Sėkmingi palangiškių startai lengvosios atletikos varžybose

Palangos tiltas, 2015-04-02
Peržiūrėta
2388
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Sėkmingi palangiškių startai lengvosios atletikos varžybose

Į Vilniaus uždarų patalpų maniežą suvažiavo jaunieji sportininkai iš visos Lietuvos. Tarp jų buvo ir du Palangos miesto lengvaatlečiai, išsikovoję teisę dalyvauti šiose finalinėse varžybose.
Nudžiugino vienuolikmetė sprinterė Indrė Gadliauskaitė, 200 m nuotolį įveikusi per 29,67 s ir iškovojusi antrą vietą. Ji pagerino savo asmeninį rezultatą šioje rungtyje.
Rutulio stūmimo sektoriuje Augustas Andriušis atliko tris bandymus su trijų kilogramų rutuliu. Geriausias jo rezultatas buvo 8,23 cm, deja, to nepakako, kad patektų į finalą. Augustas liko 10-tas. Šiuos lengvaatlečius treniruoja Andrius Bajoras ir Viltė Beržinskaitė.
Kovo 24-25 dienomis Klaipėdos lengvosios atletikos manieže baigėsi vaikų (2002 m. ir jaunesni), jaunučių (2000–2001 m.) ir jaunių amžiaus (1998–1999 m.) „Žemaitijos taurės“ paskutinis varžybų etapas.
Vaikų amžiaus keturių etapų bendroje įskaitoje sprinterė I. Gadliauskaitė užėmė dvi prizines vietas. 60 m rungtyje ji liko trečia (8,81 s), o 200 m distancijoje užėmė antrą vietą (30,09 s).
Šiek tiek iki prizinės vietos pritrūko rutulio stūmikui A. Andriušiui, kuris trijų kilogramų rutulį nustūmė 9,25 m ir liko ketvirtas. Taip pat 60 m ir 200 m rungtyse dalyvavo Marija Lopšaitytė (35 ir 24 vietos).
Jaunučių amžiaus sportininkų prizininkų, deja, nebuvo. Rutulio stūmimo rungtyje Dominykas Čepys užėmė aštuntą vietą, rezultatu – 9 m 85 cm. Vieno kilometro trasoje Vilius Pučka atbėgo aštuntas per 3:58.81. Sprinto 60 m rungtyje Justė Urnikytė liko 19-kta, Aurelija Narmontaitė užėmė 21-mą vietą. 300 m distancijoje tos pačios sportininkės dalinosi 17-18 vietas, o Emilija Mockutė, 300 m įveikus per 48,98 s, užėmė 14-ktą vietą. Sportininkus treniruoja A. Bajoras ir V. Beržinskaitė.
Jaunių amžiaus trijų etapų bendroje įskaitoje Palangos sportininkai iškovojo tris medalius. Ernestas Jašinskas, įveikęs 185 cm aukštį, užlipo ant antros vietos pakilos. Antrąja vieta taip pat pasipuošė Evelina Mažonaitė, 60 m su barjerais įveikusi per 9,96 s. Toje pačioje rungtyje Jonas Gliožeris užėmė trečią vietą, nuotolį įveikęs lygiai per 10 s.
60 m rungtyje Emilis Jonaitis liko 10-tas, o Andrius Litvinas – 14-ktas. 300 m distancijoje A. Litvinas, Rytis Narmontas ir J. Gliožeris dalinosi 6-8 vietas. Šiuos sportininkus treniruoja V. Beržinskaitė ir R. Kazlauskas.

Palangos sporto centro inf.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Tris dienas Palangą drebinusiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate startavo vienuolika šalies paralimpinės rinktinės sportininkų.


Penktadienį Palangoje prasidės net tris dienas, liepos 28–30 d. vyksiantis Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame tradiciškai startuos šalies paralimpinės rinktinės sportininkai. 


Liepos 8-11 dienomis Taline vyks Europos U23 lengvosios atletikos čempionatas. Palangos miestą šiose aukšto rango varžybose atstovaus Gintarė Tirevičiūtė. Žiemos sezone įvykdžiusi čempionato normatyvą (181cm), vasaros sezone pagerino savo asmeninį pasiekimą (183 cm) bei įvykdė sporto meistro kategoriją.   


Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas vyks rugpjūčio 7-8 d. Palangoje.Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos karatė kiokušin federacijos didžiausias metų renginys – Lietuvos moksleivių taurės finalinės varžybos, į kurias susirinko beveik 800 dalyvių iš 40 Lietuvos klubų. Varžybose dalyvavo moksleiviai nuo 10 iki 18 metų, kurie kovojo ne tik asmeninėje įskaitoje, bet ir komandinėje.


Palangos miesto savivaldybėje apsilankė ir su miesto meru Šarūnu Vaitkumi ir vicemeru Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Europos lengvosios atletikos asociacijos atstovai. Jiems pristatyta Palangos sporto infrastruktūra, taip pat ir šiuo metu vykdomi miesto infrastruktūros plėtros projektai.


Į Vilniaus uždarų patalpų maniežą suvažiavo jaunieji sportininkai iš visos Lietuvos. Tarp jų buvo ir du Palangos miesto lengvaatlečiai, išsikovoję teisę dalyvauti šiose finalinėse varžybose.


Praėjusį penktadienį ir šeštadienį Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos žiemos čempionatas ir jaunimo pirmenybės.


Liepos 12-ąją Palangos centriniame stadione gausus būrys sportininkų iš visos Lietuvos susitiko Lietuvos mokinių lengvosios atletikos taurės varžybose. Jose savo jėgas išbandyti panoro net 26 miestų ir rajonų komandos. Palangiškių komandai atstovavo 5 sportininkai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius