Karantinas paskatino sanatorijų technologines inovacijas, Palangos "Gradiali" siūlo 360 nuotraukų virtualų turą

"Palangos tilto" informacija, 2020-12-28
Peržiūrėta
475
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Karantinas paskatino sanatorijų technologines inovacijas, Palangos "Gradiali"  siūlo 360 nuotraukų virtualų turą

Sanatorinis kurortinis turizmas – viena iš turizmo sričių, kuri ir prieš pandemiją ir jos metu atlieka svarbų visuomenės sveikatos stiprinimo vaidmenį, grąžina sveikatą po sunkių operacijų ir sudėtingo gydymo atsigaunantiems pacientams bei suteikia galimybę po reabilitacijos greičiau integruotis į darbo rinką. Smarkiai apribojusi kelionių ir poilsio paslaugų galimybes pandemija paskatino kompleksines viešbučio, SPA ir sveikatos priežiūros paslaugų įstaigas diegti naujas technologines inovacijas. Nacionalinė sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacija atskleidė, kokios naujovės nuo šiol lauks į sanatorijas ir SPA atvykstančių pacientų ir profilaktinių bei poilsio paslaugų klientų.
Palangos kurorte įsikūrusi sanatorija „Gradiali“ inovacijas pritaikė rinkodaros srityje ir sukūrė virtualų 360 nuotraukų turą. Ši sanatorija 2019 m. priėmė daugiausia vis gausiau Palangos kurorte apsilankančių Vokietijos ir Izraelio turistų. Virtualus turas yra naujausia ir inovatyviausia iki šiol sukurta rinkodaros priemonė sanatorijoje „Gradiali“, leisianti klientams nuotoliniu būdu susipažinti su teikiamomis paslaugomis, erdvėmis ir objektais – tokiu būdu išsirinkti ir užsisakyti norimas paslaugas ar kambarius. Virtualų 360 nuotraukų turą galima rasti čia https://www.gradiali.lt/360/index.htm .

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos kurorte įsikūrusi sanatorija „Gradiali“ inovacijas pritaikė rinkodaros srityje ir sukūrė virtualų 360 nuotraukų turą.


Buvęs Būtingės naftos terminalo vadybininkas, nepanoręs skelbti savo pavardės, sakė PT, kad dėl inicidento, tikėtina, kaltas "kovidas" ir karantinas ir Orlen Lietuva taupymo režimas. " Jeigu anksčiau prie (naftos produktų) vamzdžių dirbo trys žmonės, dabar taupo - dirba vienas žmogus." "Ką tik savivaldybė gavo pranešimą, jog Būtingės terminale nutrūko žarna...


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius