Kastyčio gatvės rekonstrukcija baigta anksčiau laiko – gatvė tapo gerokai patogesnė visiems eismo dalyviams

Palangos tiltas, 2020-05-22
Peržiūrėta
1722
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kastyčio gatvėje jau nustojo burgzti sunkioji technika ir zuiti darbininkai – gatvės rekonstrukcija jau baigta. 970 metrų gatvė tapo gerokai gražesnė bei patogesnė visiems eismo dalyviams.

Padaryta daug darbų

„Rekonstruojant gatvę buvo įrengti nauji asfaltbetonio dangos sluoksniai, atnaujinti šaligatviai, įrengti nauji gatvės bortai, įrengti nauji nuotekų ir apšvietimo tinklai. Gatvė apšviesta LED taupiosiomis lempomis. Elektros orinės linijos buvo sukabeliuotos į požeminį tinklą. Paskutinėmis dienomis sudėti paskutiniai štrichai – sumontuotos šiukšliadėžės, suoliukai, atlikti gatvės ženklinimo darbai“, – vardijo Giedrius Ramonas, Palangos miesto savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyresnysis patarėjas.
„Darbus pavyko baigti anksčiau laiko. Pagal sutartį su rangovu, AB „Eurovia Lietuva“, darbai turėjo būti baigti rugpjūtį, bet pavyko baigti keliais mėnesiais anksčiau“, – džiaugėsi G. Ramonas.
Gatvės remonto darbai vyko dviem etapais.

Įrengta automobilių stovėjimo aikštelė

Kastyčio gatvės rekonstrukcijos metu prie dviračių tako ties Naglio alėja buvo atnaujinta automobilių stovėjimo aikštelė. „Ji gerokai palengvins poilsiautojų rūpestį, kur patogiai ir tvarkingai netoli jūros pasistatyti automobilį“, – sakė G. Ramonas.
Kita automobilių stovėjimo aikštelė buvo įrengta prie daugiabučių namų Ganyklų gatvėje. „Žinoma, pastarąją labiausiai vertina palangiškiai, gyvenantys Ganyklų - Kastyčio gatvės prieigose ir aplink“, – neabejojo Savivaldybės atstovas. Dar viena aikštelė automobiliams buvo įrengta prie daugiabučių ties Kastyčio ir J. Janonio gatvių sankryža.

Atsižvelgta į neįgaliųjų poreikius

Iki rekonstrukcijos palangiškiai ne kartą skundėsi dėl šios gatvės būklės. Stipriau palijus, joje susikaupdavo didžiulės balos, o tai rodė, jog lietaus nuotekų tinklai buvo visiškai susidėvėję. Pėstiesiems būdavo itin nepatogu eiti ir nusidėvėjusiais šaligatviais bei silpnai apšviesta gatve. Tačiau dabar tai – jau praeitis.
Atnaujinta Kastyčio gatvė tapo patogesnė tiek vairuotojams, tiek pėstiesiems. Rekonstrukcijos metu atsižvelgta ir į neįgaliųjų poreikius – atnaujinant šaligatvius, Kastyčio gatvėje buvo įrengta regėjimo negalią turintiems pėstiesiems būtina vedimo linija, judėjimo negalią turinčiųjų patogumui įrengtos nuovažos nuo pėsčiųjų takų, neįgaliesiems aikštelėse skirtos vietos pastatyti automobilius.

Džiaugiasi kitais infrastruktūros gerinimo darbais

Kastyčio gatvėje sutiktas palangiškis Vytautas sakė: „Nors gatvės rekonstrukcijos darbai šiek tiek trikdė mano ir mano ligotos žmonos rimtį, sukėlė nepatogumų išeinant iš kiemo, tačiau ji jau dabar neatpažįstamai pasikeitė. Į gera. Džiaugiasi dėl to visi mano kaimynai. Džiaugiamės, kad atliekant jos remonto darbus, buvo prie namo išplėsta automobilių stovėjimo aikštelė, tai labai patogu. Anksčiau ne visada buvo kur pastatyti savo automobilį“, – kalbėjo palangiškis.
Kastyčio gatvės atnaujinimu džiaugiasi ir šioje gatvėje gyvenanti palangiškė Elena. „Anksčiau gatvė buvo išties prastos būklės. O dabar, pasižiūrėkite – nuostabu. Atsistoji Vytauto ir Kastyčio gatvių sankryžoje ir beveik matai jūrą. Taip nėra jokioje kitoje gatvėje“, – džiaugėsi palangiškė.

Bus remontuojamos ir kitos gatvės

Kaip sakė Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyresnysis patarėjas G. Ramonas, artimiausiu metu bus pradėta vykdyti, o kai kur jau ir vyksta ir kitų miesto gatvių ar jų atkarpų remonto darbai.
Netrukus bus baigti S. Dariaus ir S. Girėno gatvės atkarpos nuo Klaipėdos plento iki Sporto gatvės remonto darbai. „Birželio pradžioje jau turėtumėme šią gatvę atidaryti, – sakė G. Ramonas. – Joje bus atnaujinta gatvės danga, apšvietimas, nuotekos. Atsižvelgsime į neįgaliųjų poreikius, bus įrengtos pėsčiųjų perėjos, pasodinti medžiai, įrengta automobilių stovėjimo aikštelė netoli Sporto centro, o joje – elektra varomų automobilių įkrovimo stotelė, atsiras vietos ir gėlynams“, – vardijo Savivaldybės atstovas.

Bus pakeistas šaligatvis Bangų gatvėje

Anot G. Ramono, šią savaitę jau turi startuoti Bangų g. remonto darbai. „Gatvė bus remontuojama nuo Klaipėdos plento iki Vytauto gatvės, pirmuoju darbų etapu bus pakeista šaligatvio pietinė pusė“, – sakė G. Ramonas.
Jau pasirašyta ir sutartis dėl Vilimiškės kelio atkarpos nuo A11 kelio Šiauliai-Palanga iki Valteriškės g. remonto. „Projektą turėsime po gero mėnesio“, – sakė pašnekovas.
Šiuo metu vyksta ir Valteriškės gatvės remonto darbai. „Joje įrengiama lietaus nuotekų sistema, dviračių ir pėsčiųjų takai, turėsime ir naują apšvietimą“, – vardijo G. Ramonas.
Rengiami ir kitų miesto gatvių remonto projektai bei planuojami remonto ir statybos darbai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Plungės apylinkės teismas netenkino neblaivaus vairavusio bei teises laikinai praradusio dvasininko prašymo grąžinti teisę vairuoti anksčiau laiko.


Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos stadiono rekonstrukcija bus baigta jau šį mėnesį.


Prieš pusantro mėnesio pradėta Palangos oro uosto aerodromo rekonstrukcija baigta. Jos metu įvykdyti visi planuoti darbai: atnaujintas lėktuvų kilimo ir tūpimo, riedėjimo takas, rekonstruotas orlaivių peronas, atnaujintos inžinerinės ir apšvietimo sistemos. Ketvirtadienį, spalio 19 d., po 45 dienas trukusios pertraukos, oro uostas atnaujins savo veiklą ir priims pirmuosius reguliarius...


Kastyčio gatvėje jau nustojo burgzti sunkioji technika ir zuiti darbininkai – gatvės rekonstrukcija jau baigta. 970 metrų gatvė tapo gerokai gražesnė bei patogesnė visiems eismo dalyviams.


Netrukus prasidės Bangų g. šaligatvio ir gatvės rekonstrukcija. Darbai čia užvirs jau kitą savaitę – pirmiausia bus sutvarkyta šaligatvio danga vienoje Bangų g. pusėje. Pėstiesiems skirtos dalies atkarpoje nuo Klaipėdos pl. iki Vytauto g. senoji danga bus pakeista naujomis trinkelėmis, įrengtas dviračių takas.


Pradėta Kastyčio gatvės rekonstrukcija

"Palangos tilto" informacija, 2019 03 31 | Rubrika: Miestas

Kastyčio gatvėje triūsia darbininkai – pradėta pusantrų metų truksianti šios gatvės rekonstrukcija. Atnaujinta Kastyčio gatvė taps patogesnė tiek vairuotojams, tiek pėstiesiems. Patogiau bei saugiau čia jausis ir neįgalieji


Pačioje miesto širdyje, Maironio gatvėje, jau šiandien užvirs darbai – pradedama šios gatvės rekonstrukcija. Gatvę visiškai atnaujinti planuojama baigti per 2018 metus.


Jūros gatvės rekonstrukcija Šventojoje vyksta sparčiai

Palangos m. savivaldybės informacija, 2014 09 11 | Rubrika: Miestas

Rugpjūčio viduryje prasidėjusi visų šventojiškių laukta Jūros gatvės rekonstrukcija sparčiai juda į priekį – kaip patikino darbus atliekančios UAB „Žemkasa“ technikos direktorius Vitas Ramanauskas, jeigu orai leis, šiemet suplanuota sutvarkyti atkarpa nuo Ošupio tako iki Mėguvos gatvės gali net „pailgėti“ pora šimtų metrų.


Šventojoje esanti Jūros gatvė jau netrukus pradės keisti savo veidą – antradienį pasirašyta šios gatvės rekonstrukcijos darbų sutartis su UAB „Žemkasa“. Atnaujinimo darbai gali prasidėti jau liepos mėnesį.


Pradedama Palangos Jūratės gatvės rekonstrukcija

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 10 25 | Rubrika: Miestas

Vienoje iš populiariausių, link jūros vedančioje Palangos Jūratės gatvėje jau burzgia statybininkų technika – pradedama šios gatvės rekonstrukcija. Darbus atlieka UAB „Akordas 1“. 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius