Palangos baseine atsidarė 220 kv/m 80 000 eurų sporto klubas (FOTOGALERIJA)

Palangos tiltas, 2020-06-12
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Penktadienį, birželio 12 dieną, Palangos baseine duris atvėrė modernus 220 kvadratinių metrų Palangos baseino sporto klubas (PBSK). Jo operatorius – UAB „Hidrana“, laimėjusi VšĮ „Palangos investicijų valdymas“ konkursą.
„Mums tai – nauja veikla, bendrovė anksčiau teikė apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas. Dabar visa mūsų investicija – čia, Palangos baseine,“ – „Palangos tiltui“ sakė PBSK direktorė Kristina Kvietkuvienė.
Anot jos, investicija yra 80 tūkstančių eurų.
„Mūsų visa sporto įranga yra nauja, geriausių tiekėjų. Planuojame į ją investuoti dar 40 tūkstančių,“ – sakė Kristina. „Tikime, kad investicija atsipirks – Palanga yra didžiausias šalies kurortas, kaip miestas Palanga propaguoja sveiką gyvenseną, palangiškiai rūpinasi savo sveikata ir mėgsta sportą,“ – sakė direktorė.
Investuotojo viltis stiprina ir tai, kad Palangoje iki šiol buvo tik du nedideli atletinės gimnastikos klubai.
„Be to, mes numatę savo klubo lankytojui pateikti tam tikrą paslaugos paketą. Bus galima ne tik apsilankyti pas mus, bet lankytojas galės už patrauklią kainą naudotis baseino paslaugomis. Tokią galimybę mums teikia mūsų susitarimai su „Palangos investicijų valdymu.“ Tačiau tokio paketo konkrečius pasiūlymus pateiksime artimoje ateityje,“ – sakė direktorė Kristina Kvietkuvienė.
Nuo šiol baseine kvies ne tik moderni atletinės gimnastikos salė, bet joje bus ir sienelė aerobikos užsiėmimams, tempimo pratimams.
Atidarymo proga, PBSK skelbia akciją – neribotą metinę narystę už 299 eurų, mokant iš karto. Neribota mėnesinė narystė kainuoja 39.90 euro.
Palangos sporto klubas dirbs baseino darbo valandomis. Baseine pirmadienis – sanitarinė diena, tačiau sporto klubas dirbs.
Jame sportuojančiais rūpinsis 4 asmeniniai treneriai.
Ateityje operatorius planuoja baseine atidaryti kavinukę, kuriame bus galima nusipirkti sulčių, užkandžių. Tam operatorius jau turi leidimą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Penktadienį, birželio 12 dieną, Palangos baseine duris atvėrė modernus 220 kvadratinių metrų Palangos baseino sporto klubas (PBSK). Jo operatorius – UAB „Hidrana“, laimėjusi VšĮ „Palangos investicijų valdymas“ konkursą.


Palangos gyventojai jau gali naudotis nauja elektroninės maisto ir kasdienių prekių parduotuvės „Barbora“ paslauga. Palangoje esančioje „Maxima“ parduotuvėje pradėjo veikti pirkinių atsiėmimo stotelė. Gyventojai jau gali maisto ir kitus kasdienio vartojimo produktus užsakyti internetu, o suruoštus užsakymus greitai ir patogiai atsiimti „Barbora...


Kovo 28-29 dienomis naujajame Palangos baseine vyks pirmosios didelės tarptautinės varžybos.


Palangos baseine vyks pirmosios didelės tarptautinės varžybos

"Palangos tilto" informacija, 2020 02 04 | Rubrika: Miestas

Kovo 28-29 dienomis naujajame Palangos baseine vyks pirmosios didelės tarptautinės varžybos. Čia bus rengiamos jubiliejinės 25-osios V. ir V. Katkevičių atminimo taurės „Supermasters“ varžybos bei II-asis Eurazijos taurės turnyras.


Šiemet Palangos muzikinis fontanas „surinko“ 3 650 eurų pajamų, pernai – 3 432 eurus, užpernai – 4773 eurus. Kaip „Palangos tiltui“ sakė Gediminas Valinevičius, UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius, daugiausiai muzikinio fontano melodijų užsakoma liepos mėnesį, tačiau komunalinio įmonė neturi duomenų, kokios melodijos yra...


Viskam būna pirmas kartas – seksui, kelionei lėktuvu ir apsilankyti naujajame Palangos baseine – taip pat. Kalbant paauglių žargonu, su pastaruoju aš „žiauriai“ vėluoju – juk baseinas atvėrė duris kovą. Bet gi visi žinome šventą tiesą: geriau vėliau nei niekada.


Ketvirtadienį, gegužės 24 dieną, Palangos baseine įvyko neeilinis renginys – Palangos miesto baseinas kartu su Lietuvos plaukimo federacija ketvirtadienį kurorto moksleivius pakvietė į baseine vykusį renginį „Olimpinės paslaptys“. Čia mokinių laukė susitikimas su vienais iš geriausių Lietuvos plaukikų – Danu Rapšiu, Andriumi Šidlausku bei Deividu...


Palangos baseine jau mokosi plaukti vaikai

"Palangos tilto" informacija, 2019 04 12 | Rubrika: Jūros vaikai

Vienas iš pagrindinių ilgai laukto Palangos baseino tikslų visuomet buvo galimybė kurorto vaikams mokytis plaukti. Praėjusią savaitę pradėta siekti šio tikslo – vaikai buvo supažindinami su taisyklėmis, papasakota, ką reiks atsinešti į pamoką, vyksiančią kartą per savaitę baseine, o šią savaitę mokiniai jau išbandė baseiną ir plaukdami ar bent jau...


Likus kiek mažiau nei mėnesiui iki vieno didžiausių šių metų sporto įvykių – Europos futbolo čempionato – pradžios, Lietuvos pramogų ir sporto pasaulio žvaigždės dalinasi savo prognozėmis, kas, jų manymu, turėtų triumfuoti šiose pirmenybėse. Prizas už teisingą spėjimą, daugiau nei įspūdingas – vienas milijonas eurų.


Pirmiausiai dvyliktokai atsisveikina su sporto sale, mat pavasaris juos pakviečia sportuoti lauke. Tradicinė jau keturiolikti metai iš eilės vykusi sporto šventė „Aerobikos ir krepšinio fiesta” baigė sporto renginius salėje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas