Jau kitą savaitę Europos baikeriai rinksis Šventojoje

Palangos tiltas, 2016-06-09
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Baikeriai kitą savaitę trauks į Šventojoje organizuojamą Paplūdimio baikerių festivalį.

Baikeriai kitą savaitę trauks į Šventojoje organizuojamą Paplūdimio baikerių festivalį.

Birželio 16-19 dienomis Šventojoje organizuojamas Paplūdimio baikerių festivalis. Kad netrūktų pramogų, organizatoriai – Palangos miesto savivaldybė, asociacija Palangos miesto „Saulės“ klubas bei Klaipėdos miesto motociklininkų klubas „Chimeros“ – parengė turiningą bei renginių turtingą programą. Festivalio renginiai vyks centrinėje Šventosios aikštėje, visi jie – nemokami.

Gausus būrys
Paplūdimio baikerių festivalio organizatoriai žada įspūdingą keturių dienų baikerių šventę, kuri į Šventąją sukvies motociklų mylėtojus iš visos Europos.
Renginio koordinatorė Vaida Pabrėžaitė teigė, jog rengiant festivalio programą siekta patenkinti visų atvyksiančiųjų poreikius. Tad jau pirmąją festivalio dieną vyks mugė, numatytos paplūdimio pramogos, pamaloninti gomurį bus galima burgerių kepimo ir valgymo šventėje. Festivalio metu koncertuos įvairios grupės: elektroninės ir roko muzikos grupė „ABII“, „DISCOVERY“, roko grupė „ROADSIDE BREAK“, „ŠTABAS“, sunkiojo metalo grupė „SUTEMON“, „TITUS“, „NETIKĖTI SVEČIAI“, energija trykštanti, minias žmonių užvedanti muzikos grupė „AC/DC SHOW“, svečiai iš Latvijos, roko grupė „COLT“, „WILD REASON“, „PEKLA“, „PADUGNĖS“ ir kiti.
Festivalio vakarais lauks, kaip teigia organizatoriai, benzinu kvepianti programa „Paršelio rojuje“ bei naktinė programa Šventosios baruose.

Įvairios pramogos
Penktadienį vyks papildoma motociklų parodos registracija, kurios metu bus renkamas triukšmingiausias motociklas, ekstravagantiškiausias motociklas, gražiausias bageris, gražiausias „BOBBER‘is“, gražiausias dažymas, žiūrovų simpatijų ir, žinoma, pats „Harlių Harlis“. Šventės dalyviai bus kviečiami sudalyvauti ir pokerio turnyre.
Baikeriams bus suteikta galimybė ir pakeliauti – vyks žygis motociklais po regioną: norintieji bus kviečiami aplankyti Nidą, Platelius, Mosėdį, motociklų muziejų Telšiuose.
Šeštadienį baikeriai galės išbandyti savo gebėjimus ne tik ant motociklų, bet ir krepšinio aikštelėje – vyks gatvės krepšinio 3x3 turnyras. Smalsuoliams savo „plieninius žirgus“ baikeriai pademonstruos parade, o vidurdienį bus atidaryta motociklų paroda.
Koks gi baikerių festivalis be aktyvių pramogų, tokių kaip padangų svilinimas ar virvės traukimas? Be jau minėtų atrakcijų, vakarop bus išrinkta „MISS BEACH BIKER 2016“ nugalėtoja. Visų dėmesį prieš vidurnaktį patrauks įspūdingas pirotechnikos šou.
„Tebūnie tai vakaras, kai gamtoje susitinka seni geri draugai ir puikiai laiką leidžia, klausydami visus suartinančios geros roko muzikos, – sakė vienas iš šio festivalio organizatorių Vaidas Šimaitis. – Mes dirbame tam, kad padarytume 2016 metų Paplūdimio baikerių festivalį patį didžiausią ir geriausią visose Baltijos šalyse“.

Padeda verslininkai
Renginio koordinatorė V. Pabrėžaitė teigė, jog festivalio programą praturtins ir daugiau atraktyvių pramogų. „Tokio baikerių festivalio mūsų pajūryje iki šiol nebuvo, todėl norisi jį kiek įmanoma išplėtoti ir organizuoti kasmet. Tikime, jog su laiku jis tik plėsis, palikdamas neišdildomų įspūdžių kiekvienam“, – įsitikinusi pašnekovė.
Anot jos, baikerių festivaliu džiaugiasi ne tik motociklų mylėtojai, bet ir vietos gyventojai – festivalio programą pildyti padeda verslininkai, nuolat siūlantys idėjų, kaip „baikerių suvažiavimą“ dar labiau paįvairinti. „Džiugu, jog sulaukiame vietos gyventojų palaikymo. Neabejojame, jog atvykęs gausus būrys baikerių tikrai išjudins visą Šventąją“, – kalbėjo renginio koordinatorė.

Šventojiškiai džiaugiasi
Kalbinti šventojiškiai taip pat pripažino laukiantys Paplūdimio baikerių festivalio. „Kurortiniams miestams renginiai yra reikalingi. Ir visai nesvarbu, ar tai baikerių, ar menininkų, ar kitokie suvažiavimai. Kitą savaitgalį vyksiančio festivalio metu, manau, suvažiuos labai daug žmonių, tad Šventajai tai bus į naudą. Kuo daugiau renginių, tuo geriau“, – teigė menininkė Audronė Bukauskienė.
Šventosios seniūnaitis Ramutis Šeštokas taip pat pritarė, jog tokių švenčių tikrai reikia. „Tikimės sulaukti svečių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio, tad tai – puiki reklama ir Šventajai, ir Palangai. Atvažiavusieji pamatys, ką turime ir siūlome savo svečiams, tad galbūt kitąkart pakvies atvykti ir draugus“, – kalbėjo jis.
Vietos verslininkas Gintautas Rekašius džiaugėsi ne tik planuojamu renginiu, bet ir baikerių susibūrimui tinkamai parinktu laiku. „Birželio viduryje, kai vyks Paplūdimio baikerių festivalis, poilsiautojų Šventojoje dar būna nedaug, o šis renginys neabejotinai padės privilioti svečių“, – sakė verslininkas.
Šventosios seniūnė Veronika Skeberdytė taip pat pripažino – abejonių dėl paplūdimio festivalio reikalingumo nekyla. „Tai bus įdomus renginys, pritrauksiantis nemažai žmonių. Palanga kasmet turi 1000 km lenktynes, o Šventoji turės kitokio formato renginį. Tai – puiki reklama kurortui, kadangi tokio masto baikerių renginio Lietuvoje apskritai nėra. Esu įsitikinusi, kad šis festivalis turės pasisekimą ir išsirutulios į tradicinį. Turėsime puikią kurortinio sezono pradžią“, – įsitikinusi Šventosios seniūnė.

Paplūdimio baikerių festivalio programa:

Birželio 16 d. (ketvirtadienis)
15 val. mugės atidarymas,
Nuo 17 val. pliažo pramogos,
17 val. „Biker Burger fiesta“ Relax Parke. Burgerių kepimo ir valgymo šventė. Bus kuriami MC firminiai patiekalai, vyks įvairūs konkursai. RP-Bu-heraldic,
18 val. renginio atidarymas ir gyvos muzikos koncertas, kurio metu išvysite:
19 val. elektroninės ir roko muzikos grupę „ABII“,
20.10 val. energingų ir charizmatiškų vaikinų grupę „DISCOVERY“,
21.05 val. roko grupę „ROADSIDE BREAK“,
22.30 val. energingų ir charizmatiškų vaikinų grupę „DISCOVERY“.
20 val. unikali, nepakartojama, benzinu kvepianti vakarinė programa bare „Paršelio rojus“,
23.30-4 val. naktinė programa baruose „Titanikas“, „Vikingas“ ir kt.
Birželio 17 d. (penktadienis)
9-17 val. papildoma motociklų parodos registracija, kurios metu bus renkamas triukšmingiausias motociklas, ekstravagantiškiausias motociklas, gražiausias bageris, gražiausias „BOBBER‘is“, gražiausias dažymas, žiūrovų simpatijų ir, žinoma, pats „Harlių Harlis“.
9-11.30 val. papildoma registracija į „Olympic“ pokerio turnyrą.
Nuo 10 val. iki vidurnakčio „Biker Burger fiesta“ Relax Parke. Burgerių kepimo ir valgymo šventė. Bus kuriami MC firminiai patiekalai, vyks įvairūs konkursai. RP-Bu-heraldic.
11 val. žygiai motociklais po rajoną (3 kapitonai, vietos: Nida, Plateliai/Mosėdis, motociklų muziejus Telšiuose),
nuo 11 val. pliažo pramogos,
12 val. „Olympic“ pokerio turnyras,
nuo 13 val. aktyvus sportas: rankų lenkimas, Harlio rato kilnojimo varžybos (prie scenos),
14 val. grupės „ŠTABAS“ gyvo garso pasirodymas,
15 val. filosofiško ir tamsaus sunkiojo metalo grupės „SUTEMON“ gyvo garso pasirodymas,
16 val. grupės „TITUS“ gyvo garso pasirodymas,
17 val. sporto apdovanojimai ir gyvos muzikos koncertas, kurio metu išvysite:
18 val. nepaprastą, unikalią ir netikėtą grupę „NETIKĖTI SVEČIAI“
20.10 val. energija trykštančią, minias žmonių užvedančią muzikos grupę „AC/DC SHOW“
21.50 val. svečius iš Latvijos, roko grupę „COLT“.
20 val. unikali, nepakartojama, benzinu kvepianti vakarinė programa bare „Paršelio rojus“,
20-24 val. „Meksikietiškos gitaros fiesta“ Relax Parke. Vyks įvairūs konkursai.
23.30-4 val. naktinė programa baruose „Titanikas“, „Vikingas“ ir kt.
Birželio 18 d. (šeštadienis)
9-11.30 val. papildoma motociklų parodos registracija,
9-10 val. pakartotinė krepšinio turnyro 3×3 registracija,
10-24 val. „Biker Burger fiesta“ Relax Parke. Burgerių kepimo ir valgymo šventė. Bus kuriami MC firminiai patiekalai, vyks įvairūs konkursai. RP-Bu-heraldic.
10.30 val. krepšinio turnyras 3×3,
nuo 11 val. pliažo pramogos,
11 val. motociklų paradas, maršrutu Šventoji-Palanga,
11.15-11.45 val. papildoma registracija į „WEAK OF WILL MC“ baikerių pliažo futbolo turnyrą,
12 val. motociklų parodos atidarymas,
12 val. „WEAK OF WILL MC” baikerių pliažo futbolo turnyras,
12 val. roko grupės „WILD REASON“ gyvos muzikos pasirodymas,
12.30 val. motociklų paradas, maršrutu Palanga-Šventoji,
nuo 13 val. aktyvus sportas: padangų svilinimas, virvės tempimas (prie scenos),
14 val. sunkiojo metalo ir roko grupės „PEKLA“ gyvo garso pasirodymas,
15 val. trumpos distancijos dragelis,
15.30-17.30 val. papildoma registracija į „Miss Beach Biker 2016“ rinkimus,
16 val. roko grupės „PADUGNĖS” gyvo garso pasirodymas,
17 val. ekstremalus ir kvapą gniaužiantis „STUNT“ pasirodymas,
17.30 val. motociklų parodos ir rungtynių apdovanojimai.
18 val. „MISS BEACH BIKER 2016“ rinkimai ir gyvos muzikos koncertas, kurio metu išvysite:
19 val. vyrų kraują kaitinančią merginų grupę „4 ROSES“,
20.10 val. roko grupę iš Žemaitijos „TEQUILA“,
21.50 val. staigmenų kupiną ir energija trykštantį „AC/DC SHOW“ pasirodymą.
20 val. unikali, nepakartojama, benzinu kvepianti vakarinė programa bare „Paršelio rojus“,
23.30 val. PIROTECHNIKOS ŠOU!
Nuo vidurnakčio iki 4 val. ryto naktinė programa baruose „Titanikas“, „Vikingas“ ir kt.
Birželio 19 d. (sekmadienis)
nuo 10 val. tautiškų patiekalų valgymas „Paršelio rojuje“, Titanike“, „Vikinge“ ir kt.
nuo 10 val. „Biker Burger fiesta“ Relax Parke. Burgerių kepimo ir valgymo šventė. Geriausio MC biurgerio rinkimai“.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pirmadienį, balandžio 20-ąją, posėdžiavusi Savivaldybės darbo grupė Pasiūlymams dėl priemonių, susijusių su COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimo sukeltų ekonominių pasekmių mažinimu, rengti, numatė priemones, kurios padės kurorte sušvelninti karantino sukeltas neigiamas pasekmes Palangos gyventojams ir verslui. Darbo grupės siūlymus svarstys ir galutinius sprendimus kitą...


Palangos medikai penktadienį, balandžio 3 d., bus apmokyti saugiai paimti tepinėlį COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) laboratoriniams tyrimams atlikti. Planuojama, kad tepinėlius imsianti mobilioji brigada Palangoje darbą pradės jau kitą savaitę.


Jau netrukus Vytauto gatve automobiliai važiuos tik viena kryptimi – iš šiaurės į pietus. Dalis gatvės (dvipusiam eismui skirta juosta) bus atiduota dviratininkams. Neabejojama, jog įsigaliojus naujajai eismo tvarkai miesto centrinėje gatvėje, kurortas taps ekologiškesnis, o eismas vienoje iš pagrindinių Palangos gatvių – saugesnis ir patogesnis....


Birželio 16-19 dienomis Šventojoje organizuojamas Paplūdimio baikerių festivalis. Kad netrūktų pramogų, organizatoriai – Palangos miesto savivaldybė, asociacija Palangos miesto „Saulės“ klubas bei Klaipėdos miesto motociklininkų klubas „Chimeros“ – parengė turiningą bei renginių turtingą programą. Festivalio renginiai vyks centrinėje...


Žmonės, teigiantys turintys ypatingų galių bei sugebėjimų, neretai sukelia abejonių, tačiau vis tik jie kelia nepaprastai daug susidomėjimo. Palangoje gyvenantis bioenergetikas Arvydas Daškus tvirtina matąs žmonių auras ir tikina, jog šį gebėjimą turi kiekvienas, tik reikia jį išvystyti. Knygų autorius, ne vienos televizijos laidos dalyvis teigia, kad po fizinio kūno...


Jau kitą savaitę, antradienį, Lietuvos kultūros sostinė Palanga pakvies į kasmetinį tarptautinį meno ir kultūros festivalį „A. Mončio dienos Nr. 8“. „Tai renginys, skirtas kiekvienam, kuris domisi Lietuvos nacionaliniu menu“, – sakė festivalio organizatorė, A. Mončio namų-muziejaus direktorė Loreta Turauskaitė.


Kiek dar verslininkai atrakcionams vietą mieste rinksis patys?

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2012 06 28 | Rubrika: Savaitės komentaras

Pernai visą vasarą užtrukusios karštos batalijos su J.Basanavičiaus gatvėje atrakcionų parką įkūrusiais olandais tęsiasi ir šiemet. Tiesa, patyrę koncentruotą beveik visų verslą kontroliuojančių šalies institucijų spaudimą, šiemet olandų verslininkai jėga brautis į pamėgtą vietą nesiryžo. Kalbama, kad jie su savo taboru iškeliavo į Latviją, tad neliks...


Šią savaitę  kurorto visuomenė, menanti prieš metus, gruodžio  6 -ąją, sunkiai sužaloto, o kitą dieną ligoninėje užgesusio šviesios atminties  87 -erių metų kunigo jubiliato Liudo Serapino dvasinį palikimą, rytoj dalyvaus jo atminimui skirtose šv. Mišiose. Kol Palangos miesto prokuratūros vyriausioji prokurorė Nijolė Požarskienė...


Dar nesulaukę Tarybos kadencijos pabaigtuvių fanfarų ar nors rikiuotės bendrai nuotraukai, priešpaskutiniame darbą baigiančios Tarybos posėdyje užvakar politikai elgėsi kaip nedrausmingi mokinukai – visi klegėjo, ypač  šurmuliavo konservatoriai, o net penki Tarybos nariai visai nesiteikė ateiti į posėdį.


Praėjusią savaitę Šventojoje siautė būrys jaunuolių, atvykusių iš įvairių Lietuvos miestų. Nusiteikę šėlioti ir daug sužinoti, jie aktyviai dalyvavo jau penktąjį kartą rengtoje Žemaitijos akademijoje, įgavusioje optimistišką pavadinimą „Kartu mes galime daug“. Šiemet renginyje, vykusiame būtent Šventojoje, dalyvavo 334 dalyviai, panorę praleisti tris dienas itin naudingai ir be abejo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas