Laikinasis Palangos meras, Antikorupcijos komisijos pirmininkas S. Simė pakilo į ataką

Linas JEGELEVIČIUS, 2013-03-04
Peržiūrėta
2380
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Laikinasis Palangos meras, Antikorupcijos komisijos pirmininkas S. Simė pakilo į ataką

„Palangos tiltas“ visuomenei pateikia išsamius dokumentus, rodančius, kiek savivaldybės biudžetui kainavo S. Simės išvykos į bokso renginius šalyje ir Europoje


Kaip geriausiai išbalinti nelabai baltą mundurą?
Palangos vicemeras (išvykus merui Š. Vaitkui atostogų, ir laikinai einantis miesto mero pareigas – aut.), Sporto mokyklos bokso treneris ir savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininkas Saulius Simė pasirinko boksininko taktiką: pulk!
Kitame miesto laikraštyje S. Simė praėjusį savaitgalį paskelbė straipsnį skambiu pavadinimu: „Palangos tiltas“ melagingais faktais bando mane apjuodinti. Koks šio melo tikslas?“
Argi tikrai, vicemere, žiniasklaida siekia jus apjuodinti?
O gal jūs pats įtikėjote savo nebaudžiamumu Palangos savivaldybėje?

Pluoštas dokumentų
Kad visa S. Simės komandiruočių savivaldybės sąskaitų istorija vicemerui S. Simei ir kurorto visuomenei neatrodytų siūta baltais siūlais, „Palangos tiltas“ pateikia išsamius savivaldybės dokumentus – vicemero komandiruočių apmokėjimo S. Simei istoriją, mero Š. Vaitkaus potvarkius, kuriais jo pavaduotojas S. Simė buvo siunčiamas į komandiruotes, o savivaldybės buhalterijos prašoma S. Simės komandiruotes apmokėti.
2013-ųjų metų sausio 25 dienos atsakyme savivaldybės Juridiniam ir personalo skyriui dėl informacijos apie S. Simės komandiruotes, savivaldybės administracijos buhalterijos vedėja V. Žvilaitienė pateikia išsamius dokumentus, susijusius su savivaldybės mero pavaduotojo Sauliaus Simės komandiruotėmis, darbo užmokesčiu ir jų išmokėjimu.
Vyresniosios buhalterės J. Žvaginytės pasirašytoje S. Simės mokėjimo istorijoje (žiūrėkite dokumentą Nr. 1) aiškiai matyti, kad jam už komandiruotes į bokso renginius šalyje ir Europoje buvo sumokėta tiek, kiek straipsnyje nurodė „Palangos tiltas“.
Dar kartą visiems skaitytojams primename, kiek savivaldybės biudžetui kainavo vicemero ir Antikorupcijos komisijos pirmininko kelionės į bokso renginius Lietuvoje ir užsienyje: sausio 27-28 dienomis į Lietuvos bokso federacijos konferenciją Kaune – 162,05 Lt, už komandiruotę balandžio 4-7 dienomis į Lietuvos jaunimo bokso čempionatą Marijampolėje – 534,75 Lt, už komandiruotę savivaldybės pinigais į bokso turnyrą Ukrainoje, Berdyščeve – 848,8 Lt, o už savivaldybės komandiruotę į Rusiją, Anapą, kur vyko Europos bokso jaunučių čempionatas – 1890,02 Lt.
S. Simės mokėjimų istorijoje aiškiai matyti, kad šios sumos išdėstytos stulpelyje „Komandiruotės“.
Ataskaitos apačioje (pabraukta ir pažymėta šauktuku! – aut.) net parašyta: „Pateikiame priskaitytą atlyginimą už dienas, kai buvo komandiruotėje“.

Meras įpareigojo buhalteriją sumokėti S. Simei dienpinigius
Bet straipsnyje kitame miesto laikraštyje vicemeras S. Simė tvirtina, kad jokių komandiruotpinigių ar dienpinigių jam savivaldybė už komandiruotes nemokėjo.
„Mane siekia apjuodinti!” – skelbia vicemeras S. Simė.
Bet meras Š. Vaitkus 2012-ųjų metų birželio 25-osios dienos įsakymu Nr. M3-38 (žiūrėkite dokumentą Nr. 2) aiškiai nurodo: „Siunčiu Palangos miesto savivaldybės mero pavaduotoją Saulių Simę 2012-ųjų birželio 25-liepos 1 dienomis į Berdičevą atstovauti Lietuvos respublikai V. Kličko tarptautiniame turnyre... Įpareigoju buhalteriją apmokėti Sauliui Simei dienpinigius už 7 dienas...“
Vicemere S. Sime, tai jūsų tiesioginio viršininko, ne žurnalisto, žodžiai iš potvarkio!
Į teisuolio vaidmenį įsijautęs S. Simė net trijose savo straipsnio vietose tai pakartojo: „Jokių komandiruotpinigių ir dienpinigių savivaldybė man nemokėjo!”
Bet „Palangos tiltą“ specialiai konsultavęs teisininkas tvirtino, kad žurnalistas, pavadindamas iš savivaldybės biudžeto S. Simei už komandiruotes išmokėtus pinigus komandiruotpinigiais, esmės neiškraipė. Ir, žinoma, neapjuodino vicemero.
„Juk buhalterinės apskaitos dokumente (Nr. 1) aiškiai matyti, kad sumos, kurias mini žurnalistas, yra išdėstytos stulpelyje „Komandiruotės“. Vadinasi, tuos pinigus galima vadinti komandiruotpinigiais“, – teigė teisininkas.
Kita vertus, vicemere S. Sime, važiuoti į bokso turnyrus Rusijoje ir Ukrainoje, vėliau už komandiruotes gaunant net komandiruotpinigius ar dienpinigius, kur kas didesnį vicemero atlyginimą, matyt, yra dar didesnis nusižengimas.
O jums, Korupcijos komisijos pirmininke?

Po „Palangos tilto“ straipsnio atsirado naujas dokumentas?
Galbūt skaitytojų dėmesio vertas ir dar netikėtas Palangos vicemero komandiruočių istorijos vingis.
Po „Palangos tilto“ straipsnio, į savivaldybės buhalteriją nurisnojęs S. Simė, tikint jo straipsniu kitame miesto laikraštyje, iš savivaldybės administracijos Buhalterijos vedėjos V. Žvilaitienės gavo jos pasirašytą raštą (2013-03-01 Nr. BUH2-22), kuriame, anot S. Simės, teigiama, kad savivaldybė jam... nemokėjo „Palangos tilto“ straipsnyje nurodytų sumų..
Žinia, 2013-ųjų sausio 25-ąją savivaldybės vyresniosios buhalterės J. Žvaginytės raštas apie S. Simės mokėjimo istoriją (dokumentas Nr. 1), sumas nurodo tokias, kurias ir paskelbė „Palangos tiltas“.
Šių eilučių autorius vakar įdėjo daug pastangų, kad gautų dokumentą, bet nepavyko.
S. Simės straipsnį kitam miesto laikraščiui surašęs Juridinio ir personalo skyriaus vedėjas P. Kaminskas, pažadėjęs atsiųsti raštą į redakcijos elektroninę dėžutę, pažado neištesėjo.
Gaila.
Kas paneigs, kad per savaitgalį, Buhalterijos vedėjai su savivaldybės valdžia išvykus su žemaičiais į Vatikaną, buhalterijoje „gimęs“ naujas dokumentas jau turi ir „naujus“ skaičius? O gal jų visai nėra?
Taip, kalbu apie S. Simės komandiruotėms į bokso renginius iš Palangos biudžeto atseikėtus pinigus.
Bet apie tai – kituose laikraščio numeriuose.
Gal ir grįžusi į Palangą valdžia ką nors daugiau paaiškins? Ar puls ginti Antikorupcijos komisijos pirmininką?
 

Jūsų komentaras:

P.S. 2013-04-06 20:37 (IP: 78.61.224.151)
pagailet neigalu reikia

p,SIMEI 2013-04-06 20:35 (IP: 78.61.224.151)
newerta gaisti laiko skaityti, o tuo labiau JUMS atsakineti i DWASIOS UBAGO jiegielowycaus ar kaip ten ji, rasliawas. WARGSAS ZMOGENAS

sim 2013-03-08 15:45 (IP: 81.7.90.216)
ka cia isvedzioti. simsim apsidirbo. Faktas.

Konservams NE 2013-03-07 19:17 (IP: 89.117.253.142)
Kaip čia dabar yra? Pats ponas pomidoras ŠV viena ranka šerią šunį (siunčia į komandiruotes), o kita vanoja su lazda (siunčia savo pakalikus - žurnaliugas)... Bet kaip ten be būtų, tokio "šuns" kaip SS ir aš nelaikyčiau... Ir iš vis gėda, kad vietiniai politikieriai viešai drabstosi purvais, verčiau eikite dirbti Palangos ir jos žmonių labui!

karpa 2013-03-07 17:16 (IP: 81.7.90.216)
iskarpa lieka iskarpa. niekas (bent jau as) negiriu ir neteisinu, kad ir zurnalistu, kurie daro spaudima politikimas, noredama gauti reklamos ir panasiai. nezinau, kaip ten su tuo palaiciu buvo, bet jei ji spaude, tai negerai, zodziu, pacioje ziniasklaidoje yra daug negeroviu, bet zmones mielieji, esu isitiknes, kad ziniasklaidos "nusizengimai" - tai katino asaros, palyginus, kiek vargo, skausmo ir nuostoliu atsiranda per nesaziningus politikus ir valdininkus. kiek jie isideda musu sunestu pinigeliu i savo placias kisenes. o kad ir simes atveju, gal tie nuostoliai ir nera dideli, bet atsiprasau, ziniasklaidos ir kitu zmoniu, tarybos nariu pareiga apie tai informuoti. nes ka mes zinome, gal tai tik aisbergo virsune tos keliones, gal reikalu yra daugiau. o juk yra matoma kaip jie elgiasi su zmonemis, ypac tais, kurie dirba ir del nepaaiskinamu ambiciju (ar kitu priezasciu) neitinka. ir tai principo reikalas- kiekvienas musu uzdirbtas litas turi atsidurti pagal paskirti, o ne uz tralius valius festivalius ar siaip kisenese. reikia paklausti simes, kiek darbo vietu sukureis, kiek mokesciu jis yra valstybei sumokejes? kokius nuostabius darbus yra padares, kad mes ji turetumem gerbti? siaip, tikrai, kol zmones, ypac aktvyvus zmones tyles, kol nesiburs, nepalaikys vienas kito, tol bus taip, kaip vienas komentatorius rase- belekaip.

Belekas 2013-03-07 06:13 (IP: 78.61.158.101)
Tiek piktų komentarų konservatoriaus ŠV adresu. O, kas konservatorius Palangoje į valdžią renka jau metai iš metų - tie patys komentatoriai, tie patys pasipiktinę dabartine valdžia Palangos gyventojai. Tai gal atiduodant savo balsą už "beleką" reikėtų pamąstyti, pasidomėti apie tą žmogų, įvertinti jo realų norą padėti patiems balsuotojams. Kai į savo valdžios rinkimus eisite kitą kartą, gerai pagalvokime, nes "belekas" jau Palangoje mumis "rūpinasi" tik pradėjus savivaldybės rinkimus. Gal užteks to uždaro rato? Patys atsakingi už savo ateitį, taip, kad jei labai norėsis kitą kartą atiduoti savo balsą už kokį neaiškios kilmės "beleką", reikėtų pamąstyti apie tai, kad ir gyvensime belekaip.

tiem kas nesupranta 2013-03-06 19:20 (IP: 78.61.46.96)
Vakar šią iškarpą įkėliau iš palangos tilto archyvo,bet po poros valandų laikraštininkas ją išmetė, nors suprantu, kad komentaru skilty NEGALI BUTI IKELTI STRAIPSNIAI, O NE KOMENTARAI.Ponas redaktoriau kam dirbat,ir kam priklauso laikraštis žinom,pats prisipažinotir kas jūsų šeimininkai ir kam dirbat.vis tik Linai zaviuosi tavo drasa, kad nebijai apie tai rasyti, vicemera palikai rudnosiuku-:)

tiem kas nesupranta 2013-03-06 19:12 (IP: 78.61.46.96)
L. Jegelevičius: Kai sutikau tapti laikraščio direktoriumi, mano sąlyga buvo, kad laikraštis atspindėtų kuo daugiau įvairių nuomonių. Galbūt tokia mano pozicija ne visiems ir patiko. Kalbant apie rinkimus, linkęs kalbėtis su visais kandidatais ir matyti laikraštyje visus veidus. Aišku, jus taip pat. Juolab, kad liberalcentristai yrą gavę vieną didžiausių valstybės finansavimą rinkimams, kurie, ne paslaptis, yra ir galimybė laikraščiams užsidirbti... R. Palaitis: Dėl finansavimo – ne visiškai taip. Konservatoriai yra gavę didesnį finansavimą. L. Jegelevičius: Bet prie liberalcentristams skirto finansavimo pridėjus A. Valinsko buvusiai partijai priklausantį finansavimą, jūsų didesnis... R. Palaitis: Jo, jo, taip. L. Jegelevičius: Aišku, suvokiate žiniasklaidos padėtį Palangoje. Vieni sako, kad už vieno laikraščio stovi vieni žmonės, už kito – kiti... R. Palaitis: Na, nėra ko slėpti. Ir aš, ir jūs žinote, kad „Palangos tilto“ savininkai yra konservatoriai iš Kretingos. Ir orientacija „Tilto“ visiems žinoma. Kam vynioti žodžius į vatą?..Taip jau yra. L. Jegelevičius: Na, lygiai taip pat visiems gerai žinoma ir kito laikraščio orientacija, ir kad jūs stovite už jo... Jeigu sekate mūsų laikraščio turinį, galbūt jau pastebėjote, kad man prieš kelis mėnesius perėmus laikraščio vadovavimą, atsirado kur kas daugiau įvairių nuomonių. Aš – už jų įvairovę... Ne visi ir mano paties skelbti straipsniai visiems patiko. Bet tokia realybė... Su kitokia realybe aš pats nelabai taikstyčiausi... Puikiai suprantu, kad kitas miesto laikraštis mielai norėtų matyti tik pas save jus su visa rinkimų agitacija, bet aš jums taip pat, kaip ir kitiems, siūlau kalbėtis su mūsų laikraščiu. R. Palaitis: Mmm... Mmm. L. Jegelevičius: Man būtų žymiai mieliau ir lengviau skaitytojams parodyti jūsų požiūrį į miestą, jo reikalus, negu nuo kažkokios praeities pūsti dulkes... R. Palaitis: Bet tas dulkių pūtimas yra akivaizdus užsakymas... L. Jegelevičius: Pone Raimundai, ar kalbate apie straipsnį su V. Gailiumi? (buvęs FNTT vadovas, – L.J.) Patikėkite, tikrai nėra taip. R. Palaitis: Bet pažiūrėkite... Jis gi kandidatuoja į Seimą Joniškyje ir Pakruojyje. O jūs išeinate su juo į pirmą puslapį kaip su politine reklama. Aš prieš jus veiksmų nesiimsiu, bet negarantuoju, kad kas nors kitas į tai neatkreips dėmesio ir jūs neturėsite nemalonumų... L. Jegelevičius: Sutikite, kad apie rinkimų ir jų idėjas straipsnyje nebuvo šnekama... Kaip ir nebuvo kviečiama balsuoti už tą žmogų... R. Palaitis: Na, tegul žiūri, kas turi žiūrėti. Bet kad šitas straipsnis pagal visus požymius yra politinė reklama. Patys paskaitykite įstatymą. Siekėte vieno: pakeisti rinkėjų nuomonę apie mane... Šiuo atveju – į neigiamą pusę. L. Jegelevičius: Tai – diskusijos dalykas. Įdomu, kaip ekspertai į jį pažvelgtų. Bet kalba – ne apie tai. Kartoju: norėčiau su jumis parengti vieną kitą straipsnį, kuris būtų žymimas kaip politinė reklama. Pats suprantate: rinkimų metas žiniasklaidai – pasipinigavimo metas. Manau, kad sutiksite su manimi, kad nieko nelegalaus jums nesiūlau, tiesa? R. Palaitis: Ne, tikrai ne... L. Jegelevičius: Įdomus sutapimas... Man teko daug dirbti su liberalcentristais ir vadovaujant laikraščiui Tauragėje, kur liberalcentristai turi stiprias pozicijas... Tiesą pasakius, teko oponuoti jiems. Tauragėje žiniasklaidos situacija – labai unikali: už dvejų įtakingiausių partijų – liberalcentristų ir socialdemokratų – stovėjo buvęs ir dabartinis merai, kurių kiekvienas valdė po laikraštį. R. Palaitis: Tai tokia situacija yra ir Palangoje. Tik čia – konservatoriai. Aš manau, kad „Palangos tiltas“ yra grynai politinis laikraštis. Na, jeigu jis artimiausiu metu dar eis ir keisis, gal tada patikėsiu tuo, ką sakote... Aš dar 2008 metais įsitikinau tuo prieš rinkimus... L. Jegelevičius: Na, politinių jėgų stovėjimas už žiniasklaidos priemonių – nieko nauja. Tik Vakaruose tai aiškiai pasakoma. Pas mus, užuot pasakę kam atstovauja, skelbiasi esą nepriklausomi. Taip neturėtų būti. R. Palaitis: Tas tiesa. Visada kokie nors suinteresuoti savininkai stovi už... Ir jums reikėtų atvirai kalbėti apie savo pagrindinį savininką. L. Jegelevičius: Duomenys apie savininkus – vieši. Yra skelbiami Kultūros ministerijos tinklalapyje. R. Palaitis: Na, aš pasižiūrėjau, kas ten deklaruojama. Ir mane juokas ima. L. Jegelevičius: Tai nėra precedentas. R. Palaitis: Gerai. Supratau. Pasiūlymą išgirdau. Pamąstysiu, kaip reikės elgtis per rinkimų agitaciją. Bet dabar kažkokių pažadų neduosiu. Pirmiausia turiu biudžetą susiskaičiuoti. L. Jegelevičius: Be abejo. Puiku. Jeigu kiltų mintis kalbėtis, netgi jūsų parinktomis temomis ar klausimais, žinote, kaip mane pasiekti. R. Palaitis: Taip, žinau. L. Jegelevičius: Dar kartą pabrėžiu, kad nieko neteisėto jums nesiūlau. Taip kalbuosi su visais rinkimų kampanijos dalyviais. R. Palaitis: Taip, suprantu. Viskas gerai. Tai dabar visi laikraščiai taip daro. L. Jegelevičius: Šeši palangiškiai dalyvaus Seimo rinkimų kampanijoje, tiesa? R. Palaitis: (Abejodamas) Šeši... Šeši? O kas dar? L. Jegelevičius: Jūs – du didieji. N.Stasiulis, G.Krasauskienė. R. Palaitis: D.Paluckas... L. Jegelevičius: P.Norvilas iš Tvarkos ir teisingumo. R. Palaitis: Jis gi gyvena Klaipėdos rajone. Kaip jis save laiko palangiškiu? Na, taip... Tiek palangiškių... Bet N.Stasiulis visada eina. Jeigu aš gerai prisimenu, 2008 metais jis irgi ėjo. Bet koks ten jo ėjimas.. L. Jegelevičius: Nežinau, tuomet manęs nebuvo Palangoje... Patikėkite: nėra paprasta dirbti mažame mieste nedidelio laikraščio vadovu. Džiaugiuosi, kad yra kitų galimybių kitiems rašyti... Taip, kaip noriu. R. Palaitis: Tai išvis tokiam miestui kaip Palangai dvejų laikraščių nereikia. Vasara ir rinkimai gelbsti... L. Jegelevičius: O kaip su nuomonių įvairove esant vienam laikraščiui? Blogiausia, kad Palangoje labai mažai skaito. Statistiškai, kiekviename rajone apie dešimt procentų gyventojų yra vietinių laikraščių prenumeratoriai. Telšiuose – gal net penkiolika procentų. Palangoje, deja, vos keli procentai pagal tą proporciją. Kodėl? R. Palaitis: Gal palangiškiai – labai taupūs? L. Jegelevičius: Palangos gyventojai – labai specifiški. R. Palaitis: (Šypsosi) Tikrai, sutinku su tokia nuomone.

meras 2013-03-06 18:40 (IP: 78.61.251.251)
as issisuksiu visada, o kaltas liks Saulius

xxx 2013-03-06 15:36 (IP: 78.61.241.233)
kas kaltas....meras...jis potvarkius ir isakymus pasirase

zinau 2013-03-06 14:42 (IP: 81.7.90.216)
Kiek man pasakojo, jie issidirbineja ant tiek, kad vieni zmones buvo uzsirase i susitikima (tik dabar neatsimenu tiksliai pas ka, ar pas administracijos direktore Kiljoniene ar pas architekta Braduna), tai atvaziavo zmones specialiai is Estijos beveik 1200 km (vaziuojant i abi puses)ir tu veikeju sekretores pareiske, kad ups, labai atsiprasome, kad ar tai vienas ar tai kitas labai uzsieme, negali priimti, nors TAI buvo priemimo valandos!!!!!! Ir ant tiek jiems nusisvilpt, kad net neperspejo zmoniu telefonu, kad susitikimas atidedamas. MANO MANYMU, TAI YRA - VIRSUNE!!! kokio reikia buti mentaliteto, kad taip pasielgti??? ir kas tokioj savivaldybej gali dirbti??? P.S. labai atsiprasau visu tu Palangos savivaldybes darbuotoju, jei tokiu yra, kurie turi sazine ir dirba pirmiausia galvodami apie zmones.

to tep tep 2013-03-06 11:12 (IP: 78.61.104.50)
tep tep ir as sakau - pas Beneti paraso vaiksciojau puse metu ir tik priemimo valandom , varinejo su ironiska sypsena kaip norejo , o , pasirodo , to derinimo ir nereikejo . Kai suzinojau kad ji primuse , tai griesnai pagalvojau , kad taip ji gal atvede prie praregejimo . Ir zemetvarkoje tiesiog akivaizdus nesiskaitymas , tiesiog zmogaus zeminimas. Tik labai geru zodziu galiu pamineti VMokesciu Inspekcijos darbuotojas , bet kuriame kabonete labai maloniai aptarnauja

Arunas 2013-03-06 09:32 ([email protected] / IP: 85.206.129.46)
Ir p. Sime labai jau akivaizdziai matosi, kad komentaruose pats save ginate, sazines ir gedos turekite.

Arunas 2013-03-06 09:30 ([email protected] / IP: 85.206.129.46)
Cia turetu susidometi prokuratura ir stt nes kvepia nesvariais dalykeliais miesto valdzia

turejes reikalu 2013-03-06 06:03 (IP: 78.61.224.151)
paslaugesnio, kuklesnio, newaidinancio, o TIKRAI norincio padet TAM NAMUKY nera ir nebuwo, patikeki, man 65m

UBAGAS 2013-03-06 05:58 (IP: 78.61.224.151)
NIEKS NEDRAUDZIA PRASYT NE WISADA DUOA NET PRIE BAZNYCIOS MERAS DAWE< NA TA JIS M E R A S

tep tep 2013-03-05 21:09 (IP: 213.164.106.220)
Siaip tie vyrukai Palangoje jauciasi lyg kunigaiksciai. Visi turi lankstytis, nors tie kunigaiksciai visai nesupranta (tiksliau, net nenori suprasti), kas isties sunesa mokescius i valstybes ir savivaldybes biudzetus ir kad jie tiesiog pjauna saka ant kurios sedi. Pasiziurekit, kaip jie elgiasi su verslininkais, lyg su kokiais eunuchais. Tai yra zemiau nei zema. Pavyzdys, pas Vaitku susitikimo valandos tik antradieniais ir tik nuo 14.00. Buna, kad tos valandos uzimtos, arba buna skubiu klausimu. Taigi , verslininkas, kuris nori efektyviai dirbti, pas ponuli patenka tik po 2-3 savaiciu 15 minuciu... Ponui kunigaiksciui merui ar tai rupi? Jis juk turi itin svarbiu kitu klausimu: reikia zygiuoti senoliu priekyje gatvemis reikia fotgrafuotis su senolemis teismo salese, reikia pavaikscioti po Palanga su kokiu diplomatu, ar kubiliumi. O juk eunuchai palauks, niekur nedings, o tuo labiau, kas ten tie ju klausimai. Zodziu, isties, skaudu ne tik rasyti, bet ir matyti.

to Laimis 2013-03-05 20:56 (IP: 213.164.106.220)
tebunie, ponas Laimis, jei jau taip geriau patinka:):) Bet ponas Laimi, i kokius vartus dar zuralistas turejo ar galejo rasyti???? i jusu??? i bobutes onutes??? Ponas Laimi, arba Jus nesuprantate, koks zurnalistu darbas, arba nelabai esate kritiskas (nors kiekvienas turi buti kritiskas valdzios atveju), arba kaip minejau, esate jei ir ne sime, tai kas nors is jo aplinkos t.y. is "chebrytes ratelio".

fotografas 2013-03-05 20:01 (IP: 78.61.224.151)
taip, buwo teisme, algalapyje ar atz?

dar ne welu 2013-03-05 19:58 (IP: 78.61.224.151)
p.Sime,iskabinkit, ka prasem sende, 3 g.p.,labai prasom

Būtinai... 2013-03-05 19:45 (IP: 86.100.60.112)
atspausdinkit visų klerkų algolapius , t.y. visų mūsų išlaikytinių ! -Mums už išdirbtų 40 metų -vos patrupina 700 Lt, todėl kad "armijoms" klerkų mokama mūsų pinigais dešimteriopai, ...už ką? kur jų "produktas?..už kokius nuopelnus?

as 2013-03-05 19:16 (rene_petruliene@yahoo,com / IP: 78.61.224.151)
p.s. jeigu nebijot/lauksim/

as 2013-03-05 19:14 (rene_petruliene@yahoo,com a / IP: 78.61.224.151)
atspasdinkit mero vasario men. algalapi

Laimis 2013-03-05 16:41 (IP: 78.61.23.229)
Tikrai garantuoju kad as ne pan, o lietuvis ponas Laimis, ir tikrai ne vicemeras- ponas zurnalistas gali patikrinti ir mano pavarde pagal el. pasta, juk jis visur prieina, ir neduok dieve dar panaudotu mano asmens koda kur nors - is kart kreipciausi i teisma pagal BK 168 str. o mes jau turime tokia -yda, jei kam nors geriau- mums lietuviams iskart pasidaro blogiau.LIUDNA

laimis 2013-03-05 16:34 (IP: 78.61.23.229)
Plika akimi matosi ir kokius komentarus is interneto ponas zurnalistas sukelia i savo laikrasti- tik i vienus vartus, kas nepatogu jam, nepatogus komentaras neikeliamas

to laimis 2013-03-05 15:50 (IP: 81.7.90.216)
ar tik pan laimio vardas ne pan sime? juk normaliam zmogui faktu kalba - tai lyg autostrada i tiesa? reikia dziaugtis, kad zmones isdrista sakyti tiesa, bet nesantazuoja, slaptosi ir meluoja. o tai matosi ir plika akimi.

Iš baudžiamojo kodekso 2013-03-05 15:46 (IP: 82.135.193.177)
168 straipsnis. Neteisėtas informacijos apie asmens privatų gyvenimą atskleidimas ar panaudojimas 1. Tas, kas be asmens sutikimo viešai paskelbė, pasinaudojo ar kitų asmenų labui panaudojo informaciją apie kito žmogaus privatų gyvenimą, jeigu tą informaciją jis sužinojo dėl savo tarnybos ar profesijos arba atlikdamas laikiną užduotį, arba ją surinko darydamas šio kodekso 165–167 straipsniuose numatytą veiką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų. 2. Už šiame straipsnyje numatytą veiką atsako ir juridinis asmuo. 3. Už šiame straipsnyje numatytą veiką asmuo atsako tik tuo atveju, kai yra nukentėjusio asmens skundas ar jo teisėto atstovo pareiškimas, ar prokuroro reikalavimas.

Palangos tiltui 2013-03-05 15:46 (IP: 81.7.90.216)
SAUNUOLIAI !!! bent jau Jus nepabijojote faktais susiremti su tokiais veikejais kaip simes ir panasus, tik tiek pabandykit isivaizduoti, kad jei jie daro spaudima spaudai, "risnoja" pas kolegas "reikiamu popieriuku", kad kiti savivaldybes specialistai neatsakineja i Jusu uzklausimus, tai pabandykit isivaizduoti kaip jie elgiasi su paprastais zmonemis, "neparankiais" verslininkais, ju uzklausimais ir prasymais ... As tikiuosi, kad tas sirsiu lizdas galu gale nors truputeli apsivalys: bradunai, simes, o kiek kitu dar veikeju??? Jei zmones prabiltu, Jus turetumet medziagos artimiausiems keliems metams..

Pamąstymui 2013-03-05 13:43 (IP: 78.61.175.229)
Ar tik neprasideda įtakos persiskirstymas Palangos miesto taryboje?

Laimis 2013-03-05 12:53 (IP: 92.61.33.151)
Zinot slykstu skaityti "žurnalistikos vilko" samprotavimu, gal buvo priskaiciuota, sumoketa,slyksciai eina linija pries lisc, dar nuo Palaicio juodinimo,taciau cia toks pono zurnalisto stilius, na o vicemero vietoje-tik i teisma uz asmens kodo paviesinima- tai antiistatymiska, nors Sime ir viesas asmuo.

Stebiuosi, 2013-03-05 12:12 (IP: 78.61.175.229)
kodėl buhalterijos darbuotojai, be administracijos direktoriaus leidimo, savavališkai teikia (arba ne) dokumentus apie finansines operacijas savivaldybėje. Štai prie ko priveda buhalterijos darbuotojų nesiskaitymas su savivaldybės administracija. Ką noriu tą ir teikiu.

Palangiškis 2013-03-05 11:00 ([email protected] / IP: 213.130.200.242)
Boksininkų terminais šnekant, Liberalų ir centro sąjunga dabar yra "nokaute", ko čia besispardai ponas vicemere, juk smūgiai kojomis yra draudžiami bokso ringe. Ar čia tik ne ta taktika, ar taip ar taip paskutinė ateina tiek partijai, tiek ir vicemero politinei karjerai su ja kartu, tai reik pasinaudoti kiek dar įmanoma? Ko čia bemosykuot kumščiais gavus politinį "nokauta", laikas mest į ringą rankšluostį ir trauktis, kol dar nors lašas pagarbos rinkėjų tarpe liko

DP 2013-03-05 10:18 (IP: 86.38.182.160)
baisiausia kai i politika sulenda menko intelekto (nesvarbu kad turi universiteto popieriuka) ir siauraprociai zmogeliai kurie pakile i pvz tarybos nario lygmeni pati,ki savo genialumu ir pradeda nesiskaityti su rinkejais ivedineti miestelyje rinkliavas, tapti geriausiais visu sriciu specialistais na iki dievybes tik vienas zingsnis ......

gerb Sime 2013-03-05 08:46 (IP: 78.61.104.50)
stok i Slovingaja Konservatoriu partija ir bus atleistos esamos ir busimos nuodemes , gyvensi kaip uzpecky su baltom pirstinem

jp 2013-03-05 07:45 (IP: 82.135.193.177)
Žodžiai PRISKAIČIUOTA ir IŠMOKĖTA turi skirtingas reikšmes . Na nerandu fakto , kad Simė gavo šiuos pinigus . Šiame straipsnyje viešai paskelbti asmens tapatybės duomenys ( asmens kodas )ką draudžia daryti istatymas .Ar aš galiu tikėti tokiu žurnalistu kuris pats nesilaiko istatymų ?

dede Vytas 2013-03-05 05:28 (IP: 78.61.224.46)
ko Jus stebites. Ka isrinkome, ta ir turime. Liberalu ir centro sajunga jau baigia isnykti is Lietuvos politinio zemelapio. Su ja isnyks ir tokie ponai kaip Sime, Stalmokas, Simutis. Tik deja, as nematau, kas gali valdyti Palanga. Zmones jau nebenori eiti i politika, kadangi ja uzurpavo "keturi muskietininkai" ir dar keli, atleiskit, nelabai protingi "politikai".

Taip pat skaitykite2023 m. rugsėjo 20 d. vyko pirmasis Palangos miesto savivaldybės Neįgaliųjų reikalų komisijos, patvirtintos Palangos miesto savivaldybės tarybos 2023 m. birželio 27 d. sprendimu Nr. T2-185, posėdis. 


Gruodžio 9 dieną minima Tarptautinė antikorupcijos diena, skirta kovos su korupcija problemoms spręsti, atkreipti visuomenės dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią.


Penktadienį, balandžio 15 d., minint Tarptautinę kultūros dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos  vadovai pasveikino bei išlydėjom gražių užtarnautų atostogų du mūsų miesto muzikos žiburius – Jūratę ir Jurgį Žalimus.


Palangos miesto Tarybos narys, Tarybos Antikorupcijos komisijos pirmininkas Domininkas Jurevičius nesureikšmina kai kurių komisijos narių priekaištų, kad komisijos veikla – formali, „popierinė.“ „Jei tai tikras, o ne menamas oponentas, jis ir ji paklaustų ir pasidomėtų pats ar pati, diskutuotų. Iniciatyvos teisė visiems numatyta įstatymuose. O jei žmonės į mus kreipiasi, vadinasi dirbame,“ –...


Į Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Seimo frakcijos paramą Seime lyčiai neutraliam partnerystės įstatymui (tam, kad įstatymas būtų pradėtas svarstyti, jo iniciatoriai pritrūko dvejų balsų – L. J.), Darius Kubilius, Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys ir Tarybos Etikos komisijos pirmininkas, švelniai tariant, reagavo ne itin etiškai. Po Lietuvos Valstiečių ir...


Tomas Julius Žulkus – Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys, Statybos ir miesto ūkio komiteto pirmininkas bei Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos skyriaus narys įsitikinęs, jog šie metai bus labai darbingi. „Šiuos metus drąsiai galima vadinti iššūkių Palangai metais – pradėta įgyvendinti daug ambicingų projektų...


Kaip geriausiai išbalinti nelabai baltą mundurą? Palangos vicemeras (išvykus merui Š. Vaitkui atostogų, ir laikinai einantis miesto mero pareigas – aut.), Sporto mokyklos bokso treneris ir savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininkas Saulius Simė pasirinko boksininko taktiką: pulk! Kitame miesto laikraštyje S. Simė praėjusį savaitgalį paskelbė...


Jeigu Palangos miesto savivaldybės specialistas, dar ir, tarkime, Lietuvos triušių augintojų asociacijos viceprezidentas, sumanytų nuvykti į triušių augintojų konferenciją Rusijoje ir paprašytų savivaldybės tam skirti komandiruotpinigių, girdi, jis ten atstovaus Palangai ir Lietuvai, suprantama, liktų išjuoktas. Kas nors ir palei smilkinį pirštą pasukiotų....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius