Vienas kurorto liberalų „sunkiasvorių“ Saulius Simė tapo konservatoriumi

Linas JEGELEVIČIUS, 2017-01-09
Peržiūrėta
1691
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Prieš Kalėdas miesto meras ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas Ša rūnas Vaitkus visiems SMS žinute išplatino džiugią žinią: Saulius Simė tapo Palangos TS-LKD frakcijos ir partijos skyriaus nariu.
Prieš Kalėdas miesto meras ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas Ša rūnas Vaitkus visiems SMS žinute išplatino džiugią žinią: Saulius Simė tapo Palangos TS-LKD frakcijos ir partijos skyriaus nariu.

Prieš Kalėdas miesto meras ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas Šarūnas Vaitkus visiems SMS žinute išplatino džiugią žinią: „Palangos TS-LKD frakcija pasipildė dar vienu nariu, Sauliumi Sime. Jis tapo ir partijos nariu. Partijos valdyba balsavo vienbalsiai.“ Kai kurie Liberalų sąjūdžio Palangos skyriaus vadai partiją palikusį Saulių Simę vadina „padlyza“ ar išverstakūriu, bet bokso paslapčių Sporto centre vaikus dabar mokantis buvęs miesto vicemeras atšauna: „Partiją palikau ir dėl dabartinio skyriaus pirmininko Eugenijaus Simučio“.

„Eugenijus Simutis ant manęs korė beveik visus šunis dėl liberalų pralaimėjimo praėjusiuose savivaldybių tarybų rinkimuose. Girdi, aš kaip vicemeras liberalas, neoponavau merui Šarūnui Vaitkui. Kaip aš galėjau oponuoti dirbant mums vienoje komandoje? – stebisi S. Simė. – Simutis galėjo pats oponuoti, nes buvo mano pavaduotojas skyriuje. Bet jam buvo viskas gerai“.

Bokso treneris prisipažino, kad jis taip pat dažnai nesutinka su E. Simučio vertinimais, kas vyksta mieste.

„Palikau Liberalų sąjūdį, nes dingo liberalizmas, liaudiškai šnekant, – trumpai „Palangos tiltui“ sakė S. Simė. – Liberalizmo dvasios neliko nei Palangoje, nei manyje. Neradau aš savęs daugiau partijos skyriuje, neslėpsiu. Kokių nors sutarimų su skyriaus vadovybe nebuvo“.

Jis neslėpė, kad narystė valdančioje Palangos konservatorių partijoje padės jam „geriau realizuoti projektus“.

„Nebūnant partijoje, kai kurias idėjas sunku įgyvendinti“, – sakė pašnekovas, bet konkrečių projektų pavadinimų neįvardijo.

Į klausimą, ar TS-LKD nario bilietas jam padės galimai dalyvaujant konkurse užimti Sporto centro direktoriaus vietą, kai ją paliks pensinio amžiaus sulaukęs dabartinis direktorius Romaldas Kazlauskas, ar dalyvaujant konkurse užimti direktoriaus vietą savivaldybės įmonės, kurią, valdyti miesto sporto infrastruktūrai, miesto valdančioji koalicija svarsto įsteigti, S. Simė atsakė: „Tai – tik kalbos. Gal ir svarstyčiau tai, bet tapęs direktoriumi, negalėčiau būti savivaldybės Tarybos nariu, o mandato kol kas atsisakyti nenorėčiau“.

S. Simė prisipažino, kad Šarūnas (Š. Vaitkus – aut.) jį prisijungti prie vietos konservatorių skyriaus yra šnekinęs dar dirbant vicemeru, o palikus pareigas, pakartojo pasiūlymą, kurį, baigiantis 2016-iesiems, S. Simė priėmė.

E. Simutis „Palangos tiltui“ sakė, kad nemanąs, jog S. Simės išėjimas susilpnins kurorto liberalus.

„Kai kurių žmonių, kaip pavyzdžiui, Sauliaus Simės, mąstymas man keistai atrodo. Kas yra tikrai liberalas, toks ir bus, ir nelinks į pusę, iš kurios palankesni vėjai pučia“, – pabrėžė E. Simutis.

Anot jo, kodėl S. Simė perėjo pas konservatorius, „daugeliui labai aišku“. „Taip jau yra gyvenime, kad visi renkasi, kas geriau ir kur geriau“, – sakė Liberalų sąjūdžio Palangos skyriaus pirmininkas.

S. Simė pareiškimą, kad palieka partiją, įteikė ne skyriaus vadovybei, o partijos būstinei Vilniuje.

 

„Man irgi tai keistai atrodo, – sakė E. Simutis. – Apie jo išėjimą sužinojau prieš Kalėdas“.

Jūsų komentaras:

Zu Zu 2017-02-05 16:47 (IP: 84.200.56.34)
Sime tikisi patapti ketvirtuoju parsu pas konservatorius, taciau tures tenkintis triju parsu puotos atliekomis ir trupiniais.

Kas tai galetu paneigti? 2017-01-30 08:34 ([email protected] / IP: 88.119.186.93)
Taiklu! Irgi pritariu.

Vai(t)kiškas nepotizmas Palangoje 2017-01-12 14:51 ([email protected] / IP: 78.61.64.33)
Sovietiniais laikais tas, kas norėjo būti direktoriumi, turėjo patapti komunistų partijos nariu. Gi dabar lygiai tas pats - nori direktoriauti Palangoje - pateik koncervatnikų partijos nario bilietą.

Palangos sporto centras 2017-01-12 13:47 ([email protected] / IP: 83.181.127.226)
Nuosirdziai sveikiname busima direktoriu!

2017-01-12 08:26 ([email protected] / IP: 78.61.82.251)
Sveikinau Sauliau !! Visada reikia kausyti savo širdies. O palangiskių komentarai tai visai nestebina... kaip pries 30 metų buvo nepatenkintu bobučių kaimas taip ir liko... gandai, intrigos ir svetimų skudurų kedenimas jums ir terūpi...

Eimux simux 2017-01-12 00:59 ([email protected] / IP: 83.177.62.5)
Na taip. Del riebesnio duonos kasnio galima ir velniui dushia parduoti...

Fakas 2017-01-11 19:34 (IP: 86.100.12.109)
Apsiraminkit, visi nevykeliai. Ka veiktumete visi jei ne Palangos kaimas?

Neptunas 2017-01-11 09:22 (IP: 78.57.233.115)
Liberalai taip apsivale , kad triuskinanciai pralose rinkimus preitoje kadencijoje:). Suprantu, isejo is pliotkininku ir paskalu nesiotoju burio, kuriems ne rimti sprendimai rupi, o intrigos. Prarado liberalai tokius zmones kaip Dockus, Sime...taip, kad tai intrigeliu partijai isvis nieko gero nebesisviecia. Sekmes Sauliui mano galva su daug rimtesniais zmonemis...

Sveikinimai 2017-01-11 08:02 (IP: 89.187.142.208)
Sveikinimai liberalams apsivalius nuo tokiu minkstakuniu parsidaveliu kaip Zivile zuzu, Sime ir Dockus.

klamp 2017-01-10 12:19 (IP: 86.100.77.116)
Nieko cia baisaus, vakar orandzinis, siandiena zalias, po ryt raudonas, o poto fiolitavas. Kur $ ten ir puciam, tokia jau politiku realybe. O ypac Palangoje, ko nepadrysi del rublio.

Matas 2017-01-10 11:32 (IP: 62.210.105.116)
konservai "nukirto" du liberalu pirmininkus: Sime ŽuŽu ir Dočkų ŽuŽu. Na ir dar viena pieška - Živile ŽuŽu.

PALANGIŠKĖ 2017-01-10 09:48 (IP: 82.135.209.252)
Skaitau komentarus ir negaliu patikėti, ar čia pilnatis ar Mano Palangą"šlykštūnų " virusas užpuolė. Kas čia per žodynas, kas čia ? tiesioginės patyčios....GĖDA

sveikiname 2017-01-10 08:56 ([email protected] / IP: 78.61.64.33)
Sveikiname gerb. trenerį, nuėjusį živilių pėdomis!

Kantrybes 2017-01-10 07:31 (IP: 176.126.252.11)
Sime, reikejo dar pakenteti ir ne ponui Vaitkui laizyti uzpakali, o pabandyti prisilyzinti prie Skvernelio sedimosios, nusluos valstieciai konservus per ateinancius savivaldos rinkimus.

Tysonas 2017-01-10 06:48 (IP: 199.87.154.251)
Sime is boksininko - i skudura ir mero subinlaizius. Nezinau kas galetu treniruotis pas toki zmogu, nebent stuburo neturintys subinlaiziai. Na bet sporto mokykloje jis tikrai tampa, juk ten yra ir Dockus. Zodziu silpnu zmoniu, parsidaveliu ir subinlaiziu mokykla. bet jiems tai kaip sportas.

Taip pat skaitykite

Savaitgalį vykęs Liberalų sąjūdžio suvažiavimas sukėlė klausimų, kokia juoda katė perbėgo tarp liberalų ir konservatorių. Liberalų renginyje nepasirodė nei vienas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovas, nors paprastai koalicijos partneriai vyksta pasveikinti kolegų suvažiavimų – tai laikoma mandagumo gestu. 


Artėjant vasaros sezonui, kurortuose apgyvendintiems ukrainiečiams tenka ieškotis naujų būstų, o kai kurios savivaldybės ima riboti ukrainiečių apgyvendinimą dėl ugdymo įstaigų stygiaus. Ministerijų prašoma tam tinkamą jų valdomą turtą skirti karo pabėgėliams apgyvendinti.


Du daugiausiai balsų Mėguvos rinkimų apygardoje surinkę kandidatai, konservatorius Mindaugas Skritulskas ir „valstietis“ Romandas Žiubrys, susikaus antrajame rinkimų ture po dviejų savaičių, spalio 25 d. Žinia, pirmasis pirmajame ture gavo 26.85 proc. balsų, o antrasis –13.27 proc. Ar įmanoma Lietuvos valstiečių ir žaliųjų kandidatui antrajame ture atlikti, regis, neįmanomą...


Palangos miesto savivaldybės įmonė UAB „Palangos renginiai“ turi naują vadovą –Paulių Henriką Sangavičių. Bendrovės stebėtojų taryba prieš tai patenkino buvusio direktoriaus Dovydo Bajoro prašymą jį atleisti iš užimamų pareigų.


Prieš Kalėdas miesto meras ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas Šarūnas Vaitkus visiems SMS žinute išplatino džiugią žinią: „Palangos TS-LKD frakcija pasipildė dar vienu nariu, Sauliumi Sime. Jis tapo ir partijos nariu. Partijos valdyba balsavo vienbalsiai. “ Kai kurie Liberalų sąjūdžio Palangos skyriaus vadai partiją palikusį Saulių Simę vadina...


Palangos liberalų viltis skandina smūgis V. Stalmokui

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2016 06 16 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Iš Vilniaus ir Kauno atskriejusiais Liberalų sąjūdžio vadovų skandalais užbombarduoti ir dėl to partijos senbuvių netenkantys Palangos liberalai sulaukė dar ir spyrio į paširdžius. „15 min“ naujienų portalas paskelbė bendrą Tarptautinio tiriamosios žurnalistikos centro ir partnerio Bulgarijoje „Bivol“ tyrimą, kurio metu paaiškėjo, kad savo...


Palangos politikos padangėje sužėrėjo nauja ryški asmenybė: Arūnas Štaras – Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio Palangos skyriaus pirmininkas, kuris prie jo vairo stojo, susijungus abiems kurorto liberalioms jėgoms – liberalsąjūdiečiams ir liberalcentristams. Vieną Liberalų sąjūdžio kūrėjų, 63-ejų metų politiką vargiai reikia pristatyti: jis 1991-1993 m. buvo...


Kad Palangos kurortui būtina autobusų stotis miesto centre, nuspręsta dar iki II-ojo pasaulinio karo: 1937 m. valdžia šiai paskirčiai nupirko sklypą iš privačių asmenų, ir, kaip spėjama, 1939-aisiais čia iškilo vienas reikšmingiausių kurorto prieškarinės infrastruktūros visuomeninės paskirties objektų. 2010-ųjų rudenį Palangos autobusų stoties pastatas...


Kad Palangos kurortui būtina autobusų stotis miesto centre, nuspręsta dar iki II-ojo pasaulinio karo: 1937 m. valdžia šiai paskirčiai nupirko sklypą iš privačių asmenų, ir, kaip spėjama, 1939-aisiais čia iškilo vienas reikšmingiausių kurorto prieškarinės infrastruktūros visuomeninės paskirties objektų. 2010-ųjų rudenį Palangos autobusų stoties pastatas...


Kol skandalingą buvusį ministrą „veža“ praeities vežimas, liberali Palangos, Neringos ir Klaipėdos dalis šiuose rinkimuose turi jam gerą ir labai stiprią alternatyvą – Liberalų sąjūdžio keliamą Aliną Velykienę.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius