Kriminalai

***, 2009-08-06
Peržiūrėta
140
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Rugpjūčio 3-iąją Palangos gyventojas A.M. policijai pranešė, kad apie 4.45 val. iš Palangos miesto pliažo tinklinio aikštyno, kuris yra prie pietinės jūros tilto dalies, pavogtas reklaminis „Lietuvos televizijos“ plakatas ir reklaminė vėliava. Padaryta materialinė žala – 320 litai.

 

Tą pačią dieną gautas palangiškės K.S. pareiškimas, kad laikotarpyje nuo 1.30 iki 18 val., išlaužus sandėliuko bendrų durų spyną ir sandėliuko Nr.9 spyną, patekta į vidų ir pavogti du dviračiai. Žala 1030 litų.

Rugpjūčio 3 – iąją 23.17 val. VšĮ Palangos miesto ligoninėje reanimuojamas mirė nenustatytos asmenybės vyras. Apie 48 metų amžiaus, 183 cm ūgio, apie 110 kg svorio. Su savimi daiktų ir dokumentų neturėjo, buvo nuogas. Šiuo metu asmenybė nustatyta.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Liepos 18-osios naktį, apie 02.07 val., pastebėta, kad Palangoje, Žemaičių g., iš daugiabučio namo kiemo, pavogtas automobilis BMW. Žala – 110 tūkst. eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, pranešė delfi.lt


Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamento Palangos skyrius ketvirtadienį, birželio 25 dieną, informavo, kad pasveiko dar vienas koronaviruso infekcija COVID-19 sirgęs Palangos miesto gyventojas.


Prie „Medūzos“ viešbučio, maždaug 300 metrų Palangos tilto link, penktadienį, kovo 27 d., žvejai rado ruoniuką ir iškvietė gyvūnų globos įstaigos „Nuaras“ darbuotojus.


„Palangos tilto“ iniciatyva ieškoti idėjų Palangai, kad kurortas būtų dar gyvesnis ir įdomesnis, pasiekė kulminaciją: redakcija praėjusį antradienį į „Palangos tilto“ kavaryčio diskusijų naujojo partnerio „Fotokava“ to paties pavadinimo kavinę sukvietė net 14 veiklių, žinomų palangiškių, kurie, mėgaudamiesi skania kava, sutelkė smegenis...


Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga, vasario 16-osios išvakarėse, Palangos senosios gimnazijos kūno kultūros mokytojas Ramūnas Dzimidas, II E gimnazijos klasės mokinys Robertas Strakauskas bei du mūsų miesto bendruomenės nariai Rimas Simaitis ir Valdas Naujokas susitiko lauko tinklinio aikštelėje šalia ,,Anapilio“ vilos. Buvo surengtas mini paplūdimio tinklinio...


Lapkričio 10 dieną Palangos Vlado Jurgučio mokyklos sporto salėje prasidėjo miesto atviros vyrų tinklinio pirmenybės. Jose dalyvauja 5 komandos: Klaipėdos „Studentai“, Palangos „Stihl“ ir „Reimora“ bei Palangos sporto centro jaunučių ir jaunių komandos.


Praėjusį penktadienį „Palangos tilto“ redakcijos darbuotojai darbą pradėjo nuo skambučio policijai – ryte atvykę į redakciją, radome sudaužytą laikraščio reklaminį stendą. Visą vasarą jis niekam iki mūsų laikraštyje praėjusią savaitę pasirodžiusių nepalankių straipsnių apie buvusį ministrą Raimundą Palaitį netrukdė. Chuliganų išpuolis, kurį redakcija...


Pasibaigė pliažo tinklinio čempionatas

„Palangos tilto“ informacija, 2009 08 09 | Rubrika: Miestas

Palangoje baigėsi tris mėnesius trukęs Lietuvos moterų pliažo tinklinio čempionatas. Jame dalyvavo 22 merginų komandos iš visos Lietuvos .


Kriminalai

***, 2009 08 06 | Rubrika: Kriminalai

Rugpjūčio 3-iąją Palangos gyventojas A.M. policijai pranešė, kad apie 4.45 val. iš Palangos miesto pliažo tinklinio aikštyno, kuris yra prie pietinės jūros tilto dalies, pavogtas reklaminis „Lietuvos televizijos“ plakatas ir reklaminė vėliava. Padaryta materialinė žala – 320 litai.


Idėja – kavinė ant jūros tilto

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 05 30 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto vadovas Vytautas Stalmokas spaudos atstovus supažindino su bendrovės „Nesė Pramogų bankas“ pasiūlymu – verslininkai norėtų ant jūros tilto įrengti lengvų konstrukcijų lauko kavinę.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius