Liberalų rinkiminis sąrašas – be Remigijaus Kirstuko

"Palangos tilto" informacija, 2015-01-08
Peržiūrėta
1294
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Liberalų rinkiminis sąrašas – be Remigijaus Kirstuko

Neseniai Lietuvos Liberalų Sąjūdžio Palangos skyrius paskelbė savo rinkimų į šiemet vyksiančius savivaldos rinkimus sąrašą ir išplatino rinkimų plakatą su šūkiu „Balsuok už Palangos liberalų sąjūdį – ir viskas bus gerai!” bei kandidatuojančiųjų portretais.
Iš ankstesnio kurorto liberalų sąjūdžio skyriaus rinkimų sąraše tėra vos kelios senosios pavardės. Didžioji dauguma jame - į politikos sąvartyną patekusios Liberalų ir centro sąjungos buvęs nariai.
Tarp jau žinomų politikos vandenyse veidų ir naujų susijungusių liberalų kandidatų į Palangos miesto savivaldybės tarybą neliko vieno iš buvusiosios Liberalų ir centro sąjungos Palangos skyriaus lyderių, buvusio kurorto mero, Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento direktoriaus Remigijaus Alvydo Kirstuko.
„Neišėjau nei iš Palangos skyriaus, nei iš partijos, - „Palangos tiltui“ sakė R. A. Kirstukas. – Kad nebeketinu dalyvauti rinkimuose sakiau dar gegužės mėnesį, kai daviau interviu jūsų laikraščiui. Tad tiesiog nuosekliai pasielgiau“.
Politikas sakė priėjęs nuomonės, kad jam „aktyviosios“ politikos jau užtenka – esą ir jaunesnių, ir labiau norinčių būti išrinktais į Palangos miesto savivaldybės tarybą.
„Nėra ši veikla mano gyvenime pagrindinė, tikrai nėra ta, kuri man pati svarbiausia. Jau norisi ramybės. O Palanga –ji gražiai eina į priekį. Tiesa, mano nuomone, strateginio mąstymo, ateities matymo ir rimtų projektų vis dėlto trūksta, tačiau gal dar bus“, - sakė R. A. Kirstukas.
Neoficialiais šaltiniais, R.A Kirstukas nepritarė itin trumpai, stokojančiai detalizacijos kurorto liberalsąjūdiečių programai. Kalbama ir tai, kad į kai kuriuos svarbius R. A Kirstuko pasiūlymus nebuvo atsižvelgta.
 

Jūsų komentaras:

Dvokas 2015-01-12 09:05 (. / IP: 86.100.63.40)
Labai ilgos rankos ir nasrai... nebespėja ?...

Taip pat skaitykite

Artėjančių savivaldybių tarybų ir merų rinkimų politinės kampanijos dalyvių registracija įgauna pagreitį.


Savaitgalį vykęs Liberalų sąjūdžio suvažiavimas sukėlė klausimų, kokia juoda katė perbėgo tarp liberalų ir konservatorių. Liberalų renginyje nepasirodė nei vienas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovas, nors paprastai koalicijos partneriai vyksta pasveikinti kolegų suvažiavimų – tai laikoma mandagumo gestu. 


Trečiadienio rytmetį Savivaldybė informavo "Palangos tiltą", kurie įvažiavimai į Palangą ir kokiomis priemonėmis blokuojami nuo šiandien iki sausio 3 d. 24 val. Kelių į kurortą blokavimas vyks nenutrūkstamai ir visomis darbo dienomis, ir savaitgaliais ar per šventes. "Palangos tiltas" pateikia visą sąrašą.


Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius informuoja, kad kaip ir kasmet, vadovaujantis Savivaldybės tarybos patvirtintu Nenaudojamų, apleistų kitos paskirties žemės sklypų nustatymo tvarkos aprašu, nustatomi apleisti, nenušienauti, apaugę krūmais ir piktžolėmis sklypai, identifikuojami jų savininkai, užpildomas nenaudojamų, apleistų ar...


Apsilankiusi Bendrosios praktikos gydytojo centre palangiškė atkreipė dėmesį į tai, jog prie gydytojų durų pakabinti tądien prisiregistravusių žmonių vardai, tad jai kilo klausimas, ar nepažeidžia tai asmens teisių, kai viešinami asmens duomenys. Gydymo įstaigai vadovaujanti Sondra Kulikauskienė stebėjosi, jog tokia tvarka kažkam užkliuvo. Ji, pasak gydytojos, taikoma jau...


Prieš Kalėdas miesto meras ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas Šarūnas Vaitkus visiems SMS žinute išplatino džiugią žinią: „Palangos TS-LKD frakcija pasipildė dar vienu nariu, Sauliumi Sime. Jis tapo ir partijos nariu. Partijos valdyba balsavo vienbalsiai. “ Kai kurie Liberalų sąjūdžio Palangos skyriaus vadai partiją palikusį Saulių Simę vadina...


Palangos liberalų viltis skandina smūgis V. Stalmokui

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2016 06 16 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Iš Vilniaus ir Kauno atskriejusiais Liberalų sąjūdžio vadovų skandalais užbombarduoti ir dėl to partijos senbuvių netenkantys Palangos liberalai sulaukė dar ir spyrio į paširdžius. „15 min“ naujienų portalas paskelbė bendrą Tarptautinio tiriamosios žurnalistikos centro ir partnerio Bulgarijoje „Bivol“ tyrimą, kurio metu paaiškėjo, kad savo...


Neseniai Lietuvos Liberalų Sąjūdžio Palangos skyrius paskelbė savo rinkimų į šiemet vyksiančius savivaldos rinkimus sąrašą ir išplatino rinkimų plakatą su šūkiu „Balsuok už Palangos liberalų sąjūdį – ir viskas bus gerai!” bei kandidatuojančiųjų portretais.


Kol skandalingą buvusį ministrą „veža“ praeities vežimas, liberali Palangos, Neringos ir Klaipėdos dalis šiuose rinkimuose turi jam gerą ir labai stiprią alternatyvą – Liberalų sąjūdžio keliamą Aliną Velykienę.


Likus mažiau nei dviems mėnesiams iki savivaldos rinkimų, vietos politikos nustumtųjų ir nuskriaustųjų kastą papildė nauji veidai, kurie, nors ir panašūs į  politinių lavonų, sulaukė savo tapatybės vis dar ieškančių partijų dėmesio. Taip apie vis dar vicemerę Marytę Vačerskienę, iš „tvarkiečių“ vairininko vietos išmestą kaip musę iš barščių, sparną ėmė rėžti kai kurie Liberalų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius