Angelų sargų dieną – padėkos Palangos policijos pareigūnams

"Palangos tilto" informacija, 2012-10-04
Peržiūrėta
2846
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Angelų sargų dieną – padėkos Palangos policijos pareigūnams

Antradienį, Angelų sargų dieną, Palangos policijos komisariato salėje susirinkusiems kurorto pareigūnams skambėjo nuoširdžios padėkos už jų sunkų ir pasiaukojamą darbą. Profesinės šventės proga policininkus sveikino ir miesto pasaulietinės, ir dvasinės valdžios atstovai bei kolegos.

„Ačiū, kad jūs esate“
„Nuoširdžiai dėkoju jums už nepriekaištingą tarnybą, ypač vasaros sezono metu, kai kiekvienas pareigūnas atlikdamas pareigas įdeda visą širdį, kartais netgi rizikuodamas savo sveikata ar gyvybe, – į salėn susirinkusius pareigūnus kreipėsi kartu su Savivaldybės administracijos direktore Akvile Kilijoniene šventės proga pasveikinti atvykęs kurorto meras Šarūnas Vaitkus. – Iš visos širdies šiandien jums linkiu visko geriausio, o svarbiausia – sveikatos jums ir jūsų šeimoms. Ačiū, kad jūs esate”.
Savivaldybės tarybos vardu už sąžiningą darbą, bendradarbiavimą užtikrinant tvarką mieste Palangos meras įteikė stilizuoto stiklo lakštuose įrašytas padėkas policijos komisariato viršininkui Alvydui Katkauskui, Viešosios policijos skyriaus viršininkui Gintautui Pocevičiui, Viešosios policijos skyriaus Operatyvinės valdymo grupės specialistui Rimantui Alonderiui, Viešosios policijos skyriaus Kelių policijos grupės vyresniajam specialistui Ričardui Vinciūnui bei Viešosios tvarkos biuro Prevencijos skyriaus bendrosios prevencijos poskyrio tyrėjui Mariui Gvazdžiauskui.

Nuoširdžiausi linkėjimai
Kolegų ugniagesių gelbėtojų vardu policijos pareigūnus Angelų sargų dienos proga pasveikino Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Vidmantas Jarulis.
„Dėkojame jums už bendradarbiavimą ir profesionalią pagalbą, kuri visada ateina laiku. Ir linkime kuo greičiau persikelti arčiau mūsų, kad taptume kaimynais“, – sakė V.Jarulis, įteikdamas komisariato viršininkui „pinigų medžiu“ vadinamą gėlę ir palinkėdamas, kad nepritrūktų lėšų persikraustymui.
Su profesine švente pasveikinęs Palangos klebonas Marius Venskus pareigūnams dėkojo tikinčiųjų bendruomenės vardu. „Gyvenimo kasdienybėje mes ne visada parodome tą pagarbą ir įvertinimą, kurį jaučiame jums. Kartais nepastebime, kartais neįvertiname, kartais nepadėkojame, tačiau ištikus bėdai mes žiūrime į horizontą, į tolį – laukiame, kada jūs pasirodysite ir atnešite saugumą bei ramybę. Tikiu, kad geriausia dovana jums bus visos parapijos malda už jus, už jūsų brangius artimuosius, ir už tai, kad jie visada sulauktų jūsų, grįžtančių iš tarnybos namo“, – pareigūnams kalbėjo M. Venskus.
Klebonas Palangos policijos komisariato viršininkui Alvydui Katkauskui įteikė simbolinį pareigūno kryželį, palinkėjęs, kad tais atvejais, kai aplankys nuovargis, apniks abejonės ar liūdesys, pažvelgę į šį kryželį pareigūnai atsimintų, kad neša jį visų palangiškių saugumo ir ramybės labui.

Apdovanojo geriausius
Kaip ir kasmet, profesinės šventės proga buvo apdovanoti labiausiai pasižymėję kurorto policijos pareigūnai.Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, pasiektus rezultatus stiprinant teisėtvarką ir Angelų sargų dienos – policijos šventės proga Lietuvos policijos generalinio komisaro padėkos raštas įteiktas Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio vadui Aurelijui Jankauskui.
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko įsakymu II laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ apdovanotas Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio vyresnysis patrulis Mantas Žižmaris, II laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą” apdovanota Klaipėdos aps. VPK Kriminalistinių tyrimų biuro Kriminalistinio aptarnavimo poskyrio specialistė Donata Drungilienė.
Už puikų darbą padėkos raštais paskatinti Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė Genovaitė Jociuvienė, Viešosios policijos skyriaus Migracijos poskyrio vyresnioji specialistė Ilona Pociuvienė, Kriminalinės policijos skyriaus tyrėja Audra Mockuvienė bei Viešosios policijos skyriaus kelių policijos grupės specialistė Rita Šideikytė.
 

Jūsų komentaras:

palangiske 2012-10-05 19:18 (IP: 78.61.104.50)
reikia apdovanoti tuos Angelus sargus uz tai , kad dirba tokiose baisiose neremontuotose patalpose ,pvz linoleumas koridoriuje dar matomai is tarybiniu laiku ...Negi eksministras Palaitis niekada nesilanke komisariate ?!? Tortus dalina i kaire ir desine , o kaip dirba sunku ir atsakinga darba komisariato darbuotojai , tai nesvarbu .Tikrai svarbu palinketi ne tik fizines , bet ir dvasines sveikatos siems Angelams !!!

Taip pat skaitykite

2022 m. Klaipėdos apskrities VPK VTT Kinologų poskyryje dirbo penki tarnybiniai šunys – Troja, Gėris, Naruto, Banderas ir Rafis. 


Angelų sargų dienos išvakarėse, penktadienį, spalio 1 dieną, profesinės šventės proga visų miesto gyventojų vardu, kurorto meras Šarūnas Vaitkus apsilankė Palangos policijos komisariate ir pasveikino policijos pareigūnus, kasdien sunkiai ir įtemptai dirbančius, kad mes, palangiškiai, šventojiškiai jaustumėmės saugiai.


Praėjusį penktadienį, spalio 1 d., miesto meras Šarūnas Vaitkus Šiandien ir vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas pasveikino Palangos miesto policijos pareigūnus profesinės šventės – Angelų sargų dienos – proga. Visų palangiškių vardu kurorto vadovai padėkojo pareigūnams, už nelengvą, bet visuomenei labai svarbų darbą bei palinkėjo sėkmės tieks...


Palangos policija džiagiasi sulaukusi iš užsienio grįžusių žmonių padėkos Palangos oro uoste dirbusiems policijos pareigūnams, kuriems vadovavo Palangos m. PK Veiklos skyriaus viršininkas Kęstutis Bončkus.


Policijos dienos proga - sveikinimai kurorto pareigūnams

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 02 | Rubrika: Miestas

Palangos policijos pareigūnai, kartu su kolegomis visoje šalyje spalio 2 d. minintys profesinę šventę – Angelų sargų dieną – sulaukė Palangos miesto savivaldybės vadovų sveikinimų ir padėkų.    


Angelų sargų dienos proga Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė¬ – vakar, pirmadienį, apsilankė Palangos policijos komisariate, pasveikino miesto policijos pareigūnus bei padėkojo jiems už nuoširdų darbą bei rūpestį visų miesto gyventojų bei svečių saugumu. Profesinės šventės proga...


Artėjant Angelų sargų arba Policijos dienai, vakar ją minėjo Palangos policijos komisariato pareigūnai. Sulaukta gausybės sveikinimų profesinės dienos proga, nors renginio pradžia ir neatrodė tokia šventiška – atsisveikinta su tarnybą paliekančiu Viešosios policijos skyriaus Kelių policijos grupės vyresniuoju specialistu Ričardu Vinciūnu.  


Šilta šventė praėjusio ketvirtadienio vakarą surengta Kurhauze – minint Medicinos darbuotojų dieną, į šventinį renginį sukviesti ne tik kurorto medikai, bet ir visi miestiečiai, norintys pasveikinti šios profesijos atstovus.


Tradiciškai spalio 2-ąją minint Angelų sargų dieną, Palangos miesto policijos komisariate vyko minėjimas, skirtas policijos pareigūnams.


Antradienį, Angelų sargų dieną, Palangos policijos komisariato salėje susirinkusiems kurorto pareigūnams skambėjo nuoširdžios padėkos už jų sunkų ir pasiaukojamą darbą. Profesinės šventės proga policininkus sveikino ir miesto pasaulietinės, ir dvasinės valdžios atstovai bei kolegos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius