Kaip svetainę paversti atpalaiduojančia namų oaze?

***, 2020-08-05
Peržiūrėta
2283
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kaip svetainę paversti atpalaiduojančia namų oaze?

Labai dažnai girdime pasakymus, lyginančius namus su asmenine tvirtove, tačiau iš tiesų sugrįžus čia, paprasčiausiai norisi maksimaliai atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius. Visgi, net ir dėl tokios atmosferos reikia šiek tiek pasistengti – ypač tuomet, jei ramybės oaze ketinate paversti būtent svetainę. Ši patalpa dažnai atlieka ne vieną funkciją, tačiau jeigu vadovausitės keliomis pagrindinėmis gudrybėmis, labai lengvai šį kambarį galėsite paversti atpalaiduojančiu kampeliu, iš kurio Jums tikrai nesinorės išeiti.

Pirmenybę teikite neutraliems atspalviams
Ne paslaptis, jog prislopinti, neutralūs atspalviai yra kur kas lengvesni ir malonesni akiai – tokioje aplinkoje galime daug lengviau atsipalaiduoti ir nurimti. Prisiminkite tai dažydami sienas: joms geriausiai tiks balti ar kiti šviesūs tonai, tokie kaip kreminiai ar smėliniai. Visgi, kad svetainė netaptų pernelyg nuobodi, rinkdamiesi baldus, šiek tiek daugiau pažaiskite su skirtingomis tekstūromis ir įvairiais papuošimais. Ryškesnis akcentas taip pat nepamaišys – dėl jo bendra erdvė atrodys tik dar įdomesnė.

Sukurkite šiek tiek magišką atmosferą
Nors tokia užduotis gali skambėti komplikuotai, iš tiesų viskas yra daug paprasčiau: Jums reikės tik žvakių ir malonaus kambario aromato. Šiam tikslui galite pasitelkti mėgstamas gėles, kvapų difuzorius ar netgi suderinti abu komponentus ir išbandyti kvepiančias žvakes. Svarbiausia, kad aromatas nuteiktų raminančiai ir nebūtų pernelyg įkyrus, o nuo žvakių sklindanti šviesa leistų jaukiai atsipalaiduoti – tokioje aplinkoje praktiškai neįmanoma patirti streso.

Suteikite erdvei švelnumo
Net ir prieš tai aptartos detalės nesuveiks tinkamai, jeigu pati patalpa atrodys šalta ir niūri. To išvengti padės suvenyrai, aksesuarai ir švelnios medžiagos. Nesuklysite, jei pirmiausia apžiūrėsite tekstilinių baldų asortimentą – tarp jų rasite labai daug stilingų variantų. Visgi, jei šį sprendimą priimti jau per vėlu, situaciją gali išgelbėti minkštesni kilimėliai, kurie taip pat kels malonias asociacijas ir skatins Jus dar labiau atsipalaiduoti.

Padirbėkite su apšvietimu
Sluoksniuodami apšvietimą, galime sukurti labai jaukią, netgi šiek tiek romantišką aplinką – pasirūpinkite, kad svetainėje netrūktų skirtingų šviesą skleidžiančių šaltinių. Visgi, ne mažiau svarbi yra ir natūrali šviesa – jei langų nepaslėpsite po storomis užuolaidomis ir leisite saulės spinduliams šildyti patalpą, netrukus pastebėsite, jog ir patys pradėjote kur kas daugiau šypsotis. Jei nesinori tuo patikėti – paeksperimentuokite!

Išplėtokite sentimentalų prisiminimų kampelį
Tikriausiai esate pastebėję, jog prisiminus smagius praeities įvykius, iš karto pralinksmėjame – tokią gudrybę verta pasitelkti ir svetainėje. Jei čia kabės smagiausias akimirkas primenančios fotografijos, netrūks iš kelionių parsivežtų ar artimiausių draugų padovanotų suvenyrų, tokioje patalpoje patys jausitės kur kas maloniai. Be to, ir pats interjeras įgaus šiek tiek charizmos, kurios neįmanoma atkartoti.

Pasirūpinkite tik Jums skirta sėdėjimo vieta
Tai nereiškia, kad niekas kitas į ją atsisėsti niekuomet negalės – svarbiausia, kad norėdami atsipalaiduoti, Jūs patys galėtumėte atitinkamu baldu su niekuo nesidalinti. Nors prekyboje šiuo metu galima atrasti pačių įvairiausių variantų, tikriausiai sutiksite, jog supami krėslai ir foteliai šiuo atveju yra nepralenkiami: tokie baldai suteikia maksimalų komfortą. Visgi, norėdami dar daugiau galimybių, jų taip pat galėsite surasti: foteliai gali turėti ir reguliuojamus atlošus bei kojų atramas, o kai kurie iš jų netgi siūlo masažines funkcijas. Visus šiuos baldus galite apžiūrėti Pigu.lt el. parduotuvėje.

Reguliariai papildykite knygų lentyną
Jei svetainėje jau turite knygų lentyną, galima sakyti, kad puoselėjate jaukią aplinką – šie leidiniai prideda interjerui savotiško žavesio. Visgi, bus dar geriau, jeigu paskirskite laiko ir šiuos kūrinius paskaitysite – ši veikla padės atsipalaiduoti net ir po labai įtemptos darbo dienos. Žinoma, surasti įtraukiančius kūrinius nėra labai lengva, tačiau jei paskirsite tam šiek tiek laiko, bent vieną dėmesio vertą knygą tikrai pavyks surasti. Spauskite čia, jei norite sužinoti, kokie bestseleriai šiuo metu dominuoja prekyboje.
Įgyvendinę vieną ar net kelias iš šių idėjų, svetainę paversite ne tik labai jaukia, bet ir raminančia bei atpalaiduojančia. Tokios jos ypatybės bus naudingos ne tik ramiai leidžiant laiką vieniems, bet ir tuomet, kai į tą pačią patalpą nuspręsite priimti svečius. Nustebsite, kiek daug įtakos kruopščiai išpuoselėtas interjeras turi svečių komfortui ir įtraukiantiems pokalbiams.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Buvusios Seimo poilsinės teritorijoje Palangoje baigtas statyti poilsio apartamentų kompleksas „Viešnagė“, atsiėjęs 17 mln. eurų investicijų ir įvertintas kaip geriausias Lietuvos ateities projektas, teigiama pranešime žiniasklaidai.


4-ąjį kartą Palangoje organizuojamame kultūros forume „Kultūros jūra. Panirti. Išnirti. Atsinaujinti” kelsime klausimą - ar įmanoma nesėkmes paversti sėkme? 


Palangoje baigiami statyti „Viešnagės“ poilsio namai, kurių architektūra kaip dėlionės detalės įsiliejo tarp daugiau nei 200 pušų.


Kurorte intensyviai gražinama daugiabučių gyvenamųjų namų aplinka – tvarkomi dalies namų kiemai, įvažiavimai į juos, dalyje iki šiol neapšviestų kiemų įrengiamas apšvietimas. 


Palangos gyventojai ir svečiai praėjusį šeštadienį (rugpūčio 14 d.) laiką leido renginyje „Žaliosios europiečių atostogos Palangoje 2020“. Įvairių edukacinių ir kūrybinių dirbtuvių bei kitų veiklų metu žmonės aiškinosi, kaip daiktus ar drabužius prikelti antram gyvenimui, teisingai ir atsakingai pirkti maistą bei kompostuoti bute. Taip pat poilsiautojai kartu...


Labai dažnai girdime pasakymus, lyginančius namus su asmenine tvirtove, tačiau iš tiesų sugrįžus čia, paprasčiausiai norisi maksimaliai atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius. Visgi, net ir dėl tokios atmosferos reikia šiek tiek pasistengti – ypač tuomet, jei ramybės oaze ketinate paversti būtent svetainę. Ši patalpa dažnai atlieka ne vieną funkciją...


Rugpjūčio 12 dieną sukaks lygiai metai, kai iki tol didžiąją daugumą kurorto daugiabučių administravusi bendrovė „Palangos butų ūkis“ pradėjo teismų procesus prieš jos paslaugų atsisakiusius ir kitą savo turto administratorių pasirinkusius palangiškius bei kitų miestų gyventojus, turinčius butus kurorte. Įkaitais paversti 35 namuose gyvenantys 905 žmonės, kurie kaip...


Sena ir senas tradicijas puoselėjanti šalis jaunam žmogui suteikia dideles galimybes. Tačiau yra ir kita medalio pusė: šioje laisvėje gali greitai tapti niekuo. Gyvendama miesto centre moteris stebėdavo vakarais iš „pabų“ išsvirduliuojančius jaunuolius, žolės parūkymas – taip pat lyg ir nieko blogo, o ką jau kalbėti apie vietines valkatas, kurie...


Moteris galvojo, jog 50 metų – tai garbingas jubiliejus jai, užauginusiai tris vaikus, užbaigusiai aukštuosius mokslus, nebijojusiai gyvenimo kryžkelėje sustoti, pasverti, prieš žengiant kitą žingsnį. Šiandieną, kažkada pasirinkto naujo kelio pradžią ji traktuoja kaip galimybę pakeisti savo gyvenimą iš pagrindų (jei nori išlikti – neatsigręžk)....


Tarptautinis turizmo ekspertas iš Jungtinių Amerikos Valstijų, John Edwards McRinow, turintis darbo patirties su daugiau kaip 40 pasaulio šalių turizmo vystymo agentūrų, praėjusį savaitgalį viešnagę Lietuvoje baigė apsilankymu Palangos kurorto sezono atidarymo šventėje. „Dėl profesinių interesų neatsispyriau pagundai susipažinti su didžiausiu Lietuvos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius