Kontrolės komiteto pirmininkas D. Paluckas tris metus iš eilės pažeidė įstatymą

Linas JEGELEVIČIUS, 2014-01-13
Peržiūrėta
1881
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

D. Paluckas.
D. Paluckas.

Tarybos narys Danas Paluckas, kuris yra ir Kontrolės komiteto pirmininkas, mėgsta viešai paverkšlenti, kad valdžia ignoruoja komitetą ir jo veiklą, bet, pasirodo, D. Paluckas pats jau trečius metus iš eilės grubiai pažeidžia Savivaldos įstatymą, kuris numato, kad Kontrolės komiteto pirmininkas kiekvienų metų pabaigoje už savo veiklą atsiskaito savivaldybės Tarybai.
Ir 2012-ųjų, ir 2013-ųjų pradžioje, ir šiomis Naujųjų metų dienomis miesto savivaldybė susilaukė Vyriausybės atstovės Klaipėdos apskrityje Daivos Kerekeš reikalavimų įgyvendinti savivaldos įstatymo nuostatas dėl kontrolės komiteto atsiskaitymo Tarybai.
Akmenuką Vyriausybės atstovė metė ir į kurorto valdžios daržą, kuri pagal Savivaldos įstatymą, koordinuoja savivaldos Tarybos komitetų ir komisijų veiklą.
„Atsižvelgiant į tai, kad Palangos miesto savivaldybės Tarybos Kontrolės komitetas neatsiskaito laiku už savo veiklą, darytina išvada, kad Tarybos vadovai  netinkamai koordinuoja minėto komiteto veiklą“, – dėstoma Vyriausybės atstovės rašte.
Bet savivaldybės meras Š. Vaitkus ginasi, kad patys Tarybos nariai, kuriems įstatymai numato ne tik teises, bet ir pareigas, turi būti atsakingi už įstatymo vykdymą.
„Tris metus iš eilės sulaukti Vyriausybės atstovo reikalavimų dėl įstatymo pažeidimų nedaro garbės savivaldybei. Juolab, kad per 2013 metus Palangos savivaldybės Taryba ir administracija nesulaukė nei vieno kito reikalavimo iš Vyriausybės atstovo dėl įstatymų pažeidimų Palangos savivaldybėje“, – pastebėjo meras.
„Tokie Dano Palucko neatsakingi veiksmai žemina ne tik Tarybą, bet ir diskredituoja Kontrolės komiteto darbą“, – „Palangos tiltui“ sakė vienas miesto savivaldybės Tarybos ir Kontrolės komiteto narys.
„Ne vienai ir ne dviems savivaldybėms tenka priminti dėl laiku Kontrolės komiteto pirmininko nepateiktos Tarybai ataskaitos, bet, ko gero, Palangos savivaldybė, kuriai teko tris metus priminti apie tokią įstatymo numatytą pareigą, yra, ko gero, savotiška rekordininkė“, – „Palangos tiltui“ sakė Vyriausybės atstovė D. Kerekeš.
Kalbintas D. Paluckas teisinosi, kad iki metų pabaigos Kontrolės komiteto posėdžių nepavykę surengti dėl „švenčių“.
„Pavyzdžiui, buvome šiemet suplanavę savo posėdį surengti gruodžio mėnesio pradžioje, bet nepavykus su komiteto nariais sutarti dėl jo datos, jį surengsime šį ketvirtadienį. Per jį patvirtinsime savo planą ir ataskaitą, kurią Tarybai pateiksime kitame jos posėdyje“, – sakė D. Paluckas.

Jūsų komentaras:

I ROJU 2019-08-28 18:09 (IP: 86.100.102.56)
PER PRAGARA

pagyvensim - pamatysim... 2014-01-14 07:14 (. / IP: 86.100.63.40)
-gerais norais kelias į pragarą grįstas....

Taip pat skaitykite

Gegužės 8 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija vienbalsiai nusprendė, kad atstovaudamas fiziniam asmeniui savivaldybės taryboje, buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys A. Jokūbauskas pažeidė įstatymą - iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimą atstovauti (20 straipsnio 1 dalis).  


Palangos konservatoriai per savivaldos rinkimus pažeidė įstatymą dėl politinės reklamos ant dviejų automobilių, kurie oficialiai priklauso įmonėms, nusprendė Vyriausioji rinkimų komisija. VRK šią savaitę ant minėtų automobilių užklijuotą reklamą pripažino neteisėta nepinigine juridinių asmenų auka, tačiau šiurkštaus pažeidimo neįžvelgė. Pasak VRK išvados, nėra...


VTEK: Dainius Kepenis pažeidė įstatymą

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 15 | Rubrika: Miestas

Seimo narys Dainius Kepenis pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo (VPIDVTĮ) reikalavimus dėl savalaikio privačių interesų deklaravimo, posėdyje vienbalsiai nusprendė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK). Pagal VTEK pranešimą, Seimo narys D. Kepenis laiku ir tinkamai nedeklaravo narystės bei eitų tarybos nario pareigų asociacijoje...


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienį vienbalsiai nusprendė, kad Palangos miesto savivaldybės tarybos narė Elena Kuznecova pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo (VPIDVTĮ) reikalavimus vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vienbalsiai nusprendė, kad buvusi Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos (VTPSI) vadovė Laura Nalivaikienė pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatyme numatytą draudimą atstovauti fiziniams ar juridiniams asmenims kitose valstybės ar savivaldybių institucijose vienerius metus po to, kai...


Tomas Julius Žulkus – Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys, Statybos ir miesto ūkio komiteto pirmininkas bei Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos skyriaus narys įsitikinęs, jog šie metai bus labai darbingi. „Šiuos metus drąsiai galima vadinti iššūkių Palangai metais – pradėta įgyvendinti daug ambicingų projektų...


Kad Tarybos narys ir Kontrolės komiteto pirmininkas D. Paluckas pats jau trečius metus iš eilės grubiai pažeidžia Savivaldos įstatymą, kuris numato, kad Kontrolės komiteto pirmininkas kiekvienų metų pabaigoje už savo veiklą atsiskaito savivaldybės Tarybai, neliko nepastebėta ir vakar įvykusiame savivaldybės Kontrolės komiteto posėdyje. Komiteto narys Tomas Julius Žulkus , pastebėjęs...


Tarybos narys Danas Paluckas, kuris yra ir Kontrolės komiteto pirmininkas, mėgsta viešai paverkšlenti, kad valdžia ignoruoja komitetą ir jo veiklą, bet, pasirodo, D. Paluckas pats jau trečius metus iš eilės grubiai pažeidžia Savivaldos įstatymą, kuris numato, kad Kontrolės komiteto pirmininkas kiekvienų metų pabaigoje už savo veiklą atsiskaito savivaldybės Tarybai.


Aš, Danas Paluckas, Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys, noriu visuomenei pateikti glaustą savo darbo Taryboje ir jos Kontrolės komitete ataskaitą ir atkreipti dėmesį į pagrindinius mano, kaip Tarybos Kontrolės komiteto pirmininko, veiklos momentus.


Palangos miesto savivaldybės tarybos narys, neseniai vadovavęs Liberalų ir centro sąjungos Palangos skyriui Remigijus Alvydas Kirstukas nesilaiko kai kurių mūsų šalyje galiojančių įstatymų. Taip gegužės 11 dieną nusprendė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija, kuriai laikinai vadovauja Vytautas Andriulis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius