Kurorte nuomininkas įsikūrė kaip namuose: ant stalo išberto ir per nosį neįtraukto kokaino „takelių“ net nebandė slėpti

Palangos tiltas, 2023-05-27
Peržiūrėta
1217
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kurorte nuomininkas įsikūrė kaip namuose: ant stalo išberto ir per nosį neįtraukto kokaino „takelių“ net nebandė slėpti

Palangos policininkams su kvaišalais įkliuvo prieš vasarą kurorte įsikūręs jaunuolis. Narkotikai rasti ne tik pas jį, bet ir išnuomotame kambaryje.

Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai pranešimą apie narkotinių medžiagų turintį asmenį gavo ketvirtadienio (gegužės 25 d.) popietę.

Apie 14.27 val. jie paprašyti atvykti į Žvejų gatvę. 

Joje stovinčiame name nuomojamame kambaryje, ant stalo, pastebėti baltos spalvos milteliai.

Juos pamatę žmonės iš karto suprato, kad tai gali būti narkotinės medžiagos ir paskambino į policiją.

Teigiama, kad teisėsaugininkus iškvietė dėl nuomininko elgesio sunerimę būsto šeimininkai.

Atvykę pareigūnai pabendravo su kambarį išsinuomojusiu devyniolikmečiu. 

Per apžiūrą, vaikino striukės kišenėje dar rastas bei paimtas ir folijos lankstinukas su baltos spalvos milteliais. 

Įtariama, kad pas jaunuolį aptikta narkotinė medžiaga yra kokainas.

Jis nesulaikytas, įteiktas šaukimas atvykti į apklausą policijos komisariate. 

Kol kas manoma, kad įtariamasis kvaišalų nepardavinėjo, o juos galėjo vartoti pats. 

Palangos miesto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

“Vakarų ekspresas”

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Audronė Čekauskienė, žinoma palangiškė, poilsio namų kurorte savininkė ir aktyvi socialinių tinklų dalyvė, nuo šiol save gali vadinti ir truputį itale – nuo šiol ji kartu su vyru Juozu žiemas leis Italijos kurortiniame Scalea miestely, kuriame įsigijo butą. „Nors daugumos maisto prekių kainos čia yra panašios į lietuviškas, tačiau čia skanesni net kiaušiniai – matyt, dėl to, kad vištos...


Palangos policininkams su kvaišalais įkliuvo prieš vasarą kurorte įsikūręs jaunuolis. Narkotikai rasti ne tik pas jį, bet ir išnuomotame kambaryje.


Iš jūros ištrauktas girtas poilsiautojas savaip padėkojo gelbėtojui – krante jam taip trenkė, kad sulaužė nosį.


2022 m.  balandžio 1 d. 16 val. Jono Šliūpo muziejuje Palangoje vyks apskritojo stalo diskusija „Palangos prijungimas prie Lietuvos: laimėtojai ir nusivylusieji“.


Valgomojo  stalas – labai svarbus baldas namuose. Jis daro įtaką ne tik bendram namų  interjero stiliui, bet ir mūsų apetitui bei nuotaikai. 


Palangos nekilnojamojo turto kainos jau lyginamos ne su Jūrmala, ar Pietų Europa, bet netgi su Silicio slėniu, esančiu JAV, Kalifornijoje – įspūdingus indėlius sukaupę lietuviai ieško, kaip apsisaugoti nuo pinigų nuvertėjimo, rašo Ernestas Naprys delfi.lt


 Nacionalinio kraujo centro (NKC) mobili ekspertų komanda visai vasarai įsikūrė Palangoje, kur skiepys be išankstinės registracijos nuo koronaviruso (COVID-19) vienos dozės „Janssen“ vakcina.  


Populiariausi stalo žaidimai

***, 2021 03 19 | Rubrika: Miestas

Daug kam geras vakaras su kompanija nebeįsivaizduojamas be stalo žaidimų. Ši pramoga populiari jau nuo senų senovės. Nors patys žaidimai, kuriuos žmonės žaidžia ir skiriasi, tačiau pats pramogos populiarumas nė kiek nesumenko. Galbūt yra net priešingai. Kadangi parduotuvėse galima rasti tiek daug įvairių stalo žaidimų, juos žaidžiančių žmonių ratas, ko gero yra platus, kaip...


Atsitraukiant šaltiems orams ir pamažu atkeliaujantpavasariui, palangiškiaiskuba įvertinti žiemospaliktuspadariniussodybose ir vasarnamiuose. Tačiau rūpinantis užmiesčio turtu, reikėtų nepamiršti skirti dėmesio ir butui ar gyvenamajam namui. Kokių darbų svarbu nepraleisti namuose ir sodyboje? Patarimais dalijasi Vida Norkūnienė, „Compensa Vienna Insurance...


Palangiškių stalo tenisininkų pergalės

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 30 | Rubrika: Miestas

Praėjusį sekmadienį Sporto centro salėje vyko Lietuvos stalo teniso 61-osios IV lygos komandinio čempionato finalinio etapo varžybos dėl 19 - 24 vietos. Palangos stalo teniso komanda „Naglis“ ture iškovojo visas pergales ir Lietuvos IV lygos stalo teniso komandinėse pirmenybėse iškovojo 21 vietą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius