Palangos baseino sporto klubas vilios ir jaukia kavinuke, ir terasa (FOTO GALERIJA)

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-06-03
Peržiūrėta
5082
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos baseino sporto klubas vilios ir jaukia kavinuke, ir terasa (FOTO GALERIJA)

Palanga grįžta į normalų gyvenimą, o koks jis – be veikiančių sporto klubų?

Palangos baseine veikiantis sporto klubas vėl visus kviečia nuo antradienio, birželio 1 dienos. Baseino foje duris atveria ir jauki kavinukė. Jos operatorius yra baseino sporto klubas.

„Dar praėjusių metų spalio mėnesį atidarėme kokteilių barą Palangos baseine, taip pat „fojė“ įrengėme kavinę bei staliukus tiek sporto klubo, tiek baseino lankytojams. Šiuo metu vyksta paruošiamieji darbai, kad galėtumėm atidaryti vasaros terasą lauke, šalia  baseino pastato. Lankytojai galės skaniai pavalgyti, pasėdėti ir atgauti jėgas po sporto. Labai tikimės pateisinti visus klientų lūkesčius ir pelnyti lankytojų simpatijas bei meilę,“ – „Palangos tiltui“ sakė Kristina Kvietkuvienė, Palangos baseino sporto klubo vadovė.

„Veiklą atnaujinome pilna apimtimi, lankytojai gali laisvai naudotis visais sporto klubo įrenginiais, gauti profesionalių trenerių konsultacijas, individualias treniruotes. Sporto klube laikomės visų rekomendacijų tam, kad užtikrinti saugumą lankytojams ir personalui,“ – pasakojo ji.

Anot jos, kadangi sporto klubo veikla buvo sustabdyta beveik 7 mėnesiams, priverstinė pertrauka „neišvengiamai“ buvo didelis finansinis smūgis.

„Ypač mums, „jaunam“ verslui, kuris tik stengiasi įsitvirtinti rinkoje. Visi sporto klubo darbuotojai buvo prastovose. Tačiau visu veiklos sustabdymo laikotarpiu palaikėme ryšį su darbuotojais, stengėmės atsakyti į visus jiems iškylančius klausimus, nuraminti. Galime pasidžiaugti, kad nepraradome nei vieno komandos nario ir po veiklos atnaujinimo visi, kupini naujų jėgų ir ryžto, grįžome į darbus pilna apimtimi,“ – sakė K. Kvietkuvienė.

Mėnesio neribota narystė mūsų sporto klube kainuoja 39,99 eurus. Metinė neribota narystė sporto klube kainuoja 299 eurus. Pasirašius E.sąskaita sutartį vieneriems metams, neribota mėnesio narystė kainuoja 25 eurus.

„Taip pat artimiausiu metu planuojame pasiūlyti savo lankytojams nemokamas grupines treniruotes, kurias skelbsime savo Facebook puslapyje „Palangos baseino sporto klubas,“ – sakė K. Kvietkuvienė.

Sporto klube treneriai veda individualias treniruotes, pagal susitarimą su klientais. Visus trenerių kontaktus taip pat galima rasti sporto klubo puslapyje Facebook. 

Ar sporto klubo lankytojai gauna nuolaidą baseino paslaugoms? 

„Deja, kol kas neturime jokio susitarimo su Palangos baseinu dėl nuolaidų jų teikiamoms paslaugoms. Tačiau labai tikimės ateityje sutarti dėl bendro paslaugų paketo,“ – sakė K. Kvietkuvienė. „Labai tikimės, kad didžioji dalis klientų grįš pas mus. O mes savo ruožtu galime pažadėti, kad stengsimės savo sporto klube suteikti jiems maksimaliai patogias paslaugas, jaukią atmosferą ir pasiūlyti aktyvias bei novatoriškas veiklas.“

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykitePalangos baseino sporto klubo trenerė Vaida Rodzienė parsivežė sidabro medalį iš Vengrijoje vykusių IFBB Pro League fitneso varžybų. Sveikiname šaunią trenerę!


Palangos baseino sporto klubas turi naują trenerį – besišypsantį, geranorišką, randantį kelią į kiekvieno širdį ir sugebantį padėti užsiauginti raumenukų, sutvirtėti ar tiesiog jaustis gerai. Susipažinkite su Arūnu Giedraičiu, kurį šnekino „Palangos tiltas.“Populiariausiame Lietuvos kurorte – Palangoje duris atvėrė vienas moderniausių sporto ir sveikatingumo centrų šalyje. Palanga grįžta į normalų gyvenimą, o koks jis – be veikiančių sporto klubų? Palangos baseine veikiantis sporto klubas vėl visus kviečia nuo antradienio, birželio 1 dienos. Baseino foje duris atveria ir jauki kavinukė, o netrukus veiks ir kavinė terasoje. Abejų operatorius yra Palangos baseino sporto klubas.


Palangos miesto baseinas jau pildomas vandeniu, o nuo birželio 1 d. bus atidarytas. Jo lankytojus vilios ir nauja kavinukė baseino viduje bei lauko terasoje. Sporto klubas baseine taip pat veiks nuo birželio 1 d.


Penktadienį, birželio 12 dieną, Palangos baseine duris atvėrė modernus 220 kvadratinių metrų Palangos baseino sporto klubas (PBSK). Jo operatorius – UAB „Hidrana“, laimėjusi VšĮ „Palangos investicijų valdymas“ konkursą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius