Legendinis moterų pliažo turgus pajūryje: savos taisyklės, išskirtinės vilionės ir pirkėjų stygių lemianti aplinkybė

Palangos tiltas, 2024-07-09
Peržiūrėta
356
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lrytas.lt nuotr.
Lrytas.lt nuotr.

Kasmet įvairių naujovių pristatanti Palanga žavi ir dalykais, kurie nesikeičia jau daugelį metų. Vienas jų – legendinis Palangos moterų pliažas, į kurį jos skuba ne tik pasirūpinti tolygiu viso kūno įdegiu, bet ir patenkinti dar vieną moterišką aistrą.

Kiekvieną saulėtą dieną nuo pat ryto čia prisistato įvairiausiais drabužiais, apatiniu trikotažu, maudymosi kostiumėliais, šalikėliais, parfumerija bei kitomis moteriškomis gėrybėmis prekiaujančios moterys, kurios savo produkciją susidėlioja tiesiog ant iš smėlio suformuotų kauburėlių. 

Šeštadienį, vidurdienį, prekeivių moterų pliaže buvo gausu, tačiau pačių pirkėjų – vos viena kita. 

Visą savaitę kurorto nelepino geri orai, todėl šeštadienį pasirodžiusi saulė ir nudžiuginusi vasariška šiluma moteris labiau viliojo pagaliau išsitiesti ant smėlio ir pasideginti, o ne apsipirkti.

Pakalbintos prekeivės neslėpė, kad kol kas verslas šiemet einasi prastai – birželis buvo šaltas, lietingas, todėl moterų pliažas buvo apytuštis.

Su nekantrumu laukusios šventinių dienų jos taip pat liko nusivylusios – Mindauginių savaitgalis dienos metu kurorto neperpildė, tad jis žmonių gausa neišsiskyrė iš įprasto. 

„Toks jausmas, kad paprastas savaitgalis“, – atsiduso viena prekeivė. 

Pasižvalgyti, ką šiame turguje galima įsigyti, užsukančios moterys daugiausia narstė po apatinį trikotažą, domėjosi maudymosi kostiumėliais.

Pasimatuoti norimas prekes čia itin paprasta, nereikia net persirengimo kabinų, nes tiek pačios pirkėjos, tiek prekeivės – nuogut nuogutėlės. Galima čiupti drabužį ir vietoje juo pasipuošti. 

O išeiti kažko nenusipirkus čia sudėtinga – prekeivės vilioja klientes įvairiausiais būdais: tai kokią nuolaidą pasiūlo, tai pagiria, įkyriai kiša viską vietoje pasimatuoti, o jei sudvejojate – ne bėda, pasimatuoja pačios ir parodo, kaip puikiai drabužiai atrodo ant kūno. 

Išmatuoti moterų kūno linijas jos geba tiesiog iš pirmo žvilgsnio – iškart pasako, kokio dydžio apatinių ar suknelės reikėtų kartais ir dėl smalsumo čia užklystančioms atostogautojoms. 

Labiausiai prekybininkės didžiuojasi kainomis. Pavyzdžiui, kelnaičių kainos čia prasideda nuo kelių eurų, liemenėlių – nuo 10 eurų. 

Anksčiau didesnę asortimento dalį moterų pliažo turguje sudarydavo jau dėvėtos prekės, tačiau šeštadienį čia nebuvo nė vieno iš smėlio supilto stalo, ant kurio jomis būtų prekiaujama.

Visur buvo siūlomi nauji drabužiai bei aksesuarai, taip pat – ir įvairiausi virtuviniai prietaisai. 

Populiarios šiame turguje ir moteriškos skrybėlės, kurių kaina siekia apie 26 eurus. Jomis prekiaujanti moteris tikino turinti jų jau paskutinius vienetus, tad ragino nesnausti. 

Prekybininkės anksčiau dažnai susidurdavo su problema, kad į paplūdimį atėjusios moterys nesineša piniginių, tad neturi grynųjų, o atsiskaityti kortele čia nėra galimybių. 

Tiesa, jos rado būdą, kaip išsisukti – prašo pirkėjų atlikti bankinį pavedimą telefonu.

Agnė Černiauskaitė

Lrytas.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kasmet įvairių naujovių pristatanti Palanga žavi ir dalykais, kurie nesikeičia jau daugelį metų. Vienas jų – legendinis Palangos moterų pliažas, į kurį jos skuba ne tik pasirūpinti tolygiu viso kūno įdegiu, bet ir patenkinti dar vieną moterišką aistrą.


Miesto turgus yra gyva krašto istorijos dalis, liudijanti ne tik prekybos, bet ir kultūrinio gyvenimo raidą mieste, atspindinti laikmečio madas, skonius. 


Palangoje yra išskirtinė vieta, kur karaliauja vien moterys. Vyrams čia užsukti tiesiog draudžiama, nepaisant to, kad daugelis jų šioje erdvėje slapčia norėtų atsidurti bent akimirkai. Tai – Palangos moterų paplūdimys, kuriame dešimtmečiais veikia margaspalvis vasariškas turgus.


NT sandorių rinka: Palangoje augo pirkėjų apetitas

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 09 | Rubrika: Verslas pinigai

Po birželį fiksuoto sumažėjusio perleistų nekilnojamojo turto (NT) objektų skaičiaus praeitą mėnesį rinka vėl sugrįžo į augimo vėžes – šalyje daugėjo tiek butų, tiek gyvenamųjų namų pirkimo-pardavimo sandorių, taip pat atsigavo ir žemės sklypų rinka. Tuo metu Palangoje stebimas išaugęs butų pirkėjų apetitas. Šias ir kitas NT tendencijas stebi Registrų centras...


Vasaros sezonas jau prasidėjo, o su juo ir poilsiautojų vilionės atvykti ilsėtis būtent į Palangą. Tad ir siūlančiųjų nuomotis jau galima pastebėti. Tiesa, atsikratyti „močiučių Palangos“ įvaizdžio vis dar sunku, nes viena kita palangiškė dar stoviniuoja įvažiavimo į miestą pakelėse, nors jau trečius metus veikia tokioms paslaugoms skirta aikštelė.


Rytas Palangos miesto turguje prasideda bruzdesiu – prekeiviai zuja nešini savo prekėmis, kruopščiai dėlioja jas ant prekystalių, ore tvyro dar neatšalusi rudeniška gaiva, aplink prekybininkų gražiai išrikiuotą medų ratus suka bitutės, o pirmieji pirkėjai džiugiai renkasi prekes iš siūlomo plataus prekių asortimento. Bet tai –...


„Dabar viskas nuo jūsų priklauso – jeigu taikliai pataikysite, statybos vyks sparčiai“, – pajuokavo legendinis krepšininkas, Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis, pasisukęs į universalaus sporto komplekso statybos pradžią ženklinančią kapsulę su laišku ateities kartoms, kurį be A.Sabonio pasirašė kurorto meras...


Palangos moterų paplūdimyje jau seniai tapo teisėta vien tiktai dailiosios lyties atstovių karaliavimo zona. Anksčiau vyriškiai, patingėję sukti ratą pro miško takelius, dar bandydavo kirsti jiems uždraustą zoną, tačiau ne juokais apšaukti galiausiai įprato į moterų teritoriją šiukštu kojos nekelti.


Tarp verslininkų ir miesto valdžios kyla aistros dėl išvežiojamosios ir išnešiojamosios prekybos. Vadinamuosius mobiliuosius prekeivius, kurie tegali verstis išvežiojamąja ir išnešiojamąja prekyba, savivaldybės konkursus stacionariai pliažo prekybai – tai yra  prekyba palapinėse – laimėję verslininkai juos vadina akiplėšomis....


Pasibaigė pliažo tinklinio čempionatas

„Palangos tilto“ informacija, 2009 08 08 | Rubrika: Miestas

Palangoje baigėsi tris mėnesius trukęs Lietuvos moterų pliažo tinklinio čempionatas. Jame dalyvavo 22 merginų komandos iš visos Lietuvos .


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius