalonumus ir mėgaukitės jų teikiamomis geromis emocijomis!

Gyvename laikotarpiu, kuomet turime pasirinkimą savo buitį palengvinti išmaniųjų įrenginių pagalba, tad pasinaudokime tuo! Ir panaudokime juos labui tų, kurie patys savimi pasirūpinti negali – mūsų pūkuotų šeimos narių. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Išmanūs įrenginiai ir gyvūnams? Išmanusis maisto dozatorius, žaislas, gultas ir kiti žaisliukai? Ne, tai ne mistika, bet šių dienų realybė. Tik ji palengvina ne gyvūnų, bet jų šeimininkų gyvenimą ir komfortą. 


Nuoširdus rūpinimasis visais keturkojų šeimininkais, kurie žūtbūt nori, kad ir jų šuo pasibėgiotų Baltijos pakrante? Ar pigus populizmas įsibėgėjant savivaldybių tarybų rinkimų kampanijai? Palangos miesto savivaldybės tarybos nariai Svetlana Grigorian, Eugenijus Simutis ir Darius Kubilius užregistravo pataisą, kuri, Tarybos daugumai pritarus leistų laisvą gyventojų su augintiniais judėjimą...


Vasarą pasitikite atsinaujinę – mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ siūlo išmaniuosius daiktus įsigyti su net iki 80 proc. siekiančia nuolaida. Pigiau įsigyti galima planšetę, nešiojamąjį kompiuterį, elektrinį paspirtuką ar net televizorių. 


Palangos bendruomeniniai šeimos namai palangiškiams siūlo naudotis teikiamomis paslaugomis, o taip pat – pasirūpinti savo psichologine savijauta. „Šiuo nežinios ir nerimo kupinu laikotarpiu Palangos bei Šventosios gyventojus kviečiame atsipalaiduoti ir skirti laiko pasirūpinti savimi“, – sakė Zigmantė Petrauskienė, Palangos bendruomeninių šeimos namų koordinatorė.


Į „Palangos tilą“ paskambinusi senjorė palangiškė pasiskundė, kad Sondros Kulikauskienės šeimos centre už pažymos iš e-sveikatos atspausdinimą imami du eurai. „Kažkokia nesąmonė,“ – piktinosi palangiškė. S. Kulikauskienė sakė „Palangos tiltui“, kad iš privalomo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšų yra apmokamos paslaugos, kurios yra įrašytos į šeimos gydytojo medicinos normą.


Praėjusią savaitę, penktadienį (balandžio 30 d.), palangiškis Seimo narys Mindaugas Skritulskas kartu su kitais Seimo nariais parengė ir registravo Rinkliavų įstatymo 12 str. pakeitimo įstatymo projektą. „Projektas pirmiausia aktualus kurortams ir didiesiems miestams: jame yra numatyta galimybė savivaldybėms nustatyti rinkliavos dydį viešojo konkurso būdu atsižvelgiant į...


Kasmet spalio 4-ąją pažymime Pasaulinę gyvūnų dieną – Palangos lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ yra ekologinės krypties ikimokyklinė įstaiga. Tad mūsų tikslas – mokyti mažuosius pažinti, tyrinėti, saugoti gamtą, suteikti žinių apie supančią aplinką, gyvūnų globą ir priežiūrą.


Nauji metai Lietuvai prasidėjo ne pačiais džiugiausiais įvykiais. Girdėjome apie Kėdainiuose sumestus į šulinį du mažamečius vaikus, netrukus šalį sukrėtė žinia apie Šiauliuose sudegusius tris mažamečius vaikus, ir tokios žinios pastarosiomis dienomis veja viena kitą. Ar įvykiai, sukrėtę Lietuvą, palietė Palangos valdininkų širdis, kad vaikais kurorte būtų labiau...


Vargu ar kas šiandien galėtų apkaltinti palangiškius labai teršiant Baltijos jūrą – neseniai pradėjo veikti šiuolaikiški, Europos Sąjungos aplinkosauginius reikalavimus atitinkantys rekonstruoti Palangos miesto buitinių nuotėkų biologinio valymo įrenginiai.


Nauji valymo įrenginiai

„Palangos tilto“ informacija, 2009 05 29 | Rubrika: Miestas

Būtingėje simboliškai atidaryti nauji Palangos nuotekų valymo įrenginiai. Pasak AB „Palangos vandenys“ direktoriaus Prano Madzajaus, apie 12 milijonų litų kainavę įrenginiai sėkmingai pakeis senuosius, kurie jau buvo beveik nebetinkami naudoti. Naujų valymo įrengimų statyba finansuota Europos Sąjungos bei mūsų šalies lėšomis.  


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius