Spalio 8 dieną Palangoje įvyks kultūros forumas

"Palangos tilto" informacija, 2021-09-29
Peržiūrėta
1295
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Spalio 8 dieną Palangoje įvyks kultūros forumas

Kultūros forumas Palangoje – antrą kartą organizuojamas renginys, sukviečiantis kultūros ir meno srities specialistus dalintis patirtimi ir skatinti tarptinklinį bendradarbiavimą. 

Forumas skirtas tobulinti kūrybiškumo gebėjimus bei pasidalinti gerosiomis patirtimis, kurios praturtins kiekvieno, ypatingai kultūros sektoriaus atstovų darbą. Susitikimai naudingi tiek profesionaliam ar startuojančiam kūrėjui, tiek kultūros organizacijos darbuotojui ar aktyviam bendruomenės nariui.

Šiuolaikinio kultūros sektoriaus specialisto darbo efektyvumą vis labiau lemia jo gebėjimas bendrauti ir rasti sąlyčio taškų su kultūros ir kitų sektorių kolegomis. Kodėl reikia ugdyti naujus lyderius? Kuo svarbus bendradarbiavimas kultūros srityje? Kartu su forumo dalyviais ieškosime naujų idėjų, įkvėpimo ir dalinsimės gerosiomis patirtimis mezgant ryšius su kitomis organizacijomis. Iš skirtingų trajektorijų pažiūrėsime į visiems kultūros sektoriaus dalyviams pažįstamas problemas ir ieškosime jų kūrybiško sprendimo būdo.

Forumą „Kultūros jūra: Panirti. Išnirti. Atsinaujinti“ organizuoja Palangos kultūros ir jaunimo centras, renginio partneris Lietuvos kultūros centrų asociacija, projektą iš dalies finansuoja Palangos miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba. 

Dalyvavimas nemokamas. Būtina registracija: www.pkjc.lt

PROGRAMA

KURHAUZO SALĖS FOJE

9.00 val. Dalyvių registracija ir ryto kava

KURHAUZO KONCERTŲ SALĖ

Panirti

10.00 val. Forumo atidarymas.

Palangos miesto meras Šarūnais Vaitkus 

Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Vita Petrauskienė

10.30 val. GEROSIOS PATIRTYS. Audronė Levickytė-Bumbulienė, Palangos kurorto muziejus

11.00 val. Aistė Krušinskaitė, „Hero Talents - unikalių modelių ir pranešėjų agentūra, siekianti įtraukti negalią turinčius žmones į reklamą ir renginius“

11.30 val. GEROSIOS PATIRTYS. Eglė Rupulevičienė, Palangos investicijų valdymas

12.00 val. GEROSIOS PATIRTYS. Rimutė Viniarskaitė, Druskininkų kultūros centras

12.30 val. Pietų ir kavos pertrauka

TEATRO SALĖ

Išnirti

14.00 val. Gildas Aleksa „Tarptinklinis bendradarbiavimas: gebėjimų ekonomika”

14.30 val. GEROSIOS PATIRTYS. Rima Striaušienė, Marijampolės kultūros centras

15.00 val. Andrius Ivanovas „Masių intelektas. Kūrybiškumas komandoje“

16.00 val. Kavos pertrauka

REPREZENTACINĖ SALĖ

Atsinaujinti

16.15 val.  Gildas Aleksa. Kūrybinės teatro dirbtuvės (dalyvių skaičius ribotas, būtina registracija atvykus)

17.00 val. Forumo pabaiga

   

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Spalio 6-7 dienomis Palangoje jau trečius metus iš eilės vykstantis kultūros forumas „Kultūros jūra: Panirti. Išnirti. Atsinaujinti“ šiemet išsiplėtęs į dviejų dienų programą, kviečiantis kultūros ir meno srities specialistus dalintis patirtimi ir skatinti tarptinklinį bendradarbiavimą.


Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 13 straipsnio 6 dalimi, 20 straipsnio 2 dalies 1 punktu, Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento, patvirtinto Palangos miesto savivaldybės tarybos 2020 m. lapkričio 4 d. sprendimo Nr. T2-217 „Dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento tvirtinimo“ 1 punktu (su vėlesniais pakeitimais), 34 ir...


Seimo Ekonomikos komiteto nario, palangiškio Mindaugo Skritulsko iniciatyva, lapkričio 10 dieną Palangoje įvyks Seimo Ekonomikos komiteto išvažiuojamasis posėdis.


Šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalis Palangoje įvyks spalio 30 dieną.


Spalio 8 dieną Palangoje įvyks kultūros forumas

"Palangos tilto" informacija, 2021 09 29 | Rubrika: Miestas

Kultūros forumas Palangoje – antrą kartą organizuojamas renginys, sukviečiantis kultūros ir meno srities specialistus dalintis patirtimi ir skatinti tarptinklinį bendradarbiavimą. 


Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena, kasmet minima spalio 1 dieną – puiki proga senjorams susitikti su savo senais bičiuliais, išgirsti, kaip jie gyvena pandemijos metu, bei kartu pasinaudoti specialiai senjorams skirtais pasiūlymais. O pasiūlymų yra įvairių – nemokamai apsilankyti kultūros renginiuose, baseine, pasportuoti, pasivaišinti kai kuriose kurorto kavinėse ar restoranuose arba...


Spalio 2 d. Palangos kultūros ir jaunimo centras kviečia apsilankyti kultūros forume „Kultūros jūra: panirti.išnirti.atsinaujinti“, kuris vyks Palangos kurhauzo salėje. Šis nemokamas renginys skirtas bendruomenės nariams, kultūros ir meno srities specialistams. Idėja surengti šį forumą vystėsi apie metus, dėl pasaulinės epidemijos iš pavasario renginys...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Spalio 3 d. (ketvirtadienį) 12 val. Palangos miesto bendruomenė kviečiama dalyvauti Konstitucijos egzamine 2019 ir išmėginti savo Konstitucijos žinias. Egzaminas vyks Palangos miesto savivaldybės administracijoje (Vytauto g. 112, Palangoje, direktoriaus pasitarimų kabinete Nr. 232). Su egzamino taisyklėmis susipažinti galite čia: www.konstitucijosegzaminas.lt.  


Kurorto kultūros ir meno darbuotojai paminėjo Kultūros dieną

"Palangos tilto" informacija, 2019 04 20 | Rubrika: Kultūra

Palangos kultūros ir meno srities darbuotojai turiningai paminėjo pasaulinę Kultūros dieną. Balandžio 14 d. Nepriklausomybės aikštėje tradiciškai buvo iškelta Taikos vėliava, o po šios ceremonijos kurorto kultūros ir meno darbuotojai išvyko į turiningą ekskursiją. Ekskursijos metu aplankyta Žemaitijos sostinė Telšiai, Alkos muziejus, Plungės...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius