„Kuršių kaimui“ – vieneri

Rasa GEDVILAITĖ, 2009-08-13
Peržiūrėta
53
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šventojoje įsikūręs viešbutis „Kuršių kaimas“ rugpjūčio 8 dieną jau atšventė savo pirmąjį gimtadienį. Įspūdingas renginys susilaukė daug pagiriamųjų žodžių iš tą vakarą susirinkusių svečių bei paliko neišdildomų prisiminimų. Šventės rengėjai jaučiasi puikiai atlikę savo sunkią, tačiau ypatingai džiugią pareigą.

 

Į šventę susirinko ne tik besisvečiuojantys poilsiautojai, bet ir kviestiniai svečiai, kurie mielai priėmė kvietimą ir atvyko paminėti, pasak direktorės Olgos Abagian, pačios svarbiausios viešbučio gyvavimo sukakties. Nors šventei buvo ruoštasi ne taip ir ilgai, vos porą savaičių, tačiau viskas įvyko labai sklandžiai ir net geriau nei tikėtasi. Vieneri metai – tai jau daug, ypač šio sunkmečio metu, kurio egzistavimą šventės rengėjai visais įmanomais būdais bandė paneigti. Tai neliko nepastebėta ir svečių, kurie mėgavosi įvairiausiomis atrakcijomis bei grožio procedūromis. Vaikai taip pat nebuvo pamiršti – jie mėgavosi išpuoselėtomis žaidimų aikštelėmis bei saldumynais. Direktorė ir viešbutį lygina su vaiku, kadangi tai jo pradžia, jautriausias laikotarpis, pirmieji žingsniai, tačiau, kaip matyti iš veiklos, labai stiprūs ir pasitikintys žingsniai. Palinkėjimuose nuskambėjo daug paskatinančių žodžių ateinantiems gimtadieniams, kuriuos direktorė Olga Abagian pažadėjo rengti. Galbūt ne kasmet, tačiau jubiliejiniai gimtadieniai tikrai bus. Direktorė palinkėjo viešbučio personalui gyventi ir tikėti, o besilankantiems ir būsimiems svečiams atvažiuoti ilsėtis. Viešbučio darbuotojai savo ruožtu padarys viską, kad poilsis neužsimirštų visus metus. To linkim ir mes – daug linksmų, turiningų ir gražių gyvavimo metų!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos baseinas šventė pirmąjį gimtadienį

"Palangos tilto" informacija, 2020 03 02 | Rubrika: Miestas

Praėjusį sekmadienį, kovo 1 d., Palangos baseinas šventė savo pirmąjį gimtadienį.


Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) metus praleidęs Jalenas Riley padarė įspūdingą karjeros šuolį. Kitą sezoną jis rungtyniaus Prancūzijos aukščiausioje lygoje, Šolė „Basket“ klube.


Šiandien Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje bus atidaryta jubiliejinė, kaip tik gimtadienio dieną, Juozo Griušio paroda „Mano meno dienoraščiai“. Kodėl dienoraščiai? Ogi todėl, jog Juozas kasdien savo mintis atvaizduoja popieriaus lape. Ir tai daryti niekas nesutrukdo – nei ligos patalas, nei energijos stoka....


Lopšelis-darželis „Nykštukas“ pasitiko„Nykštuko“ 44-ąjį gimtadienį tradiciškai– su vaikais, jų tėveliais ir pedagogais ruošė dovanas pagal skelbiamą temą.


„Malūno vilų“ gyventojai šeštadienio pavakarę rinkosi į dar ne visai įprastą susibūrimą- kaimynų vakarą. Apie 300 vakaro svečių centrinėje miesto dalyje esančių vilų statytojas UAB „Kauno būstai“ pasiūlė linksmą programą: pasilinksminti, pasivaišinti skaniais patiekalais ir galbūt išlenkti taurelę tauraus gėrimo, dalyvauti žaidimuose...


Penktadienio vakarą restauruotoje Kurhauzo skyriuje smagiai, spalvingai ir netgi saldžiai savo trečiąjį gimtadienį atšventė Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyrius. Aktyviems jo nariams, įvairiais renginiais – nuo pilietinių akcijų bei konferencijų iki miesto šventes papuošiančių koncertų – budinantiems ne tik Palangos jaunimą, bet ir visą miestą...


Palangos Botanikos parkas atveria naujas praeities atodangas – šią savaitę archeologai rado tris XII amžiaus kuršių gyvenvietes, aptiko retų radinių. Kuršių gyvenvietės aptiktos atsitiktinai – pradėjus tvarkyti Botanikos parko inžinerinius tinklus. Klaipėdos Universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto studentams atkasant sluoksnelį po sluoksnelio, pasirodė, kad vos...


Programos LEADER mokymo metodikos centras tęsia mokymų ciklą Lietuvoje. Rugpjūčio 5-6 dienomis į seminarą buvo pakviesti specialistai, rengiantys žuvininkystės regionų plėtros strategijas pagal Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2007-2013 metų veiksmų programos Ketvirtosios prioritetinės krypties „Tvari žuvininkystės regionų plėtra“. Programą remia Europos žuvininkystės fondas.


„Kuršių kaimui“ – vieneri

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 08 13 | Rubrika: Miestas

Šventojoje įsikūręs viešbutis „Kuršių kaimas“ rugpjūčio 8 dieną jau atšventė savo pirmąjį gimtadienį. Įspūdingas renginys susilaukė daug pagiriamųjų žodžių iš tą vakarą susirinkusių svečių bei paliko neišdildomų prisiminimų. Šventės rengėjai jaučiasi puikiai atlikę savo sunkią, tačiau ypatingai džiugią pareigą.


Šalies menininkų dėmesys – kuršių kraštui

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 07 19 | Rubrika: Sveikata

Liepos pabaigoje Šventojoje vyks jau ketvirtasis šalies menininkų vasaros pleneras. Kaip „Palangos tiltui“ sakė projekto įgyvendintojas skulptorius Petras Baronas, šįsyk kūrėjų dėmesys bus skirtas istoriniam, kultūriniam, archeologiniam kuršių žemių paveldui.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius