„Valstietis“ Romandas Žiubrys svarsto imti atostogų, kad geriau pasirengtų dvikovai su konservatoriumi Mindaugu Skritulsku

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-10-12
Peržiūrėta
1511
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Valstietis“ Romandas Žiubrys svarsto imti atostogų, kad geriau pasirengtų dvikovai su konservatoriumi Mindaugu Skritulsku

Du daugiausiai balsų Mėguvos rinkimų apygardoje surinkę kandidatai, konservatorius Mindaugas Skritulskas ir „valstietis“ Romandas Žiubrys, susikaus antrajame rinkimų ture po dviejų savaičių, spalio 25 d. Žinia, pirmasis pirmajame ture gavo 26.85 proc. balsų, o antrasis –13.27 proc. Ar įmanoma Lietuvos valstiečių ir žaliųjų kandidatui antrajame ture atlikti, regis, neįmanomą žygdarbį – pavyti ir aplenkti TS-LKD kandidatą?
„Manau, kad taip. Jeigu paanalizuotumėme kandidatų balsų pasiskirstymą, pamatytumėme, kad dauguma rinkėjų balsavo už centro-kairės kandidatus. Jeigu man pavyks juos įtikinti, kad esu vertas jų balsų, tai šansų antrajame ture turėsiu,“ – sakė R. Žiubrys.
Į klausimą, kaip jam į save „palenkti“ nors dalį Palangos rinkėjų, kurie daugiausiai balsavo už TS-LKD kandidatą M. Skritulską, LVŽS sakė: „Dabar metas pasirinkti taktiką ateinančioms dviems savaitėms. Vienas iš variantų – imti atostogų, kad daugiau laiko galėčiau skirti antrajam turui. Taip pat ir susitikimams su Palangos rinkėjais. Tačiau mano žinia paprasta: man visi regiono rinkėjai yra labai svarbūs. Nenoriu išskirti kurios nors vietovės,“ – pabrėžė R. Žiubrys.
O kaip jam sekėsi pailsėti po įtemptos rinkimų dienos ir vakaro?
„Rinkimų naktį ėjau miegoti apie antrą valandą, nesulaukęs rezultatų iš visų balsavimo apylinkių. Jeigu neklystu, paskutiniai rezultatau „suplaukė“ į rinkimų komisiją tik paryčiais, apie pusę šešių,“ – sakė R. Žiubrys.
Paklaustas, kaip vertinąs savo rezultatą pirmajame ture, ponas Romandas sakė: „Žinoma, širdyje mes visi tikimės laimėti. Ypač, jeigu dalyvaujame politikoje.“
„Visus kandidatus vertinau vienodai. Šalia savęs mačiau ir Svetlaną Grigorian, ir Audronę Balnionienę. Manau, kad visų mūsų galimybės buvo vienodos,“ – sakė LVŽS kandidatas į Seimą.
O kas „valstiečiui“ buvo netikėta?
„Ypatingų netikėtumų, prisipažinsiu, man nebuvo. Tik Svetlana man lipo ant kulnų. Bet miegoti ėjau ramia širdimi. Pamaniau: „Kaip lemta, taip ir bus,“ – pasakojo R. Žiubrys.
Po rinkimų ryte jis pakirdo pusę septintų.
„Miego – labai mažai, bet darbas yra darbas,“ – šypsojosi R. Žiubrys.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palanga svarsto atnaujinti tilto į jūrą apšvietimą: savivaldybė yra paskelbusi išankstinę konsultaciją dėl atitinkamo viešojo pirkimo.


Palangą vasarą aplankė daugiau automobiliais atvykusių poilsiautojų, todėl kurortas surinko gausiau pinigų už mašinų stovėjimą.


Jau šį antradienį Lietuvos futsal rinktinės laukia vienas rimčiausių išbandymų per šalies futsal istoriją – dvikova su dabartiniais pasaulio ir Europos čempionais portugalais.


Du daugiausiai balsų Mėguvos rinkimų apygardoje surinkę kandidatai, konservatorius Mindaugas Skritulskas ir „valstietis“ Romandas Žiubrys, susikaus antrajame rinkimų ture po dviejų savaičių, spalio 25 d. Žinia, pirmasis pirmajame ture gavo 26.85 proc. balsų, o antrasis –13.27 proc. Ar įmanoma Lietuvos valstiečių ir žaliųjų kandidatui antrajame ture atlikti, regis, neįmanomą...


Baigėsi rinkimų į 2020-2024 Seimą balsavimas jo pirmajame ture. Po rezultatų iš Mėguvos rinkimų apygardos Saulės rinkimų apylinkės Palangoje (jie paaiškėjo 23 val. 15 min.)  kurorto konservatorių pirmininkas ir miesto meras Š. Vaitkus sveikindamas apglėbė M. Skritulską: "Mes laimėjome. Mes - antrajame rinkimų ture." Paryčiais suskaičiavus balsavimo...


Meras Šarūnas Vaitkus išėjo atostogų  5

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 26 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, siekdamas užtikrinti, kad visi kandidatai į Palangos miesto merus rinkimų kampanijoje dalyvautų lygiomis teisėmis, nuo vasario 20 d. iki rinkimų išeina atostogų. Š. Vaitkaus atostogų metu mero pareigas eis mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas.


Palangos Trečiojo amžiaus universitetas išleido savo senjorus net penkiems mėnesiams atostogų, tikėdamas, kad šie ramiai ilsėsis iki naujųjų mokslo metų – spalio 1 dienos. Tačiau šokėjai nusprendė – jokių atostogų. To ir mokė mus etatiniai ir neetatiniai universiteto vadovai – siekti kuo daugiau sužinoti, bendrauti, džiaugtis. Tuo labiau, jog ir kitų...


Prieš Kalėdas miesto meras ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas Šarūnas Vaitkus visiems SMS žinute išplatino džiugią žinią: „Palangos TS-LKD frakcija pasipildė dar vienu nariu, Sauliumi Sime. Jis tapo ir partijos nariu. Partijos valdyba balsavo vienbalsiai. “ Kai kurie Liberalų sąjūdžio Palangos skyriaus vadai partiją palikusį Saulių Simę vadina...


Kretingos politikai svarsto galimybę apskųsti teismui Palangos valdžios sprendimą nuo kitų metų penkiais eurais apmokestinti įvažiavimą į kurortą, praėjusį ketvirtadienį pranešė dienraštis „Lietuvos žinios“.


Tyrimų duomenimis, vienas iš trijų darbuotojų po ilgesnių atostogų į darbą sugrįžta nenoromis. Likus kelioms dienoms iki jų pabaigos, maždaug pusė darbuotojų ima jausti didelį stresą. O grįžę į darbą bei jame praleidę keletą dienų, jaučiasi tarsi nė neatostogavę. Patirti atostogų įspūdžiai ima blėsti taip pat greitai kaip ir odos įdegis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius