Pirmą kartą Palangoje rengiamas forumas „Kultūros jūra“

Palangos tiltas, 2020-09-28
Peržiūrėta
1817
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 Pirmą kartą Palangoje rengiamas forumas „Kultūros jūra“

Spalio 2 d. Palangos kultūros ir jaunimo centras kviečia apsilankyti kultūros forume „Kultūros jūra: panirti.išnirti.atsinaujinti“, kuris vyks Palangos kurhauzo salėje. Šis nemokamas renginys skirtas bendruomenės nariams, kultūros ir meno srities specialistams. Idėja surengti šį forumą vystėsi apie metus, dėl pasaulinės epidemijos iš pavasario renginys buvo perkeltas į rudenį.
Kiekvienam yra tekę susidurti su kūrybiškumo, kritinio mąstymo, streso valdymo iššūkiais. Tiek iš savęs, tiek iš kitų reikalaujame vis didesnės darbo kokybės, norime įdomesnių kultūros renginių, paslaugų ir produktų. Dažnai sprendžiant kasdienes problemas tenka išsiversti asmeninių įgūdžių, idėjų generavimo pagalba.
Forumas „Kultūros jūra: panirti.išnirti.atsinaujinti“ skirtas tobulinti kūrybiškumo gebėjimus bei pasidalinti gerosiomis patirtimis, kurios praturtins kiekvieno ir ypatingai kultūros sektoriaus atstovų darbą. Susitikimai praturtins tiek profesionalus, tiek startuojančius kūrėjus, tiek bendruomenės narius.
Šių metų forumas, kuris tikimasi taps tradicija, vadovaujasi šūkiu - „panirti.išnirti.atsinaujinti“. Renginio metu kviečiame pasinerti į kūrybiškumą, susipažinti su kultūros srities specialistais bei kūrėjais ir įgyti naujų žinių.
Forume dalyvauja kultūros srities atstovai iš pajūrio regiono ir Lietuvos. Palangos miesto kultūrinį lauką pristatys Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Vita Petrauskienė ir Palangos gintaro muziejaus vyr. muziejininkė, tarptautinių ir nacionalinių projektų koordinatorė Regina Makauskienė. „Taško“ teatro direktorius Paulius Kavoliūnas pakvies į kūrybiškumo lavinimo veiklą, dr. Julius Burkauskas iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto suteiks praktinių žinių apie streso įveiką ir jo valdymą. Forume svečiuosis Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ direktorė Edita Lubickaitė bei Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro kultūrinės veiklos vadybininkė Inga Norkūnienė, kurios pasidalins gerosiomis patirtimis. Taip pat į renginį atvyksta žinoma menininkė Jolita Vaitkutė, kurianti iš netradicinių medžiagų, kuri pasakos apie idėjų kūrimą.
Forumą „Kultūros jūra: panirti.išnirti.atsinaujinti“ organizuoja Palangos kultūros ir jaunimo centras, renginio partneris Lietuvos kultūros centrų asociacija, projektą iš dalies finansuoja Palangos miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

4-ąjį kartą Palangoje organizuojamame kultūros forume „Kultūros jūra. Panirti. Išnirti. Atsinaujinti” kelsime klausimą - ar įmanoma nesėkmes paversti sėkme? 


Palangos viešbučių ir restoranų asociacija drauge su Lietuvos marketingo asociacija ir Palangos koncertų sale gegužės 17 d. kviečia į pirmą kartą rengiamą tokio pobūdžio konferenciją „Malonu‘23“. 


Spalio 6-7 dienomis Palangoje jau trečius metus iš eilės vykstantis kultūros forumas „Kultūros jūra: Panirti. Išnirti. Atsinaujinti“ šiemet išsiplėtęs į dviejų dienų programą, kviečiantis kultūros ir meno srities specialistus dalintis patirtimi ir skatinti tarptinklinį bendradarbiavimą.


Spalio 8 dieną Palangoje įvyks kultūros forumas

"Palangos tilto" informacija, 2021 09 29 | Rubrika: Miestas

Kultūros forumas Palangoje – antrą kartą organizuojamas renginys, sukviečiantis kultūros ir meno srities specialistus dalintis patirtimi ir skatinti tarptinklinį bendradarbiavimą. 


Paskutinį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 d. 20:30 val., tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“ kviečia į šventinį Gala koncertą „Palangos koncertų salėje“, kur pirmą kartą pasirodys veržlus, kūrybingas ir nuolat stebinantis Latvijos radijo bigbendas. 


Rugpjūčio 6 d. Palangos koncertų salėje įvyko išskirtinis vakaras-paroda, skirta socialinei iniciatyvai, projektui – „Aš Esu Tu“ – pristatyti. Tai pirmą kartą Lietuvoje inicijuotas projektas, kviečiantis kiekvieną iš mūsų atkreipti dėmėsį į vis dar egzistuojančius barjerus moterims darbo aplinkoje: pasirenkant profesiją, derinant šeimą ir darbą, visuomenės nuostatas ir struktūrinius bei...


Spalio 2 d. Palangos kultūros ir jaunimo centras kviečia apsilankyti kultūros forume „Kultūros jūra: panirti.išnirti.atsinaujinti“, kuris vyks Palangos kurhauzo salėje. Šis nemokamas renginys skirtas bendruomenės nariams, kultūros ir meno srities specialistams. Idėja surengti šį forumą vystėsi apie metus, dėl pasaulinės epidemijos iš pavasario renginys...


Spalio 18 d., penktadienį, Klaipėdos koncertų salėje klaipėdiečiai ir miesto svečiai turės neeilinę progą išgirsti vieno genialiausio barokinės muzikos italų kompozitoriaus Antonio Vivaldi kūrinius. Programą „Viva Vivaldi!” diriguos pirmą kartą uostamiestyje muzikuosiantis pripažintas visame pasaulyje italų dirigentas ir smuikininkas Enrico Onofri. Garsiam meistrui talkins...


Palangoje praleistas praėjęs savaitgalis neabejotinai taps vienu iš įsimintiniausiu per visas vasaros atostogas daugiau nei pusei tūkstančio šalies vaikų, kadangi praėjusį šeštadienį jie pirmą kartą pamatė jūrą. Šis susitikimas su Baltija – Palangos miesto savivaldybės dovana vargingiau gyvenančių šeimų vaikams iš visos Lietuvos....


Palangoje keli šimtai Lietuvos vaikų šiandien patyrė mažą stebuklą – pakviesti kurorto savivaldybės, jie atvyko į Palangą ir čia pirmą kartą pamatė jūrą. Mažųjų svajonę įgyvendino socialinę akcija „Pasveikink jūrą Palangoje“ .


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius