Kada reikia atlikti estetinį plombavimą, o kada ši procedūra – tik rekomenduojama?

Palangos tiltas, 2023-10-25
Peržiūrėta
2705
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kada reikia atlikti estetinį plombavimą, o kada ši procedūra – tik rekomenduojama?

Ne paslaptis, kad visi turime rūpintis savo dantimis. Na, o, kad užtikrintume tinkamą jų priežiūrą, turime rinktis ir tam tikras procedūras. Viena jų yra ir estetinis plombavimas. Visgi, verta akcentuoti, kad tai yra viena iš tų procedūrų, kurią tam tikrais atvejais jau būtinai reikėtų atlikti, o kitais atvejais ją tik rekomenduojama atlikti. Taigi, aptarkime šiuos atvejus. 

Estetinis plombavimas: kada yra būtina atlikti šią procedūrą?

Vienas iš atvejų, kuomet yra tiesiog būtina atlikti šią procedūrą, yra pažeisti dantis. Jeigu turite būtent tokių dantų, kuo greičiau atlikite estetinį plombavimą, kadangi pažeistas dantis tampa neatspariu bakterijoms, o tai gali sukelti ypač dideles dantų problemas, kurių šalinimas vėliau pareikalaus daug laiko bei pinigų. Ne paslaptis ir tai, kad dažnai dėl kai kurių priežasčių, yra nusprendžiama plombuoti dantis. Tačiau, kaip žinia, netrūksta atvejų, kuomet dantų plombos pakeičia savo išvaizdą. Taigi, belieka tik pridurti, kad tokiu atveju irgi verta atlikti estetinį dantų plombavimą, kad būtų ir vėl atstatytas puikus estetinis vaizdas. Na, ir, žinoma taip pat svarbu pasakyti, kad dantų plombavimas yra būtinas ir tuomet, kai norisi koreguoti dantų spalvą, formą ar dydį. 

Kuomet yra rekomenduojama atlikti estetinį plombavimą?

Yra daug atvejų, kuomet tik rekomenduojama atlikti šią procedūrą. Pavyzdžiui, jei patyrėte nedidelę dantų traumą, tai estetinis plombavimas gali būti puiki išeitis.  Taip pat šią procedūrą galite atlikti ir tuo atveju, jeigu norite apsaugoti krūminius dantis nuo sąkandžio sužemėjimo. Jeigu turite tarpą tarp dantų tai tokiu atveju, estetinis plombavimas irgi jums gali padėti išspręsti šią problemą. Na, ir, žinoma, taip pat reikia pakalbėti ir apie dar vieną atvejį: kartais ant dantų atsiranda dėmelių, kurios tampa ypač pastebimos, o  dantų balinimas nepadeda. Taigi, dantų šalinimas taip pat padeda išspręsti šią nemalonią situaciją. 

Taigi, kaip matyti, tam tikrais atvejais, dantų estetinis plombavimas yra tiesiog būtinas, o tam tikrais atvejais – tik rekomenduojamas. Taigi, įvertinkite tinkamai įvertinkite situaciją. Na, o dar  daugiau apie tai galite sužinoti www.pilene.lt/paslaugos/estetinis-plombavimas

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ne paslaptis, kad visi turime rūpintis savo dantimis. Na, o, kad užtikrintume tinkamą jų priežiūrą, turime rinktis ir tam tikras procedūras. Viena jų yra ir estetinis plombavimas. 


Apie 100 tūkst. žmonių kasmet Lietuvoje serga katarakta, kai dėl akies lęšiuko drumsties silpsta rega. Liga nereta ir gana gerai žinoma žmonėms, ypač vyresnio amžiaus. 


Vilija Butkuvienė, Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ redaktorė, Nacionalinės rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijos valdybos pirmininkė kartu su savo vyru Vytautu – jos didžiausiu gyvenimo ramsčiu ir paguoda – gargždiškiai iki kaulų smegenų. 


Nuo metų pradžios padvigubinus valstybės remiamų pajamų (VRP) dydį, taikomą būsto šildymo išlaidų kompensacijai apskaičiuoti, būsto šildymo kompensacijų gavėjų padaugėjo beveik 40 proc. Sunkiau besiverčiantys šalies gyventojai kompensaciją gali gauti nepriklausomai nuo to, kokiu būdu šildosi būstą: centralizuotai, malkomis, dujomis, elektra ar kt.


Lietuvos policijos ,,Facebook" paskyroje skelbiama, kada ir kokių reidų sulauksime šį mėnesį.


Remontuoti būstą ar patalpas gali tekti gan dažnai. Tačiau kas kiek laiko remontuoti – normalu, o kas kiek – per retai ar per dažnai? Aišku, vienareikšmiško atsakymo niekur tikrai nerasime, bet galime pasvarstyti apie tai, kokios tendencijos pasaulyje ir mūsų šalyje yra dažniausios bei kaip remontuoti būtų teisingiausia. Taigi, kas kiek laiko rekomenduojama atlikti remontą?


Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistai gauna nemažai gyventojų klausimų dėl galimybės tiesiogiai konsultuotis pas gydytojus specialistus. VLK pranešime spaudai primena, kad daugeliu atvejų reikia kreiptis į šeimos gydytoją, tačiau kai kada apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu turi galimybę pas gydytoją specialistą patekti ir be...


  Aukštai kartelę iškėlusi Palanga ir 2016-aisiais įgyvendino ne vieną miesto infrastruktūrai svarbų projektą, o mintyse – jau kiti darbai, kurių didžiausiam šalies kurortui teks griebtis Naujaisiais metais. Likus vos porai dienų iki 2017-ųjų, „Palangos tiltas“ paprašė miesto mero Šarūno Vaitkaus įvertinti besibaigiančius...


  „Pramogų centras ir restoranas – ant Palangos tilto? O gal artimoje ateityje – ir po vandeniu – ant Baltijos dugno? Skamba kaip neįtikėtina mintis dabar, bet galbūt ji, sustiprėjus kurorto verslui, gali pasirodyti įdomi ne vienam verslininkui ir Palangos valdžiai“, – vasarą „Palangos tiltui“ sakė buvęs Palangos meras, Seimo narys...


Kalėdų šviesos miestas Palanga nušvis ryškiau nei bet kada anksčiau  1

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 11 22 | Rubrika: Miestas

Festivaliui „Kalėdų šviesos miestas“ besirengianti Palanga jau dabinasi šventinėmis dekoracijomis. Jos kurortą nušvies kitą savaitę, kartu su penktadienį, lapkričio 30 d., įžiebiama miesto egle.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius