Kurorte – tarptautinis „Palanga Open“ turnyras

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-07-20
Peržiūrėta
1944
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį savaitgalį Palangoje prasidėjo tradicinis tarptautinis veteranų teniso turnyras „Palanga Open 2010“. Iš įvairių šalių atvykę tenisininkai uoliai įrodinėja savo jėgas ir jau ruošiasi finalinėms rungtynėms. Vakar vyko stipriausiųjų pusfinaliai.

 

Gausu dalyvių

Vis populiarėjantis turnyras kasmet suvilioja vis daugiau dalyvių, kurie pasiryžta apsilankyti kurorte ir „suremti raketes“ su atvykusiais svečiais. Šiemet įspūdingus rezultatus demonstruoja daugiau nei 200 dalyvių, tad teniso kortuose – nuolatinis judėjimas, tenisininkai siekia užsibrėžto tikslo. Svečiai atvykę iš Amerikos, Vokietijos, Švedijos, Lenkijos, Estijos, Baltarusijos, Latvijos, Norvegijos, Rusijos, ir žinoma, Lietuvos, suteikia daug įspūdingų reginių ir susirinkusiems žiūrovams. Renginio organizatorius Petras Kravtas patikino, jog sirgalių finalinėmis dienomis dar labiau pagausės. Jie nudžiugins jau šiandien – vyks trys finalai.

 

Populiarus visoje Europoje

Itin populiarios ir didžiausios veteranų teniso rungtynės reklamuojamos visoje Europoje, ko organizatoriai pasigedo mieste, kuriame ir vyko žaidimų mačai. Kaip teigė P.Kravtas, reikia tik džiaugtis tokiu gausiu svečių apsilankymu, o atrodo, jog kurortas šios galimybės nevertina. „Reikėtų tokio turnyro žiemos metu, tačiau neturim tokios galimybės“, - svarstė apie teniso perspektyvas Palangoje P.Kravtas. Susirinkę veteranai su savomis šeimomis dar labiau pagyvina jau ir taip aktyvias kurorto gatves.

 

Įvairaus amžiaus

Visą savaitę vyksiančiame turnyre dalyvauja įvairaus amžiaus žaidėjai – vyriausieji žaidėjai siekia 70 metų ir daugiau, o jauniausiųjų grupėje – 35 ir vyresni, tad spalvingų akimirkų netrūksta. Siekdami išaiškinti pačius geriausius jie intensyviai pluša Respublikinėje mokomojoje teniso bazėje. Kaip pastebėjo organizatoriai, greičiausiai stipriausieji turėtų išaiškėti vyriausiųjų grupėje, nes jų – mažiausiai, tačiau netruks išaiškėti ir kiti. Šiandien jau bus įteikti pirmieji apdovanojimai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Liepos 6–7 dienomis Palangoje praūžė jau tradiciniu tapęs kviestinis teniso turnyras „Nordstreet Tennis Cup“. 


Liepos 8–9 dienomis Palangoje šurmuliavo jau tradiciniu tapęs kviestinis teniso turnyras „Nordstreet Tennis Cup“. 


Palangoje savaitgalį nestigs atrakcijų – kurorte vyks tarptautinis liaudiškų šokių festivalis „Palangos miestely.“ Tris dienas – rugsėjo 18-20 dienomis ¬– šurmuliuosiantis festivalis šventinę nuotaiką paskleis visame mieste. Vaikai, jaunimas, senjorai – labai įvairaus amžiaus šokėjai šventine nuotaika bei savo...


Praėjusį savaitgalį Palangos teniso kortuose vyko turnyras, kurį organizavo Simas Kučas ir Otilija Norkutė. Čia susirinko visi teniso mylėtojai ir entuziastai, tarp kurių buvo ir Edgaras Jankauskas, Ervinas Kvitkauskas, Vladas Numavičius ir kiti.


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Šį savaitgalį prasideda tradicinis ITF Palanga OPEN teniso turnyras. Džiugu, kad jau 51 kartą į Palangą susirinks ne tik stipriausi Lietuvos teniso žaidėjai, bet ir stiprūs žaidėjai iš užsienio.


Futbolo veteranų turnyras

Sporto centro inf., 2013 11 04 | Rubrika: Sportas

Palangos miesto stadione antrus metus iš eilės vyko futbolo veteranų turnyras Romualdo Broniaus Klimavičiaus atminimo taurei laimėti.


Startavo tradicinis „Palangos Juzės“ futbolo turnyras

"Palangos tilto" informacija, 2012 03 09 | Rubrika: Sportas

Pirmadienį Palangoje startavo jubiliejinis, jau 50-asis tarptautinis futbolo turnyras „Palangos Juzė“. Dėl specialios taurės susikovė šešios ekipos iš Lietuvos ir Latvijos.


Šių metų, vasario 25  dieną, Palangos senojoje gimnazijoje vyko stalo teniso turnyras mokyklos 90-mečiui paminėti. Varžybas organizavo šios mokyklos IIIb gimnazinės klasės moksleiviai T. Aleksandras ir M. Šimkus. Savo jėgas išbandyti ir linksmai praleisti laiką galėjo visi senosios gimnazijos moksleiviai. Žaidime dalyvavo net  14 komandų, kurių kiekvieną...


Praėjusį savaitgalį Palangoje prasidėjo tradicinis tarptautinis veteranų teniso turnyras „Palanga Open 2010“. Iš įvairių šalių atvykę tenisininkai uoliai įrodinėja savo jėgas ir jau ruošiasi finalinėms rungtynėms. Vakar vyko stipriausiųjų pusfinaliai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius