VTS vedėjas Petras Keinys sulaukė padėkos

"Palangos tilto" informacija, 2019-03-31
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus (VTS) vedėjo Petro Keinio veikla neliko nepastebėta – Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas įteikė jam padėką. „Tik saugioje visuomenėje galima tikra kūryba, našus darbas ir rytdienos planavimas“, – sakoma joje. Bendradarbiaujant su Palangos miesto policijos, Valstybinės mokesčių inspekcijos, Palangos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, Palangos miesto aplinkos apsaugos agentūros pareigūnais Viešosios tvarkos skyrius pernai atliko virš 50 patikrinimų, kurių metu nustatyti pažeidimai, surašyti administracinių nusižengimų protokolai. Viešosios tvarkos skyrius bendradarbiauja su UAB „Palangos vandenys“, UAB „Palangos komunalinis ūkis“, Statybos inspekcijos, Darbo inspekcijos pareigūnais bei seniūnaičiais.

Jūsų komentaras:

koks cia juokas?! 2019-04-04 08:37 (IP: 90.131.47.211)
Labai neskoningas redakcijos juokelis! Tai pataikavimas Lietuvoje isivyraujanciam policiniam mastymui (pacia blogiausia prasme)! O nuo policinio mastymo labai netoli iki totalitarinio. Ir siaip, tokie keiniai jie turetu savo darba ne sovietiniais metodais dirbti, o labiau vadovautis intelektualiais ir zmogiskais kriterijais.

Klavs 2019-04-02 10:46 (IP: 86.100.12.109)
sveikinu Keini. geriau darbo jo vietoj nepadarytumete

emigrantas 2019-04-02 10:22 ([email protected] / IP: 78.57.146.222)
Na ir pokstas, o as jau buvau ir patikejas.

juokdariams 2019-04-01 16:29 (IP: 90.131.47.211)
juokdariai.. bet is kitos puses, negi policineje valstybeje varnas varnui aki kirstu???!!! p.s. primena breznevo laikus..

Taip pat skaitykite

Kaip informavo „Palangos tiltą“ Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (toliau – VVTAT) šiemet VVTAT jau sulaukė apie 60 vartotojų prašymų dėl Vilniuje ir Palangoje neįvykusio renginio „Meilės orientyras“ Tamara Gverdciteli ir Vytauto Lukočiaus orkestras Simfonietta“, kurį organizavo UAB „RVR“.


Palangos tilto" įrašas Facebook/Palangostiltas apie šeštadienį į Amžinybę išėjusią palangiškę Rasą Rojienę, kuri aštuonis metus galynėjosi su mirtina ketvirtos stadijos sarkoma, tai įrodo - įrašas per tris dienas sulaukė virš 6 250 peržiūrų, 87 užuojautų Rasos artimiesiems ir 17 straipsnio pasidalijimų.  


VTS vedėjas Petras Keinys sulaukė padėkos  4

"Palangos tilto" informacija, 2019 03 31 | Rubrika: Miestas

Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus (VTS) vedėjo Petro Keinio veikla neliko nepastebėta – Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas įteikė jam padėką. „Tik saugioje visuomenėje galima tikra kūryba, našus darbas ir rytdienos planavimas“, – sakoma joje. Viešosios tvarkos skyrius pernai atliko virš 50 patikrinimų, kurių metu...


Angelų sargų dienos proga Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė¬ – vakar, pirmadienį, apsilankė Palangos policijos komisariate, pasveikino miesto policijos pareigūnus bei padėkojo jiems už nuoširdų darbą bei rūpestį visų miesto gyventojų bei svečių saugumu. Profesinės šventės proga...


Paskutinę praėjusių metų darbo dieną Palangos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas Vygantas Rekašius atsisveikino su savivaldybės darbuotojais ir naujuosius metus pasitiko žengdamas kitu keliu. Jis „Palangos tiltui“ atskleidė, jog sulaukė dviejų darbo pasiūlymų, tačiau kokie jie, kol kas neišdavė.


Palangoje dirbantiems medikams – mero padėkos

"Palangos tilto" informacija, 2015 05 04 | Rubrika: Aktualios naujienos

Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai sulaukė Palangos mero įvertinimo. Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga Palangos Kurhauze surengta šventė, į kurią buvo pakviesti visų didžiausiame šalies kurorte veikiančių sveikatos priežiūros įstaigų medikai. Tarp jų – ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento darbuotojai.


Antradienį, Angelų sargų dieną, Palangos policijos komisariato salėje susirinkusiems kurorto pareigūnams skambėjo nuoširdžios padėkos už jų sunkų ir pasiaukojamą darbą. Profesinės šventės proga policininkus sveikino ir miesto pasaulietinės, ir dvasinės valdžios atstovai bei kolegos.


Mokytojų dienos proga pedagogams įteiktos padėkos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 10 06 | Rubrika: Miestas

Vakar, spalio 5-ąją, klube „Ramybė“ Tarptautinės mokytojų dienos proga buvo tradiciškai pagerbti Palangos miesto pedagogai. Jiems buvo skirti ne tik gražiausi sveikinimo žodžiai, bet ir padėkos raštai.


Praėjusį ketvirtadienį Tarybos posėdyje savivaldybės Komunalinio ūkio skyriaus vedėją Kostą Jakubauską, ne itin rišliai Tarybos nariams pristatantį darbotvarkės klausimą, badė pašaipūs žvilgsniai: „Gal vėl girtas?“ Kažin, ar valdininkas gali drąsiai žiūrėti kolegoms ir savo vadovams į akis – vos prieš savaitę, rugpjūčio 13-ąją, darbo metu, jis buvo pastebėtas neblaivus. Atvykus policijos...


Kurorto vadovų veikla sulaukė kritikos strėlių

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 05 05 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę įvykusiame Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdyje išklausytos ataskaitos apie Tarybos, mero Vytauto Stalmoko ir Administracijos direktoriaus Valerijaus Kuznecovo 2009 metais nuveiktus darbus sulaukė nemažai kritikos, tačiau joms buvo pritarta.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas