Kultūros skyrių palikęs jo vedėjas Vygantas Rekašius: „Turiu du pasiūlymus“

Rasa GEDVILAITĖ, 2017-01-09
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Kultūros skyrių palikęs jo vedėjas Vygantas Rekašius: „Turiu du pasiūlymus“

 

Paskutinę praėjusių metų darbo dieną Palangos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas Vygantas Rekašius atsisveikino su savivaldybės darbuotojais ir naujuosius metus pasitiko žengdamas kitu keliu. Jis „Palangos tiltui“ atskleidė, jog sulaukė dviejų darbo pasiūlymų, tačiau kokie jie, kol kas neišdavė.

Paskutinę praėjusių metų darbo dieną Palangos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas Vygantas Rekašius atsisveikino su savivaldybės darbuotojais ir naujuosius metus pasitiko žengdamas kitu keliu. Jis „Palangos tiltui“ atskleidė, jog sulaukė dviejų darbo pasiūlymų, tačiau kokie jie, kol kas neišdavė.

 Žengs kultūriniu keliu

Kultūros skyriaus jau buvęs vedėjas papasakojo, jog savo planų nuo Savivaldybės darbuotojų jis neslėpęs. „Išeiti iš darbo sumaniau ne spontaniškai, tam ruošiausi iš anksto“, – sakė V. Rekašius.

Jis Kultūros skyriaus vedėju dirbo 11 metų, tad nieko keisto, jog vyras, kaip pripažino, paskutinę darbo dieną jautė šiokį tokį jaudulį. „Sugraudino mane ir kolektyvas, nesitikėjau tokio išlydėjimo“, – šypsojosi pašnekovas.

V. Rekašius atskleidė tik tiek, jog jam pasiūlytos dvi darbo galimybės, tačiau kokios, jis nepasakė. „Galiu pasakyti tik tiek, jog abu darbai susiję su muzika. Jeigu pasirinksiu vieną iš siūlomų, tuomet nereiktų palikti ir Palangos, toliau sukčiausi kurorto kultūriniame gyvenime“, – sakė Vygantas.

Tiesa, nuogąstaujant, jog galbūt palikdamas Kultūros skyriaus vedėjo kėdę, V. Rekašius paliks ir Palangos orkestrą, kuriam daug metų vadovauja, pašnekovas nuramino, jog to daryti jis neketinąs tol, kol orkestrui būsiąs reikalingas. „Visada sakiau, kad orkestras neturėtų priklausyti nuo vieno žmogaus, jeigu, pavyzdžiui, jį palieka vadovas ar atsiranda kitokios nenumatytos aplinkybės, orkestras dėl to neturėtų nukentėti ir sugriūti, jis privalo funkcionuoti ir toliau. Juk jo tokios ilgametės gajos tradicijos“, – įsitikinęs Palangos orkestro vadovas.

 Įgyta patirtis pravers

Šiemet Kultūros skyriaus vedėjas buvo papuolęs į žiniasklaidos dėmesio centrą dėl kilusio konflikto su tuometiniu Kultūros centro direktoriumi Žilvinu Kažiu. Tuomet vyrų konfliktas perėjo į grumtynes ir galiausiai dėl viso to abiem teko varstyti teismo duris.

Paklausus V. Rekašiaus, ar šis konfliktas turi ką bendro su jo pasitraukimu iš vedėjo kėdės, vyras patikino, jog tikrai ne. „Jaučiau, jog ir po tos nemalonios scenos manimi vadovai pasitiki, jokių priekaištų ar nepasitenkinimų nesulaukiau. Retai kada dar tokį pasitikėjimą žmonės apskritai jaučia“, – teigė V. Rekašius, pripažinęs, jog apie pasitraukimą iš vedėjo pareigų jis mąstęs jau seniai.

Jis pripažino, kad ilgametė darbo patirtis Savivaldybėje jam neabejotinai pravers ateityje. „Toji patirtis labai svarbi ir neįkainojama. Daug dalykų supratau dirbdamas Savivaldybėje, tai pravers bet kuriame kitame darbe. Suprantama, dirbant bet kokį darbą, privalu į jį įsigilinti, negalima jo dirbti atmestinai ar kažko nesuprantant“, – kalbėjo V. Rekašius.

Kūrybos žmogus, kaip žinia, sunkiai įveikia bet kokius „narvelius“, jam nemielas „sausas“ darbas, tą pripažino ir pašnekovas. „Tiesa, jog praeina tam tikras laiko tarpas ir darbas tampa rutininis dalykas. Žinoma, reikia skirti laiko darbo analizei, reikia išmanymo, drausmės ir kitokių dalykų, tačiau reikia ir kūrybos, be kūrybinio darbo meno žmogus gali sunykti“, – šypsojosi buvęs Kultūros skyriaus vedėjas, į naujus metus žengęs nepabijojęs iššūkių, siekdamas ir toliau puoselėti savo kūrybinį polėkį.

 

 

 

Jūsų komentaras:

to Haltūra ir Co 2017-01-13 09:50 ([email protected] / IP: 86.100.50.156)
..."Tas, kas šmeižė asmenį, neva šis padarė sunkų ar labai sunkų nusikaltimą, arba per visuomenės informavimo priemonę ar spaudinyje, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 2 metų (LR BK 154 str. 2 d. (anksčiau - LR BK 132 str.))."...

Haltūra 2017-01-11 15:33 (IP: 78.61.129.71)
Isisteigė Orkestro viešaja istaiga ir planuoja jai vadovauti, nes prieš tai ryškiai pažeidinėjo viešuosius ir privačius interesus, dirbdamas ir gaudamas antrą atlyginimą iš sau pavaldžios istaigos. Planuoja gudruolis ir toliau plauti pinigus

2 darbo pasiūlymas 2017-01-11 10:14 (IP: 89.187.142.208)
Viešieji darbai už padarytą nusikaltimą.

1 darbo pasiulymas 2017-01-10 09:33 (IP: 176.126.252.11)
Bokso treneriu i sporto mokykla.

Taip pat skaitykite

Palangos meras Šarūnas Vaitkus kartu su "Neatpažintas meras" filmavimo komandos narių paskolinta kalyte Sniege kurorte ieškojo šunų vedžiojimo aikštelės. „Dabar turiu dar vieną bėdą – turiu dukrai nupirkti šuniuką“, – juokėsi filmavimo komandos aplankytas meras.


Palangos miesto savivaldybė kviečia viešbučius ar kitas apgyvendinimo paslaugas teikiančias įmones teikti pasiūlymus dėl izoliavimosi patalpų suteikimo paslaugos, esant poreikiui. Už šias paslaugas bus apmokama Vyriausybės nustatyta tvarka. Komercinius pasiūlymus su įkainiais teikti el. paštu [email protected]


VTS vedėjas Petras Keinys sulaukė padėkos  4

"Palangos tilto" informacija, 2019 03 31 | Rubrika: Miestas

Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus (VTS) vedėjo Petro Keinio veikla neliko nepastebėta – Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas įteikė jam padėką. „Tik saugioje visuomenėje galima tikra kūryba, našus darbas ir rytdienos planavimas“, – sakoma joje. Viešosios tvarkos skyrius pernai atliko virš 50 patikrinimų, kurių metu...


Mažame Palangos kurorte dažniausiai sunku ką nors ilgai išsaugoti paslaptyje, tačiau rinkimams į savivaldybės Tarybą kovo 3-iąją besirengiančių partijų Palangos skyrių ir visuomeninių komitetų vadai savo rinkimų programas – pažadus ir įsipareigojimus palangiškiams – kol kas laiko už septynių užraktų. Nors šios politinės kampanijos dalyviai visus dokumentus...


Man šiandien nelengva: sunkios ligos prispaustas, privalau nepalūžti, nes turiu dar daug nebaigtų darbų... Nežinau, ką man žada rytojus, tačiau gyvenu šia diena – esu laimingas, kad turiu puikią šeimą, anūkus ir dėl to jaučiuosi laimingas. Pragyvenau jau 78 metus, ir jie nebuvo betiksliai.


Kodėl, anot Tarybos politinei daugumai oponuojančios Elenos Kuznecovos, savivaldybėje jau dirba net trys viešųjų ryšių specialistai? Diskusija apie tai ir kvietimas visiems palangiškiams teikti pasiūlymus dėl savivaldybės 2018-ųjų metų biudžeto buvo bene pagrindiniai vakar įvykusio Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdžio akcentai.


Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Vita Petrauskienė ir dar 4 centro darbuotojai sugrįžoiš Italijos, kur gruodžio 7-8 dienomis dalyvavo Europos kultūros forume 2017.


Paskutinę praėjusių metų darbo dieną Palangos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas Vygantas Rekašius atsisveikino su savivaldybės darbuotojais ir naujuosius metus pasitiko žengdamas kitu keliu. Jis „Palangos tiltui“ atskleidė, jog sulaukė dviejų darbo pasiūlymų, tačiau kokie jie, kol kas neišdavė.


Socialdemokratų partijos Palangos skyrių drebina skandalai: Viktorui Gecui ir Justinui Masalskui už viešą kritiką skyriaus pirmininkui Danui Paluckui, kad šis, siekdamas perimti vadovavimą valstybinėje kurorto įmonėje „Baltija“, mynė kelius pas jau atsistatydinusią ūkio ministrę Birutę Vėsaitę, buvo parodytos partijos durys. Tuo tarpu skyriaus pirmininko pavaduotojas...


Praėjusį ketvirtadienį Tarybos posėdyje savivaldybės Komunalinio ūkio skyriaus vedėją Kostą Jakubauską, ne itin rišliai Tarybos nariams pristatantį darbotvarkės klausimą, badė pašaipūs žvilgsniai: „Gal vėl girtas?“ Kažin, ar valdininkas gali drąsiai žiūrėti kolegoms ir savo vadovams į akis – vos prieš savaitę, rugpjūčio 13-ąją, darbo metu, jis buvo pastebėtas neblaivus. Atvykus policijos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas