Kodėl turime mokėti už vonios kambario šildymą?

Edvardas SKRITULSKAS, 2013-04-04
Peržiūrėta
2055
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kodėl turime mokėti už vonios kambario šildymą?

Jau nebe pirmą kartą kreipiuosi į Palangos miesto merą Šarūną Vaitkų su klausimu dėl vonios kambario ploto atskyrimo nuo apmokestintos šildymo kvadratūros.
Vonios kambaryje ir tualete nėra radiatorių. Vonios kambarys šildomas „gyvatuko“, kuris apmokestintas Palangoje vienu iš brangiausiu mokesčių, o tualetą šildo karšto vandens vamzdis. Vonios kambaryje visada yra šilčiau nei kituose kambariuose, todėl aš laikau jo duris atidarytas, kad šiluma eitų į koridorių, kur irgi nėra radiatorių. Todėl būtina vonios kambario ir tualeto plotą atskirti iš apmokestinamo nuo radiatorių šildymo.
Anksčiau šiuo klausimu buvau irgi kreipęsis, bet gavau absurdišką biurokratinį atsakymą, kad kambariai šildo vonios kambarį, o šis – kitus kambarius.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykiteSeimas grąžino iki 2020 m. birželio galiojusią tvarką, kai, skiriant gyventojams šildymo ir vandens šildymo išlaidų kompensacijas ar socialinę pašalpą, vertinama gyventojų nuosavybės teise turimo turto vertė. 


Palangos viešbučių ir restoranų asociacija drauge su Lietuvos marketingo asociacija ir Palangos koncertų sale gegužės 17 d. kviečia į pirmą kartą rengiamą tokio pobūdžio konferenciją „Malonu‘23“. 


Vonios kambarys – viena svarbiausių erdvių visuose namuose. Juk būtent čia prasideda ir baigiasi mūsų diena, būtent šioje patalpoje praleidžiame ne tiek jau ir mažai laiko, juk šiandien vonios kambarys yra skirtas jau ne tik higienos, bet ir SPA, aromaterapijos ar grožio procedūroms atlikti. 


Pirkimo objekto apibūdinimas:  perkamas 1-o kambario butas Palangos mieste (išskyrus Šventąją).


Paskutinį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 d. 20:30 val., tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“ kviečia į šventinį Gala koncertą „Palangos koncertų salėje“, kur pirmą kartą pasirodys veržlus, kūrybingas ir nuolat stebinantis Latvijos radijo bigbendas. 


Gyvenimas be vonios kambario negali būti nei patogus, nei kokybiškas. Net ir mažas vonios kambarys yra tiesiog būtinas kiekvienų namų elementas. Tiesa, dėmesį verta atkreipti į tai, kad jei turite labai nedidelio ploto vonios kambarį ir tai jūsų netenkina, tačiau šiuo metu kitas pasirinkimas taip pat negalimas, atminkite, kad tam tikri akcentai vis tiek priklauso nuo jūsų. Tai...


Palangoje praleistas praėjęs savaitgalis neabejotinai taps vienu iš įsimintiniausiu per visas vasaros atostogas daugiau nei pusei tūkstančio šalies vaikų, kadangi praėjusį šeštadienį jie pirmą kartą pamatė jūrą. Šis susitikimas su Baltija – Palangos miesto savivaldybės dovana vargingiau gyvenančių šeimų vaikams iš visos Lietuvos....


Kodėl turime mokėti už vonios kambario šildymą?

Edvardas SKRITULSKAS, 2013 04 04 | Rubrika: Nuomonės

Jau nebe pirmą kartą kreipiuosi į Palangos miesto merą Šarūną Vaitkų su klausimu dėl vonios kambario ploto atskyrimo nuo apmokestintos šildymo kvadratūros.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius