Kurorto festivalis „Myliu Palangą 770“ – jau šį savaitgalį ir toks, kokio dar niekas neregėjo

Palangos tiltas, 2023-05-27
Peržiūrėta
1300
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kurorto festivalis „Myliu Palangą 770“ – jau šį savaitgalį ir toks, kokio dar niekas neregėjo

Jau šį savaitgalį, birželio 2 – 4 d., Palanga kviečia į vieną iš žinomiausių, itin laukiamų ir labiausiai lankomų šiltojo sezono renginių pajūryje – į kurorto festivalį „Myliu Palangą“, kuris tradiciškai šventiškai ir nuotaikingai atveria vartus į vasarą prie jūros. Šiemet Palanga mini 770 metų jubiliejų, tad kurorto svečiai ir gyventojai kviečiami ne tik į festivalį, bet ir kartu švęsti didžiausio šalies kurorto gimtadienį. Šiai progai parengta išskirtinį įvykį atitinkanti programa, kurioje – ir rekordinis dalyvių skaičius, ir neįtikėtina renginių gausa bei įvairovė bet kurio amžiaus ir pomėgių pramogautojams. Visi šventės renginiai nemokami.

Jubiliejaus proga – įspūdinga programa ir tūkstantis dalyvių

Visą savaitgalį šventinė nuotaika sklis Palangos svečių ir gyventojų itin mėgiamose ir lankomose vietose: Jūratės ir Kastyčio skvere, prie Gintaro muziejaus, Birutės parke, J. Basanavičiaus ir Vytauto gatvėse, Kurorto muziejaus prieigose ir, žinoma, aikštėse, skveruose bei prie jūros. Tad visa pagrindinė Palangos kurortinė dalis bus skirta tris dienas švęsti vasarą ir kurorto jubiliejų. Maža to, Palangos viešbučiai, poilsio namai, o ir patys palangiškiai intensyviai ruošiasi šventei ir jau purena patalus svečiams, o viešojo maitinimo įstaigų virtuvių šefai degustuoja naujus vasaros valgiaraščių patiekalus. Tad šiomis dienomis visa Palanga repetuoja ir kuria šventę.

Festivalio organizatoriai skaičiuoja, kad tris dienas truksiančiuose renginiuose iš viso dalyvaus per tūkstantį dalyvių – nuo klasikos ir estrados žvaigždžių, teatralų, skrydžių akrobatų iki sporto entuziastų, edukatorių ar savo gėrybes siūlančių tautodailininkų. Palanga – skoniams ir pomėgiams itin liberalus kurortas, tad tradiciškai į šventės sūkurį harmoningai įsilieja spontaniškai savo pasirodymus rengiantys gatvės muzikantai, neprofesionalūs šokių mėgėjai ar tiesiog gerą nuotaiką pasigavę žiūrovai.

Visa Palangos kurortinė dalis bus suskirstyta į atskiras pramogų ir veiklų zonas, kuriose – ir scenos klasikos bei populiariosios muzikos programoms, erdvės profesionaliems šokėjams bei šio meno entuziastams, sporto aistruoliams bei norintiems judriai praleisti laiką pajūryje, mažuosius pramogautojus pakvies Šeimų slėnis, norintieji pasimėgauti gatvės skoniais galės ragauti maisto iš specialiai į šventę atvažiuosiančių vagonėlių ar pasidžiaugti kulinarinio paveldo atstovų gaminiais. Gausybę gėrybių ir įvairių dirbinių pasiūlys ir drabužių dizaineriai, ir liaudies meno atstovai. Tiems, kas pavargo nuo darbų ar kasdienės rutinos, festivalio organizatoriai sugalvojo veiklų ir erdvių net gyvenimo džiaugsmui surasti – pakvies į „Džiaugsmo kiemus“. 

Festivalis „Myliu Palangą“ įvairiose kurorto erdvėse prasidės penktadienį nuo vidurdienio, o vakare Jūratės ir Kastyčio skvere įvyks šventės oficialus atidarymas ir pirmasis koncertinis renginys. Be kita ko, festivalio atidarymo metu Palangai bus įteikta Mėlynoji vėliava, pažyminti, kad jau daug metų paplūdimio ruožas ties Birutės kalnu išlaiko švariausio paplūdimio statusą.

Ir scenos žvaigždės, ir oro bei skrydžių akrobatai

Festivalio metu įvairiose scenose koncertuos visoje Lietuvoje žinomi atlikėjai.

Penktadienį Jūratės ir Kastyčio skvere šventinį pasirodymą rengia Gabrielė Vilkickytė ir grupė „Solo ansamblis“. Po šių atlikėjų prieš vidurnaktį pajudėti pakvies „Zumba Night Party“, šį šėlsmo vakarėlį organizuoja „EnerGym dance“ studija ir „ZumbaByTimeless“ komanda. 

Šeštadienį toje pačioje erdvėje 20.30 val. prasidės antrasis šventinis koncertas. Žiūrovai turės ką veikti iki pat vidurnakčio – pasirodys naujų idėjų kamerinis orkestras „NIKO“ kartu su oro akrobatais „Insomnis“, Monika Marija ir Palangos orkestras, Kauno šokio teatras „Aura“ bei Vaidas Baumila. 

Sekmadienį Jūratės ir Kastyčio skvero scenoje į miesto gimtadienį įsilies šventinį koncertą rengiantys kūrybingi Palangos vaikai ir jų vadovai, taip pat su svečiais bendraus, apie savo darbo specifiką pasakos ir įrangą pristatys tie, be kurių būtų neįmanomas saugus poilsis kurorte, – specialiųjų tarnybų atstovai.

Šeštadienį 22.30 val. prie jūros tilto pasirodymą surengs Lietuvos akrobatinių skrydžių grupė „ANBO“. Šią šventės dalį geriausiai bus stebėti paplūdimyje, prie jūros tilto. „ANBO“ papuoš festivalį įspūdingais grupiniais skrydžiais, lydimais dūmų juostų, galingo variklių gausmo ir žiūrovus kerinčiu reginiu.

Šeštadienį ir sekmadienį skirtingose kurorto erdvėse bus galima pamatyti įvairiuose festivaliuose laurus skinančių Palangos meno kolektyvų koncertines programas, o taip pat svečius iš Vokietijos – žiūrovus džiugins netikėti ir spalvingi gatvės teatro artistų bei kojūkininkų „Dulce Compania“ pasirodymai. 

Veiklos atras visi

Sau įdomių erdvių atras ir jaunimas, norintis aktyviai pramogauti, ir vyresnio amžiaus žmonės, kurie mėgsta kiek pasyvesnį šventimą, ir sporto aistruoliai. 

Penktadienį nuo 16 iki 18 val. vyks Kartingų lenktynės „Race Time 2023“, adresu Švarioji g. 5. Šią pramogą organizuoja „EnerGym dance“ studija ir Palangos senoji gimnazija. 

Nuo 19.30 iki 20.30 val. J. Basanavičiaus g. Lietuvos linijinių šokių federacija pakvies pasidžiaugti linijinių solo šokių pasirodymu „Šokanti gatvė“. Šoks jie ir šeštadienio rytą paplūdimyje prie jūros tilto – nuo 9 iki 10 val., šįsyk programa vadinsis „Šokanti jūra“.

Tą patį rytą nuo 10 val. „Tennis Park“ kvies į Šeimų teniso turnyrą (Gedimino g. 7). Tuo pačiu laiku badmintono varžybas organizuos Palangos sporto centras ir badmintono klubas „Smešas“ (Ganyklų g. 18), 11 val. prasidės vaikų teniso varžybos (Gėlių a. 1A). Daugiau aktyvių veiklų bus Sporto erdvėje, kuri bus įsikūrusi Birutės al. 34, Palangos kurorto muziejaus prieigose ir veiks šeštadienį bei sekmadienį. 

Taip pat nuošaly neliks ir šeimos, bus ką veikti ir mažiesiems – Šeimų slėnyje, kuris bus įsikūręs J. Basanavičiaus g. 43, priešais Vasaros parką, šeštadienį ir sekmadienį bus siūloma gausybė veiklų. Palanga – šeimoms skirtas kurortas, tad mažieji šventės lankytojai su savo tėveliais taip pat yra itin laukiami.

Erdvėje jau šeštadienio rytą, 11 val., mažuosius suburs spektaklis „Knygų personažai atgyja“. Po jo aktyvių veiklų vaikams pasiūlys Palangos miesto socialinių paslaugų centras, vyks šeimų joga su Renata Rachmanovaite. 

Šeimų slėnio veiklose kūrybingai dalyvaus ir didieji bei lankytojų itin mėgiami Palangos muziejai. Kurorto muziejus surengs edukaciją „Palanga legendose ir padavimuose“, Gintaro muziejus – „Miško mozaiką“, J.Šliūpo muziejus – edukaciją „Mano pagamintas tarpukario žaislas“.

Šeimų slėnyje numatyta ir daugiau renginių. Taip pat mažuosius Palangos gimtadienio svečius linksmins animatoriai, pantomimos teatras „A“, pasirodys Palangos moksleivių klubo DJ ir garso studija. Sekmadienį 14 val. visus sukvies putų šou, kur svarbiausia taisyklė – nepamesti savo vaikučių muilo burbulų karalystėje.

Pagrindinis festivalio ir jubiliejaus akcentas – įspūdingas gala koncertas

Kaip pasakojo festivalio organizatorius – biudžetinės įstaigos „Palangos investicijų valdymas“ atstovas Albertas Martinaitis, pagrindinis šventės akcentas kurorto svečių ir palangiškių laukia šeštadienį, birželio 3 d., Birutės parke. Iškilmingo gala koncerto metu valstybinis choras „Vilnius“ ir Kauno miesto simfoninis orkestras, diriguojamas Ričardo Šumilos, bei solistė Ona Kolobovaitė pristatys įspūdingą muzikinę programą „Deep field“. Koncertas prasidės 18 val. Jis vyks erdvėje, kurioje paskutinįsyk koncertuota beveik prieš du dešimtmečius, – scena bus pastatyta ir vyksmas vyks ne rožyno parteryje, kaip jau įprasta žiūrovams, o priešais Gintaro muziejų, prie pagrindinio fontano. Tad vos įžengę į pagrindinę Gintaro muziejaus parko erdvę, iškart pateksite į pagrindinį Palangos jubiliejaus renginį.

„Žiūrovų laukia išties novatoriška patirtis skambant „Grammy“ laureato, eksperimentatoriaus, muzikos pasaulį sudrebinusio ir chorinės muzikos įvaizdį pakeitusio kompozitoriaus E. Whitacre kūriniams. Pagrindinis vakaro akcentas – kosminė kompozicija, kūrinys „Deep Field“, kurį E. Whitacre parašė įkvėptas NASA kosminio teleskopo „Hubble“ nuotraukų, užfiksavusių iki šiol giliausią visatos vaizdą. Kino filmų muzikos stiliumi parašytoje kompozicijoje autorius sujungia neribotas orkestro ir choro galimybes, elektroninę muziką bei naujausias technologijas“, – pasakojo organizatorius. 

Pirmą kartą chorinės ir klasikinės muzikos istorijoje, atliekant kūrinius bus pasitelkiami ir publikos išmanieji telefonai, kuriuose instaliuota speciali mobilioji programėlė tampa muzikos instrumentu. Žiūrovų telefonuose instaliuotos aplikacijos skleidžiamas garsas susilies su orkestro ir choro atliekama muzika ir taps kūrinio atlikimo dalimi. 

„Šis gala koncertas tikrai nepaliks abejingų. Tokio masto koncerto ir tokioje išskirtinėje vietoje Palangoje dar nėra buvę“, – renginio sėkme neabejoja A. Martinaitis.

Nepamirštos ir šimtmečio tradicijos

Visos šventės metu tradiciškai vyks kermošius Vytauto gatvėje, kuris pavadintas (ne)tradiciniu – tarsi ir toks, kokį įpratę visi matyti, bet tuo pačiu itin spalvingas, teikiantis daug pasiūlymų. Kermošius svečių lauks nuo penktadienio iki sekmadienio. 

J.Basanavičiaus gatvėje veiks ir poilsiautojų itin pamėgtas Dizaino skveras.

Nepamirštos ir jau daugiau kaip šimtmetį skaičiuojančios muzikavimo kurorte tradicijos –šeštadienio rytą palangiškius ir miesto svečius žadins miesto gatvėmis žygiuosiantys Palangos orkestro muzikantai.

„Mūsų įstaiga festivalį rengia jau ne pirmus metus, tačiau tokios turiningos programos, tokios renginių ir veiklų gausos dar niekada nesame pasiūlę mūsų žiūrovams. Labai laukiame visų atvykstant į festivalį „Myliu Palangą“ ir mūsų miesto gimtadienio šventę. Švęskime vasarą ir Palangos jubiliejų kartu“, – į šventę kviečia A. Martinaitis. 

Visi festivalio ir miesto 770 – ojo gimtadienio renginiai yra nemokami ir atviri visuomenei. Tai miesto dovana ir padėka visiems tiems, kas myli Palangą ir mūsų visų pajūrį.

Išsamią šventės programą galima rasti www.piv.lt/MP770.png

 

Kurorto festivalis „Myliu Palangą 770“

PENKTADIENIS 06.02 

JŪRATĖS IR KASTYČIO SKVERAS

15-24 val. Maisto vagonėlių erdvė

20.30 val. Kurorto festivalio „Myliu Palangą 770“ atidarymas

20.35 val. Mėlynosios vėliavos įteikimas

20.40 val. Gabrielės Vilkickytės koncertas

22 val. Grupės „Solo ansamblis“ koncertas

23.30 val. „Zumba Night Party“. Organizuoja EnerGym dance studija ir ZumbaByTimeless  komanda

DIZAINO MUGĖ 

J. Basanavičiaus g.

12-21 val. Dizaino skveras

KERMOŠIUS

Vytauto g.

12-21 val. (Ne)Tradicinis kermošius „Palangos Juzė“

PARTNERIŲ  VEIKLOS

13-16 val. Rankų masažas – masažuotojo specialybės pristatymas. Organizuoja Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras.

16-18 val. Kartingų lenktynės „Race Time 2023“. Organizuoja EnerGym dance studija ir Palangos Senoji Gimnazija. Vieta – Švarioji g. 5

19.30-20.30 val. Linijinių solo šokių pasirodymas „Šokanti gatvė“. Organizuoja: Lietuvos linijinių šokių federacija. Vieta – J. Basanavičiaus g. 

„Džiaugsmo kiemas”. Organizuoja PKJC. Vieta – Palangos miesto erdvės

Reinoldo Liaudansko balandžių skulptūrėlių parodos iš rinkinio. Vietos: Miniatiūrų mini galerija, Nepriklausomybės a. Jūratės g. 19 ir viešbučio „Baltic Inn“ fojė, S. Daukanto g. 10A

 

 

ŠEŠTADIENIS 06.03 

JŪRATĖS IR KASTYČIO SKVERAS

12-24 val. Maisto vagonėlių erdvė

14-16 val. Sporto klubo renginys „Kopa vasara“ 

16 val. Artistų „Dulce Compania“ (Vokietija) pasirodymas

19.30 val. Sporto apdovanojimai

20 val. Artistų „Dulce Compania“ (Vokietija) pasirodymas

20.30 val. Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO koncertas kartu su oro akrobatais „Insomnis“ 

21.30 val. Monikos Marijos ir „Palangos orkestras“ koncertas

21.45 val. Artistų „Dulce Compania“ (Vokietija) pasirodymas

22.30 val. Lietuvos akrobatinių skrydžių grupės „ANBO“ pasirodymas. Vieta: paplūdimys prie Jūros tilto

22.50 val. Kauno šokio teatro „Aura“ pasirodymas

23 val. Vaido Baumilos koncertas 

PALANGOS BIRUTĖS PARKAS

18 val. Gala koncertas „Myliu Palangą 770“. Atlikėjai: Valstybinis choras „Vilnius“ ir Kauno simfoninis orkestras, solistė Ona Kolobovaitė, dirigentas Ričardas Šumila

ŠEIMŲ SLĖNIS

J. Basanavičiaus 43 g. priešais Vasaros parką

11 val. Spektaklis vaikams „Knygų personažai atgyja“

11-17 val. Aktyvios veiklos vaikams. Organizuoja Palangos miesto socialinių paslaugų centras

13 val. Šeimų joga su Renata Rachmanovaite

14-16 val. Edukacija „Palanga legendose ir padavimuose“. Organizuoja Palangos kurorto muziejus

14-16 val. Edukacija „Miško mozaika“. Organizuoja Palangos gintaro muziejus

14-18 val. Žaidimai ir veiklos vaikams su animatoriais

14-18 val. Skautų edukacijos vaikams. Organizuoja Palangos moksleivių klubas

14-18 val. Šachmatų simultanas. Organizuoja Palangos moksleivių klubas

14-18 val. Edukacija „Mano pagamintas tarpukario žaislas“. Organizuoja Jono Šliūpo muziejus

15 val. Edukacija „Iš širdies - mobilografiškai“ su Milda Butkevičiūte

15 val. Pantomimos teatro „A“ pasirodymas

16-18 val. Šokių edukacijos vaikams. Organizuoja Palangos moksleivių klubas

DIZAINO MUGĖ

J. Basanavičiaus g.

9-21 val. Dizaino skveras

12 val. Pantomimos teatro „A“ pasirodymas

KERMOŠIUS

Vytauto g.

9-21 val. (Ne)Tradicinis kermošius „Palangos Juzė“

18 val. Pantomimos teatro „A“ pasirodymas

SPORTO ERDVĖ

Birutės al. 34, Palangos kurorto muziejaus prieigos

10 val. Sveikatingumo treniruotė. Organizuoja KopaGym

11 val. Joga. Organizuoja KopaGym

12 val. Kūno dizainas. Organizuoja EnerGym dance studija

12 val. Tinklinio varžybos. Organizuoja Palangos sporto centras

PARTNERIŲ  VEIKLOS

8-9 val. „Palangos orkestras“ - miesto žadinimas. Vieta – Palangos miesto gatvės 

9-10 val. Linijinių solo šokių pasirodymas „Šokantis paplūdimys“. Organizuoja Lietuvos linijinių šokių federacija. Vieta – paplūdimys prie Jūros tilto

10 val. Šeimų teniso turnyras. Organizuoja „Tennis park“. Vieta – Gedimino g. 7

10 val. Badmintono varžybos. Organizuoja Palangos sporto centras ir badmintono klubas “Smešas”. Vieta – Ganyklų g. 18

11 val. Vaikų teniso varžybos. Organizuoja Palangos sporto centras. Vieta – Gėlių a. 1A

12-13 val. Linijinių solo šokių pasirodymas „Šokanti jūra“. Organizuoja Lietuvos linijinių šokių federacija. Vieta – J. Basanavičiaus g.

12-16 val. Tarptautinė paroda-edukacija „Skriskite balti balandžiai“. Organizuoja Palangos balandininkų klubas. Vieta – restorano „DeCuba“ sodas, J. Basanavičiaus g. 28

15 val. Zumba Aqua Party. Organizuoja EnerGym dance studija ir ZumbaByTimeless komanda. Vieta – Palangos baseinas

„Džiaugsmo kiemas”. Organizuoja PKJC. Vieta – Palangos miesto erdvės

Reinoldo Liaudansko balandžių skulptūrėlių parodos iš rinkinio. Vietos: Miniatiūrų mini galerija, Nepriklausomybės a. Jūratės g. 19 ir viešbučio „Baltic Inn“ fojė, S. Daukanto g. 10A

 

SEKMADIENIS 06.04

JŪRATĖS IR KASTYČIO SKVERAS

10-16 val. Maisto vagonėlių erdvė

11 val. Artistų „Dulce Compania“ (Vokietija) pasirodymas

11-14 val. Palangos miesto vaikų koncertas

13-15 val. Specialiųjų tarnybų pasirodymai

13 val. Artistų „Dulce Compania“ (Vokietija) pasirodymas

14.30 val. Pantomimos teatro „A“ pasirodymas

ŠEIMŲ SLĖNIS

J. Basanavičiaus g. 43, priešais Vasaros parką

12-15 val. Žaidimai ir veiklos vaikams su animatoriais

12-15 val. Edukacijos vaikams: meno terapija ir pojūčių takas. Organizuoja Palangos VSB

13-15 val. Ženkliukų gamybos edukacija. Organizuoja Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka

14 val. DJ ir garso studijos pasirodymas. Organizuoja Palangos moksleivių klubas

14 val. Putų šou. Organizuoja Palangos vasaros parkas

DIZAINO MUGĖ

J. Basanavičiaus g.

9-16 val. Dizaino skveras

KERMOŠIUS

Vytauto g.

9-16 val. (Ne)Tradicinis kermošius „Palangos Juzė“

10 val. Pantomimos teatro „A“ pasirodymas. 

SPORTO ERDVĖ

Birutės al. 34, Palangos kurorto muziejaus prieigos

9 val. Rytinė mankšta su Kornelija Kraftaite. Organizuoja Palangos VSB

10 val. Kūno balanso treniruotė. Organizuoja Palangos VSB

11 val. Funkcinė treniruotė. Organizuoja KopaGym

12 val. Lankstumo treniruotė. Organizuoja EnerGym dance studija

15-17 val. Gongo garsai su Linu Švirinu. Organizuoja Palangos VSB

PARTNERIŲ VEIKLOS

12 val. Krepšinio varžybos 3x3. Organizuoja Palangos sporto centras. Vieta – Sporto g. 3

12 val. Zumba Beach Party. Organizuoja EnerGym dance studija. Vieta – paplūdimys prie gelbėjimo stoties

„Džiaugsmo kiemas”. Organizuoja PKJC. Vieta – Palangos miesto erdvės

Reinoldo Liaudansko balandžių skulptūrėlių parodos iš rinkinio. Vietos: Miniatiūrų mini galerija, Nepriklausomybės a. Jūratės g. 19 ir viešbučio „Baltic Inn“ fojė, S. Daukanto g. 10A

 

Palangos miesto savivaldybės administracijos inf.

Nuotraukos – šventės organizatorių.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rugsėjo 18–24 d. Palangos kurhauze (Grafų Tiškevičių al. 1) jau šeštąjį rudenį vyks menų festivalis vaikams „Kurhauzo nykštukas“.


Jau šį savaitgalį, birželio 2 – 4 d., Palanga kviečia į vieną iš žinomiausių, itin laukiamų ir labiausiai lankomų šiltojo sezono renginių pajūryje – į kurorto festivalį „Myliu Palangą“.


Jau kitą savaitgalį, birželio 2–4 d., Palangoje šurmuliuos kurorto festivalis „Myliu Palangą“. Šiemet šis tradicinis festivalis bus kaip niekada gausus renginių, tinkančių bet kurio amžiaus ir pomėgių pramogautojui. 


Ilgąjį savaitgalį pajūryje vykusiame „Palangos parko festivalyje“ skambėjo M. Levickio, Monikos Liu ir A. Mamontovo koncertai. 


Žolinių savaitgalį „Palangos parko festivalis“ kviečia į ypatingose Palangos kurorto vietose įvyksiančius Martyno Levickio, Monikos Liu ir Andriaus Mamontovo koncertus.


Palangoje savaitgalį nestigs atrakcijų – kurorte vyks tarptautinis liaudiškų šokių festivalis „Palangos miestely.“ Tris dienas – rugsėjo 18-20 dienomis ¬– šurmuliuosiantis festivalis šventinę nuotaiką paskleis visame mieste. Vaikai, jaunimas, senjorai – labai įvairaus amžiaus šokėjai šventine nuotaika bei savo...


Artėjant naujiems mokslo metams, dar pasidžiaugti besibaigiančia vasara šį savaitgalį Šventojoje kviečia Šeimų šventė. O rugsėjo 5-ąją, pažymint jau prasidėjusius mokslo metus, palangiškius ir šventojiškius moksleivius, jų tėvus, pedagogus ir visą kurorto švietimo bendruomenę sukvies tradicinis renginys – Mokslo metų pradžios...


Jau kitą savaitgalį verta skubėti į Šventąją – pasisemti gerų emocijų galėsite čia vyksiančioje tradicinėje Jūros ir žvejų šventėje. Ji sėkmingai apjungs daug įvairių veiklų – ir sporto, ir pramogų, bus pagerbiami žvejai, vyks ir gatvės prekyba.


Visą savaitgalį Palangoje skambės liaudiška muzika, o kurorto viešosiose erdvėse šurmuliuos tautiniais drabužiais pasidabinę šokėjai bei dainininkai – penktadienį, rugsėjo 20 d., kurorte prasidės tris dienas truksiantis tarptautinis folkloro festivalis „Palangos miestely“.  


Savaitgalį Palanga šurmuliuos sportiniu ritmu – kurorte vyks masinis, ne vieną tūkstantį sporto entuziastų kasmet priviliojantis festivalis „Sportas visiems“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius