Lengvosios atletikos varžybose pergalėmis džiaugėsi ir palangiškiai

Alfredas PUMPULIS, 2010-07-19
Peržiūrėta
566
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Liepos 12-ąją Palangos centriniame stadione gausus būrys sportininkų iš visos Lietuvos susitiko Lietuvos mokinių lengvosios atletikos taurės varžybose. Jose savo jėgas išbandyti panoro net 26 miestų ir rajonų komandos. Palangiškių komandai atstovavo 5 sportininkai.

 

Gausios komandos

Į Palangos stadioną sugužėjo 352 dalyviai, gausiausiai atvyko iš Klaipėdos, Panevėžio, Rokiškio, Pasvalio ir Utenos rajonų. Panevėžiečių trenerį Algimantą Sniečkų atlydėjo netgi du autobusai sportininkų, tad Panevėžio komandai atstovavo 30 dalyvių. Varžybose, kaip teigė vyriausiasis varžybų teisėjas Stanislovas Kašinskas, dažnai atsiranda nepatenkintų dalyvių ar trenerių, bet šiose teisėjai nesulaukė nei vieno nusiskundimo. Sportininkams puikiai pasirodyti nesutrukdė nei karštai plieskianti saulė, o ir traumų buvo sėkmingai išvengta. Dėl atvykusių sportininkų apgyvendinimo taip pat problemų nekilo. Kiek labiau dalyviai nusivylė tik tuo, jog Centrinio stadiono danga – per kieta. „Senokai jau ją reikėjo rekonstruoti, bet užklupo sunkmetis ir nemanau, kad greitai kas nors čia ims tvarkyti“, - pakomentavo treneris A.Sniečkus.

 

Palangiškių pasiekimai

Varžybose buvo vykdomos bėgimo bei metimų rungtys, dalyviams teko mesti rutulį, diską ir ietį, taip pat šuolio į tolį rungtis. Sėkmingiausiai iš palangiškių startavo Aleksandras Jakinevičius, treniruojamas S.Kašinsko. Jis 3000 metrų bėgime jaunučių amžiaus grupėje iškovojo pirmąją vietą. Taip pat puikius rezultatus pademonstravo Renatas Buta, treniruojamas I.Apanavičiūtės, kuris pasižymėjo šuolio į tolį rungtyje. Pats R.Buta apgailestaudamas, jog nepavyko pasiekti maksimalių rezultatų, teigė, jog „koją pakišo“ karštis ir nesugebėjimas susikaupti. „Matyt pirmus šuolius buvau per daug atsipalaidavęs, pagalvojau, jog problemų čia nekils, bet po antrojo šuolio, kai pamačiau, jog esu šeštas – pasitempiau“, - savo pasiektą pergalę apibūdino sportininkas, tikindamas, jog tai tik paskata siekti dar aukštesnių rezultatų.

Kiti trenerės I.Apanavičiūtės ugdytiniai pasiekė taip pat neblogų rezultatų. Greta Pučkaitė 600 metrų bėgime jaunučių grupėje iškovojo aštuntą vietą, Žygimantas Bertašius – 11 vietą 100 metrų bėgime jaunučių grupėje, o Paulius Baltrušis pasiekė 5-6 vietą 100 metrų bėgime.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas vyks rugpjūčio 7-8 d. Palangoje.


Praėjusį šeštadienį, spalio 19 d., po pietų Palangos baseinas tiesiog sprogo nuo sportinių aistrų ir tribūnas užėmusių žiūrovų emocijų - kurorto baseine pirmą kartą vyko Palangos šeimų varžybos, kuriose galėjo dalyvauti bet kurio miesto komanda. Pirmosiose varžybose išmėginti jėgas panoro 8 komandos iš Palangos, Kretingos ir Klaipėdos. Keturių asmenų...Kovo 10 dieną vyko atviras Klaipėdos miesto jaunučių čempionatas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui paminėti. Šiose varžybose dalyvavo 13 Palangos dziudo klubo ir Kretingos dziudo sporto klubo „Ardonas“ sportininkų,Iš 13 jaunųjų dziudo sportininkų pirmą kartą savo jėgas varžybose išbandė net 10 mūsų klubo sportininkų.


Palangos miesto savivaldybėje apsilankė ir su miesto meru Šarūnu Vaitkumi ir vicemeru Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Europos lengvosios atletikos asociacijos atstovai. Jiems pristatyta Palangos sporto infrastruktūra, taip pat ir šiuo metu vykdomi miesto infrastruktūros plėtros projektai.


Į Vilniaus uždarų patalpų maniežą suvažiavo jaunieji sportininkai iš visos Lietuvos. Tarp jų buvo ir du Palangos miesto lengvaatlečiai, išsikovoję teisę dalyvauti šiose finalinėse varžybose.


Praėjusį penktadienį ir šeštadienį Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos žiemos čempionatas ir jaunimo pirmenybės.


„Mokinių sporto šventė, skirta tarptautinei vaikų gynimo dienai pažymėti“ – jau tradicinė, kiekvienais metais vykstanti šventė centriniame Palangos stadione ir šiemet sukvietė sportuoti paties „įvairiausio plauko“ moksleivius.


Praėjusį savaitgalį pasibaigė visą savaitę trukęs tarptautinis veteranų teniso turnyras „Palanga Open 2010“. Daugiau nei 200 dalyvių suviliojęs turnyras tapo švente ne tik jame dalyvavusiems, bet ir jį stebėjusiems. Pasibaigus kasmetinėms varžyboms liko puikūs prisiminimai, apdovanojimai, paskatinsiantys sugrįžti ir kitais metais bei žinoma, gausus būrys bendraminčių. Be apdovanojimų...


Liepos 12-ąją Palangos centriniame stadione gausus būrys sportininkų iš visos Lietuvos susitiko Lietuvos mokinių lengvosios atletikos taurės varžybose. Jose savo jėgas išbandyti panoro net 26 miestų ir rajonų komandos. Palangiškių komandai atstovavo 5 sportininkai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius