Kultūros forumas Palangoje kviečia dalintis gerosiomis patirtimis

Palangos tiltas, 2022-10-03
Peržiūrėta
1243
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kultūros forumas Palangoje kviečia dalintis  gerosiomis patirtimis

Spalio 6-7 dienomis Palangoje jau trečius metus iš eilės vykstantis kultūros forumas „Kultūros jūra: Panirti. Išnirti. Atsinaujinti“ šiemet išsiplėtęs į dviejų dienų programą, kviečiantis kultūros ir meno srities specialistus dalintis patirtimi ir skatinti tarptinklinį bendradarbiavimą. Forumas  skirtas tobulinti kūrybiškumo gebėjimus, pasidalinti gerosiomis patirtimis, kurios praturtins kiekvieno, ypatingai kultūros sektoriaus atstovų darbą. Susitikimai, kurie vyks Palangos kurhauze, naudingi tiek profesionaliam ar startuojančiam kūrėjui, tiek kultūros organizacijos darbuotojui ar aktyviam bendruomenės nariui.

Pirmoji forumo diena spalio 6-oji bus skirta gerosioms patirtims. Palangos kultūros ir jaunimo centras (PKJC) pasidalins dviem ypatingai reikšmingais laimėjimais – savo penkerių metų kelione, kuri atvedė prie 2021 metų geriausio aukščiausios kategorijos kultūros centro laimėjimo ir Palangos Jurginių šventės įtraukimu į Nematerialaus kultūros paveldo vertybių sąvadą. Forumas skatina tarptinklinį bendradarbiavimą, todėl kasmet dalyvauti kviečiami Palangos kultūros bendruomenės atstovai ir svečiai iš kitų Lietuvos kultūros įstaigų. Šiemet Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejaus vedėja Nijolė Laužikienė pasidalins atviro ir įtraukiančio muziejaus projekto patirtimis, NVO projektų koordinatorė Agnė Grigalauskė pristatys mažo Škotijos miestelio Huntly sėkmės istoriją. Ypatingai džiugu, kad kultūros forume dalyvauja „Kaunas 2022“ bendruomenių projekto „Šiuolaikinės seniūnijos“ kuratorė Milda Rutkauskaitė ir projekto „Fluxus Labas!“ kuratorė Aistė Ptašinskaitė – Paukštė, nes būtent Kauno 2022 pavyzdys prieš tris metus ir inspiravo forumo idėją Palangoje. Gerųjų patirčių taip pat atveš Akademijos kultūros centro direktorė Žydronė Smulskienė, gamtos ir meno sintezės atradimus Vilhelmo teatrų festivalyje pristatys Priekulės kultūros centro direktorė Rūta Steponavičienė. 

Forumo metu bus galima sudalyvauti ir praktiniuose užsiėmimuose. „Kaip parodė praeitų metų forumo patirtys, dalyviai išsineša dvigubą naudą, kuomet praktiškai „atsinaujina“ pritaikydami išgirstas žinias grupiniuose mokymuose ar bendrose refleksijose“, - teigia kultūrinių renginių koordinatorė Monika Jarulytė-Elgendy. Spalio 6 dienos popietę nersime į diskusijų teatrą su LMTA KF Taikomųjų teatro metodų dėstytoja Raimonda Agne Medeišiene, o spalio 7 dienos ryte laukia mokymai apie reklamą socialiniuose tinkluose su marketingo specialistu Daugvinu Liberiu. 

Forumą „Kultūros jūra: Panirti. Išnirti. Atsinaujinti“ organizuoja Palangos kultūros ir jaunimo centras, renginio partneris Lietuvos kultūros centrų asociacija, projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

 

Palangos kultūros ir jaunimo centro informacija

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Spalio 6-7 dienomis Palangoje jau trečius metus iš eilės vykstantis kultūros forumas „Kultūros jūra: Panirti. Išnirti. Atsinaujinti“ šiemet išsiplėtęs į dviejų dienų programą, kviečiantis kultūros ir meno srities specialistus dalintis patirtimi ir skatinti tarptinklinį bendradarbiavimą.


Lietuvos muziejų asociacijos kuruojamas M. K. Čiurlionio kultūros kelias tapo pirmuoju Lietuvoje sertifikuotu nacionaliniu kultūros keliu! 


Spalio 8 dieną Palangoje įvyks kultūros forumas

"Palangos tilto" informacija, 2021 09 29 | Rubrika: Miestas

Kultūros forumas Palangoje – antrą kartą organizuojamas renginys, sukviečiantis kultūros ir meno srities specialistus dalintis patirtimi ir skatinti tarptinklinį bendradarbiavimą. 


Spalio 2 d. Palangos kultūros ir jaunimo centras kviečia apsilankyti kultūros forume „Kultūros jūra: panirti.išnirti.atsinaujinti“, kuris vyks Palangos kurhauzo salėje. Šis nemokamas renginys skirtas bendruomenės nariams, kultūros ir meno srities specialistams. Idėja surengti šį forumą vystėsi apie metus, dėl pasaulinės epidemijos iš pavasario renginys...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Kitąmet daugės vadinamųjų savivaldybių donorių, kurios dėl didesnių gyventojų pajamų iš Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) turės palikti dalį jo valstybei. Prie buvusių Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestų bei Neringos savivaldybių prisijungs Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos rajonų, Trakų rajono bei Palangos miesto savivaldybės. 


Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Vita Petrauskienė ir dar 4 centro darbuotojai sugrįžoiš Italijos, kur gruodžio 7-8 dienomis dalyvavo Europos kultūros forume 2017.


„Nykštuko“ vaikučiai: „Reikia dalintis...“

"Palangos tilto" informacija, 2014 12 15 | Rubrika: Miestas

Artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems, gražiausioms metų šventėms, „Palangos tiltas“ paskelbė jau tradicinę gerumo akciją „Padovanokime vaikui mažą Kalėdų stebuklą“. Ankstesniais metais tokia akcija buvo sulaukusi didelio palangiškių dėmesio, tad ir šiemet mes pakvietėme visus mielus savo skaitytojus, laikraščio bičiulius – visus geros...


Spalio pabaigoje beveik trys šimtai moksleivių iš visos šalies rinkosi į tradicinį Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) Rudens forumą 2014, kurio pagrindiniai organizatoriai šįkart buvo LMS Palangos skyrius. Neradę mūsų mieste vietos tokiam gausiam bendraminčių būriui, moksleiviai į LMS padalinių savanoriams skirtą forumą tema „Siek neįmanomo – pasieksi...


„Palanga – Lietuvos kultūros sostinė 2013 turi visas galimybes parengti Kultūros plėtros programos viziją ir, sukūrusi didžiulį bendradarbiavimo tinklą, jungiantį savivaldybės, biudžetines įstaigas, viešąjį ir verslo sektorių, nuoširdžiai ir nuosekliai dirbdama šiuos ir ateinančius metus, 2017-aisiais pateikti savo kandidatūrą tapti Europos kultūros sostine...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius