Istorinės palangiškių pergalės Europos čempionate

"Palangos tilto" informacija, 2011-12-16
Peržiūrėta
1089
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Istorinės palangiškių pergalės Europos čempionate

Prieš savaitę Vroclave (Lenkijoje) vyko Europos jaunučių čempionatas, kuriame startavo apie 200 dalyvių iš 14 Europos valstybių. Itin sėkmingai šiame čempionate pasirodė karate mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 3 sidabro ir 3 bronzos apdovanojimus – iš jų net 3 atiteko palangiškėms.

Svorio kategorijoje iki 60 kg Europos vicečempionės vardą laimėjo puikiai kovojusi Aušrinė Mažulytė – pirmoje kovoje ji įveikė ukrainietę, antroje kovoje po efektyvios ir techniškos atakos šventė pergalę prieš lenkę, pusfinalio kovoje paskutinėmis sekundėmis po sėkmingų atakų išplėšė pergalę prieš kroatę. Finale Aušrinė po permainingos kovos nedidele persvara nusileido kitai Lietuvos atstovei iš Vilniaus. Svorio kategorijoje virš 65 kg Europos  vicečempionės titulą iškovojo Erika Jokubauskaitė. Erika efektyviai įveikė pirmas dvi savo varžoves – laimėta akivaizdžiai per pagrindinį laiką. Deja, Erika finale po 2 pratęsimų nusileido šeimininkų kovotojai. Sėkmingai čempionatas susiklostė Giedrei Grigūnaitei, kuri pasipuošė Europos bronzos medaliu. 

Europos čempionate ryžtingai kovojo ir rinktinės garbę gynė Beatričė Bugenytė ir Viktorija Lingaitytė. Deja, šioms kovotojoms varžybos susiklostė ne taip sėkmingai, nors nedaug trūko, tačiau prizinių vietų iškovoti nepavyko.

Norint patekti į Europos čempionatą „Shodan“ mokyklos auklėtiniai turėjo praeiti sunkią atranką Lietuvoje, kur jų laukė itin didelė konkurencija. Vien dalyvavimas tokio aukšto lygio varžybose jau yra didelis pasiekimas jauniesiems kovotojams, tad turime pasidžiaugti už visus, kurie dalyvavo ir dėjo visas pastangas pergalei pasiekti.

Medaliais pasidabinusios merginos yra ne tik puikios sportininkės, bet ir pavyzdingos Palangos senosios gimnazijos gimnazistės.

Šie Europos čempionato medaliai yra pirmi tokio aukšto lygio pasiekimai per visą karate kyokushin gyvavimo Palangoje istoriją. Sportininkes varžyboms paruošę mokytojas Lukas Kubilius bei  treneris asistentas Aivaras Baltmiškis džiaugiasi aukštais auklėtinių pasiekimais.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kovo 26 dieną Kėdainiuose vyko Lietuvos Kata čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo sportininkai iš Palangos karate kiokušin mokyklos „Shodan“. Karatistai iškovojo 2 aukso, 2 sidabro ir 3 bronzos medalių.


Palangiškių pasirodymas Lietuvos jaunučių čempionate

"Palangos tilto" redakcija, 2021 05 24 | Rubrika: Miestas

Gegužės 16 dieną Kėdainiuose įvyko Lietuvos kiokušin karatė jaunučių čempionatas, kuriame dalyvavo ir „Shodan“ mokyklos sportininkai iš Palangos.


Kyokushin karate mokykla “SHODAN” - jau 12 metų iš eilės stipriausias karate klubas Lietuvoje! Lapkričio 24 d. Kėdainiuose įvyko kasmet šimtus dalyvių sutraukiančios varžybos - Lietuvos kyokushin karate moksleivių taurė. Varžybose dalyvavo virš 900 dalyvių net iš 46 klubų.


Savaitgalį Tauragėje vyko Lietuvos karatė kiokušin vaikų, gimusių 2007–2005 m., čempionatas. Į šias varžybas susirinko 350 dalyvių iš daugiau nei 30 Lietuvos karatė mokyklų. Sėkmingai šiose varžybose sekėsi Palangos karatė mokyklos „Shodan“ komandai, iškovojusiai 3 sidabro apdovanojimus.


Savaitgalį Panevėžyje įvykusiame Lietuvos vaikų, gimusių 2003–2005 m., čempionate, puikiai varžėsi Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 5 medalius – 3 aukso ir 2 bronzos medalius. Čempionais savo amžiaus grupėse tapo Gustas Petrošius, Vaiva Šalkauskytė ir Motiejus Pauliukevičius.


Vilniuje vykęs Lietuvos jaunių 16-18m. kyokushin karate čempionatas, kuriame garbingai kovojo karate Kretingos kyokushin karate mokyklos „Shodan“ kovotojai. Palangą atstovavo Jūratė Milašiūtė, Adelė Arcimavičiūtė, Akvilė Laučytė, Edgaras Jokubauskas.


Vilniuje savaitgalį vyko atviros Vilniaus karate kyokushin varžybos. Į šias tradicines varžybas susirinko daugiau kaip 400 sportininkų iš Lietuvos karatė mokyklų. Tarp jų buvo nemažas būrys Palangos „Shodan“ karate mokyklos auklėtinių. Po atkaklių ir įnirtingų kovų palangiškiai galėjo džiaugtis iškovotais 9 aukso, 10 sidabro ir 8 bronzos...


Palangiškių medaliai Lietuvos jaunučių čempionate

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 20 | Rubrika: Jūros vaikai

Klaipėdoje LCC universitete vykęs Lietuvos karate kyokushin jaunučių, gimusių 2000-1997 m., čempionatas išaiškino geriausius kovotojus bei stipriausias Lietuvos karate kyokushin mokyklas. Čempionate, kuriame dalyvavo apie 350 kovotojų iš 30 Lietuvos klubų, puikiai pasirodė Palangos karate kyokushin mokykla „Shodan“. Svarbiausiose sezono varžybose...


Shodaniečių pergalės Vilniaus karatė kyokushin „VICHY“ čempionate

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 14 | Rubrika: Sportas

Vilniuje savaitgalį vyko atviras Vilniaus „Vichy“ karate kyokushin čempionatas. Į šias tradicines varžybas susirinko daugiau nei 400 sportininkų iš 10 Lietuvos karatė mokyklų. Taip pat buvo nemažas būrys Palangos „Shodan“ karate mokyklos auklėtinių. Palangiškiai pasibaigus varžyboms galėjo džiaugtis itin gausiu medalių kiekiu: iškovoti 6...


Istorinės palangiškių pergalės Europos čempionate

"Palangos tilto" informacija, 2011 12 16 | Rubrika: Sportas

Prieš savaitę Vroclave (Lenkijoje) vyko Europos jaunučių čempionatas, kuriame startavo apie 200 dalyvių iš 14 Europos valstybių. Itin sėkmingai šiame čempionate pasirodė karate mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 3 sidabro ir 3 bronzos apdovanojimus – iš jų net 3 atiteko palangiškėms.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius